Reklama

sobota 18. července 2015

Victoria Nuland protlačuje v Radě změny v Ústavě Ukrajiny


18. 7. 2015    zdroj
Zatím ale dvě frakce koalice odmítají hlasovat kvůli "zvláštnímu statusu" Donbasu.
Náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nuland byla v Nejvyšší radě Ukrajiny, kde se diskutoval návrh novely Ústavy. Informoval o tom korespondent IA Regnum.


Dříve ukrajinská média uvedla, že právě po setkání s Nuland, která přijela do Kyjeva den před tím, Petr Porošenko navrhl zaznamenat zvláštní status Donbasu v Ústavě. Samotný Porošenko však zdůraznil, že návrh nezavádí "zvláštní status", ale pouze stanoví možnost "zvláštního způsobu uskutečňování místní samosprávy v jednotlivých okresech Doněcké a Luganské oblasti, což je upraveno zvláštním zákonem."

Poznamenejme, že v parlamentu byl také přítomen americký velvyslanec na Ukrajině Geoffrey R. Pyatt.

Poslanec za "Národní frontu" Leonid Jemec řekl novinářům v kuloáru parlamentu, že američtí představitelé hovořili s řadou poslanců.

"Před třemi dny jsem byl osloven velvyslanectvím Spojených států se žádostí o setkání s Victorií Nuland. Včera toto setkání proběhlo, skutečně jsme hovořili o přijetí změn v Ústavě ... Victoria Nuland trvala na tom, že změny ústavy by měly demonstrovat plnění Minských dohod Ukrajinou," řekl Jemec.

Přestože se předpokládalo, že 226 hlasů pro první čtení změn Ústavy bude získáno bez problémů, probíhají nyní v parlamentu konzultace a diskuse.

Soudě podle veřejných prohlášení, nejméně dvě frakce koalice - Radikální strana a Svépomoc - odmítají podpořit návrh, ve kterém bude registrován zvláštní status Donbasu. I když je možné, že se Porošenkovi s Nuland podaří je přesvědčit.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

37 komentářů :

 1. Zatáhnout do války Evropu, když se Americe nepodařilo zatáhnout přes konflikt na východě Ukrajiny do války Rusko. Nynější cíl: vyvolat válku v Evropě skrz obdobný konflikt na západě Ukrajiny.
  USA je ZCELA JEDNO, kde válka začne, zda v Evropě nebo v Rusku, z hlediska cílů které sledují jim vyhovují obě varianty.


  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/mukacevsky-incident-pokus-vyvolat-valku-v-evrope-ze-strany-usa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chujmere,ty seš tak blbej jak to hovado Jacehnup!!!!!!Ale jednou to těm všem havloidnim šmejdům spočítáme i s úrokama!!!!!!

   Smazat
  2. čau prvoku 12:35 ;-)
   zase blinkáš s r á č i?

   Smazat
  3. pro 12:35. To je ale zase výplach, že by Vás zmohlo sledování TV? Já jen, že jste nacista jako prase, jelikož veřejně schvalujete genocidu ruského národa, která se odehrává i v tuto chvíli ale lidem s mozkovým průjmem to zůstane vždy utajeno. A mimochodem, co asi vyjadřuje povahu člověka, když vyhledává konfrontaci s lidmi, kteří ani ve snu neuznávají jeho názory. Co je to asi za mozkovou disfunkci, když nejdeš pokecat na tobě spřízněné weby, kde se povoluje jen jeden názor a zbytek je jak jinak, než demokraticky zadupán do země. Takže si tam můžete plácat po ramenou a byl bys konečně šťastný, že jsi mezi svými, kteří razí tvou realitu bytí. Nebylo by to lepší, co myslíš?:o)

   Smazat
  4. 12:35 Blahoželám Ti! Si super COCOT!!! Aj to mierne vyjadrenie...

   Smazat
  5. Ten nastrčenej provokatérskej idiot 12:35, s tím asi nemíní přestat. Musíme věřit, že boží mlýny melou a že ho jednou trefí šlak, nebo něco podobného a bude tu klid.

   Smazat
  6. 21:16 Hlavně že ty jsi Čech jako poleno, když ani neumíš používat háčky a čárky ve větách To ale prý nastrčení špiclové dělají, aby se poznali. Je to pravda fízle?

   Smazat
  7. Lidi, nebuďte blbci. Uvědomte si, že každá vaše reakce na provokujícího trolla je dobrovolné přistoupení na jeho hru. Vykašlete se na něj, vůbec na něj nereagujte. Opravdu to nemá cenu. Nadávky trollovi typu "Pepku zameč a vyskoč", jak ho tu pořád někdo častuje nic neřeší a troll má z toho akorát srandu.

   Smazat
  8. Zmizik, jak koukam funguje ostosest. No to je mi demokracie! Presne hodna postkomunisticke bandy. Kdybyste meli pristup k administraci na iDnes, tak to muzou diskuse rovnou zrusit, protoze vy byste tam vymazali uplne vsechno. Nedokazete stravit to, ze se Americe dari a jako jediny stat dokaze svym pusobenim zabranit valkam, ktere se Rusko snazi rozsevat po celem svete.

   Smazat
 2. Pro 12:35: Ty jsi na hlavu těžce!

  OdpovědětSmazat
 3. K 12:35: Opravdu jsi TAKOVÝ vůl?! Anebo máš jen mimikry de-ila?

  OdpovědětSmazat
 4. Mě už příjde docela komické myšlení jednotlivých trolů, které sem posílají, jelikož jim myšlenky na tomto webu a vůbec nějaké přemýšlení nahání doslova hrůzu. Kdyby to tak nebylo, neměli by potřebu neustále zvyšovat rozpočty na bořiče diskuzí, který letos opět navýšili a navíc ještě v naší krásné zemi pořádali dokonce školení pro tyto kolaboranty, jinak ani nevím co o dotyčných říct. Vzpomeňme jen na podobné šmejdy ve službách jejího veličenstva před 1 republikou. Ti také věděli jaká je realita ale pro špinavý peníz hnali lidi i pod oprátku za krádež krajíce chleba nebo pro zakázaná slova. Měli bychom dát sraz a pěkně si na tyto lidičky počíhat, je to naše občanská povinnost. Myslím, že v dnešní době není problém zjistit kdy se bude konat jejich školení a jaké firmy se na tom podílejí.

  OdpovědětSmazat
 5. To se zase sletavaji zidi, aby kuli necestne pikle. Waltzman alias Porosenko s Nudellmanovou alias Nulandovou. Skutecni smejdi, co skodi svetu. Jaris

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen na Ukrajině, ale třeba i v Polsku vládnou přejmenovaní židé, lépe - sionisté. Aby je podřízené objekty zájmu snášeli.

   Jejich velký bratr - světové kurvítko, má nejen finanční problémy, nejen problémy se slabou armádou, nejen problém s volbami prezidenta (Clintonová není nejúspěšnější), nejen problémy s odtržením státu Texas, ale i se suchem:
   Jednou z nejohroženějších oblastí je jihozápad a střed spojených států. Tam lidé balancují na tenké hraně - viz studie z Goddardova institutu pro vesmírné studie při NASA. Jde o klimatické změny následkem hromadění skleníkových plynů v atmosféře. Uvedené rozsáhlé končiny postihne zanedlouho nejhorší sucho za 1000 let. Nejhorší to zřejmě bude mít Texas a Velké planiny, kde se přidává i důsledek lidské činnosti. Za 30 až 50 let se prý Američané mohou připravit na dlouhé a nepřerušované sucho, trvající několik desetiletí. To může postihnout i jiná místa planety - subsaharská Afrika, Blízký východ. A jen o pár stovek kilometrů vedle lidé mohou bojovat se záplavami. Blíží se války o vodu. Zdroj: červnové číslo 21.století.

   Nedivím se, že černoušek šediví. Generál Mráz pomohl ve 2. válce Rusům, teď ve případné 4. jim pomůže Generál Sucho. Válka 3. je studená, znovuoživená.

   Smazat
 6. (14:18 - Jariš?)
  To se opravdu nezmůžete na nic lepšího než ty "židovské pikle"? To tím chcete vyzvednout čestnost Čechů - nebo koho vlastně? Nechcete už s tím konečně táhnout do prdele?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechci, protoze na co sahne zid, tam trava neroste. To jste si Kopecky nevsiml? Je treba na to upozornovat porad! Nejste nahodou take jeden z nich? Jaris

   Smazat
  2. Právě naopak: je třeba upozorňovat na to, že názory, které hlásáte, jsou stejné jako zastávali Himmler, Heydrich, ajatolláh Chomejní (nebo dnes Adam B.Bartoš). Možná se v takové společnosti - spolu s dalšími zde pokřikujícími anonymy - cítíte, dobře, nevím.

   (-- Nedomnívám se, že editor tohoto webu dělá dobře, když podobné antisemitské příspěvky nechává bez povšimnutí. Není tu těch hnědých sraček už trochu moc?! Nebo si na to chceme zvykat? --)

   Smazat
  3. Jak jsem predpokladala, muj prispevek byl odstranen. Tak se na to, Kopecky, podivame znovu. Tady je pouze z casti zidovska galerka, ktera skodi spolecnosti. Obama, Kerry, Nulandova, Kagan,Wolfovitz, Certoff, Albrightova, Kissinger, Soros, Schultz, Shapiro, Stropnicky, Vondra, Duka, Vlk, Cerny, Spidla, Singer, Kellner, Kuba, Dientsbierove, Sabatova, Havel, Porosenko, Jatsenuk, Jaros, Tymosenko, Nemcov, Chodorovsky, Kolomojsky, atd, atd, atd. Tihle lide pro spolecnost neudelali nic dobreho. Je to hola skutecnost a s antisemitismem nema, Kopecky, nic spolecneho.

   Smazat
 7. Pánové,je v tom něco jiného,to by Nulandová takhle netlačila na poslance.
  Přece víme,jak se angažovala ohledně Majdanu.Buď bylo něco z obchodováno,jak jsem psal ohledně Řecka,ale také ,žádné východisko z krize na Ukrajině nejde udělat,pokud se nedomluví Rusko s USA.Také se ukazuje,že Ukrajincům dochází,že bojovali zbytečně,mnoho mrtvých a navíc je čeká,ještě něco horšího,než bylo před Majdanem.Také někomu dochází,zima se blíži a Ukrajina má prázdné zásobníky,ale i prázdnou pokladnu.Takže kdo to všechno zaplatí,jedině Rusko a ti chtějí jasné záruky.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 8. A co si to ta americká čubka vůbec dovoluje? Ukrajina je snad pro americké šmejdy pořád ještě cizí stát -ne? Mají plné držky občanských práv a nevměšování, a vměšujou se už úplně všude. Je to evidentní - nebo je ještě někdo na pochybách, že ten svinčík na Ukrajině rozpoutala USA, řídí USA, a sere se do toho USA? Jak a čím to chtějí zdůvodnit? Že je teď v jednadvacátém století normální, aby američtí šmejdi rozpoutávali povstání, zabíjení a masakry všude, kde se jim zachce?

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drž už hubu ty potrate opičí kurvy!!!!!A jdi se vyplakat zrzavcovi na hrobeček!!!!!

   Smazat
 10. Proč nejedu urovnat situaci já? Urovnal bych ji tak rychle, že by se ti šmejdi nestačili divit. Proč nějaká kravajzna a proč z USA? Kdo tyto šmejdy pořád pověřuje aby urovnávali situace tam, kde předtím rozpoutali bordel? Tak - já někomu utrhnu nohu a pak mu zprostředkuju protézu a budu ho učit chodit? Takhle léčí šmejdi z USA celý svět -jak můžete psát takový píčoviny? Dokonce o "romském národu" - co je to? Jste taky asi pěkný šmejd. Pokud jde o cikány, rozbili všechno, kde bydleli, nepracujou, kradou, přiživujou se na nás, ale přitom nás nenávidí - co tady plkáte za kraviny? A kdo je za genocidou židů? Židi byli pronásledováni všude od starověku, němcům neublížil vůbec nikdo, a vy si koukejte dát studenej hadr na palici - asi máte úpal. Co dělláte pro cikány vy osobně? Ubytoval jste nějaké u sebe? Žvaníte jako když kráva sere a maluje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cikáni staletí bloudí po Evropě. My jsme jim poskytli azyl, takže další uprchlíky ani snad nepotřebujeme. Bohužel, komunisté jim vzali možnost kočování a nastěhovali je do domů, ale jejich vývoj k těm domům ještě nedospěl a tak se nedivme, že ty domy ničí. Povinná škol. docházka na nich nic nezanechala, jelikož chodit do škol je proti přírodě

   Smazat
  2. Pro A 18:02 - doporučoval bych si komunisty nevypachovat ústa, protože od 1948 do 1989 chodili cikáni pravidelně do práce a jejich děti do školy. Ti, kteří se snažili tomu vzpěčovat a bylo jich zanedbatelné množství, seděli v base. Tak to bylo a je třeba to učit i naše děti, protože je to nezpochybnitelný fakt. Cikáni jsou na dávkách a jejich děti se flákají a s rodiči kradou od roku 1989 od Velké sametové revoluce v rámci svobody. Chtěli jsme ji - chtěli. Tak si nestěžujme. Amen.

   Smazat
  3. Jeste budes prosit ty debile amiky, aby ti zachranili pred rusakama prdel, protoze treba nemci se na tebe celkem urcite z vysoka vyserou. A o cikany si tu svou spinavou drzku neotirej, sam jsi lina blba luza, co pumpuje socialni system. Ten tvuj dementni narod udelal v historii uplny hovno, je to kradlo kde se dalo, a jen co ziskal darem od Amiku moc na tomhle uzemi, zacal s okamzitym utlakem mensin. Cikani, ty debile, zasadnim zpusobem ovlivnili evropskou kulturu. O tom si pivnebrichej cechacek muze nechat jen zdat. Prasata.

   Smazat
  4. Komu pořád nadáváš ty vypatlanej potrate opičí děvky a amerického chovance domova pro senilní dementy??!!!!!!!Nejdřív se nauč alespoň česky psát,ty lejno!!!!!!

   Smazat
 11. Paní Nuland je čarodějnice a zločinná podvodnice

  OdpovědětSmazat
 12. Souhlas s 20.09 - ale velká sametová revoluce bych tomu neříkal.To jenom snobi tehdy slintali po "značkových hadrech" z túzu, po pornografii, a aby mohli polonazí zpěváci z jeviště chcát do hlediště a zpěvačky vystrkovat na lidi kozy, to jenom snobům vadily naše slušné mravy, slušné filmy, slušné vyjadřovaní, slušná kultura, slušné koncerty s hezky oblečenými umělci, slušná divadelní představení - to všechno jim vadilo. Toužili mít ve všem správnej "vodvaz" a především to byli bohužel velkou většinou smradi "totalitních" aparátčíků. A nejvíc je sral tehdy uzákoněný trestný čin "obohacování se na úkor ostatní společnosti" který byl v trestním zákoně a taky bylo obohacování jednotlivců trestáno. Proto nikdo neměl majetek, což je sralo nejvíc, proto taky když s pomocí hnusných "umělců" a jiných šašků zbankali část lidí a uspořádali tu havloidní maškarádu, bylo to první co zrušili - trest smrti a zákon o obohacování. A začali řádit. Aby se neřeklo, žvanilo se o svobodě a demokracii- na to pitomci vždycky slyší, i když žádná nesvoboda tady nebyla, zato teď, když na každé uprdnutí musí být povolení, jsme holt svobodní. Ale dalo by se to tak shrnout - že jsme to chtěli. Tak si nestěžujme. Chtěli jsme vymoženosti kapitalizmu z detektivek - tak je máme.

  OdpovědětSmazat
 13. Je to krasavice. A ještě k tomu inteligentní ! Vzácná kombinace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proti předchůdkyním ve state dpt. zcela určitě

   Smazat
  2. Kdepak sis zapoměl bílou hůl frajere?:-)))))) Říct o ty ......že je krasavice a ještě inteligentní:-))))))

   Smazat
 14. Toto je nepovedený výtvor satana a ježibaby. Nic víc, nic míň!!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Zajímavé souvislosti.
  Victoria Nuland:
  http://mycatbirdseat.com/2014/03/51005-crisis-in-ukraine-fomented-by-the-neo-con-kagan-family/
  Její manžel se jmenuje Kagan. Strůjce ukrajinského hladomoru na začátku třicátých let min. století byl Kaganovič. Hladem zahynulo 6 milionů ukrajinců.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Lazar_Kaganovi%C4%8D
  Jméno Kagan je odvozeno od chazarského Chán, což je král.

  OdpovědětSmazat
 16. Kdo jste z východních čech, z pardubicka, podívejte se na oblohu, jak ji nám ty svině posprejovali chemtrailsem. Prostě chtějí nás postupně zabít, za každou cenu !!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Je to všechno židovská mafie, co dnes vládne této planetě. Doufám jen, že se za svoje zrůdné činy , bude jednou smažit v pekle. To bych si moc přál !!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Já jsem na Nuland zvláště alergická...a na toho jejího smradlavýho Kagana taky...
  jsou to placení rozvraceči,zajímalo by mně,co vlastně umí jiného ,než sviňárny-pro mně jsou to vrazi ze zálohy-špinavci!
  jituš

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.