Reklama

čtvrtek 23. července 2015

Vrána k vráně: Jaromír Štětina včera v Mariupolu podpořil prapor Azov

Rado Miko
23. července 2015 Outsidermedia

Jaromír Štětina se včera v Mariupolu setkal s velitelem dobrovolnického ukrajinského praporu AZOV a poslancem ukrajinského parlamentu Andrijem Bileckým (v některých zdrojích je uváděn jako Andrej Běleckij). „Prapor se postavil nástupu ruských separatistů a ruské armády a zabránil okupaci Mariupolu a otevření cesty ruským jednotkám na Krym ze severu,“ píše na svém facebookovém profilu poslanec Evropského parlamentu za TOP09 Jaromír Štětina.

Britský The Telegraph o Bileckém píše: Bývalý student historie a amatérský boxer pan Bileckij je také šéfem extremistické ukrajinské skupiny zvané Národně sociální shromáždění. „Historickou misí našeho národa je v kritických momentech vést Bílou rasu světa do konečného křížového tažení za její přežití,“ napsal v nedávném komentáři. „V křížovém tažení proti Semity vedeným Untermenschen.“ (The Telegraph via Reformy.cz)

Charakter a činnost praporu Azov je bohatě dokumentována ve výše odkazovaném článku i v mnoha našich článcích o krizi na Ukrajině. V červnu 2015 americká Sněmovna reprezentantů schválila dodatek k zákonu o zahraniční vojenské pomoci, v němž zakazuje americkým instruktorům výcvik příslušníků ukrajinského dobrovolnického praporu Azov a blokuje dodávky mobilních protiletadlových raket na Ukrajinu. (iDnes)

Stanův komentář: Kdyby nácek Bileckij věděl, s kým si podává ruku, měli bychom téměř jistě o jednoho „demokratického“ europoslance méně.

Foto: Petra Procházková  (další kamarádka nácků z Azova)

A ještě jedna fotografie, tentokrát ne od Petry Procházkové, ale z facebookových stránek Batalionu AZOV - Štětinovi kamarádi:
 

39 komentářů :

 1. Vlastizrádnej potomek fašistické TROP09 se opět ukázal!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ

   Smazat
  2. A to se tomu aktivistovi povedlo akorát plivnout na USA kongres.Za komunismu se říkalo:aktivní blbec je horší než třídní nepřítel.

   Smazat
  3. Takove ussacke prisluhovace a byvale stbacke donasece veset...!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Je to bývalý komunista, potomek zakladatelů KSČ.(Proti tomu nic, já taky - ale vážím si svých předků, snažím se dle toho chovat a hlavně, hlavně na ně nekálím, na rozdíl od toho hovada, které tak činí velice vehementně a smrdutě).
   JE to hovado, kterému nic zrůdného, proti lidského není cizí ale NAOPAK přímo vlastní. Krajně nechutná povaha, lidský hnus.

   Smazat
  5. ..a tak si patolízal Štětina se snímky svých kámošů dal poslední hřebík do rakve svého mandátu. Kéž by se takto odkopali všichni "naši" fašouni! Aleš Krejčí / Brno

   Smazat
 2. Velebnosti,když vidím toho imbecila,chce se mi zvracet!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Tak jen do toho Štětino . Nejenom si potřásat rukou s gaunery .Navlíkni maskáče a šup na frontu na Donbas . Jdi příkladem .Pokud tě tam odkráglují škoda tě nebude !

  OdpovědětSmazat
 4. Vždy se říkávalo, že poturčenec horší Turka.A myslím si, že pan poslanec toto rčení naplňuje v míře vrchovaté. Více o tom kašparovi nemá smysl diskutovat. Snad jen, že i takovéto kreatury dokázala vyprodukovat naše demokratická společnost.František

  OdpovědětSmazat
 5. To je jen blbý Štětina -ale kdo schvaluje jejich cesty? A jestli takhle jezdí jako soukromé osoby, proč by nás to mělo zajímat? Jako ten blb Havel a další - hned ho následující - blbci, když chtěli provokovat vyvěšováním Tibetské vlajky, zvaním Dalajlámy apod. A bylo jich docela dost. A jiné provokace proti Číně - a proč? Dnes už je to dávno přestalo bavit a všichni drží zobáky, nikdo s vlajkami nemává, a už se dá říci, že to byly pitomé provokace českých pitomců, a vidíte, nikdo tyto poťouchlíky, kteří se tím chtěli bůhvíjak zviditelnit, za to nenapomenul. Když poslal Vojtíšek Filip blahopřejný telegram do KLDR ke zvolení Kima - media se mohla zhroutit pod tíhou přiblblých článků o tom, a diskutující se mohli posrat! No a když tenhle a podobná boží hovada si jezdí potřásat rukama a na mejdany s fašisty - dobrý. Nikde nic,ani článeček. České ideologické pokrytectví a demagogie je ze všech druhů pokrytectví to nejpokrytější. Kdy byla napsána pohádka o císařových nových šatech (H.Ch,.Andersen?) V 18.století? A ještě dnes je to nejen pořád aktuální, ale čím dál aktuálnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. že by opět za tím stál "Člověk v tísni"?

   Smazat
 6. Mě nejde pořád do hlavy proč tihle živočichové chtějí zničit tuhle vlast.
  Proč tak nenávidí lidi? O co jim jde? -Had.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O moc a o prachy pro sebe.Takoví neřádi by prodali i svojí vlastní matku.

   Smazat
 7. Zajímavý případ ten Andrij Bileckij,typické místní židovské příjmení a vida,jaký je to antisemita a židobijec,ale jen podle řečí,jinak je jeden z nich a jak víme"řeči se vedou a voda plyne...",ale také:"podle ovoce poznáme je"....A ŠtětináČ,rodiče prvorepublikoví členové KSČ,synek v registru StB,redaktor týdeníku Mladý svět(ÚV SSM) a teď taky úúúplně naruby.....

  OdpovědětSmazat
 8. Štětina byl už divnej když prohlásil že Čečenci jsou jako Česi . Proč se musíme dívat na zaprodance a zrádce Slovanu . Sláva Štětináči a Ukrajině .

  OdpovědětSmazat
 9. A jak je Petra (!! neplést !!) Procházková hezky vyfotila !

  OdpovědětSmazat
 10. Karadžič a Mladič držte se ! Bojovníci proti muslimum .

  OdpovědětSmazat
 11. Štětina, to je ten nejodpornější antimorální odpad, co si jen člověk dokáže představit. Jak se z estébáckého práskače "plavce", stal ještě odpudivější fašoun. Charakter jako řemen! A tato kreatura, pobírá půl mega měsíčně, z daní pracujících lidí !!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Tak to hovädo Štetinu Vám na Slovensku vôbec nazavidíme.Takto otvorene sa pripojiť k fašistom sa hocikomu nepodarí.Aj u nás máme podobnú kreatúru a to rovno prezidenta Kiska- mastná hlava, ktorý sa verejne objíma s druhým fašistom Porošenkom, čím sa rovno priznal ku spolupráci s fašistami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak s Porošenkem se objímal už kdejaký světový blbec, ale Štětina je tedy magor na entou...Kurde ta Praha (pražská kavárna) nám byla čert dlužen, vy máte aspoň klid od debilů co se objímají se Sudeťáky....

   Smazat
 13. Jo, ale zásadní problém je v tom, že jedna věc je odpudivý Štětina, a druhá věc je, že takového nechutného týpka pražáci opakovaně volí do funkcí...Jako vždy tedy chyba není ani tak v různých Štětinech, ale v hlupácích, kteří je znovu a znovu posazují na koně.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě, mám pochyby, jestli jsou ty volby v Praze (nejen) skutečně nezmanipulované

   Smazat
  2. No a Marka Bendu taky nikdo nemůže vystát a je zvolen...
   Kým? A jak?

   Smazat
 14. Za to musí být jednou souzen ! A ta doba přijde, pevně tomu věřím. Národ nemůže být neustále hluchý a slepý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale národ není hluchý a slepý, ale není puštěn na obrazovky....Ta příšerná demagogie v tv a rádiu je naprosto jasná....

   Smazat
 15. Je to pravda . Nepochopím jak se tato banda dokáže udržet u moci a jsou neustále voleni .V minulých volbách jsem čekal že ta kreatura Benda a jiní už z parlamentu vypadnou . Dokonce sám Benda sám před volbami prohlásil ,že je s tím smířen ,a že to nechá na voličích .
  A ejhle je tam znovu v plné parádě a nejenom on ale i další jemu podobní parchanti .Něco to vypovídá o Českých ovčanech . Nemyslíte ?

  OdpovědětSmazat
 16. STOP HOP a TROP 09 je hlavně populární a stále volitelná hlavně v Praze.Díky tomu dostává pořád kolem 10% hlasů, místo toho, aby dostali na pr....My, z vesnic, takové trotly nevolíme!!!Mareček a Sláveček nikdy v životě nepracovali, po škole dostali lukrativní flek rovnou v politice!

  OdpovědětSmazat
 17. Když jsem před lety označil pravdoláskaře za člověka, který je nesnášenlivý ke každé pravdě jiné, než jeho, čímž se neliší od jakéhokoliv fanatika, tedy i fašisty, byl jsem označen za hulváta.
  Štětinovi děkuji.

  OdpovědětSmazat
 18. Nasazený agent Swarzenberg /globální nacistickou elitou/ se vždy snažil položit čechy k nohám Vatikánu a sionisticým bankéřům .......

  .....říká se tomu americká demokracie.

  OdpovědětSmazat
 19. No, tak je konečně jasné co dělal Štětina s Procházkovou v hotelu Uktajina na Majdanu v době kdy byli postříleni lidé odstřelovači, Mmj také ze střechy hotelu Ukrajina. (hotel byl jinak prázdný)

  OdpovědětSmazat
 20. Tento bývalý kovaný komač dnes jeden z největších kolaborantů, známý z stb svazku jako Plavec, se přátelí s pěkným póvlem. Je viděť že se ho i ti komanči z partaje vyhodili, takového šmejda a tak se vedral do strany největších škodičů země. To je dobrý hňup, pokud by dostali opolčenci rozkaz, dávno by pochodovali po Mariupolu. Ať nám Plavec radši vysvětlí, proč náckové zaminovali celou technickou infrastrukturu vodu v Mariupolu, když to tam tak drží? Čeho se bojí náckové? Měl se zeptat ten stbák místních lidí a ukázat jim jeho foto s tímto šmejdem, to by se už ale nevrátil a nikdo by za ním neuronil slzu.

  OdpovědětSmazat
 21. To jsou všechno strašné obličeje-na obou fotografiich.:-(
  nejsem sice profesionální znalec lids.fyziognomických obličejových znaků,ale i mně opravdu stačí jeden pohled na tuto plochu....
  strašné-tak si představuju těžké sociopaty -blázny!!!!!
  jituš

  OdpovědětSmazat
 22. Tak to je sîla . Top 09 podporuje fašisty z AZOV . Proto Karel projel prezidentské křeslo . Měli by jim natřít globinem punčochy a Srábotkovi hlavu aby zapadnul mezi uprchlíki . Putine HELP .

  OdpovědětSmazat
 23. Neustálá demonstrace toho nejodpornějšího z lidského charakteru, včetně poklonkování a lezení do zadku brutálním fašistům je u Štětiny typickým projevem lidství.

  OdpovědětSmazat
 24. Pane Štětina fuj ! A to jsem si po tevoluci koupil vaši knihu . Urajinští mrtví na obou stranách vás budou strašit do konce života .

  OdpovědětSmazat
 25. Blbost, AZOV je pluk, nikoliv prapor.
  Ten Hitler je smontovany photoshopem, a to je dobre videt :-)))
  Rusak jako vzdycky lze jako kdyz Rude pravo tiskne :-/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenamáhej se, bandero. Žádnou fotomontáž nevidím! Raději dej link na "originální fotografii bez Hitlera". A ne, abys svého mjilovaného Dolfiho mazal v tvém,oblíbeném Photoshopu! Kongres USA zakázal batalion Azov cvičit americkými instruktory. A zdůvodnění? Jsou to extremističtí fašisté a židobijci.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.