Reklama

sobota 25. července 2015

Zkušený pilot CIA: Letadla do Dvojčat nenarazila.Jedenácté září - podvod na druhou.

25. 7. 25015   Protiproud
 Soud výpověď přijal. Fyzikální zákony mediální verzi „911“ vylučují. Jak odpoví vláda?
 Newyorkský soud přijal místopřísežné prohlášení na slovo vzatého odborníka – jež se teď budou muset odpůrci „konspiračních teorií“ pokusit vyvrátit, aby se nestalo součástí platného práva
Žijeme v kompletně „profízlované“ době. Všudypřítomný „Velký Bratr“ všem vidí nejen do e-mailů, ale i – prostřednictvím čím dál dokonalejších satelitů – i do talíře. Zdá se, že jediné, co se beze stopy ztrácí, jsou letadla.

Vlaštovky pokroku

Kolik takových katastrof, jako bylo „zmizení“ malajsijského boeingu letu MH-370, jež „čirou náhodou“ neviděla ani jedna družice, za poslední roky bylo? Na Protiproudu i v dalších nezávislých médiích se o nich pravidelně dočítáme.

Málokdo však ví, že prvními „vlaštovkami“ byla mimo jiné letadla, jež měla zasáhnout budovy Světového obchodního centra, slavná „Dvojčata“. O těch přitom (na rozdíl například od podivného „bezkřídlého“ stroje, jež měl údajně zasáhnout Pentagon) dlouho nikdo nepochyoval. Podle zkušeného pilota Johna Leara by ale letadla, pokud by skutečně do věží narazila, musela po sobě zanechat zhruba čtyřtunové trosky – které žádné vyšetřování nikdy neobjevilo.

Čtěte ZDE: Nový světový řád (NWO) útokem na budovy WTC 11. září 2001 zahájil novou epochu. Kdo stál v pozadí této tragédie? Přinášíme film Loose Change, který na tyto znepokojivé otázky odpovídá

Čtěte ZDE: Ještě jednou 11. září 2001: V historii nic nového?

Fyzikálně nemožná mediální „pravda“

To však není jediný „zádrhel“, který vyplývá z Learyho výpovědi. Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.

John Lear, syn vynálezce Billa Leara, poskytl odborný posudek, že je fyzikálně nemožné, aby Boeing 767 (lety AA 11 a UAL 175) zasáhl mrakodrapy „Dvojčata“ 11. září 2001, zejména když je měli řídit nezkušení piloti. Ve svém místopřísežném prohlášení – pro soudní řízení – uvádí: „Žádný dopravní Boeing 767 nezasáhl Dvojčata, jak podvodně prohlásila americká vláda, média, NIST (Národní institut standardů a technologie při ministerstvu obchodu USA) a jejich dodavatelé.“


Jak letět v hustém vzduchu? Nijak.


„Žádné takové nehody se nestaly, protože tak, jak byly popsány, jsou fyzikálně nemožné, a to z následujících důvodů: v případě UAL 175, který mířil proti jižní věži, by se skutečný Boeing 767 po nárazu špice do 14palcových ocelových sloupů (35 cm) začal teleskopicky hroutit...

Vertikální a horizontální ocasní části by byly okamžitě odděleny od letadla, narazily by do ocelových sloupů a spadly by na zem…Motory by po nárazu na ocelové sloupy udržely svůj základní tvar, buď by spadly na zem, nebo by byly objeveny v troskách zřícených budov... Žádný Boeing 767 by nedosáhl rychlosti 870 km/hod (540 mph) ve výšce 330 metrů nad mořem…

Čtěte ZDE: O krok dál: I významní američtí architekti chtějí znát pravdu o 11. září. Přinášíme nový filmový dokument. Odhaluje další fakta o gigantickém podvodu, který změnil svět

Čtěte ZDE: Třináct let od 11. září: Útoky na WTC nesou stejný rukopis jako zmizení letu MH 370 a sestřelení MH17 nad Doněckem. Nová fakta o podvodu s „dvojčaty“. Na řadě je Irák?

Neviditelné turbíny?

Turbínová část motoru není vyvinuta tak, aby pohltila takový objem hustého vzduchu v této výšce a při této rychlosti.

Část domnělého vnějšího trupu obsahující 3 nebo 4 okenní průřezy neodpovídá letadlu, které vrazilo do 14 palcových boxových ocelových sloupů, rychlostí vyšší než 800 km/hod. Zmačkala by se.

Žádná významná část Boeingu 767 nebo motor by nemohly proniknout 35 centimetrovými ocelovými sloupy a 11,3 metru za mohutné jádro věže, aniž by část spadla na zem.

Trosky by měly obsahovat velké části Boeingu 767, včetně jader tří motorů o váze přibližně 4 tun, které nemohly zmizet. Ale dosud neexistuje žádný důkaz, že velké součásti struktury letadel byly ve WTC nalezeny. Je nemožné, aby toto letadlo kompletně zmizelo.“

Spor Morgana Reynoldse

Místopřísežné prohlášení, datované 28. ledna 2014, je uloženo u Obvodního soudu USA v Jižním okrese New Yorku jako část soudního sporu, který vede Morgan Reynolds. Bývalý vedoucí ekonom za vlády George W. Bushe podal oficiální žádost o opravu k NIST, v níž vyjádřil své přesvědčení, že do Obchodního centra nenarazila komerční dopravní letadla.

Ačkoli "hnutí za pravdu o 11. září" původně teorii „bez letadel“ odmítalo jako příliš fantaskní, po všech vědeckých a racionálních analýzách začíná být široce uznávaná, protože vysvětluje shromážděné důkazy. Na rozdíl od jiných forem stanovisek, místopřísežné prohlášení se stává "pravdou" podle zákona, jestliže není vyvráceno. Nyní je k dispozici kritikům této teorie, aby předložili své důkazy a analýzy, aby toto stanovisko bod po bodu vyvrátili. Jestliže to neudělají nebo nedokážou – potom bude vláda USA povinna uznat, že zpráva Komise 11. září je chybná.

Holografická letadla a nesmírně chytří teroristé


Lear, 65letý letecký kapitán a bývalý pilot CIA, který nalétal více než 19 000 hodin – také upozornil na nezkušenost pilotů, kteří údajně letadla řídili: „Údajný ´kontrolovaný´ sestup na New York v relativně přímém kurzu pilotem začátečníkem je extrémně nepravděpodobný kvůli náročnému udržování směru, míře sestupu a sestupové rychlosti v rámci parametrů ´kontrolovaného´ letu...

Aby pilot dokázal interpretovat údaje na monitoru elektronického letového informačního systému, musí být vysoce kvalifikovaný, což žádný z únosců nebyl, ani k tomu neměli příslušný výcvik, aby mohl použít jeho řízení, včetně křidélek (aileronů), směrového kormidla, spoilerů a plynu, aby ovlivnili, řídili a udržovali sestup.

Lear podle svého čestného prohlášení létal na 100 různých typech letadel během 40 leté praxe a je držitelem více pilotních certifikátů FAA (Federální letecké velení) než kterýkoli jiný vojenský pilot. Pilotoval tajné mise pro CIA do jihovýchodní Asie, východní Evropy, na Střední východ a do Afriky v letech 1967 až 1983, potom pracoval několik let na obchodních linkách jako kapitán, kontrolor a instruktor.

Lear považuje letadla, která byla nafilmována během útoku na New York, za sofistikované hologramy, které vytvořila americká armáda resp. americké tajné služby.

Ať už se tato verze přelomové události z počátku našeho tisíciletí potvrdí, nebo ne, jedno ji jisté: nemohla se odehrát tak, jak ji známe z oficiálního výkladu.

34 komentářů :

 1. Externí ocelová konstrukce WTC byla 20-krát silnější než bylo potřeba. Šlo totiž o nový typ konstrukce - žádná rizika nebyla přípustná. Ocelová konstrukce WTC byla 100 000 tun vážící chladič. Jakýkoliv požár s teplotou 750°C nebo až 1000°C, který údajně byl v blízkosti jádra teplo by bylo absorbované a rozdistribuované tímto gigantickým ocelovým chladičem. Avšak, neexistuje žádný důkaz o takto vysoké teplotě.
  Jak mohl oheň vymrštit do vzduchu beton a kov?
  Fotograf FEMA, který fotil Ground Zero, se divil, proč trčí z okolních budov tolik ocelových nosníků. co vystřelilo kusy WTC na opačnou stranu ulice? V dubnu 2006 se obyvatelé New Yorku dozvěděli, že se našly úlomky kostí - zbytky lidských těl z 11. září na střeše nedaleké budovy Deutsche Bank.Úlomky kostí byly menší než 1 centimetr.
  Po podzemních výbuších, určených na odpálení suterénu dvojčat, následovaly slyšitelné exploze lineárních náloží, sekajících jádro. " sekundární exploze, mnoho lidí pokryl prach z těchto explozí "
  Termitové řezací nálože, které nasekají ocel na přesné, 10-metrové kusy, v jakých se našly sloupy na zemi, připravené na naložení a odvoz.Nemusíte natahat kabely napříč celou budovou, jen umístíte na každé místo dálkově ovládané zařízení.
  Více -Richard Gage, člen amerického institutu architektů, zakladatel organizace Architekti a inženýři za pravdu o 11. září, www.ae911truth.org.
  9/11: Projekt pro pravdu, architektura destrukce / Blueprint for Truth

  OdpovědětSmazat
 2. Takže letadla byly hologramy, jo? A nebyly hologramy i samotná dvojčata? A celý New York? :-D Dvořák s Davidem jsou ještě vypatlanější pičusové než jsem si myslel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní26. července 2015 1:23
   Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Kdo tě platí drzý čmoude, nebo si jen velký "moudě" :-)

   Smazat
 3. Máš řidičák ty pablbe?To je jako otočit se na metru s kamionem,takže ty letadla by se netrefily ani nahodou!To ti strejda kníže zapoměl rict;-)

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě lepší výkon předvedli saudští piloti se sotva oschlým "pilotním průkazem" (pouze na ovládání malých letadel ve vzduchu) u Pentagonu. Před nárazem dokázali jako doposud jediní vyřadit Norad i protiletadlový systém chránící Pentagon, létali s vypnutým transpondérem, vyřadili masivní kamerový systém (snad i satelity) a předvedli akrobacii, za kterou by jim mohli závidět i zkušební piloti Boeingů. A pád WTC 5? Vždyť je to zcela běžné. Obzvlášť když se bere v potaz co v té budově byly za třaskavé archivy. Takhle padají výškové budovy zcela běžně. Že podobným způsobem nespadla třeba budova WTC 3, která byla zasypána troskama a prohořela turch toho není potřeba si všímat. To není vůbec důležité.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeblo ti z konspiracnich teorii chudinko ? Tak zkus flight simulator a uvidis, ze do budovy dokaze s Boeingem narazit i takovy kreten jako jsi ty.

   Smazat
  2. 6,36 tak zkus se simulátorem vyřadit NORAD, létat s vyřazeným transpondérem, vyřadit protiletadlovou obranu, kamerový i satelitní systém. Tobě se simulátorem věřím mnohem víc :) než elitním pilotům, kteří hodnotili akrobacii u Pentagonu. Tím se taky vysvětluje, že těm pilotům stačil skromný výcvik s Cessnou na to, aby mohli létat s Boeingy a srážek výškové baráky specielně vyprojektované i proti zásahu velkých letadel jako kuželky (dokonce i baráky, které nezasáhli).

   Smazat
  3. 6:36 A už tu máme největší odborníky na leteckou techniku. Že vás to baví, pořád se předvádět.

   Smazat
  4. NORAD byl zarizen vyhradne proti utoku z SSSR. Vyrazovat ho nebylo zapotrebi.
   Odborna letecka verejnost se vasimi idiotskymi konspiracnimi teoriemi vubec nezabyva.

   Smazat
 5. Ještě k MH-370. Mělo údajně vypnutý transpondér. A taková letadla jsou pro US považována za potenciální hrozbu, takže aktivují všechny prvky pasivní i aktivní obrany. V tomto případě bylo letadlo"v dohledu" především speciálního radaru na základně Diego Garcia (o satelitech nemluvě), který kontroluje oblast Indického oceánu a okolí. Nezaregistroval jsem jediný "oficiální" dotaz v tomto smyslu ze zemí pátračů na majitele tohoto zařízení. Stejně jako u MH-317, který letěl pod "dohledem" hned několika US satelitů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam těch pochybností je víc.
   Tvrdilo se,že tam letěli dvě osoby na falešný pas,co když to byly piloti,aby to letadlo unesli.Pak při změně kurzu,museli vypnout transpondér.Také se právě uvažuje,že bylo schválně navedeno na USA základnu Diego Garcia.Ještě někdo psal,že mezi cestujícími
   měli Čiňané nějaké odborníky na elektroniku,počitače,tak jim je ukradli.
   zemedelec.

   Smazat
 6. Ty otázky spojené s destrukcí letadel při nárazu jsou relevantní, to s hologramem osobně považuji za nějakou zpravodajskou "konspiraci" toho kritika ze zpravodajské komunity, jejímž cílem může být nepřímá diskreditace kritiků skutečné konspirace establishmentu. Kam by pak zmizeli ti cestující i ta letadla?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:00 Vy víte zcela jistě,že v těch letadlech byli cestující ? Možná jen v těch amerických filmech o 11.září.

   Smazat
 7. No Američanům se nedá věřit ani pozdravení. S tím 11.září udělali řadu chyb. Myslím si,že Rusové to vědí. A vědí i to,jak to bylo s přistáním na měsíci. Nedávno proběhla letmá zpráva, že přistání Američanů na měsíci prověří. Začíná tak zvaná informační válka.Ještě zajímavější by bylo začít od druhé světové války.

  OdpovědětSmazat
 8. Ono sa hovorí, že Rusi majú mnoho dôkazov o nezmyselnosti tejto teórie, vrátane satelitných snímkov, len zatiaľ nechceli podraziť nohy Obamovi. A vraj majú dôkazy o mnohých iných amerických "záležitostiach".

  OdpovědětSmazat
 9. Nevím jestli to byl nějaký hologram nebo něco jiného. Vím však na 100%, že v ČR žije člověk- český občan, který úplně náhodně natočil na video první útok a poté se mu podařilo natočit i druhý. Myslím si,že první útok možná natočil jenom on. Po návratu do ČR toto video nabídl k odkoupení a dostal velice pěknou sumu.

  OdpovědětSmazat
 10. Ach bože - suma za kompromitující video v tomto případě, by byla určitě nevysvětlitelná sebevražda spáchaná za podivných okolností ( na domácí půdě) a kdyby dotyčný cestoval, tak třeba ve Francii by to mohla být jeho hlava nabodnutá na kůl a ohavný čin by určitě spáchali islámští fundamentalisté. Někoho by za to asi i zavřeli.

  OdpovědětSmazat
 11. Richard Gage je členem Amerického institutu architektů. Pracuje jako architekt více než 20 let. Během své kariéry navrhl mnoho budov s ocelovou konstrukcí. O kolapsy budov WTC z 9/11 se začal zajímat po tom, co slyšel v rozhlasu hovořit o tomto tématu Davida Ray Griffina. To odstartovalo jeho osobní i profesionální hledání pravdy o 11. září. Také založil organizaci Architekti a stavební inženýřii za pravdu o 11. září, která zastřešuje architekty, statiky a stavební profesionály volající po novém vyšetřování událostí z 11. září. "Budu vám prezentovat jasné důkazy o tom, že 3 budovy komplexu WTC, ona ikonická dvojčata, stejně jako budova WTC č.7, nespadla díky požáru, jak nám to řekla naše vláda, ale díky řízené demolici pomocí výbušnin", říká Richard Gage

  OdpovědětSmazat
 12. Vidím to jako dnes, druhý náraz jsem zastihl v přímém přenosu na nějakém arabském satelitu, pád byl naprosto fascinující, až do doby kdy jsem začal objevovat ve scénáři trhliny.

  Viděl jsem spousty vyhořených automobilů, ale žádný se neroztekl, ono polít kov benzínem nezaručí jeho destrukci, na to je třeba Termit či něco podobného, teplota hoření benzínu je nízká, a nemůže zahřát kov na ještě větší teplotu než je plamen, ani letlampou se nenahřeje kov do ztráty pevnosti.

  To hlavní však stojí zcela někde jinde, první zprávy říkaly 80 tisíc zaměstnanců a stejně tak návštěv, takže odhady na 150tis mrtvých, a najednou jen necelých 3tisíce mrtvých? většinou hasiči a zachraňující personál, proč byly budovy liduprázdné? Proč padla nezasažená budova a pro č trosky nepadaly k zemí ale mířily stovky metrů daleko, zřícení a exploze jsou naprosto jiné kategorie.

  OdpovědětSmazat
 13. Vysoká budova je typicky odstraněná tak, že se do ní umístí tisíce náloží na protilehlých stranách sloupů a trámů po celé budově. Potom se odpálí v přesném pořadí. Začíná se v středě budovy, potom se pokračuje směrem ven a nahoru. Nálože jsou synchronizované, vybuchují naráz, poschodí za poschodím. Zničí vnitřní sloupy, což způsobí, že váha hmoty stáhne vnějšek budovy dovnitř. Ničení budovy směrem zdola nahoru umožňuje, že hmota samotné budovy provede největší část destrukce. Výsledkem je tzv. imploze. Kolaps kolmo dolu rychlostí volného pádu,do úhledné kupy trosek, která je roztrhaná na kusy a připravená k odvozu. To je přesně to, co vidíme u 3 budov WTC. A později se na to podíváme blíže. Řízená demolice mrakodrapu je něco, co dokáže připravit a zrealizovat jen pár společností na světě. A nám řekli, že 11.9. to dokázal požár.Poprvé v historii.

  OdpovědětSmazat
 14. A je tu další z tisíců drobných důvodů k válce, kromě těch zásadních, .... aby se svět nedověděl ...

  Tohle, s těmi dvojčaty, bylo jasné technicky dostatečně fundovaným a přemýšlejícím, z videí pádu, už prvních dnech po 11.září. Není třeba velkého množství důkazů, stačí i jen do okolí vystřelované ocelové sloupy po téměř celé výšce pádu. Děda.

  OdpovědětSmazat
 15. Interview se záchranářem : "Právě jsme sledovali budovu WTC č.7, protože v ní byl požár," "dolní poschodí budovy byly v plamenech a " " uslyšeli jsme ten zvuk, který zněl jako zahřmění hromu " "Šokoval nás pohled na budovu, která " "Vypadalo to, jakoby tlaková vlna otřásla budovou a vyrazila okna " "Bylo to děsivé, asi po vteřině se vydulo dolní poschodí " " a potom následovala celá budova " "Viděli jsme pád celé budovy k zemi Byli jsme v šoku." Tlaková vlna otřásla budovou, vyrazila okna a potom budova spadla. Craig Bartner, New Yorský hasič : Celou dobu jste slyšeli BUM-BUM-BUM. A myslím že poznám explozi, když ji slyším. Byl jsem opravdu blízko WTC č.7, když padla a utíkal jsem od ní pryč.
  Tento neuvěřitelný oblak prachu, který vidíte, chci, abyste si ho všimli velmi pozorně. Je to jediný důkaz, který máme, v tomto masívním prachu - rozdrceném betonu - pyroklastickém proudu, kapustovité oblaky prachu, který vidíme u budovy WTC č.7, což je přímým důkazem přítomnosti výbušnin. To je jedna z věcí, s kterou žiji každý den. Nevím, ale neznělo mi to jako budova padající sama od sebe, když jsem odtamtud utíkal. Existuje mnoho svědectví o explozích. Neviděl jsem žádný důvod, proč by ta budova měla spadnout způsobem jakým spadla. A mnoho kluků by mělo říci to samé.

  OdpovědětSmazat
 16. Nejde jen o dvojčata. Jde o mnohem, mnohem víc.
  V největší stručnosti - bohatstvím a blahobytem k totální degeneraci. Dnes jde o Evropu.
  A vakcina proti tomuto moru ještě neexistuje.

  OdpovědětSmazat
 17. Jako neználek,dojít k tomu,že si to Američané provedli sami,snad neexistuje,největší ponížení státu a jeho vládnoucí kliky.Máme různé pochybnosti k některým akcím v režii USA po celém světě,ale takto hrůznou akci,mě hlava nebere.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť to známe z 80 let staré historie - Hitlerův proces s Dimitrovem, kterého obvinili ze zapálení Reichstagu, ač si ho zapálili sami náckové.

   Když mi kolegyně v práci řekla, že právě hlásilo rádio, že teroristi letadly zbořili dva mrakodrapy v USA, okamžitě jsem jí odpověděl "to si nejspíš udělali jenkyjové sami, aby mohli rozpoutat teror proti arabům a ukrást jim naftu".

   Psychopatovi je jedno, že na jeho hrůzný čin zařve 3000 lidí; hlavně že byli předem varováni všichni papaláši, co v dvojčatech obvykle seděli, aby tam ten den nebyli, a na plebsu přece nezáleží. Prezident Bush (dnes Obama) a jejich pasáci JSOU psychopati, tisíckrát horší než sérioví vrazi. Psychoš myslí jen na svůj prospěch; co způsobí, ho nezajímá.

   Ukázka psychopata v malém, který skoro k smrti ubil člověka, jehož chtěl okrást (cituji jeho skutečnou výpověď u soudu): "On si pár měsíců poleží v nemocnici a já mám kvůli třem stovkám několik let sedět? Vždyť jsem potřeboval prachy, to přece musíte pochopit." TAKHLE funguje psychopatův mozek, chybí v něm totiž jisté spoje, toť vše.

   Psychopatů s bílými límečky a kravatami je spousta; mezi politiky, bankéři a finančníky, manažery, právníky, sportovci jich je 5x - 10x víc než v ostatní populaci a OPRAVDU jsou mnohem nebezpečnější (pro celé lidstvo!) než slabomyslný cvok, co tu a tam uškrtí nějakou ženskou. Kolik set miliónů mrtvých mají na svědomí prezidenti USA po celém světě za posledních 50 let?

   Smazat
  2. On Arabum nekdo krade naftu, komunisticky idiote ?
   Vy se dobytkove nestitite zneuzivat ani smrt 3000 nevinnych lidi. Nejste o nic lepsi nez nacisti.

   Smazat
  3. 18,57 - existuje na světě lumpenstat, který se neštítí žádného svinstva ani zločinu - jenom namátkou: podvod v Tonkinu - stál miliony životů, podvod s iráckými ZHN - milion životů, podvod s ochranou civilistů v Libyi - desítky až vstovky tisíc životů - ISIL a zcela zničená země, podvod s chemickámi zbraněmi Asada použitými proti civilistům - stovky tisíc obětí a miliny vysídlenců, zničený stát. Pro ty prolhané dementy neexistuje zločin kterého by nebyli schopni. Již v minulosti plánovali podobné akce jako byla fta z 11/9/2001.

   Smazat
 18. Srandovni, ze si tech tymu demolicnich expertu kteri udajne kladli naloze nikdo nevsiml. A ze nikdo z nich nepromluvil.
  Ta pitomost s "hologramem" tomu dodala korunu.
  Pak se komunisti divite, ze se vam lidi posmivaji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten hologram si vymyslel jeden " z vašich" z CIA, aby zpochybnil věcnou a oprávněnou kritiku vládní konspirace. Před demolicí probíhaly ve WTC práce "výtahářů" s firmy ve které zastával vysokou funkci jistý rodinný příslušník z jednoho politika z nevyššího politického establishmentu USA.

   Smazat
 19. Zavadeni. Ale videl jsem zajimve videa , nekde na pilots for truth, kde zanalyzovali data z letadel, poslední minuty. Během letu se změnil smer jen par krat a to velice přesn, Ja kdy naprogramujete... Je vyloučeno aby to ovladal pilot...

  OdpovědětSmazat
 20. Protože američani dělali posledních několik destiletí různé sviňárny, tak jim dnes nikdo nevěří. Pokud jde ale o dvojčata tak oficiální verzi věřím. Současně ale jsem v údivu jak lidi v mnoha případech postihuje paranoia. Jsou zatoxikovaní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřit je málo ,musíte hledat a kdo hledá ten najde pravdu. Již 2 200 odborníků v této oblasti(architekti, inženýři, stavaři, demoliční experti) z celého světa popírají oficiální verzi jako absolutně nemožnou.Hledejte informace a otevřou se vám oči i uši.

   Smazat
  2. Velmi se mýlíte nebo cíleně klamete! Američané dělají jednu sviňárnu za druhou od svého vzniku až potud.

   Jan Želivský

   Smazat
 21. Válečné hry, neskutečné radarové záznamy, letadla překračující jejich maximální možnou rychlost o více než 130-150 uzlů, nepřesné udávání polohy letadel, nepravdivé údaje letadel, letadla spojující se, kdy letí spolu v útvaru a pak se zase oddělí od tak zvaného 9/11 letadla, stihačky poslány na opačný směr, letadla zdánlivě stále ve vzduchu poté, co došlo k tak zvanému útoku, špatná komunikace, nefungující telefony ... Co se stalo ráno, 11. září 2001? Pro byla naše obrana neúčinná? Piloti pro pravdu o 9/11 analyzují jak reagoval NORAD. www.youtube.com/watch?v=aBZ-2reKKls

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.