Reklama

pondělí 3. srpna 2015

Armáda USA kráčí světem

3. 8. 2015    z internetu

29 komentářů :

 1. Tak tohle sedí - pouze dodat jednou - Bez komentáře.

  Jsem jen zvědav co na to řeknou nacisté z Pražské kavárny a Schapirovi trolové.....

  OdpovědětSmazat
 2. Super, to si musim koupit. STbaka sefa, nyni velkého demokrata, urcite rani mrtvice :-)))

  OdpovědětSmazat
 3. kde se nechá sehnat?

  OdpovědětSmazat
 4. na sklonku roku 2015 dostanou jednou provždy od rusů přes držku !!!

  OdpovědětSmazat
 5. dnes byl čapisráč na cigošské tryzně v Letech mohl být dobrý terč !!!
  ale dočká se !!!

  OdpovědětSmazat
 6. A přitom to není provokace ani nadsázka -ale pravda.Nikdo k tomu nemůže nic říci - třeba že je to extrémistické, nebo urážka.Ale nejhorší na tom všem je, že jim je to už nejspíš jedno, možná dost že jsou na sebe hrdi když tak sužují celý svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte to pomotané!Kdyby jim to bylo,jak píšete jedno, nebylo by World Tour US army!!! A vy by jste si nežil a psal jak dnes.Na to vemte jed!

   Smazat
  2. 12:04-omlouvám se za své IQ,na co mám vzít jed? Že jen díky USA jsme nuceni psát tyhle "sračky"místo běžných starostí o své blízké?

   Smazat
  3. 12:28
   Sakra vy jste dnes musel brzy vstával.Žeby starostmi o své blízké a ty sračky jste nucen psát až nyni ? Jo, to vaš IQ je na nic.Ono záleží víc na tem,kdo jste a co jste.Dle zdejších příspěvků,žádná sláva ,co?

   Smazat
  4. 12:04 To je pravda, nebýt World Tour US army, a celé té prokleté , zločinecké USA, mohl být dnes ve světě klid a mír.

   Smazat
  5. 14:58-Hmm,máte pravdu,jak vstanu před dvanáctou,nestojí den za nic.Teď jsem už fit a protože jsme krajané z Moravy,my na jihu vínoví,vy na Zlínsku natvrdlí z tvrdého-rád vzpomínám na Pšeju,při pochodu levá ruka,levá noha.Nejste příbuzní?Nebo se Vám zdá,že ty Vaše sračky jsou jiné,lepší?

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prijd ke me do garaze a koupis jednu olovenou mezi rohy Sklenar. Gastarbeiter, co by bez Ameriky chcip hlady, ma jeste blby kecy - Sklenar.

   Smazat
  2. 5:50,Trole,mluví z tebe zkušenost?

   Smazat
  3. 5:50 - ty jsi , chudinko, přesně ten typ, co je za pravdu schopen zabít, viď?

   Smazat
  4. 5:50 Nemachruj, že máš garáž blbe. Dle tvého vyjadřování to vypadá, že přebýváš kdesi v jeskyni a živíš se kořínky, GMO z USA.

   Smazat
 8. An.5:50, ty jsi normalni ubohy krupan - hulvat.Jaris

  OdpovědětSmazat
 9. http://www.spreadshirt.de/us-army-world-tour-C4408A6900467

  OdpovědětSmazat
 10. ano, všechny uvedené státy ohrožovaly Ameriku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kam ten ksidl vstrčil rypák,tak přes něj dostal!!!!!!Úsměvný je,že tohle ty experti z pražský kavárny s jejich vysokým ÍÁ (IQ SE TOTIŽ VYPAŘILO)nikdy nepochopí:-))))))))

   Smazat
 11. Jako -kdyby nebylo USA tak bych nežil? Co tím chceš říci přesně ty nežide? Sere tě, že to co je napsáno na tom tričku je pravda? Je. Je to pravda. Můžeš tady skučet co chceš, je to pravda a ještě jednou - je to pravda. Tvoje modla - tvoje smečka nemocných desperátů je úplně přesně to. Zabijáci, darebáci, intrikáni, šmejdi. Když na ně nedáš dopustit, a my jim nemůžeme přijít na jméno, musíš nás opustit. Jiné řešení problému mě nenapadá.

  OdpovědětSmazat
 12. Nevím, jak napsat slušněji konstatování, že "Spojené státy americké rozesraly celý svět:" Jenom na okraj, chudoba je v USA důvod k uvěznění, jak se o tom mohou přesvědčit asi tak 3,000.000 chudých Američanů, povětšinou na vlastní černou kůži.

  OdpovědětSmazat
 13. USA je zemi pokroku a stability. Zeme s nejdelsi demokratickou tradici, zeme svobody. Zapadni Evropa je jen pricmrndavac, vzdycky zavisla na Americe. Amerika má nejvic patentu, na nich je zavisle vsechno, co se na planete vymysli. Teprve s USA nastal ten progres, ktery vy sraci klidne vyuzivate, jinak byste chcipali hlady, protoze nic neumite. Jen malo z toho Zapadni Evropa. Jestli nebude Amerika, nebude svet. Je to jedina zeme, ktera umi nastolit poradek vsude na svete. Vsem uvedenym zemim USA pomohlo a jsou jim vdecni. Ale je jeden stat, kerej pak vsechno rozesira a tim je hnusne zrudne RUSKO! Je uz nacase, aby se tomu udelala definitivni pritrz a to je mozne jen a jen totalni eliminaci. Kdo souhlasite, podporte nas v nasem presvedceni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podporuju tě v tvém přesvědčení. Chce to pár přesných mikro atomových raket na velká města USA, ještě než se rozhodnou oni. Určitě je to potěší. Neví co je válka, neví co je utrpení, neví co je poroba, vydírání. Prostě neví to, co sami exportují do jiných zemí ve snaze nastolit tam chaos. Jo to se to potom ovládá. Chce to přes rypák, nečekaně a zničujícím způsobem. Potom se uvidí jak jsou chlapci chrabří. Tak co ty na to trotle A 17:50. Vyhovovalo by ti to? Věřím že ne. Mě ano. Krásný den přeju.

   Smazat
  2. Tro(t)le 17:50,
   Vy Jste tak velký trouba, že hned tak jiného nelze najít. Doplňte si historické vzdělání, Vy "nejdelší demokratická tradice". Není to tak dávno a nemálo z níás si to ještě pamatuje, co jeden americký chlápek, když si chtěl představit demokracii, tak se musel zasnít. Výsledek je takový, že než se jí jeho vrstevníci dočkali, tak jim z ní nic nezbylo, jen prázdná skořápka. Viz kupř. nynější prohlášení bývalého prezidenta USA Jamese Cartera. A on má nepochybně vělší přehled o situaci v USA než Vy.
   Vaš bláboly však nesou určité potěšení. Jestliže se neocons ap. musejí snížit k tomu, aby si jako trolla naverbovali takového troubu, jako Jste Vy, tak je to známka jejich úpadku a předzvěst jejich - a Vašeho - politického sestupu. Takže každé Vaše vystoupení prosté argumentů a faktů je dobrou zprávou. Zamyslet se budeme muset až ve chvíli, kdy sem Vaši šéfové vyšlou někoho, kdo zná fakta, kdo předloží relevatní argumenty a ne žvásty. Zatím se za Vás musejí přátelé USA stydět, protože jim děláte medvědí službu Ale opakuji - piště dál, Jste skvělý barometr schopností Vašich politických pasáků.
   KR

   Smazat
 14. Otázka pro MUDr. I. Davida: Prosím o laskavou informaci, zda čtete - občas, příspěvky. V případě, že ano, proč zde ještě publikujete?

  OdpovědětSmazat
 15. AN.18:43-To myslíte kvůli příspěvku 17:50?Ten už klidně leží,omylem se dostal k počítači.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.