Reklama

úterý 18. srpna 2015

Azylový byznys a Rothschildové


Květa Pohlhammer Lauterbachová 
18. 8. 2015  E-republika

V Rakousku existují čtyři záchytná zařízení pro uprchlíky. Stát je podobně, jako věznice v USA, předal do soukromých rukou. Investorům z London City.

V článku Kdo organizuje invazi uprchlíků do Evropy? Profesionálové z USA! jsme napsali, že za celým skandálním projektem pomoci nelegální imigraci stojí prosionistická, prokapitalistická a protiislámská nadace Ayn Rand Institution. Dnes se podíváme na další kolečko promazaného soukolí uměle vytvořeného problému s imigranty.


Záchytná zařízení v soukromých rukou 

Rakouská veřejnost je pobouřena: Prší, v záchytném středisku Traiskirchen leží lidé na zemi, více jak 1500 uprchlíků nemá lůžko. V táboře jsou nemocní lidé, než se dostanou na řadu k lékaři v táboře, jak si stěžuje jedna mladá žena s dítětem, lékař odchází. Před branami tábora stojí lékaři z neziskovky „Lékaři bez hranic“ a chtějí lidem pomoci, dovnitř však nejsou vpuštěni. Ani diakonie, ani Charita nesmí k uprchlíkům. To je obraz z včerejšího vysílání ZIB 1, hlavních zpráv rakouské veřejnoprávní televize ORF. Lidé nechápou, proč nemůže být přijata pomoc, když ji tak významné a zkušené organizace nabízejí.

Pravda ale nakonec pomalu vylézá na povrch. V Rakousku existují čtyři záchytná zařízení pro uprchlíky. Stát je podobně, jako se to stalo s věznicemi v USA, předal do soukromých rukou. Investorům z London City.

Čím více utečenců, tím více zvoní penízky v soukromých kasách. Města a obce se ohýbají pod náporem uprchlíků, mnoho firem však z tohoto náporu profituje a vznikají u nich nová pracovní místa. Probíhá hon na volné byty a ubytovací kapacity. Vládnoucí koalice socialistů a lidovců chce spolu se zelenými prosadit změnu v Ústavě, která proti vůli občanů umožní obejít zastupitelstva a umístit uprchlíky pokud možno ve státních budovách. Občané mohou nabídnout své volné kapacity pochopitelně také.

Prezident svazu měst a obcí protestuje proti nedemokratickému dirigistickému postupu vlády. Heinz Christian Strache, předseda rakouských Svobodných, boduje ve volebních preferencích. Ve včerejších večerních "Sommergespräche" se k tématu imigrace vyjádřil jasně: "Nebude-li EU chránit své vnější hranice, je povinností, abychom chránili hranice naše." Dokázal obhájit postup Viktora Orbána. Srbsko není členskou zemí Evropské unie, hranice EU se Srbskem a dalšími nečlenskými zeměmi je proto potřeba kontrolovat. V Rakousku však Svobodní žádné ploty neplánují. Je jasné, že za stávající situace Svobodní v podzimních volbách posílí.


Kdo profituje z „azylového průmyslu“?

Odkaz na náborové video pro pašeráky jsme již uveřejnili, viz odkaz na začátku článku. Jak Švýcaři, tak Rakušané na webových stránkách, včetně rakouských mainstreamových titulů Der Standard a Heute, věnují pozornost švýcarské firmě ORS, která na základě smlouvy s rakouským ministerstvem vnitra provozuje azylová centra.

Tato azylová firma vyinkasovala téměř 21 milionů eur, píše včerejší rakouský deník Heute. Ale kdo to vlastně je? Komu ta firma patří? Ukazuje se, že se jedná o propletenec firem, jehož nitky se táhnou až k nejvýše postaveným bankéřským kruhům.

Ostraha, zásobování, ubytování a péče o žadatele o azyl již nejsou v rukou státu, nýbrž soukromé ziskové firmy. Tajemnou otázku, kdo vlastní firmu, jejíž zisky platí rakouští daňoví poplatníci, zodpověděl Der Standard. Tato firma patří švýcarské Ox Group, která byla v roce 2013 koupena britskou Equistone Partners Europe (EPE). Ta zase podle webových stránek patří 30 institucionálním investorům a bance Barclays bank. Tady rešerše Standardu končí, ale ve vyhledávání budeme pokračovat s dalším "detektivem".

Info-direkt uvádí: "ORS Service AG“ se sídlem ve Švýcarsku je akciovou ziskovou obchodní organizací a na masách běženců vydělává obrovské peníze. V roce 1998 měla ORS ve Švýcarsku obrat pouhých 20 milionu franků, v roce 2010 55 milionů, v dalších letech ve Švýcarsku se pohyboval obrat kolem 70 milionů franků. Kromě rakouských center, jako je např. Vorarlberg, poskytuje své „služby“ v německém Ingolstadtu a Mnichově."

Imigrace jako byznys vyvolených

Kdo jsou konkrétně investoři „Ecquiston Partners Europe“?

Tato investiční skupina je odnoží Barclays Bank, jedné z nejvlivnějších bank světa. Frankfurter Rundschau má informace o „Barclays“ a připomíná výzkum Vysoké školy technické ETH v Curychu, který předložil studii, ve které dokázal, které koncerny dominují světovému hospodářství a kam sahá jejich moc. Přišli tehdy již k dříve publikovanému, ale šokujícímu zjištění, že pouze 147 koncernů kontroluje celý svět. Dominantní je moc finančních žraloků, bank a penzijních fondů. Jako jedna z nejvýznamnějších se ukazuje právě britská Barclays.

Jak píše autor Wolfgang Freisleben, je Barclays Inc. Rothschildovou vlajkovou bitevní lodí. Mohli bychom dále pokračovat a rozplétat vazby a struktury chobotnice, nemá to však smysl.

Uveřejnění obrázků otřesných podmínek v táboře v Traiskirchenu, kam nemohou dobrovolní spolupracovníci Charity a lékaři, spolu s přiznáním, že existuje smlouva, která práva státu zasáhnout omezuje, dosvědčuje porážku politiky nejen v Rakousku, ale i ve Švýcarsku a Německu.

Lidé v Rakousku jsou z velké části solidární a ochotní druhým pomáhat. Mají v tom dlouholetou tradici. Zde ovšem pohár trpělivosti přetekl. Zde se kšeftuje s nejhorší lidskou bídou a EU a slepě poslouchající politici nesou obrovskou část viny na současném stavu.


Související články:

44 komentářů :

 1. 21 milionů eur? Vážně? Fakt bomba. To je čistý zisk třeba Vodafone za hodinu.

  Jinak klasické Květiny srance. Kdo jsou vlastně ti Rothschildi? Mohli byste je konkrétně jmenovat? Já mám dojem, že o nich každý ruďoch mluví, ale nikdy je nikdo neviděl. Něco jako hejkaly nebo lesní víly. Časy největší slávy a bohatství Rothschildů jsou tak 200 let minulostí.
  Nejbohatší Rothschild podle Forbesu je dnes jistý Benjamin s majetkem 1.8 miliardy dolarů a je tímto až na 1250. místě v pořadí největších boháčů. Nic moc.
  http://www.forbes.com/profile/benjamin-de-rothschild/?list=billionaires

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo jsou vlastně ti Rothschildi?
   To si děláš srandu? To jako každý, kdo nemá v hlavě prázdno je ruďoch?

   Smazat
  2. Opravdu bohati lide na Forbsu nejsou. Rothschild klan jsou zidovsti lichvari a maji odhadnute jmeni mezi 400-700 TRILIARD dolaru. Google it. Kontroluji skoro vsechny centralni banky po celem svete a tim I vlady. Baron Rothschild prohlasil:dejte mi kontrolu statnich bank a bude mi jedno kdo vladne

   Smazat
  3. 6:30

   Žvásty. Vždyť vy ani netušíte co to ta "triliarda" je

   Smazat
  4. Slyšel jste někdy o google? Čistě teoreticky mohu být i já nejbohatší člověk na světě, a nikdo o tom vůbec nemusí vědět. Mohu vlastnit akcie a anonymní akcie i jiné cenné papíry kdečeho, doma to mohu mít ve skříni zastrčené, vše mohu mít schované za nějaké s.r.o., a to za dalším a.s., a to za nějakou nadaci... dividendy budou přijímat tyto společnosti a znovu je reinvestovat... Žebříček Forbes je tudíž dost nevypovídající.

   Smazat
  5. Představujete si to jak Hurvínek válku

   Smazat
 2. Stát jednou předá do soukromých rukou sám sebe........... :-)

  A pak všem dojde o čem, že je ten kapitalizmuz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už se stalo. Mávají s námi sionisté. Jsme prozednářský a z velké části zednářský, zkurvený stát.

   Smazat
 3. Je to takové chytře židovsko-bankéřské. Chceš rozvrátit půl světa? Proč ne, ale hleď na to, abys to neplatil, ale ještě na tom něco vydělal.
  Vzpomenete na mě, ti lidé to někam dotáhnou :-). P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych chtěl opravdu nahlédnout do mozku takových truhlíku jako jste vy. Proč by někdo, kdo vlastní "půlku světa", měl chtít tu půlku světa rozvrátit a co by tím rozvrácením na tom vydělal? Vážně by mě to moc zajímalo.

   Smazat
  2. Zkuste se ptát, co by prodělal, kdyby tu půlku světa nerozvrátil.

   Smazat
  3. 0:53

   Pane, já nevím jestli jste někdy něco vlastnil, ale když vlastníte půl domu, půl města, nebo půl firmy, tak si zničením té druhé půlky rozhodně nijak nepomůžete. Naopak. To je jasné i tomu nejhloupějšímu sedlákovi.

   Smazat
  4. V míru se začnou lidé ptát a proč on vlastní a já ne ... jinak řečeno, mír plodí levicové myšlenky, které jsou politicky uskutečnitelné. Proto jsou účelově vytvářeny války, aby tyto myšlenky nedostaly šanci přijít na pořad dne.

   Smazat
  5. Chaos, války, nesvár, rozpory, zmatky, emigrace, imigrace, převraty, puče, intriky, zrady, náboženská hnutí, to všechno hraje do karet kapitalistům, kteří to tu vlastní, většinu. Je to živná půda, ve které jedině mohou dlouhodobě existovat. Kdyby byl všude mír, tak je do dvou generací všude socialismus, možná během jedné generace. Mír je nepřítel kapitalismu číslo jedna, to si ráčí zapamatovat.

   Smazat
  6. k 1.05 Ze by jste je pak levne koupil,ziskal a tak vlastnil cele? sec

   Smazat
  7. Ukrajina teď bude privatizovat za "umáznutí" válečných dluhů. Když se to zaonačí chytře, ani nemusíte kupovat. Celá země vám spadne do klína za nějakých 5 miliard USD vstupní investice.

   Smazat
  8. Vlastenka


   Tyto zvěsti včera svazáčci v ČT vyvraceli tím, že Ukajinci kvitují s nadšením , že si je zahraniční kapitál rozebírá nastojato a vládu tvoří cizinci.
   Netuším tedy, s kým naši presstituti na Ukrajině mluvili, ale údajně je to prý lepší, protože to povede k rychlejší demokratizaci.
   Tak to mě skutečně pobavilo.)))))


   A pak ,tuším Borek, mluvil s petičníky-vědátory a hořekovali nad tím, jak jsou ti "čecháčci" hloupí a naivní, když věří informacím z podivných zdrojů.
   Jako příklad uváděl zprávu o tom, jak se chovají imigranti v Traiskirchenu (i s fotodokumentací), která prý pochází z nacionalistických německých zdrojů.
   Její pravdivost ovšem nikdo neověřil.

   Je tak velice nepravděpodobné, že se afričtí imigranti chovají jako zvěř v Rakousku, když se tak chovají v Maďarsku, Řecku, Jezové, Francii....?


   Nějak se jim ta propaganda bortí.
   Ovčáček měl naprostou pravdu a řekl to, co si myslí většina z nás.
   Nejsme zvědaví na poučování nějakých vlezprdelků z akademické obce, jež je existenčně závislá na grantech od vrchnosti.

   Smazat
  9. Až na ty svazáky v ČT jste to celkem trefila. Člověk neví, kdy u vás zase narazí na blábol. Havloidní gang v ČT má ke svazákům jako já na svůj pozemek na Měsíci, vlastenko.
   Ale v klidu; nezlepší se to a celkově - kéž by bylo více takových jako jste vy.

   Smazat
  10. Anonymní19. srpna 2015 0:11
   „Já bych chtěl opravdu nahlédnout do mozku takových truhlíku jako jste vy. Proč by někdo, kdo vlastní "půlku světa", měl chtít tu půlku světa rozvrátit a co by tím rozvrácením na tom vydělal? Vážně by mě to moc zajímalo“.
   Původní příspěvek byl míněn jako žertovná nadsázka, pro pobavení stejně smýšlejících lidí. Ale když jste to nepochopil a obul se do mě, tak tedy:
   Vycházím z toho, že je zde skupina lidí, která má za cíl získat moc na celém světě. Jejich projekt je znám pod názvem NWO. Pokud s tím nesouhlasíte a říkáte si: „Proč by to někdo měl chtít dělat?“, potom ani dál nečtěte.
   Cílem tedy je, nad státem získat moc. V této fázi to praktikují tím, že státu vydávají na dluh a úvěr peníze, čímž stahují do vlastní kapsy efekt jakéhokoliv rozvoje toho státu. Aby to nikdo nenapadal, je třeba dosadit také politiky, kteří budou souhlasit s touto situací a i do budoucna, budou poslouchat rady, komu privatizovat, co vyrábět a jak obchodovat. A budou přesvědčovat obyvatelstvo, že to je to nejlepší, co pro ně můžou udělat.
   Ne každý stát je tak „moudrý“, jako Česko, aby na to přistoupil, bez použití násilí. Potom tedy nastupují akce, které jsem ve svém příspěvku nazval „rozvrátit půlku světa“. Vzhledem k tomu, že se to odehrálo na Středním východě, severní Africe, Rusku a nyní na Ukrajině (dříve také v jižní Americe), tak to označení, není až tak velká nadsázka. P.K.

   Smazat
  11. A já se zeptám,proč se rozvrátil Střední Východ,Jugoslávie,Ukrajina,atd.Odpověď prosím,Trollánku.

   Smazat
  12. Tady jeden z anonymů vychází při diskusi z mylné premisy, že světové kurvítko rozvrací státy, které mu patří. Chyba, ony mu nepatří, ony mu stojí v cestě ke světovládě. Proto je ničí. Kdyby na to mělo - rozvrátilo by i Čínu a Rusko. Ale tam už jsou poučení a drží kurvítko na dištanc. Raketama a jadernými hlavicemi. A kurvítko se bojí a přešlapuje, sliny plivá a kuje pikle a podrazy.

   Smazat
  13. ... přešlapuje, sliny plivá a kuje pikle a podrazy... ty jsi ale poeta

   Smazat
 4. Že ani na stará kolena nemusíte házet flintu do žita, dokazuje bývalý poradce prezidenta Regana, Paul Craig Roberts.

  Vládní sráči by zabili vlastní matku za kapitalistovu odměnu

  OdpovědětSmazat
 5. Fajn židi budou provozovat koncentrační tábory,a zaplatí to najchudší obyvatelé eu-daňový poplatníci. 23:58 čistý zisk za hodinu 21 milionů euro? Běžte se honem rychle léčit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak v Izraeli neprovozují koncentráky pro palestinské vlastence?

   Smazat
 6. Vlastenka  Překvapuje to ještě někoho???
  Na válkách i bankrotech vydělávají pořád ti samí šmejdi.
  Ale pšt, u nás se to nesmí říkat. To byste byli za antisemity a to je fůj.

  OdpovědětSmazat
 7. Dík - přesně to co jsem říkal - sionistická anglo-americká mafie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč jsi tady - proč nesedíš u synagogy či US amabasády nebo pražské kavárny žebrajíce na jídlo aby jsi mohl rozvracet a ničit to co mnozí budují.... jo zapoměl jsem možná sedíš u jezuitů - to je další strana téže mince ..... good luck

   Smazat
  2. Toníku z 8:41 - že ty jsi dosud u toho lékaře - specialisty nebyl. Psaním se neukojíš a vůbec; bez vyrovnání mužského hormonu to nejde nijak. Až ty se obuješ do těch imigrantů...
   Poskytneme ti soudružskou pomoc.

   Smazat
 8. Věcí je že se nejedná o miliony EUR. Jedná se minimálně o mnohonásobek - tak asi 100 krát víc.

  Věcí je že se obchoduje s rodnými listy - za každý rodný list EU shrábne balík - pak je prodávají mezi sebou.... Řekněme na jednoho uprchlíka EU - aka Rothschild vystaví šek v hodnotě 100 milionů eur ...

  Je to falešná ekonomika která zničí všechny ekonomiky - bublina - vede k totálnímu krachu a vytunelování všech států do rukou Rotten-childů. Proti tomuto se Putin postavil ..... proto celý západ se postavil proti Rusku ....

  Každý z vás má tučné konto z kterého vláda saje peníze - vy na to konto nemáte přístup - konto je na vaše jméno a rodný list. Toto je sionistická ekonomika obchodem s bílým masem....

  OdpovědětSmazat
 9. Vlastenka  Tak si ulevte, chudinko...

  Ona je to, bohužel, pravda.
  Dřív jsem antisemitsky naladěná nebyla a na homosexuály jsem pohlížela taky jinak.
  Po zkušenostech s multi-kulti, propagovanou vašimi soukmenovci ,a hnusem zvaným pol.korektnost, jenž zabíjí veškerou svobodu slova, musí člověk s minimálním pudem sebezáchovy změnit názor.


  Dnes už je zjevné, co Soros s jeho NEDem (také váš člověk) a mnoho dalších "bilderbergů", zamýšlejí udělat s Evropou.
  Jejich cílem je rozvrácení tradičních hodnot, kultury a civilizace na tomto kontinentu, což se má stát tzv.výměnou obyvatel.
  Nakonec, už se proláklo, že USA vyzbrojili ISIL a NATO odebírá jeho ropu.
  A hlavně už víme, že Soros a spol.financují invazi barbarů do EU.


  OdpovědětSmazat
 10. Zapomněl jsi na sebe, ty jim zdatně sekunduješ. Ale co už, jaká vlastenka, takový oponent. Baví tě to se hádat s někým, kým opovrhuješ? Není to trošku pod úroveň?

  OdpovědětSmazat
 11. Vědci nechť neřeší následky, ale příčiny, Proto je žádám o petici proti vybrakovávání všech zemí světa a pošlou to do USA. To bych považovala za příkladný postoj a né se hojit zase na Zemanovi.

  OdpovědětSmazat
 12. Vlastenka


  Kde byli ti "vědci" ,když NATO bombardovalo Srbsko?
  Kde byli, když mu ukradli Kosovo?
  Proč nepsali petice, když Amík rozvrátil Blízký východ?
  Nebo když EU podporovala Majdan?
  Kde je jejich petice proti odporným vraždám v Oděse?

  Tohle není žádná "elita národa" ,ani jeho svědomí.
  To jsou jenom loajální příjemci grantů (převážně ze zbytečných fakult a zbytečných oborů) od vrchnosti, existenčně závislí na jejím "dobrodiní".
  Aneb koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč dáváš to "vědci" do uvozovek? Máš komplex, že jsi nevzdělaná blbka?
   Petice si tady v týto zemi díky bohu může psát kdo chce jaký chce. Naučte se s tím už konečně žít vy rudohnědí "vlastenci"

   Smazat
  2. Pro blbečka 11.01 - vědec, který podepisuje takovéhle petice, není hoden označení vědec. Projevuje své duševní omezení, nedostatečnou práci s informacemi, chabé uvažování a stádnost. Uvozovky si plně zasluhuje - jo a také opovržení.

   Smazat
  3. Podpořím váš příspěvek.
   Už to je podezřelé,uvádět vědci,když jimi nejsou,spíš jen požírači grantů,nemají se ani čím pochlubit,mimo žvanění.

   Smazat
  4. Pro trockistického sluníčkáře: proč se s námi vůbec zahazuje? Máte svoje weby ne, jako třeba aktualne.cz, jo aha, tam už trockističtí soudruzi diskuse zakázali. Vy vlastně chudáku se nemáte kde vyjádřit, tak berete za vděk tímto "rudohnědým" webem.

   Smazat


  5. Na Aktuálně zakázali diskuse, protože je ta "rudohnědá prasata" (což je nejspíš 85 procent národa) posílala do pr....
   Vymývání mozků se nezdařilo, tak se soudruzi multikulturalisti a havloidi plácají vzájemně po ramenou a ujišťují se, že jsou tou elitou a svědomím národa.)))

   Na blozích Akutálně byl superkorektní cenzor Stejskal a toho pak taky vyrazili - to bylo na tom nejvtipnější.
   Odešel na Hlídacího psa, kterého nikdo nečte.
   Všichni chytří diskutéři zmizeli, zůstala tam v podstatě jen loajální klaka a pár vytvrvalců z řad odpůrců pravdalásky.


   Jsou horší nežli bolševici a v propagandě i manipulaci dosáhli mistrovství.

   Smazat
 13. Zato ty jsi Einstein. Jakou ty máš barvu, když zda lidem nadáváš rudohnědí? Hnědou - celou od sraček? My se musíme především snažit naučit se žít s křiváky, chcípáky, a kriply jako jsi ty. Že nejsi vlastenec, je evidentní, s tím se nemusíš vytahovat, a když je zde každý rudohnědý, proč sem pořád lezeš? Protože se ti mezi rudohnědými líbí!!! Jsi úděsný, křivý, pokrytecký hajzl. Jinak bys sem nelez.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Já si vážím skutečných vědců a ne propagandistů a multikulturalistů ,kteří lezou ze současných fakult soc.studií a zamořují celou zem hovadskými nesmysly.
   Nebýt "neziskovek" a grantů z pochybných zdrojů, tak se tahle sebranka vůbec neuživí.


   Oni jsou Putna, Halík, Zlatuška, Sokol, Znoj, Kropáček a další mozkoví giganti nějakými vědci?

   Zaznamenala jsem dva skutečné vědce - Illnerovou (která asi senilní) a silně levicově orientovaného Hořejšího.
   Pořád stejní petenti a trapáci.

   Smazat
 14. K tomu článku je třeba říci, že přemýšlivé lidi, kteří si dovedou dát věci dohromady bez návodu medií, muselo něco takového napadnout už dávno. Jen tak z ničehož nic se neseberou deseti tisíce lidí z průmyslově zaostalých, převážně zemědělských zemí, a nepotáhnou světem hledat nějaký el dorádo. Přičemž se jich hromada utopí. Že to někdo organizuje, a že v pozadí za tím jsou prachy. Ostatně ubohej byznys s chudobou kvetl za vlád modrých likvidačních hord i tady - prodej složenek, pohledávek, a podobný šílený, naprosto odporný a ubohý kšefty, a co se do toho angažovalo potentátů, politiků, právníků- teď by se za to nejspíš styděli, kdyby se jim to připomělo, ale kvetlo to tak pět let. Za vlád zločinnejch Valachů Topolánka a Nečase. Jo -taky už máme ledacos za sebou, a pokud jde o řízenou genocidu bílých domorodých socek, na které EU ani nikdo jiný nepřispívá dotacemi, ta pořád pokračuje.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.