Reklama

pátek 7. srpna 2015

Britské zvláštní jednotky působí v Sýrii v barvách Islámského státu7.8.2015 Wertyz Report

Britský Sunday Times minulý týden uvedl, že britské zvláštní jednotky SAS bojují v Sýrii převlečení za bojovníky Islámského státu. Jejich úkolem je zničení vybavení teroristické organizace. Zpráva přichází nedlouho poté, co bylo odhaleno, že se britští piloti účastní bombardování Sýrie bez souhlasu Britského parlamentu.


120 britských vojáků je v rámci operace Shader součástí týmu Coalition Joint Special Operations Task Force. Tým je pod velením USA a operuje v černém oblečení a s vlajkou Islámského státu.

Jednotka vypouští mini-drony, s pomocí kterých sleduje terén a vyhledává pozice jednotek ISIS. Kamerový systém v dronech dokáže identifikovat cíle a informace přenést analytikům na zemi. Komunikační podporu celé jednotce dělá 250 specialistů.

Informace využívají letadla k bombardování cílů.

Zdroj: Sunday Times
Foto: Reuters

7 komentářů :

 1. Teď jde ještě o to zda převlečení SAS zároveň nešpehují a nenechávají bombardovat i Syrskou armádu, která bojuje celé roky s ISIS, ISIL,Al-Nusraa a jinýma kozojedama, které vytvořilo jako své dítko na zničení Sýrie naše demokratické NATO s USA...spíše tedy C.I.A.?Rozum přestává chápat jednání USA ve světě.Bohužel, po roce 1989 přestala platit světová rovnováha a díky tomu je celý arabský svět, severní Afrika, Ukrajina v troskách a na cestě desítky miliónů utečenců a milióny zabitých civilistů ve jménu demokracie za plyn a ropu!!! Sice nám budou čeští nacisti ze STP09(novodobá Vlajka) s ex-komunistou Štěttinnou a knížetem a Vondroou tvrdit něco jiného.Bohužel, v dnešní době vládnou podobně šílení politici, kteří rozdělí a zničí svět !!!

  OdpovědětSmazat
 2. Tedy, .... v černém oblečení? Snad ano. A s vlajkou Islámského státu? Snad. A pod velením USA, to bezpochyby. A vyhledávat cíle? Snad.
  A to cíle ISIS, aby se jich při bombardování náhodou netrefili, nebo aby se trefili ale nikoliv bombami, nebo snad cíle protistrany? Jsou ty zprávy dostatečně podrobné?
  V kontextu předešlých zpráv je to jasné jak facka. Ba jo, to bych musel být o padesát let mladší, abych to bral.
  To jsme to na tom světě s tou civilizací dopracovali!
  Děda.
  A tomu se má věřit? To bych musel být o hodně mladší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy tady jste takoví vypatlanci, že byste za 2. sv války tvrdili, že Němci jsou přestrojení amíci. Neuvěřitelně drzí blbci.

   Smazat
  2. Tipuji, že ozbrojenci z IS v plné polní, dorazí se svoji nepřemožitelnou technikou, šířit víru dobra a pokoje do ČR, během 5-7 let.S pomocí USA a obranné NATO ještě dříve!

   Smazat
 3. Daleko větší malér je jestliže to je pravda,že piloti bombardovali bez souhlasu parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 4. V Británii havarovalo letadlo sestry Bin Ládina, zabila se jak ona sama, tak i ostatní členové rodiny Bin Ládinu. US námořní rozvědka říká, že byla na cestě do Anglie, aby svědčila při Chilcotovu vyšetřování války v Iráku a 11. září. Jedna z věcí, o kterých měla vypovídat, řikají internetové stránky US namořni rozvedky, bylo to, že bankovní účet spojený s britskou královnou Elizabeth byl použit k financování útoku 11. záři 2001.
  Tom Henegan, webové stránka, která tvrdí, že je propojena se společnými pracovními skupinami americko/ francouzských zpravodajců, mezitím vydala zprávu spojující královnina bratrance, nedávno abdikovaného krále Juana Carlose ze Španělska s Bushovou rodinou, 11. zářim 2001 a ukradenými volbami roku 2000. Na stránkách také tvrdí, že bin Ládinova sestra byla zabita britskou MI5, aby se jí zabránilo svědčit.
  http://www.tomheneghanbriefings.com/
  http://www.whatdoesitmean.com/index1896.htm  OdpovědětSmazat
 5. Na webu Alquin a Flutterby (o kterém se předpokladá, že se vztahuje k britské tajné službě)se rozlila velká skvrna proti královské britské rodině, ale i dalším evropským královským rodinám.Můžete si prohlédnout na následujícím odkazu pod nadpisem "Evropské krevní linie čelí odhalení ve víru konce časů."
  Je tam také další důkaz o spojení mezi evropskými pokrevními liniemi a nacisty, stejně jako detailní informace o genealogii členů britské královské rodiny.

  http://alcuinbramerton.blogspot.jp/2013/07/european-bloodlines-face-end-time.html

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.