Reklama

sobota 15. srpna 2015

Daily Mail: ukrajinské děti jsou cvičeny bojovníky praporu Azov


15.8.2015   Sputník
Britské noviny Daily Mail zveřejnily materiály, ve kterých se píše o táboře pod Kyjevem, ve kterém členové neonacistické skupiny Azov učí děti ve věku od šesti let zacházet se střelnými zbraněmi.
Samotný tábor pod názvem Azovec sebe označuje jako vojensko-vlastenecký.
Deník Daily Mail zveřejnil fotografie, na kterých děti sestavují a nabíjejí samopaly, střílejí z nich, a také se podrobují výcviku v terénu. Podle údajů novin se trénují také dívky.

Tábor pro dobrovolníky se nazývá Azovec podle analogie s praporem Azov, jehož bojovníci jsou vedoucími a učiteli dětí. Vedoucí tábora je velitel praporu Azov Andrej Bilecký.

V červnu tohoto roku kongres USA zakázal americkým vojákům trénovat bojovníky ukrajinského praporu Azov, jež se účastní vojenských operací proti domobrancům Donbasu.9 komentářů :

 1. Doufám, že tento fašistický ukrajinský tábor pro děti Azovec navštíví náš fašista Štětina.

  OdpovědětSmazat
 2. Hmmm, Daily Mail ... :-)))
  tak to jo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to má být za povzdech? Máš-li něco konkrétního proti zdroji, napiš. Nemáš-li, mlč. Jinak jsi za blba.

   Smazat
 3. Trochu mi to připomíná neradostný konec IIWW, kdy se také začali do závěrečných bojů cvičit (a nasazovat) i děti. Doufám, že také i tato skutečnost je předzvěst brzkého a konečného vítězství druhé strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale to se netýkalo jen konce IIWW, první organizace Hitlerovy mládeže vznikla už 1922 a po roce 1933 počet jejích členů během let vystoupal až na 8 milionů... nejjednodušší je indoktrinace dětí, to si dobře promyslel a následně důkladně vyzkoušeli už za Hitlera

   Smazat
 4. Štětina není na táboře Banderjugent ? Mohl
  je podpořit , tento výkvět demokracije .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Petra Procházková ho mohla u toho vyfotit. Oni jsou 'autorská dvojka', oba na stejné intelektuální a citové úrovni, oba s dolarovým kontem. Sláva Ukrajině - hop hop hop.

   Smazat
 5. Nějak mi to evokuje nejen Hitlerjugend, ale i současné výcvikové tábory Al-kajdá a dalších bohulibých fundamentalistických islámských organizací.

  OdpovědětSmazat
 6. Ajaj tady někdo někomu sedl na lep. Tak předně. I v ČR se pořádají dětské letní tábory s army tématikou. Ruku na srdce kdo si nehrál jako kluk na vojáky. To že po roce 1989 pomalu vymizeli hračky evokující zbraně a byly nahrazeny panenkami Barbie a legem neznamená, že si na vojáky kluci a holky nehrají. A nyní kolik z vás pod dojmem těchto her někoho zabilo? V branné výchově jsme také rozebírali a skládali vz.58. Ten chlapeček v žlutém tričku co tak statečně drží AK104 drží ve skutečnosti....... airsoftovou repliku (v ČR za 2.900,- Kč). Jak se to pozná? Podívejte se na dno zásobníku na fotografii chlapce s brýlemi v modrém triku. Je vidět kolečko natáčecího mechanismu. na závěr odkaz na dva tábory v ČR. Budou z účastníků chladnokrevní zabijáci?
  http://www.tabory-stan.cz/army-detske-tabory-airsoft-paintball
  http://www.tabor-sopka.cz/letni-tabory/army-tabor
  http://www.airsoftmorava.cz/zbrane/zbrane-elektricke-aeg/ak/cm-031b.html?force_sid=ab850abc0abe3cad9f82660418822ccb

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.