Reklama

čtvrtek 6. srpna 2015

Daily Times: Ruská paranoia ohledně NATO je oprávněná!

Daily Times: Ruská paranoia ohledně NATO je oprávněná!6. 8. 2015  První zprávy

Západ musí uznat, že se často mýlí při hodnocení ruských akcí, píše americký novinář Jonathan Power v Daily Times. To platí i pro bolestivou reakci Moskvy na rozšíření NATO, a kritiky z jejího „vměšování" na Ukrajině. Mnoho analytiků si již uvědomilo, že se tento „zásah" zveličil. Přičemž Ruské varování před destruktivní rolí neonacistů z Pravého sektoru se ukázalo být prorocké.
 
Západní země by si měly uvědomit, že příliš často chybně posuzují Rusko a jejího prezidenta, píše sloupkař mezinárodní vydání International Herald Tribune Jonathan Power v pákistánském vydání Daily Times.

Dokonce i dnes, navzdory potížím, udržují Rusko a USA v mnoha ohledech úzké vztahy. Týká se to  vesmíru, Afghánistánu, odstranění chemických zbraní ze Sýrie, výměny informací o teroristické organizaci Islámský stát. Rusko aktivně zapojuje USA do společných projektů v Arktidě, a ve shodě se Spojenými státy vystupovalo v Radě bezpečnosti OSN a při jednáních „šestky" ohledně íránském jaderném programu.

Co se týče Ukrajiny, američtí diplomaté nyní přiznávají, že mělo Rusko pravdu ve varování před destruktivní činností neonacistické organizace Pravý sektor, uvedl Power. Dnes mnoho západních pozorovatelů věří, že míra zásahu Ruska v Donbasu na východní Ukrajině je hrubě nadhodnocená. Není to tak dávno, kdy velící generál USA v NATO, varoval, že Rusko se chystá napadnout Ukrajinu – názor, který byl rychle sestřelen vedením francouzské rozvědky. Autor připomněl dohodu ministrů zahraničí Ruska, Německa a Francie s Janukovyčem a ukrajinskou opozicí (únor 2014 – pozn. red.), ale za pár dnů na ni evropské metropole a Washington „zapomněly“ a podpořily „demokratickou revoluci“ z Majdanu. Není divu, že Putin zuřil.

Ruský zásah do konfliktu ve východním Ukrajině se silně přehání, stejně jako kdysi obvinění z rozpoutání agrese ze strany Ruska v konfliktu v Jižní Osetii.Ale ve skutečnosti to bylo gruzínské bombardování hlavního města Jižní Osetie, které začalo válku. Západní země si musí přiznat, že ne vždy správně posuzují to, co dělá Rusko.

Ruská paranoia ohledně postupu NATO je absolutně oprávněná, zdůraznil novinář s tím, že ve skutečnosti by pravděpodobně Rusko nikdy nepřipojilo Krym, kdyby v roce 1999 síly NATO nebombardovaly Bělehrad v rozporu s mezinárodním právem. Ve Washingtonu, v průběhu čečenské války, byla zcela ignorována „džihádistická“ povaha invaze do Dagestánu. V roce 2011 překročila západní koalice mandát OSN při svržení Muammara Kaddáfího v Libyi. Rusko, které se zdrželo při hlasování o usnesení o intervenci do Libye, se oprávněně cítí podvedené, konstatoval Power.

A konečně, rozšiřování NATO porušuje slib Rusům. Přičemž rozšiřování aliance do regionů ruské sféry vlivu podkopává pouze systém západní bezpečnosti, tvrdí Gordan Hahn, odborník na Rusko z Centra pro strategická mezinárodní studia ve Washingtonu.

Za prvé, odcizením si Ruska ho Západ mění na „hlavního geopolitického nepřítele", z čehož se radují jen představitelé republikánské strany, pokračuje Hahn. A za druhé, je tento přístup k Rusku přímo v rozporu s cíli globálního boje proti terorismu, včetně - vytvoření silné mezinárodní koalice, zahrnující všechny hlavní mocnosti.

Přestože Putin často působí spíše „hrubě a nemotorně", píše americký komentátor v Daily Times, má ve svých vztazích se Západem podporu obyvatelstva, protože všechny akce Ruska jsou reakcí na politiku Západu. Jak vysvětluje Hahn, Rusko pečlivě plánuje, jak vyhrát, „bez ohledu na to, co může udělat nebo neudělat Západ“.

(kou, prvnizpravy.cz, dailytimes.com.pk, foto: arch.)
 
Související:

45 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. Kdy se kurvítko nemýlilo a plnilo sliby?

  OdpovědětSmazat
 3. Paranoidními vlnami procházejí v současné době především světová media a naše jsou jako vždy pokud možno ještě horší - třeba takový český bulvár on-line je nejhorší ze všeho co lze nazvat "media .Ani tištěný bulvár si nedovolí psát a zveřejňovat takové chujoviny, protože by se mohli dostat do závažných problémů, ale elektronický zpravodaj může páchat doslova co chce, zcela beztrestně. Nelze věřit už vůbec ničemu a protože to tak je a většina lidí na to přišla, pomalu ale jistě se začínají sledování zpráv, komentářů, a čtení novin a časopisů vyhýbat.A dobře dělají - k ničemu to není, dnešní media jsou jen úmyslně deprimující, strašící, šokující, popouzející, vzbuzující a šířící vzájemnou nevraživost a nenávist. Zcela určitě nejsou povznášející, vzdělávací, nebo zprostředkovávající optimistické nálady u občanů. Zlatá prvorepubliková media, která tvořili skuteční novináři a,kde vycházely pravidelně i romány na pokračování, povídky, eseje, fejetony, glosy, soudničky, vtipy, i básně. Stačilo denně přečíst si noviny a každý se duchovně povznesl a vzdělal, uklidnil, povzbudil a podobně. Dnešní novináři jsou jen protekční parchanti, možná s příslušným vzděláním ( koupené diplomy i tituly) ale zcela bez literárního tvůrčího nadání, bez rutiny, neumějí pracovat ani s myšlénkou, ani se spisovnou češtinou. Nechávají se najmout i na špinavou propagační práci, píší uplacené žvásty na politické nebo lobbistické zadání Proto hromady novin a časopisů putuje z trafik rovnou do sběren papíru, ani remitenda už se nevrací zpět vydavatelům, přesto se to tiskne a vydává - protože media dnes vlastní pracháči, jimž je jedno že mají těžké ztráty, tyto ztráty si odepíšou z daní - je to do jisté míry zcela legální daňový únik. Psát a vydávat denně hromady nečtivých sraček, a ještě okrádat stát - to zde nikdy - NIKDY - nebylo.

  OdpovědětSmazat
 4. Ohledně postupu NATO se oprávněně může vymezovat více států, NATO už přestalo být tím, k čemu je zavázáno smlouvami a ruskou "paranoiu" v ničem nevidím.Jestliže odkážu jako postižený nějaký orgán do patřičných mezí, nebo upozorním na nesprávnost jeho postupů, nejsem proto ještě paranoidní. A v současné době se stalo prvořadým úkolem světové propagandy štvát proti Rusku, a toho i NATO využívá a zneužívá. Když se například do causy Rath vložila media tak, jak se vložila, stejně by neměl žádný sebespravedlivější soudce šanci postupovat ve věci spravedlivě, a zjišťovat skutečné důkazy.Důkazy byly vyfabulovány na politické zadání, a přes mediální štvanici nejede vlak. Zneužil toho jak žalobce tak i soudce a každý zainteresovaný ve věci si mohl libovolně ventilovat svoji nenávist vůči žalovanému a souzenému subjektu. Totéž platí i o cause Horáková - i zde media suplovala "vůli lidu" a obviněná neměla vůbec žádnou šanci. Jako vzdělaná žena, jestli si v cele četla, co denně vycházelo v novinách, a jak proti ní byla odstartována mediální štvanice, bylo jí jasné, že nemůže mít šanci ani na prezidentskou milost. Prostě ne. Totéž se děje vůči Rusku - odporná mediální světová štvanice - a každý si může přihodit kámen. Ten vždy dopadne na úrodnou půdu, a mediální štvanice jede dál. I samotné použití slova "paranoia" ve vážných politických vztazích je urážlivé a nepřípadné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Americe se tak děje úplně normálně, pokud nejdeš s proudem, ihned na tebe zaútočí média a herci se tam musí veřejně omlouvat za každou hovadinu. Kupříkladu Mel Gibson prohlásil, že Hollywod patří židům a následovalo neskutečné, až chorobné pronásledování dokud se neomluvil i když neměl za co, když je to pravda a jedná se o firmu s židovským vlastníkem.

   Smazat
 5. Já jsem ještě neviděla, že by pan Putin jednal hrubě a nemotorně. Naopak i při "pitomých" otázkách ( např. novináře s BBC) odpovídá vždy klidně, s přehledem a rozumně. Málokterý západní politik se mu může vyrovnat. A Obama už vůbec ne. Ten mu nesahá ani po kotníky.

  OdpovědětSmazat
 6. Souhlasím s paní z 15:41
  Jen dodám že panu Putinovi možná vděčíme za to , že jsme ještě živí .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady se můžete připojit, vy dva fanatičtí blbečci

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slovaci-svolavaji-hromadnou-masturbaci-na-pocest-Vladimira-Putina-391154

   Smazat
  2. Je to tak.Ale propaganda našich ubohých novinářů,veřejnoprávních TV,sukničkářů,pravdoláskařů a jiných podřadných spolků podporovaných citiůmi mocnostmi,ale i našimi politiky,je nesmírná.Ale člověk stojící na zemi,s normálním rozumem ví.Ono v té naší kotlině je to složité,jeliož se nám nedostává charakteru a převažuje faleš a mamon.A potom to vymílání mozků mladým lidem!A to se jim zatím daří.

   Smazat
 7. Tak to je sice trochu přehnané, že bychom měli vděčit Putinovi že jsme ještě živí - teoreticky ani prakticky pro nás nemůže udělat nic, naopak -my jsme odsud vyhnali ruské turisty a připojili jsme se k trapným sankcím jeho země, ale morální oporou všem slušným lidem jistě může být. Nenechá se koupit, vydírat ani zastrašovat, proto má velkou morální sílu pro ruské občany. V takovém srovnání se divím, proč nemá světovou oporu občanů nešťastný prezident Syrie Bašár Assad, jehož zemi šupáci z USA rozvrátili, nasadili do ní bojovníky fiktivního státu "IS" který vyzbrojují, světové mediální děvky prezidenta Syrie ponižují, a podporují snahu američanů Syrii úplně rozbít a jeho nejspíš s pomocí křiváků, šupáků a lumpů najatých na špinavou práci a dobře placených, ho zabít, stejně jako zabili prezidenty Kaddafiho a Husseina.Jistě je spousta slušných syrských lidí zoufalých, a měl by jim svět vyjádřit podporu proti americkým zmrdům a zabijákům. Přál bych si, aby byl ruský prezident Putin Assadovi stálou oporou, a aby už konečně někdo zakročil proti americkému šmejdství, i světovému mediálnímu šmejdství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem téhož názoru. Velmi dobře jste to popsal.
   Je neuvěřitelné, jak jde ten západní svět "nakřivo", jak v něm morálka upadá. Děda.

   Smazat
  2. Jaká morálka dědo? V tom světě už dávno žádná neexistuje.

   Smazat
 8. Kéž by podobných článků na západě přibývalo.
  Kéž by bylo zákonem dovoleno na naše masmédia používat DDT. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo, kdy vzlétne ten vámi před rokem slibovaný ruský, Zlatý dvouhlavý orel? Kdy se konečně zhroutí kompletně dolar? Prosím o aktualizaci té vaší tutovky která se měla jistojistě odehrát na počátku roku :-D

   Smazat
  2. Nepros omezenče hloupý. Nepros.Až na to dojde, tak před tím nastane atomová pohroma,hlupáku.

   Smazat
 9. Ty sice fanatický blbeček nejsi -jsi úplně obyčejný zmrd a nepodařený zmetek. Jak tě může donekonečna bavit tady vypouštět svoje věčně stejný sračky, který vůbec nikdo nebere? Tady jsi považován za zmrda,diskuzní škodnou, jsi vyzýván, abys lezl diskutovat jinam a nekazil diskuze zde. Co na tebe platí? Co můžeme udělat, abychom se zbavili zmetka jako jsi ty? Kdyby to bylo někde venku, kdybys takhle žvástal v mé přítomnosti,zavřel bych ti páchnoucí hubu jednou provždy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cenzura a ekonomická totalita tu je teď, 17:06, mafie udělají mnoho z toho co jste vyjmenoval. Lágry - to můžete nahradit vyřizováním účtů lobbbbisty a mafiány, emigrací do civilizovaných zemí, nenarozením dětí do tohoto bordelu, terorizujícím státem.
   Na hranicích by se dnes mělo střílet, Toníku, jak pravil Miloš Zeman, náš nejlepší polistopadový prezident. Měly by tam být ostnaté dráty a pohraničníci s právem zabíjet - proti muslimských cvičených barbarům a samopalníkům.

   Zde se neukojíš, víš to a po práci se zbytečně čílíš.... Hladinu hormonů doplní ti lékař specialista. Nebo je to jen tím vedrem? Já si dal před chvílí jedno vychlazené.
   Tak to samé - zase příště.

   Smazat
  2. 17:52

   Jenomže vy jste, vy rudí pičusové, stříleli naše vlastní občany, kteří nechtěli žít ve vaší totalitě. Ne naopak.
   Dej si jich klidně deset, sežer meloun a poser se z toho.

   Smazat
  3. Anonymní6. srpna 2015 17:57
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí blbý čmoude, nebo si jen velký moudě!

   Smazat
  4. Moudě, koudě, velbloudě na hroudě, ty debile :-D
   Platí mě CIA, BIS, NSA, Bilderberg, Rothschild a v neposlední ředě Mosad.

   Smazat
  5. Anonymní6. srpna 2015 18:35
   Zavšivenej prasáckej troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze i když o něj nikdo nestojí. „
   Trolle, trolle ty si vůl, z prdele ti čouhá hůl.
   Z Americké ambasády cpali ti tam asi klády.
   V makovici místo mozku máš jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodíš, samé sračky, bereš za to asi kačky (dolary?).
   A hrdlem je proleješ a tady se posereš". :-)

   Smazat
  6. Nemuseli střílet. Stačil nízký přelet tryskáčů nad Letenskou plání a bylo po žížalkách. Ale ani to neudělali, aby mohli sami stát se kapitalistickýma hovadama. Tak si to v té tvé zabedněné palici srovnej hňupe.

   Smazat
 10. hrabě Kocharowski6. srpna 2015 17:07

  Málokterý západní politik se mu může vyrovnat

  xxxxxxxxxxxx

  Žádný

  OdpovědětSmazat
 11. Ničení potravin ve velkém - nejtvrdší kapitalismus 19. století je ve srovnání s touhle prasárnou jen slabý odvárek. Inu Putin - státník kterému se nikdo nevyrovná :-D

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/377024-v-rusku-zacala-likvidace-potravin-z-eu-sedm-tun-syra-znicily-buldozery.html

  OdpovědětSmazat
 12. Nějak vypadáváš z formy -co? Diskuzní prasečkáři, urážeči a nadávači. Tak nás hrozně moc nenávidíš, že sem přesto lezeš každý den? To není normální projev -ne? Normální člověk, kde mu okolí nesedí, se mu vyhýbá a neleze mezi lidi ke kterým má výhrady, ale ty jsi tady denně jak smradlavej skunk, jenom abys sprostě nadával.Ještě ani jednou jsi nepoužil vůbec žádný argument - na to máš dutou palici vyplněnou sračkama, ale nadávat ti jde. Fakt ubožák. Zamysli se nad sebou a odtáhni. Já bych nikdy nelezl mezi lidi, kde jsem se nechytil, a kde mi dávají najevo že jsem zmetek. Ty patříš ke štěnicím, které dveřmi jsou vyhozeny a oknem vlezou zpět. Patříš do trotlhausu.

  OdpovědětSmazat
 13. Ono je ničení potravin něco mimořádného? Oni v Americe kapitalisti netopili pšenicí v lokomotivách aby nemuseli zlevnit její výkupní ceny, oni nenaházeli ze stejného důvodu tuny kávy do moře? A musíš s tím hodně a hodně zpátky, protože kapitalistická havěť toto páchala dokonce v době světové krize, kdy lidé i v jejich zemi umírali na ulicích hlady. A nevymysleli kapitalističtí zmrdi tu humusárnu, že evropské krávy jsou nakaženy virem BSE ( šílenství krav) a nenechali spálit začátkem devadesátých let desítky tisíc krav? To byly obrovské kopce krav, které hořely jen aby mohli nenažranci zdražit hovězí maso, také se zdražilo na trojnásobek, od té doby cena hovězího neklesla, i když se také od té doby ( a do té doby) žádné BSE neobjevilo? Jestli oni nejsou odjakživa šílené krávy a voli kapitalističtí vohrndírové.To je pravá škodná, ke které by měl být povolen volný odstřel a ty tady zavři tu svoji špinavou pomlouvačnou hubu. To se hodí co? Vyřazený potraviny - a kdo uplatňuje potravinové sankce na Rusko? Zase jen kapitalističtí špinavci, ke kterým se hrdě hlásíš ty špindíro. Ale máš smůlu, lidi už skoro všechnu tu špínu,- včetně mediální - prokoukli, a už se znovu nechytnete,kdybyste se postavili na hlavu a odráželi ušima.

  OdpovědětSmazat
 14. Nevím, jak to Putin dělá, ale je vždy velký krok před vším co se děje a rozhoduje. SMEKÁM s hlubokou úctou, je to diplomat, státník, profík jaký se dnes nevidí a bůhví kdy viděl. Hned po něm pan Lavrov.

  OdpovědětSmazat
 15. Anonymní6. srpna 2015 17:06

  Musíte, vy zmrdi, zase vyhrát volby a pak nepochybuju, že zase budete cenzurovat, zavírat do lágrů, popravovat, střílet na hranicích, mstít se na příbuzných.
  Jenom abych ti tu tlamu nezavřel já, ty komoušský zmetku.
  nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  Podívej se z okna, idiote. Vidíš tam ty kandelábry???
  Tak si jeden vyber.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem si vybral a přesně na tom budeš viset.

   Smazat
  2. Typický projev zbabělého fašisty - hrdina v davu, v přesile a v anonymitě. Prostě troska - ubožák.

   Smazat
  3. A co ta o tom, že komunisti jedí děti? Současný systém terorizuje skoro všechny lidi, ani nemusí být příbuzní. Jestli si to nepleteš s praxí Mohamedánů (těm to nandáš, až přijdou!)? Na body nemůžeš zvítězit, Toníku, nejsi uvolněný a soustředěný, postrádáš sebekontrolu, asi jsi psychopat. Myslím, že si škodíš. Žaludeční vředy, tik, opar, třes, špatný spánek, léčebna psychiatrická, prášky, svěrací kazajka, pokus o sebevraždu, ztráta osobního ukotvení, pobyt pod mostem... No, Toníku, jak myslíš.

   Smazat
  4. Pepku Vyskoč 20:03, kdyby jsi nebyl tak blbý, tak by jsi věděl, že cenzurovaný a sledovaný jsi dnes daleko více, jak za bolšana. jediná chyýba, je, že komanči nezavřeli tvoje dementní předky, mohl tu být klid.

   Smazat
 16. Myslíte, že to je tak správné? Já si čím dále více vážím Putina. Rozumím tomu, co kde na konferencích sděluje jasnou řečí. A proto, co tam sděluje, je mi čím dále více sympatický, protože cítím, že on a Rusko válku nechce, na rozdíl od USA, které neustále k válce provokují a tu válku si evidentně přejí. Já si ale přeji žít v míru a Putinovi držím palce. Velice jsem si jej jako státníka oblíbil, na rozdíl od čmouda, co vyhrožuje kroucením rukou zemím, které nebudou dělat to, co USA chtějí a co potřebují aby dělaly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď tam ale sedí čmoud s falešným rodným listem, ty hňupe co se těšíš na válku a nemůžeš se dočkat.

   Smazat
  2. Vždyť o tý údajný válce mektáte každý den a onanujete při tom jenom vy :-D
   Ten "Čmoud", ty rasistické fašistické hovado, je na US poměry ten nejlevicovější a nejmírovější kandidát který na pozici prezidenta mohl zasednout. Nepředpokládám ale, že byste to tady při vašem blbství mohli pochopit.

   Smazat
  3. Co máš stále s tím tvým onanováním, že o tom pořád tak rád slintáš? Nejlevicovější a nejmírovější kandidát, co žvástá o kroucení rukou zemí, ty jsi fakt znalý inteligent - akorát tak přes to onanování.

   Smazat
  4. To "kroucení rukou" bylo řečeno ve zcela jiném významu a kontextu, než si to vy, nevzdělaní komouši co neumí zbla anglicky, mezi sebou vyprávíte. I soudruh Ransdorf když tohle přesně říkal v Událostech byl moderátorem usvědčen že si vymýšlí :-D
   No vždyť říkám. Budete s Putinem i rudými kumpány ještě čubrnět až Obamu vystřídá Trump nebo Bush :-D. I ta demokratická Hillary bude dost tvrdší. Není divu, že jste prohráli studenou válku na celé čáře když máte tak "ohromný" politický přehled.

   Smazat
  5. 21:22-poprvé trochu pravdy,byť bez názoru.Mektat přestanete Vy a budete se dekovat do klidnějších teritorií-pofidérních.My zde musíme zůstat,máme zde rodiny,jsme tu doma! A pokud Vámi jmenovaní zástupci sociopatů splní své sliby a vyprovokují konfrontaci,nevyhrají.V historii je dost příkladů vítězství slabších-vojensky.A vítězové vás budou tahat z bunkrů a je-li Bůh jistě poradí s odplatou!

   Smazat
  6. 22:23-Nějak jste se rozhorlil náš trollíku,pozor na cévku ale máte pravdu-bude hůř,kam odjedete Vy,až splníte úkol?

   Smazat
  7. 22:38-mně je zde také dobře ale beru Vaši hrozbu,viz výše jako reálnou a protože něco vím o voj.strategii USA nelíbí se mi být na bojišti,proto má otázka.

   Smazat
  8. 22:56-vím,že nejste tak blbý,já také ne,znám jejich projevy,které Vy nemůžete postovat,mít příležitost,pošlou Obamu do předčasného odchodu!Proto Vám věřím, "Obamistovi",že bude hůř.

   Smazat
 17. Anonymní6. srpna 2015 21:37
  Ulevilo se ti, špinavá proamerická opice? Když jsi zde opět vyprázdnila svoje tlusté střevo plné exkrementů. :-)

  OdpovědětSmazat
 18. ....přes spáleniště, přes krvavé řeky, jdou mstící pluky neochvějně dál. Se svojí armádou rvát se jdem se smrtí,nás s Rudou armádou nikdo nerozdrtí,my svorni a silni pěsti své zvedáme, společně v boj půjdeme vpřed, anebo spolu padneme....

  znáš to, ty americkej poseroutko?Znáš to dobře ty šmejde. Taky jsi to zpíval kdysi,když jsi byl ještě soudruh - ne? Co způsobilo, že se z tebe stala taková svině? Jestli budeme muset bojovat znovu, třeba s takovými šmejdy jako jsi ty, znovu zvítězíme,a vypráskáme všechny šmejdy z Čech -modli se, abys do té doby někde pošel, budeš ušetřen spravedlivé odplaty.

  OdpovědětSmazat
 19. Takové svině dělá z lidí kapitalismus. Kapitalismus, zásluhou vlastní podstaty vyvinul se (vzdor regulacím, aneb jest neregulovatelný) - do imperialismu, včetně bezohledného úsilí ovládnout cizí území, včetně vzniku a rozšiřování monopolů, včetně koncentrace a přesunu výrob za levnějšími „lidskými zdroji“. Je provázen nerovnoměrností vývoje, dobyvačností a neodvratnými válkami. Přesto zde zvláštní povahy bez pudu sebezáchovy dávají najevo, že se těší na konfronatci, na výměnu prolhaného čmouda někým války chtivějším. Co se týká ničení potravin, je věc jasná. Putin nehodlá riskovat životy Rusů a infikování potravin zhoubnými bakteriemi, rozsévání virů z vojenských laboratoří, nelní nic, co by Američané z gustem a láskou neučinili. Nebylo by to po prvé.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.