Reklama

pátek 28. srpna 2015

Izolace Moskvy se prohlubuje

28. 8. 2015      zdroj
Moskva se stala druhou Mekkou pro arabské vůdce. Od konce srpna hlavní město RF navštěvují hlavy všech nejdůležitějších zemí Blízkého východu včetně návštěvy prezidenta Egypta polního maršála Abdula Fatáha al Sisi, prince následníka Sjednocených Arabských Emirátů Mohameda al Nahyana a krále Jordánska Abdullahem II. V polovině září je očekáván  emir Kataru, emir Kuvajtu a pak král Saudské Arábie. Tyto události jsou bezprecedentní, protože Moskvu navštíví celý arabský svět.


 
Vladimír Putin bude s prezidentem Sisim urovnání konfliktu v Sýrii, o možnostech vstupu Egypta do BRICS a vytvoření zóny volného obchodu. Prezident Sisi přijede v čele delegace zejména představitelů nejdůležitějších obchodních kruhů.

Se svým dlouholetým přítelem králem Abdullahem II bude prezident Putin jednat o možném úsilí na dosažení míru mezi Palestinci a Izraelem na základě vzniku dvou států a také o situaci v Sýrii a Iráku.

Přeložil I.D. (značně kráceno)

14 komentářů :

 1. Hezký. A co si budou mezi sebou navzájem prodávat? Ropu? Plyn?

  http://ekonomika.idnes.cz/hospodarske-problemy-rusku-a-ciny-maji-dopad-na-spolecne-projekty-1c5-/eko-zahranicni.aspx?c=A150827_142539_eko-zahranicni_rts

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná se dohodnou na něčem a to by nebylo pro USA dobré.CIA určitě zasáhne.

   Smazat
  2. Člověče z 15:39, proč tu dáváš odkaz na burešovo idnes, jsi fakt vadný? To o tobě vypovídá vše, to si myslíš, že se budou bavit o ropě? Ty jsi fakt dílo.

   Smazat
  3. Anonym 17:26 k 15:39
   Ten se fakt poved. A ještě odkazuje na .idnes. Ten toho má asi v hlavě požehnaně.

   Smazat
  4. Třeba ruské zbraně !

   Smazat
  5. Tady to máte z Reuters na který se článek odkazuje, vy přihlouplí truhlíci. Ten Babiš určitě nevlastní. Co bedete mektat teď?

   http://www.reuters.com/article/2015/08/27/russia-china-projects-idUSL5N11034S20150827

   Smazat
 2. To jsou zprávy od bureš iděs....tomu věří asi jen kavárnicí....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je o titulku ze svobodné demokratické západní části světa, v porovnání s faktickým stavem izolace Ruska. A také o mírovém úsilí státníka Putina.

   Smazat
 3. http://www.dailymail.co.uk/news/article-3213081/Ukrainian-girl-three-gives-Nazi-salute-vows-cut-Russians-brandishing-huge-knife-shocking-home-video.html a nebo řeší tohle....

  OdpovědětSmazat
 4. Izolace Moskvy také ze strany zemí EU bude muset skončit protože invaze migrantů do Evropy způsobí další hospodářské problémy ,které již budou pro tyto země neúnosné.

  OdpovědětSmazat
 5. Ani USA nenarušily své obchodní vztahy s Ruskem. Obchod mezi nimi v loňském (embargovém) i letošním roce jen kvete. Uprděná a připosraná Evropa není celý svět. A mnoho zemí, kromě evropských se přestalo podřizovat diktátu Američanů.

  OdpovědětSmazat
 6. Jen tak dál, Putin ví co dělá, jen my jsme na mrtvém bodě, nebo spíše skluzavce do pekel !

  OdpovědětSmazat
 7. 19:21 vy vole to je zcenzurovaný ještě víc než burešoviny.

  OdpovědětSmazat
 8. Velmi zajímavý rozhovor na téma Rusko, Čína, krize, komunismus, byznys...

  http://video.aktualne.cz/dvtv/cesti-pracovnici-jsou-lepsi-nez-cinsti-rika-sef-koh-i-nooru/r~91a9ae6c4d7a11e5974b0025900fea04/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.