Reklama

sobota 8. srpna 2015

Jak američané dodržují mezinárodní dohody…

8. 8. 2015   1tv.ru/news/world/288927
Tahle země vedena zločinnou vládou, která nutí jiné státy přísně dodržovat pravidla mezinárodních dohod, si dovolí v tomto případě porušit hned několik. Stačí už jen v úvodu porušená úmluva o mezinárodním civilním letectví…
V Rakousku na letišti zadrželi skupinu ozbrojených Američanů, kteří byli posláni na Ukrajinu

Rakouské orgány nepovolili vycestovat na Ukrajinu skupině amerických vojáků se zbraněmi. Ti byli zadrženi na letišti ve Vídni. Uvedli to rakouské noviny "Kurier". Podle jejích údajů, se 9 vojáků snažilo propašovat ve svých zavazadlech pušky M-16 a pistole. Příslušná povolení u sebe neměli.

Přišlo se na to náhodou, když vojáci opustili tranzitní prostor kvůli problémům s návaznými lety, na základě čehož museli projít novou kontrolou. Podle deníku byli vojáci zadrženi a posláni k výslechu, během kterého se ukázalo, že byli vysláni na misi na Ukrajinu z Washingtonu.

Žádné dokumenty, které by potvrzovali tuto verzi, ovšem nebyli schopni předložit. V důsledku toho, 
je poslali Američané nejbližším letem domů, bylo jim dovoleno vzít s sebou i zbraně, upřesňují noviny.

10 komentářů :

 1. Jo, to je Rakousko. V ČR by se jim došel osobně omluvit Zaorálek za průtahy a obdržely by na cestu ještě neprůstřelné vesty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, a ještě by jim dali na cestu toaletní papír a naše ČT by ovšem informovala, že je vše v naprostém pořádku!

   Smazat
 2. I Rakousko se klaní před USA. Správně měli Rakušáci udělat přesně to, co by udělali Jenkyjové, kdyby v USA u někoho našli na letišti zbraň.
  Měli je obklíčit dvaceti ozbrojenci a při sebemenším pohybu (třeba ruky směrem ke kapse) dotyčného okamžitě zastřelit, protože BY MOHL mít v kapse zbraň. Ostatní zmlátit obušky, svázat, s pytli přes hlavu je odvézt do mučírny a tam je 20 let držet a psychicky i fyzicky týrat bez soudu.
  Přesně to by si ti Jenkyové zasloužili - oko za oko...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, přesně tak.

   Smazat

  2. „Vrchní velitel (prezident) a ministr obrany rozhodli o obnovení výroby letadel Tu-160M,“ citoval TASS Bondareva. V zájmu rentability bude podle generála vyrobeno přinejmenším 50 strojů. Ujistil, že toto rozhodnutí nikterak nezbrzdí práci na novém strategickém bombardéru pod označením PAK DA.
   Rusko ukázalo tank Armata i transportér Bumerang

   Velitel letectva také potvrdil, že armáda v roce 2016 zařadí do výzbroje ruské stíhačky páté generace firmy Suchoj zatím označované jako T-50 či PAK FA, podle oficiálního názvu programu „perspektivní letecký komplex frontového letectva“. V roce 2017 má už prý běžet jejich sériová výroba.

   Tento letoun, který je neviditelný pro radary, bude podle Bondareva vybaven „jen tím nejmodernějším, co existuje, ba co se právě ještě vyvíjí“.
   Nezachytitelnost, výzbroj, manévrovatelnost

   T-50 se má vyrovnat a v lecčems i předčit nejvyspělejší americké stroje s technologií „stealth“ F-22 Raptor a F-35. Může být nasazen proti cílům na zemi, ve vzduchu i na moři. Jeho rychlost má přesáhnout dva machy, ale podle generálplukovníka je důležitější jeho nezachytitelnost, výzbroj a schopnost manévrovat.

   Bombardér Tu-160M je modernizovanou verzí nadzvukového letounu s měnitelnou geometrií křídel Tu-160 (v kódovém označení NATO Blackjack) z počátku 80. let. Nová výzbroj a vylepšená elektronická a elektrická výbava údajně zdvojnásobují jeho bojovou účinnost.

   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ruska-armada-vyrazne-posili-a-zmodernizuje-letectvo-pcq-/zahranicni.aspx?c=A150528_153335_zahranicni_ert

   Smazat
  3. To, že se roztáčí kola závodů ve zbrojení není nic co by mělo normálního člověka těšit. Jediné pozitivum na této zprávě je, že se konečně našel někdo, kdo dá Američanům vědět, že existuje jakési "ocamcať- pocamcať. Omlouvám se za nespisovný výraz, ale tak nějak mi přišel příznačný. František

   Smazat
 3. Amerika, ze dodrzuje mezinarodni dohody?Dnes sice neni aprila, ale jako vtip to beru! Jaris

  OdpovědětSmazat
 4. Už samotný nadpis tohoto článku je k pobavení.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.