Reklama

pondělí 3. srpna 2015

Jimmy Carter: USA jsou oligarchií s neomezeným podplácením

Lubomír Man      
4. 8. 2015    zdroj


Jak na svém serveru uvádí P.C. Roberts, prohlásil někdejší americký prezident Jimmy Carter na Národní syndikátové rozhlasové show Toma Hartmana, že Spojené státy jsou v současné době „oligarchií, ve které „systém neomezeného politického podplácení“ vytvořilo „kompletní zkázu politického systému jako odměnu těm finančním přispěvatelům, kteří tuto zkázu způsobili“.

Jak demokraté, tak republikání, řekl dále,“ hledí na tyto podplácející sumy peněz jako na benefit pro ně samotné.“

Jimmy Carter takto odpověděl na Hartmanovu otázku, týkající se nedávného rozhodnutí Nejvyššího soudu USA ohledně financující kampaně Občané sjednocení.

4 komentáře :

 1. Nacisti-Usáci je jedna velká zkorumpovaná úplatkářská mafie - aka - Chicago 30 léta. Nic se nezměnilo. Když Kennedy chtěl začít dělat pořádky tak ho zabili - a pak si vládnout jak chtěji bez omezení ..... samo sebou média tu jejich mafii řízenou vládu prodávali jako demokracii těm mají permanentně zamrzlé mozky ...

  ::::::
  Tak že, když Carter brebtá veřejně o tom co se snaží ututlat - pak to znamená - blízko je krach nacistů z USA ....

  ????
  Jak dlouho Hitler vládl a napadal země pod tou či onou záminkou? Jak dlouho to dělají USÁCI a prodávají svoji agresi jako demokracii?

  ?????
  Nacisti z Pražské kavárny - zamyslete se sami nad sebou.

  OdpovědětSmazat
 2. Potvrdzuje to len môj doterajší názor, že USA je centrum svetovej korupcie.Korupciu nielenže úspešne aplikujú, ale aj vymýšľajú ako ju zdokonalovať a skrývať. A tí arogantní dementi si ešte uzurpujú právo poučovať celý svet o nemorálnosti korupcie.Dovoľujú si popritom obviňovať iné štáty z korupcie, zostavovať rebríčky o skorumpovateľnosti a pod.

  OdpovědětSmazat
 3. Carter je jeden ze zakladatelu pofiderniho spolku Trilateralni komise v r. 1971. Ten bude ted poukazovat na nejake podplaceni oligarchu, kdyz to takhle v Americe bylo odjakziva a diky nim i on se stal prezidentem?Jaris

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověk je tvor vnímavý a inteligentní - celý život se učí. Jen blb, ignorant, lenoch a ten, kdo z toho má prospěch setrvává v neměnných názorech. Zdá se, že p. Carter buď byl od cecíku odstaven a má vztek, který ventiluje, nebo konečně prozřel a má zájem své znalosti o fungování systému předat obecenstvu.
   Ferro

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.