Reklama

pátek 7. srpna 2015

Kdo chce imigranty, ať si je vezme domů! Rozumem zdraví ať se raději starají o své rodiče a prarodiče!|

Tomio Okamura
7. 8. 2015   Czechfreepress
Německý poslanec a spolustraník kancléřky Angely Merkelové Martin Patzelt si k sobě domů nastěhoval dva imigranty z africké Eritreji, aby šel ostatním Němcům příkladem.Už spolu bydlí měsíc a oba mladí imigranti obývají podkroví jeho domu společně s jeho synem. Pan poslanec dobře ví, co dělá. Eritrejci a Somálci jsou totiž například ve Švédsku na prvních dvou místech ve znásilňování žen a právě Eritrejci mají být kvůli naší vládě přiděleni také do České republiky: Zajímalo by mě, jak by se asi pan poslanec zachoval, kdyby měl doma dceru.

A za sebe narovinu říkám, že nevidím jediný důvod starat se o Eritrejce nebo Súdánce, když okolo sebe máme tisíce českých dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc a ani na pomoc pro naše vlastní potřebné nemá stát peníze. A na rozdíl od cizích imigrantů, které k nám nikdo nezval, mají naši potřební spoluobčané na naši pomoc nesporné právo a většina z nich odvedla pro naši zem nesporný kus práce. Na rozdíl od vetřelců, kteří přijeli k hotovému, a nemají sebemenší podíl na životní úrovni v naší zemi.

Takže prosím, ať nikdo neotravuje s ekonomickými migranty a raději se postarejme důstojně o naše spoluobčany, kteří mají kvůli naší vládě tu smůlu, že nejsou imigranti ani barevní.

41 komentářů :

 1. Rusko vydalo "patriotic stop-list"

  http://www.czechfreepress.cz/rusko/rusko-vydalo-patriotic-stop-list.html

  OdpovědětSmazat
 2. Když on pan poslanec i jeho syn jsou na černé chlapečky...

  OdpovědětSmazat
 3. Věřím, že si ty dva imigranty pos.anec dobře prověřoval na jejich "nezávadnost". Nepíše se také o tom, kolik by jich býval mohl ubytovat vzhledem k rozloze jeho nemovitostí, a také o tom, kolik dalších pos.anců a jiných movitých majitelů ho následuje. Je to dobrý recept pro naše movité sluníčkáře - jakou radost by udělali státu i občanům, kdyby náklady hradili z vlastního...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po slovech exministra Bublana a nynějšího senátora v dnešním vysílání po 17 hodině v Radiožurnálu předpokládám že si také veme domů skupinu imigrantů,aby si polepšil při hodnocení své činnosti z Bruselu.

   Smazat
  2. Bublan by vůbec neměl mít nějakou funkci, neměl by mluvit za někoho - ať si jej přímou volbou zvolí stejně smýšlející a za ty může mluvit. Sluníčkáři, civilizačně pohodlím změkčilí, v tvrdších podmínkách mezi prvními na odchodu z tohoto světa. Třeba Svědci Jehovovi. Těmi kecy si jen potvrzuje svůj právdoláskařský postoj, aby se udržel na teplém místečku. Pokrokové, reformující, natož revoluční křížení neuronů v sobě nemá. Vhodný jen na řadového pracovníka nebo do diskuse v našich kolaborantských ČT. Vyšší než učňovské vzdělání je u něho plýtváním penězi a energií kantorů.

   Jako ministr vnitra se dostal do situace, kdy měl jako chlap říci za policisty ne, proti linii mocnějších - věděl, že kýve na špatnost. Nepostavil se za ně ani slovem; byli to jen občané. Je to suchý bezbarvý politik, současný spolehlivý aparátčik, s charismatem namočeného hadru. Avšak i tak - s ním bych na pivo šel. S Kalouskem, Schwarz.. , zmatečným katechetou Halíkem, Šetinou, Laudátem a mnohými dalšími bych nešel ani zadarmo.

   Smazat
 4. Zcela souhlasím s panem Okamurou a fandím mu. A to přesto, že se prozatím bohužel v politice pohybuje jako slon v porcelánu. Snad vbrzku pochopí, že se musí naučit našlapovat jako v minovém poli, ale svoji cestu, svůj cíl, nemůže opustit a nakonec ji realizovat. Jinak přijde o sympatizanty a tudíž i o voliče. Eda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano správnej postřeh - v minovým poli - chybně zvolení správci česka jsou prohnilí korupcí jediný lek na tento stav je od zentivy Luger 9mm , 45ACP , 12/76 magnum !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Do sestavy bych ještě skromně doplnil spoustu stožárů veřejného osvětlení. Sice nejsou "od Zentivy" ale šikly by se náramně.
   Nemusíme si je opatřovat za vlastní peníze, už je pro naše potřeby někdo prozíravě koupil v předstihu

   Smazat
  3. Já souhlasím s Vaším příspěvkem.
   Když Okamura začínal poslancovat,navrhoval zákon proti přistěhovalcům.Osobně mu fandím také a určitě budu Okamuru volit,má úplně jasno ve své hlavě.Je opravdu nutné to včas řešit,jinak máme ne jaře ještě větší příděl utečenců.
   Pro Anonymní 22:18
   zemedelec.

   Smazat
  4. Dovoluji si příliš nesouhlasit. Zásadní chybu hlásáte.

   Osvědčilo se vjíždět na minové pole tak, že před sebou máte ocelový široký válec. Trochu to prskne a cesta je hotova.
   Opatrné našlapování vyhovuje mainstreaimu - oni naopak hlasitě řvou, pokládají ty miny a manipulují s těmi opatrnými ovčany. To neznamená, že bych si nemyslil, že pan Okamura někdy mohl být taktičtější.
   Kam to dotáhl M. Zeman? Našlapoval opatrně?

   Smazat
  5. Souhlasím s Edou z 22:18 a se zemedelcem...
   budu T.Okamuru volit také...zdà se mi zkrátka rozumný.
   jituš

   Smazat
 5. ano bublan se asimiloval / kdyby vláda jednala v zájmu národa tak by poskytla pár letadel k návratu do jejich vlasti / ale že na lidi vlastní země serou tak to takhle dopadá / a co jako dál - asimilace nebo co ?? co tady s migrantama zamýšlí ?? kromě toho že se oranžovým kurvám plní soukromé účty a sobotka kontra bakala další výsměch lidem !!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše země má v nejbližší době přijmout 29 000 (ano čtete dobře - DVACETDEVĚTTISÍC) uprchlíků a vláda dostane 6 000 Euro za každého! Proto to ti parchanti schválili ! Žádná mezinárodní pomoc! Žádná posranost z Bruselu ! Prachsprostá nenažranost ! Jen si ta dvě čísla vynásobte - to zas bude co rozkrást. To se těm hajzlíkům jejich kontíčka nafouknou. A do občanů tohoto státu, do těch je jim h...o - co na tom, že je mají chránit. Však oni si poradí. A média - mlčí.... je to 4, 698, 000000 Kč.
   Jak dlouho ještě budeme držet pusy?! Domnívám se, že vana již přetekla.

   Smazat
  2. Já také budu volit Okamuru !!! To je člověk co se nebojí říkat otevřeně pravdu , takových je tu málo ! Zeman je taky borec a zastává se nás všech , protože je to patriot !!! Však on dobře ví , že vláda je jak prodejná děvka ! Měli by každému občanu , který zve migranty do naší vlasti , tohoto migranta povinně přidělit , protože já tady nikoho nezvu !!! Jana

   Smazat
 6. Proč je nevezmou do Izraele, mají to blíž?

  OdpovědětSmazat
 7. Všechny bych expedoval do Francie. Bombardovali jste Kadáfího, tak se o ně postarejte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je přesné, a přidal bych VB a SS ať si jich užijí.

   Děda 2

   Smazat
 8. Sorosovi spiklenci z demagog.cz už neví jak by spolu s echo24 Okamuru očernili. Jedinou útěchou je, že i ta banda dementů, která chodí na obskurní server echo24 diskutovat tomu co je psáno v článku moc nevěří. http://echo24.cz/a/iiMM4/okamura-o-znasilnovani-nemluvil-pravdu#disqus_thread

  OdpovědětSmazat
 9. Barevne bych poslal zpatky. Okamuru jako prvniho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Okamura je mnohem češštější než mnozí jiní Češi.

   Smazat
  2. 8:45 Barevnej si ty idiote !!! Máš řidičák na hlavu ?

   Smazat
 10. No a co tady děláš ty 8.45? S tou tvojí rozlitou žlučí, sprostotou a urážkama jsi nejspíš ošklivá žlutozelená svině.

  OdpovědětSmazat
 11. Okamura je jediný odvážný politik a vlastenec. Jen aby se mu něco nestalo. A program jeho nové strany je naprosto čitelný a výstižný. www.spd.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, zda je pan Okamura "jediný odvážný politik a vlastenec", ale svého působení v Senátu a PS toho zatím moc nedokázal. a to ani v případě "tisíců českých dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc" Zřejmě namítnete, sám toho moc nezmůže, ale o tom to je ...... Kritizovat a pronášet úvahy o tom "jak by bylo, když by bylo"je poměrně snadné, realizace těchto úvah už mnohem těžší .....

   Smazat
  2. Pan Okamura je hlavně úplně mimo. Hlásá přímou demokracii a hlasování ve vlastní straně nazývá pučem. Do parlamentu se dostal pomocí vlastních úst s obrovskou členskou základnou celých devíti členů (a neukočíroval ani to). Pro mě je to pokrytec a žvanil, i když má třeba i někdy pravdu.....

   Smazat
  3. Že se pan Okamura dostal do parlamentu je s 9ti členy svědčí o jeho mimořádných schopnostech. Dokonce to dokázal ne s politickou stranou, ale s h n u t í m .
   Hlásá přeci dobré myšlenky a snažil se pro svou politiku dostat podporu leckde; sám uváděl, že proto, aby po sněmovně "nelétal" sám.
   Takže ne, že by jen mluvil. To ty pravicové strany ani v prospěch společnosti nemluví, až na výjimky.
   S tím podivným hlasováním v "jeho" bývalém hnutím je to zřejmě pravda.
   Kdyby jste se pokusil o objektivitu zamyšlením se, asi by jste si vzpomněl a možná i sem napsal, proč tedy Klaus obdržel Sarajevo, vzpomněl byste si asi na demokracii ve vlastní straně podle J. Luxe, a když ještě žil V. Komárek na "demokratické" diskuse v ČSSD.

   Smazat
  4. 11:11 od toho jsme tu my , abychom mu s realizací jeho cílů pomohli ! Je jasné , že on sám moc nezmůže ! Hodně lidí z vlády mu nepřálo , a tak dopadl , jak sedláci u Chlumce . Přece tu nemůže být politik co kope za obyčejný lid !? Jana

   Smazat
 12. Muslimští hosté v Debrecíně: https://www.youtube.com/watch?v=D29M3PdHnxU&feature=youtu.be

  http://www.hlavnespravy.sk/migranti-pri-obci-asotthalom-prestrihli-plot-z-ostnateho-drotu/654816

  OdpovědětSmazat
 13. Doufám,že se mýlím a většina lidí v Česku nemá podobné názory jako jsou v diskusi. Pokud je většina lidí podobných názorů a myslí to navíc vážně,tak si již balím kufry a zdrhám mezi barevné.To by byla společnost opravdu vhodná pro likvidaci. Snad se mýlím ! současnou imigraci nelze přeci vůbec ovlivnit ani zastavit. Jde pouze ovlivňovat příčiny a to je na destiletí. A hlavně - nic se pro zlepšení situace nedělá !!!! Stavět ploty a vězení opravdu nepomůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. " současnou imigraci nelze přeci vůbec ovlivnit ani zastavit" - ano, a váleční štváči jim rozvrátili státy - nechť si je tedy nasáčkují k sobě, nebo jim pomohou v jejich státech. Samozřejmě, pokud si myslíte, že je dobře to, co se v jejich zemích děje za podpory sluníčkářů, nikdo vám nebrání "zdrhat mezi barevné" - tohle vám naše "demokracie" ještě umožní. Nebo navrhněte a pomozte realizovat něco pro "zlepšení situace".

   Smazat
  2. Pochopil-li jsem Vás správně souhlasíte s přijetím migrantů z Blízkého východu a Afriky na našem území. Rád bych od Vás slyšel z jakých zdrojů bude financováno jejich ubytování, stravování, zdravotní a sociální zabezpečení, školství atd.? Ve státě, který je morálně a hospodářsky skoro zničen ...

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, zdrhněte mezi barevné a my si tady dáme sázky na to, jak rychle se budete chtít vracet. Zábavné!

   Smazat
 14. Okamura se navíc opravdu nezbláznil - jen se skutečně odkopal. A já blbec ho volil !

  OdpovědětSmazat
 15. proč blbec? voličů měl hodně ale stranické machinace s volebními výsledky ho posunuly tam kam potřebovali pro hodně skoro většinu voličů by měli být strany ods čssd top09 a černý prdele NEVOLITELNÝ s 0% / je nutné volit podle okresů a hned bude znatelná úspora a pohlídat si parazity kteří tam byli nalezlí od hadrové komedie !!!

  OdpovědětSmazat
 16. Dokážu pochopit, že redakce NR chce na svém webu dát prostor širokému spektru názorů a tak nemám nic proti otištění i článku Tomia Okamury, i když mám k článku a osobě řadu výhrad.
  Už méně chápu, proč na webu NR nebyl zveřejněn rozhovor prezidenta ČR http://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr-milos-zeman/vybrane-projevy-a-rozhovory/760.shtml, z kterého bylo sdělovacími prostředky sděleno jen to, co se jim právě hodilo.
  Děkuji za vysvětlení ....

  OdpovědětSmazat
 17. No -mně docela fascinuje, že během dvou dnů tady nikdo nic nového nezveřejnil. Chápu - o politice a událostech na domácí politické scéně už se psát nesmí - kdysi se to všude hemžilo články o dění na území našich zákonodárců, denně jejich skandály, odvolávání a výměna ministrů jak na běžícím páse, a další pozoruhodné intriky a prasečiny, a najednou se neobjeví nikde nic. Všude se rýpe do USA, Ruska, Izraele,Syrie, Ukrajiny, Německa, Řecka, elektronická media se široce zabývají utečenci, a prázdné mezery se už dlouhodobě vyplňují nehodami, srážkami vlaků a utopenci, teď nově požáry, kde všude zasahovali hasiči a taky vedrem, úroda nebude, a všechno bude mnohem dražší - například ceny citronů už zase (jako vloni) ženou do astronomických výšek, a to jsou citronovníky na vedro zvyklé. Ale nebude chmel, (dražší pivo?) žito už je drahé dlouhodobě, a teď je novinka že na dole OKD zahynuli tři horníci -o tom se ale nikde nepíše, k tomu se žádný komentátor nevyjadřuje ( ani Mitrofanov nebo Pehe).Místo horníků vyplňují stránky elektronických medií autonehody a zabití lidé na silnicích -to je vděčné tema, nikdy neutuchající Věrné Novinky již tradičně přidávají články co si která celebrita pořídila za vilu,kolik nosí diamantů a jaké róby, případně nějaký na slovo vzatý odborník radjí v oblasti sexu..A na tom všem je vidět zoufalství on-line závisláků. Píší své sračky úplně ke všemu, a některé příspěvky jsou tak blbé, že to snad ani není možné. Ti lidé doslova hladoví po možnosti vyjadřovat se k něčemu, ale není k čemu. Kdy všem konečně dojde, že události z domova jsou značně omezené účelově ( podle mně na nějaký zákrok) ale píše se záměrně bulvárním stylem například šílené nadpisy článků apod.jen kvůli reklamám - media potřebují sledovanost jako televizní stanice. Ty také nevysílají líbivé pořady kvůli divákům, aby se nám zlepšila nálada, ale jen pro vyšší sledovanost kvůli reklamám, které taky do vysílání vpadávají každých dvacet minut s ukrutným řevem. O těchto skutečnostech se nesmí přemýšlet - propadli bychom sebevražedné skepsi - byli jsme degradováni na úplné blbce, tupce, ovce - zkrátka na zvířátka hladovějící po informacích, a jako hladovějící zvíře zblajzne doslova všecko ( chudáci hladoví býci i vlastní podestýlku) občanstvo zkonzumuje doslova každý článek, každý komentář, každou informaci - jsme nešťastná generace, bez jakékoliv radosti ze života.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:17-čemu se divíte,je okurková sezona a ta byla vždycky! Užívejme léto i závisláci na NETu trochu vychladnou.

   Smazat
  2. Také ve zprávách očekávám, jak si vedou sdruženáři a házenkáři. Svatá prostoto.

   Smazat
 18. Nechápu proč píšeš takovou sračku, když zrovna "komunisti" jsou proti přistěhovalectví od nepaměti, už z principu. To oni nechali zrušit hranice? To oni řvali nadšením nad neomezeným pohybem? Naopak - zbohatlická chátra se tváří že je jim to konečně úplně jedno co si vláda s přistěhovalcema udělá, tak jedině že jsi myslel zmodralé bývalé komunisty v politice a ve vládě. Tak to pardon - to potom jo, Ti by si měli každý nějakého toho přistěhovalce adoptovat jako vzácného medvěda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máš pravdu. vidíš jak některým lidem stačí k životu teze že, "za všechno můžou komunisti". vlastně je to fajn. je sucho, přistěhovalci, zdražení....... zlí komunisti.

   Smazat
  2. To máte pravdu , lidi si opravdu vystačí s málem ! Jsou to v podstatě chudáci , protože si poslechnou ČT , Blesk ,Aha ,nebo Mladou frontu a vědí vše co potřebují k životu !!! V těchto médiích přece nelžou , že !?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.