Reklama

sobota 22. srpna 2015

Kolik je dost?

napsal Vidlák 
22. 8. 2015  Kosa zostra čili https://vlkovobloguje.wordpress.com/


Tak kurňa, jsme lidi ne? Začal jsem vozit v autě pytel rýže. To kdybych někde narazil na nějaké ty imigranty, abych jim dal nějaký gáblík, než je chytnou policajti. Možná, než ty policajty sám zavolám… zdravím BRENe. 

Zatím jsou jako yetti – furt se o nich mluví, ale ještě jsem ani jednoho neviděl.Někteří sousedi už ale dokonce provedli upgrade svých psů a k vometákům přidali ještě něco velkého a krvežíznivého. Kamarád, co dělá na střelnici, zažívá konjunkturu, každý vesnický vůl si dělá zbroják. Prý až se také rozhodnu chránit před běženci rodinu a majetek, mám si udělat papíry na samonabíjecí brokovnici. Puška je prý nesmysl. Zatím ještě odolávám.

Také máme nového pana faráře, který nějak musí prokázat, že nové koště dobře mete. Tak se pouští do lecjakých zákoutí jihomoravských evangelických duší a mezi jinými se i jeho dotýkají xenofobní nálady zdejšího obyvatelstva a pustil se s nimi do boje. Už jsem se dozvěděl, že imigranti nejsou zlo, ale absolutní dobro, máme jim pomáhat ze všech sil a být jim bratry v jejich nelehkém putování.

Navrhl jsem, pod dojmem z uvedeného kázání, že bychom nemuseli dělat rekonstrukci farního bytu, bo ten starý ještě chvíli vydrží a peníze na to připravené bychom mohli využít právě na záchranu nějakých těch běženců. Nadšení nad pácháním dobra tak velmi rychle vyhaslo. Opatrně mi vysvětlili, že to bylo myšleno tak, že se STÁT musí postarat. Ne my osobně, to někdo jiný má nést náklady. Kromě toho jde jen o tisíc lidí a kousek.

Opatrně jsem ze zeptal, jestli to je konečné číslo. Protože kupříkladu v Německu mají letos migrantů dvakrát tolik než předpokládali. Viděl jsem pár videí, kde různí deutsche Aktivisten spílali obyvatelstvu, že jsou rasisti, protože těch imigrantů bude nejvíc dvě sta tisíc. A dnes, po pár měsících se mluví o třech čtvrtinách milionu. A řekl bych, že se zase seknou. Jak dlouho tam vydrží nebýt xenofobní?

Kolik imigrantů bude dost? Jasně, bavit se o tisícovce lidí je spíš trapné, ale zatím to nevypadá, že by už v Eritrei nikdo další nechtěl odcházet. V Sýrii se válčí furt a čím dál víc. Jen v Damašku jsou čtyři miliony lidí, kteří tam před válkou nebyli. Zřejmě brzy zvednou kotvy. Kolik lidí jsme schopni do této zemičky přijmout, abychom to ještě zvládli? Deset tisíc? Sto tisíc? Nebo milion, jak říká aktivista Kohout? Od jakého čísla už budeme mít právo na imigraci poukazovat jako problém? Kolik imigrantů tu bude muset umřít, nebo kolik incidentů se musí stát, abychom mohli říct, že už je to vážné?

Mám obavu, že se pak dozvíme, že zase STÁT něco nezvládl. Nejdřív jsme mu nedali na výběr a musel přijmout migranty, aby nebyl rasistický a zlý a až se pak ukáže, že je zle, tak se zase bude muset postarat někdo jiný?

Prosím vás lidi o odpověď. Jsou mezi námi pro i proti. Prosím řekněte mi, kolik si vy sami myslíte, že je maximální množství imigrantů, které ještě můžeme zvládnout a jak dlouho potrvá, než je tu budeme mít. Nebavme se o všech možných hororech a temné budoucnosti. Zkusme si naprosto jasně říct, kolik lidí odjinud se sem vejde a za jakých podmínek. 
(Redakčně upraveno)

13 komentářů :

 1. "Zatím jsou jako yetti – furt se o nich mluví, ale ještě jsem ani jednoho neviděl."

  Tak otevři oči...
  Jen minulý pátek v Zábřehu na Moravě nejmíň 30 a to je mimo hlavní směr Brno-Německo....

  OdpovědětSmazat
 2. Sama taková otázka je mystifikující. Při postupu jaký je dnes uplatňován bude i několik tisíc takových imigrantů u nás neřešitelný problém. Na druhou stranu postup vůči imigrantům ze třetího světa uplatňovaný zeměmi tzv. "socialistického tábora" sedmdesátých a nám osmdesátých letech umožňoval pomoci i několikanásobně většímu počtu lidí bez toho, aby následovaly etnické či jiné katastrofy.

  OdpovědětSmazat
 3. DOST JE TOLIK, KOLIK JICH BUDE. Nesdílím nadšení připosraných vědeckých humaniťáků. Skutečnost však je taková, že se jako členská země NATO podílíme na záměrném ničení jejich zemí. Oni to vědí a logicky očekávají, že se tedy o ně postaráme. Lze rovněž očekávat, že s námi později (jakmile se zorganizují) hezky zametou. Brokovnice nejsou řešením. Na to, ce jsme měli správně udělat, je už pozdě. Tak si aspň nic nenalhávejme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ničení jejich zemí je nejspíš jeden článek scénáře, jejich imigrace je další článek scénáře. Podle tohoto :http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/projekt-euromed
   to vypadá, že jsou zde na naše pozvání. Proto ta histerie havloidů a dalších antičechů.

   Smazat
 4. hrabě Kocharowski22. srpna 2015 14:24

  Nula je správné číslo. Nebude imigrant z Afriky, nebude problém. A čím víc jich bude, tím větší problém.
  Ať si nikdo nic nenamlouvá, jde do tuhého. Jde o přežití bílé rasy.
  Srovnejte rozvoj totálně zničené Evropy po druhé světové válce, a "rozvoj" Afriky po ukončení kolonizace. Jediné, co dokázali, že je jich desetkrát víc, v tom jsou kanóni.
  V přímé úměře s přibýváním afrických lidožroutů se bude snižovat životní úroveň i kvalita života bílé majority.
  Tak to prostě je. I kdyby EU přijala jeden milion vyžírek z Afriky, za rok se jich urodí 80 milionů, tak co se tím vyřeší?

  OdpovědětSmazat
 5. Objednávka bude vysoká, protože pro majitele prázdných bytů to je výzva. Četla jsem, že Bakala dostane za 20 bytů obsazených imigranty 200 mil. Kč na 18 měsíců ze státního. A že je na Ostravsku stovky až tisícky prázdných bytů. Lidé se totiž stěhují pod most.

  OdpovědětSmazat
 6. hrabě Kocharowski22. srpna 2015 16:01

  Kanibal ante portas!

  OdpovědětSmazat
 7. VIDLAKU TY CYPE TO TI NIKDO NEVYSVĚTLIL,CO JE MUSULMAN?

  Normalni azylant se chová vděčně a přijme pomoc.Tak to bylo,když jsme my utíkali.Rozdíl mezi námi a čuramedány je dán tím,že oni mají v náboženství přikaz ne se přizpůsobit tam kde přijdou,ale přizpůsobovat ty,kteři jim azyl poskytují JEJICH zvykům a podmínkám a to všemi prostředky,které mají.Proto nám tu vzkázali,že pokud se nám jejich invaze nelíbí tak se máme vystěhovat a když ne tak až jich bude více, tak nás začnou podřezávat,nebot jejich náboženství jim přikazuje ničit nevěřicí psy a to holenkové jsme my všichni.

  V důsledku,že režimní redaktoři musi živit své děti a manželky se to ti JEJICH ubozi intelektuálové nedoví a proto nejsou schopni napsat velvyslanci USA petici,aby NWO chamtiví boháči poslali z USA parníky A NALOŽILI SI TAM TY TZV UTEČENCE,KTERÉ ONI DALI VYBOMBOVAT, vydělávají ted na nich v azylovém průmyslu ačkoli pro ně mají v táborech FEMA v ejmerice miliony volných míst a pro IS hrdlořezy mohou usa vytvořit SS jednotku HANDSCHAR tak jako fašisti za Hitlera.Jsou to totiž prvotřidní vojáci,kteři se hrnou za ALLLÁHA umřit...

  OdpovědětSmazat
 8. v nemeckych novinach bola kratka sprava,V jednom azylcentrum zistili,ze tam ziada o azyl somalec,pirat,ktory sa zucastnil prepadu nemeckej lode,ktora bola po zaplateni vykupneho prepustena aj s posadkou.Na lodi nemci pozbierali odtlacky prstov,a teraz pri prijimani azylantov.zistili,podla odtlackov,aky vtacik ziada o azyl.Odpoved na otazku,uz davno bolo dost.

  OdpovědětSmazat
 9. Tady se prezentuje pořád více a více pitomců, rasistů,xenofobů a magorů.Základní chybou je fakt,že Evropa imigranty potřebuje, ale nic nedělala a nedělá pro jejich zapojení do života. Oni samotní to nedokáží ani náhodou. A tak budeme mnohonásobně více platit na ochranu, uvěznění,přesídlování z místa na místo a podobně. Proč jsou lidé v Evropě tak hloupí ? Samozřejmě to válečné běsnění ničemu nepomáhá, naopak vše bude horší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlete mi, prosím, své tvrzení, že Evropa migranty potřebuje. K čemu je potřebuje? Na co je potřebuje? Děkuji předem za odpověď.

   Smazat
 10. Invaze uprchlíků? Ne. Je to okupace. Okupace Evropy! A měli bychom se účinně začít bránit!

  OdpovědětSmazat
 11. Taky jsem neviděl žádného běžence které ukazujou v TV každý den. Ale například v Plzni už je čeština menšinový jazyk. Všude je zde slyšet hulákavá ruština ( Ukrajinci), slovenština, polština, tisíce vietnamců, tisíce cikánů ( ti snad vypadají jak syřané nebo afghánci), korejci,mongolové,... Je zde spousta cizí verbeže s rodinami, dětmi, ale i rodiči, prarodiči, tchánové,tchyně. Asi to probíhá tak,že sem přivandruje jen chlap, a když se uchytí a zjistí, že úplně všichni dostanou podporu i na děti ( dávky v hmotné nouzi - to jsou mraky lidí) přitáhne celou rodinu, obsazují ubytovny, kde jim mimo ty dávky platí nájem stát.Další ubytovny vznikají, obsazují i hotely přeměněné na ubytovny, - všude musí být pro majitele baráků tvrdý rejž.Podle mně se to už vědělo dávno - na celou Plzeň stačily vždy dva hotely. Víc jich tu nebylo. Teď jich je zde patnáct obrovských, všechny poloprázdné, to nevydělá.Ale když to nacpou běženci? Nechte bejt - to je připravovaný dávno. Žijeme jen ve lži a v bludu. Z cikánů je tady spousta Rumunů a Bulharů -to už sem přivlékli první šupáci kteří si zřídili ubytovny. Když jdete o víkendu na nákup do Tesca ( přivandrovalci nejezdí na chaty a chalupy, sociální dávky proměňují na nákupy a vlečou obrovské tašky žrádla - jakékoliv MHD mají zadarmo ( pro nás něco takového neexistuje) a všichni někde bydlí - ani jeden přivandrovalý šupák není bezdomovec,kromě Slováků. Jinak je to tady úplně jako na těch řeckých ostrovech a jinde - samej cizí šupák i s familiema, vydržovanej naším sociálním systémem. Media nám jen lžou, ukazujou bandy běženců, ale davy přivandrovalců sem už pracovní agentury tahají dvacet let. Kdyby tady byli jen chlapi a pracovali, ale to, že sem tahají celé familie, je katastrofa. Modří šmejdi tady posrali co mohli - za nějakou dobu už nebude na důchody, ani na podpory na bydlení a mám dojem, že už se zase něco chystá. Museli byste vidět ty davy lidí na pracáku, které tam stojí ve frontách na podpory, a to je myslím v každým městě. Jde z toho hrůza - jak to uživíme? Kam s tím? Kam to vymeteme? Doslova nás sežerou, asi sníží důchody či co - tak jen ať media přestanou lhát a úřady ať nezadržujou hnědé tlupy které táhnou dál a ať je nechají táhnout. Nebo se vybraní paraziti ještě málo nažrali na problémech s migrací? Nevím co se tady pořád probírá. Přivandrovalectví se mělo zarazit hned - ne až za dvacet let.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.