Reklama

pátek 28. srpna 2015

Nemáte někdo nářadí?


napsal Kirk
28. 8. 2015 Kosa zostra čili https://vlkovobloguje.wordpress.com/

Jsme v kleštích, nevím jak jinak to nazvat. Ze západu na nás tlačí TTIP,z východu sankce proti Rusku a otevřený konflikt na Ukrajině.
Z jihu a jihovýchodu se valí masa uprchlíků, a aby toho nemělo oslabené jižní křídlo Evropy málo, je podrobeno likvidačnímu tlaku mezinárodních měnových institucí a ratingových agentur.

Na severu máme Polsko a pobaltské státy s jejich válečnou agendou. Čelíme tak zároveň útoku fyzickému (uprchlíci), politickému, finančnímu, ekonomickému asociálnímu. A do toho hrátky s dodávkami plynu (South Stream, atd.). Je toho málo? Tak přidáme nepochopitelné chování většiny špiček EU (pravděpodobně kvalitní kokain), špionážní aféry s třípísmenkovými agenturami, nějaký ten atentát a importovanou ekonomickou krizi.
Pokud by to vše ještě nestačilo, je zde přece obrovský potenciál národnostních rozmíšek. Například Slováci a Maďaři, Poláci a Ukrajinci, severní a jižní Itálie, Španělsko a Baskicko, Vlámové a Valoni v Belgii, no a Angličané ví své o Irsku a Skotsku. Stačí aby vyšlo v tisku pár „vhodně“ napsaných článků a začne se to mydlit jako v bývalé Jugoslávii nebo nyní na Ukrajině.

I v naší květinové zahrádce máme své kandidáty na pogrom. Přidejte si do toho ještě migranty.
Tyto skutečnosti se jako obrovské kleště svírají kolem Evropy, aby ji rozdrtily. A Evropa praská. Myslím, že je na čase vytáhnout brašnu s vercajkem a uvolnit ten čep, který drží kleštiny u sebe. Mechaniky jsme tu měli vždy dobré. Takže: „Nemáte někdo vhodné nářadí?“

16 komentářů :

 1. Vlastenka

  Pokud žijete v zemi,
  kde můžete býtpotrestáni za chytání ryb bezpovolení,
  alenikoliv za ilegální vstup do země bez povolení,
  máte plné právo říci,
  že ta země je vedenaidioty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždy jsou nutné papíry s razítkem,které Vám ti idioti prodají,to jsou novodobé odpustky.
   Jinak je jasné,že když to nejde po dobrém,nasadíme nám oprátku násilím.
   Nebo něco podobného,udržovat manželství násilím,když se láska a pochopení vytratí.
   zemedelec.

   Smazat
  2. Vlastenka


   Němcům zakázali demonstrovat proti přílivu ilegálů (800 tisíc už je dost drsná porce a mají na protesty plné právo).
   Ale jak trestají ilegály, kteří překračují nezákonně hranice a domáhají se vstupu do vysněných zemí? Navíc dělají všude bordel, dovolují si čím dál víc, jejich agresivita stoupá.   Našla jsem článek, který tak úplně nesouvisí, ale je zajímavý.

   http://neviditelnypes.lidovky.cz/usa-konec-americke-ekonomiky-na-dohled-dxs-/p_ekonomika.aspx?c=A150826_212406_p_ekonomika_wag

   Smazat
  3. Vážená Vlastenka.
   Než aby Američané přiznali konec ekonomiky,tak raději rozbombardují celý svět.Zatím to řeší útokem na finanční zdroje států a mnoho států mají ochočené dluhy,ale ty co jim dluží Amerika,některé už bombarduje bombami,ale Čínu,Rusko finančně.Takže nás nečeká světlá budoucnost.
   zemedelc.

   Smazat
 2. V Evropě a skoro i na celém světě je udržována doktrina ze Středověku, týkající se nutnosti spojení malých států ve velké celky. Kdysi dávno to mělo určitě svůj smysl. Porovnejme vývoj v ruských knížetstvích, v italských republikách,německých státečcích, připojování a odpojování Polska k Česku a rozšířování území vítězi jednotlivých válek a tažení. A tak to fungovalo na celém světě.
  Dnes je revoluce v informatice, což je tak zázračný fenomén odpovídající bájnému spasiteli, který dle mého názoru tady již je a to ve formě globalizace. Ta je dosud představována jako celosvětové zlo,ale opak je pravdou. Váleční štváči na všech stranách nás sice utvrzují v myšlenkách obrany a útoku na ty "jiné", ale lidé takto neuvažují. Nechtějí se vzájemně zabíjet a hledají vychodiska. I ta současná vlna imigrantů není věcí náhody a statisíce lidí se zcela určitě nenechali ukecat nějakými informátory. Odpověď je velmi jednoduchá. Čas prostě uzrál k velkým změnám a ty nezastavíme i kdybychom se omotali kompletně ostnatými dráty a protitankovými příkopy.
  Dnes brání rozřeďování problému jen ti,co drží v rukou peníze a možnosti každého státu. Jakékoliv odtržení sebemenší oblasti je považováno za prohru a nenahraditelnou ztrátu.
  Přitom je nad slunce jasné,že vývoj musí jít odspodu, od měst a obcí, jak to fungovalo již v minulosti. Jakýkoliv státní útvar jen sloužil zájmům panovníka a města a obce si žila svým hospodářským a politickým životem. A ty války byly i tenkrát násilím vynuceny. Dnes nikdo válčit nechce. Ale nechce současně žít pod "vrchností" , které nevěří. A to je to jádro pudla dnešní skutečnosti.Všichni to víme,ale nemáme zatím odvahu říci DOST !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Pokud jste viděl tuhle v Událostech Kocába se Samkovou, tak jste v obraze.
   Pokud nikoliv, vřele doporučuju.

   Kocáb nestydatě, na plnou hubu řekl, že si musíme imigranty předcházet, ve všem jim vyhovět a vycházet jim vstříc, protože jinak nám můžou šeredně zatopit.
   Chápete ten defétismus a srabství?   A v tu chvíli mi došlo, že takhle uvažují všichni ti kašpaři v Bruselu. Oni dovolili zaneřádit jejich vlastní země islámským šmejdem a teď mají strach ho dráždit. Radši tedy obětují své občany a natáhnou burky.

   Nevidím ale jediný důvod, proč by se zdravý východ měl svézt v té národní sebevraždě s nimi.

   Smazat
  2. Milí evropané, vaše nato, v čele s usa nám rozbombardovalo země, povraždilo mnoho našich civilních obyvatel, tak teď se o nás postarejte.
   A nedoufejte, že se my budeme přizpůsobovat vaší kultuře...:-(

   Smazat
 3. Nejde o hloupost bruselských papalášů. Mají to nařízeno. Mám dojem, že Obama je člen Muslimského bratrstva, jeho podpora sunnitským extrémistům je dlouhodobá a mimo jakoukoliv rozumnou politiku. A už před ním probíhala rozsáhlá spolupráce mezi klanem Bushů a Saudy. jogín

  OdpovědětSmazat
 4. Uniká vám všem jeden významný fakt - že ti běženci v ČR zůstat NECHTĚJÍ! Jsou zde násilím zadržováni. Vědí, že v ČR chcípl pes - že je pro řadové občany už dávno cosi jako vyhlazovací tábor. To nenažranci z ČR je potřebujou. Ti je sem tahají a nejen sem. Jejich domovy byly rozmláceny úmyslně, aby se socky daly na pochod, a ještě i cesta jim byla zaplacena. Jejich chatrče nikdo nepotřebuje, a práce pro ně není, jejich země nemají systém sociálních dávek. Svět se zbavuje socek, a dělá to tímto způsobem. Jestli je napadneme, nebudou se s námi rvát oni, ale naši západní přátelé, kteří je honí do Evropy, jako svoje stáda krav když je nahánějí do vlaků a svážejí na jatka. Americké kolony jezdějí sem a tam jako vzteklí, a potřebují jen důvod se zde usadit natrvalo. Náš "šílený strach" z utečenců ( uměle zadržovaných) jim k tomu pomůže. Přece se bojíme - ne? Velký bratr nás ochrání. Velký bratr tady chtěl postavit základnu už kdysi, to se nepovedlo, povede se to teď. Připosrané maňáskové vlády se bojí hněvu lidu, a potřebují mít velké bratry přímo za prdelí, aby s náma zametli kdyby něco. Těžká technika USA bude v Polsku, a všude kolem dokola. Budem jako v kleštích a absolutně poslušní, žrát jedovaté žrádlo, pít otrávenou vodu, a posloužíme jako vzorek bílého obyvatelstva pro zkoušení virů a jedů Sars, Mers, Ebola - na černých už to zkoušeli. Skloníme své "kdysi hrdé?" hlavy jako voli pod jho a budeme poslušně plnit co se nám nařídí. Pak hrůza z přistěhovalců utichne, a světoví pracháči zainvestují ty země, ze kterých vyhnali socky, ty země zbohatnou, budou tam kšefty a západní kultura a celý svět se promění - na jednu jedinou velikou smradlavou senkrůvnu, řízenou několika miliardářskými rody. Rozčilujete se zbytečně - nic jste nepochopili. Všechno bylo uměle vyvolané, je to uměle řízené, články a reklamy s hlavami a popravami byly fikce - a všechno to předcházelo vlně emigrantů. Aby lidi z toho měli šílený strach a toužili po ochraně.

  OdpovědětSmazat
 5. Když se bílí hrdlořezové začínali usazovat na Americkém kontinentě, vyhubili indiány, kteří jim překáželi, nebo je vytlačili až na okraj země, pobili jim všechny bizony, aby se neměli čím živit a doufali že vymřou. Absolutně bezcitná, hnusná chátra. Tehdy ještě nebylo možné je nakládat do aut a na lodě a odvážet pryč. Teď potřebují miliardáři obsadit i jiné země než je ta jejich plná socek a odpadu, ostrovy a pláže došly, aby si to mohli koupit nebo jinak přivlastnit, země, na které mají tradičně už zálusk,protože jsou bohaté, se jim koupit nepodařilo, tak je nejdřív rozbili - teprve potom je zaberou. My to děláme teď po americku taky - fabrika se nejdřív rozkrade a rozbije, a pak si ji někdo přivlastní a investuje do ní.To je typická vlastnost kapitalizmu. Ta fůra hnědých a černých socek jim ve vybraných zemích překáží, vyhubit je nelze, ale dnes jsou jiné možnosti. Proto jim rozbili domovy a zničili infrastrukturu, aby se v jejich zemích nedalo žít,( naložili s nimi jako s indiány) ale zaplatili jim cestu pryč. Evropa se o ně bude muset postarat, dostane na to fůru natisknutých peněz. A vyprázdněné země, kde zůstanou jen plně loajální místní pracháči, si miliardáři rozeberou pro sebe. Jejich mrakodrapy a spousta železa a betonu už je nudí. Teď si v jiných krásných krajinách teprve postaví obrovská sídla, zaberou pozemky, vybudují farmy a budou si rochnit v zemích s tisíciletými tradicemi, plnými památek -po tom slintali odjakživa. To je nový miliardářský sen, ten si splňují, a státy, kam socky vyhánějí, mají na háku, Prostě se s tím budeme muset nějak poprat, a jak, to je jim fuk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni si nepřipouštějí, že rubáš nemá kapsy...

   Smazat
 6. Čtenáři J.K. Rowling vědí, že v případě EU nejde o kvalitní kokain, ale naopak nekvalitně provedenou kletbu "imperius". V Harry Potterovi postižený ministr tuším kvákal jako kačena a taky mudlové nevěděli proč. Kdyby byl začarovaný pořádně, plnil by prostě úkoly Pána Zla, nekvákal by, a z mudlů by nikdo nic nepoznal.

  Čtenáři Karla Marxe mohou být naopak názoru, že schéma funguje i bez personifikovaného Pána Zla. Přesto doporučuji vzít úvahu aspoň to kvákání - vypadá, že v praxi by to mohlo být určité vodítko.

  V R

  OdpovědětSmazat
 7. TTIP a CETA, bohužel bude velmi pravděpodobně schválené, to pak nastane fičák.Všechny zákony a nařízení přizpůsobit US legislativě, dovoz otrávených potravin, trh dát plně k dispozici US nadnárodním korporacím a zbývá jen ztráta identity obyčejného občana, poslušného jako nově se přizpůsobením požadavkům a potřebám Velkému bratrovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrá, zeptám se tedy ještě jednou, když mi to napoprvé admin smazal. Jak jste, prosím,přišel na to, že se k nám budou dovážet otrávené potraviny?

   Smazat
 8. Lidi je šance povstání evropského lidu.Vždyť evropských vládců a jejich poskokú bude jen pár milionů,A ani USA by neměli šanci i kdyby se v evropě vylodili.Chce to ,,jen"jedno být ochoten nasadit a položit za evropu život jako naši statečný předci.

  OdpovědětSmazat
 9. Vlastenka  http://www.eutimes.net/2015/08/us-banking-giant-citigroup-moves-massive-gold-reserves-to-russia/


  Jak si vysvětlujete tohle?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.