Reklama

středa 5. srpna 2015

Odmítnout pozvání na oslavy konce druhé světové války v Rusku, nebo v Číně, může jen hloupý nevychovaný buran!

Ladislav  Kašuka
5.8.2015   blog idnes
Občané České republiky mohou být rádi, že se prezidentem naší země nakonec i přes masovou mediální podporu jeho protikandidáta, stal Miloš Zeman!Přestože je v politické minulosti našeho prezidenta několik velkých chyb a přehmatů, platí v případě Miloše Zemana na 100% přísloví, že jednooký je mezi slepými králem a většina ostatních politiků, snad kromě Tomio Okamury nosí přes oči černou slepeckou pásku a pevně se drží vodícího lana nataženého z Washingtonu přes Brusel, které jim jasně vymezuje jejich cestu!

Noviny stejně jako na jaře před květnovou přehlídkou na oslavu vítězství nad nacismem v Moskvě, dnes plní titulky o našem prezidentovi, protože přijal pozvání na stejné oslavy i do Pekingu! Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že mnohem spíše by se mělo psát a v uvozovkách plivat na takové hlavy států, které podobná pozvání nepřijali, než na ty, kteří byli schopni přijet a poklonit se památce hrdinů, kteří zachránili svět před hrůznou nacistickou hydrou!

Odmítnou takové pozvání, ať již do Moskvy, nebo do Pekingu může jen morální degenerát, nebo dějin neznalý hloupý buran! Přestože dnes díky západní propagandě, vměšování se a pořádání barevných revolucí v suverénních zemích světem znovu vládnou rozpory jako v časech studené války, oslavy vítězství nad nacistickou ideologií, jejichž vůdci plánovali vyhlazení, nebo zotročení celých národů a ras (v prvé řadě Slovanů a evropských Židů) jsou věcí, kterých se současná politika nesmí nijak dotýkat!

Příkladem toho, že slušný politik si je toho vědom a nevyužívá současných politických neshod k tomu, aby bojkotoval něco tak důležitého, co nesmí být v zájmu lidstva nikdy zapomenuto, je prezident Ruské federace Vladimír Putin, kterého ani nenapadlo odmítnout kvůli současným geopolitickým neshodám pozvání na oslavy vylodění spojeneckých vojsk v Normandii a náš pan prezident Miloš Zeman, který i přes tlak z českých a světových masmédií (a také z americké ambasády) přijal pozvání na oslavy Dne Vítězství do Moskvy (přestože nakonec ke své vlastní škodě neviděl velkolepou vojenskou přehlídku).

Ono slušné vychování politiků je dnes vůbec velkou vzácností! Většina politických „papalášů“ velkých západních zemí má dojem, že jen oni mohou rozhodovat o bytí, nebo nebytí celého světa a arogance a pohrdání vůči svým voličům z nich v nestřežených okamžicích přímo čiší a ti malí papalášci z malých zemiček připojených k těm velkým prostřednictvím NATO, nebo EU, zase většinou pouze hledají ten nejvhodnější úhel k tomu, aby těm velkým mohli vlézt co nejhlouběji do jejich zadnice!

V závěru to dopadá tak, jak to všichni dobře známe. Slušnost a úcta k hrdinům minulosti je bagatelizována, zesměšňována, nebo dokonce otevřeně kritizována a místo toho, aby se lidstvo posouvalo vpřed a stávalo se mírumilovnějším a pokrokovějším, klesá pod diktátem vládnoucích kruhů z Bruselu a USA stále hlouběji do bažiny vzájemného ignorování, osočování a konfrontace, což nemůže skončit nikdy ničím dobrým!

20 komentářů :

 1. Je ostudou politiků, že pletou do uctění památky na oběti 2. světové války a bojovníků za svobodu ve 2. světové válce svoje současné nízké politické cíle. Je to podlost silného kalibru. O to více si vážím našeho pana prezidenta!!! Mít vlastní tvář v dnešní době vyžaduje skutečnou odvahu!!! A ne každý ji má, jak vidíme v EU i tady v Česku.

  OdpovědětSmazat
 2. Myslím, že pan Kašuka Tomio Okamurovi "fandí". Člověk, který řekne následující si žádný obdiv a úctu nezaslouží. A na tom nic nemění jeho následné porovnávání neporovnatelného.s touto "filozofii" lze "obhájit" i ty největší zločiny historie. L.S.
  "Poklonit se památce civilních nevinných bestiálně zavražděných českých Němců je podle poslance a předsedy hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury správné a dodnes odvážné. „Je však potřeba zároveň jedním dechem vždy dodat a nahlas říct, že odsun a vraždění českých Němců bylo reakcí na bestiální vraždění Čechů a Moravanů. Neodpouštějme žádné zločiny. Naše ani těch, kteří bezostyšně v naší zemi vraždili na pozvání velké části českých Němců,“ uvedl Okamura."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusím Okamurovi fandit, ale uvedené věty jsou v pořádku. Má můj souhlas.

   Smazat
 3. Prezident Zeman jistě zvolí nějakou cestu, aby se vlk nenažral a koza taky ne. Stejně jako v Moskvě. Pokud se vůbec v Pekingu nebude účastnit jen telemostem od vysočisnkého rybníka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 5. srpna 2015 20:53:
   Ten Tvůj výpotek i jako vtip není vůbec vtipný.

   Smazat
  2. Máš to hochu hodně popletené. Chtěl jsi něco chytrého napsat o vlku a koze a je z toho paskvil!!

   Smazat
 4. Doufam, ze Zeman tentokrat svuj slib splni do pismene a ne napolovic, jak to obvykle delava. Jaris

  OdpovědětSmazat
 5. Rusti komuniste zavrazdili 40 milionu lidi, cinsti 60 milionu. Da prdeli jim muze lezt jen naprosty zvrhlik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně s Vámi souhlasím. Lezení do prdelí je zvrhlost. Je docela jedno, jestli je to prdel ruská, čínská nebo americká, pořád je to smradlavá prdel. Jen bych možná dodal, že nositelé té americké prdele v tom vraždění pokračují celkem úspěšně do dnešních dní.

   Smazat
  2. Tož porovnejme míry zvrhlosti v darebákovi mudrujícího o zvrhlosti jiných:
   Počet obětí komunismu se odhaduje na 100 milionů, za to počet obětí kapitalismu se odhaduje v dosahu až 1,6 miliard obětí. Navíc údajný počet obětí hladomorů je cca 750.000.000 od konce 1. světové války, tj. od vzniku moderních demokratických států. Jiný neoficiální zdroj k uvedenému datu 2013 vyhodnotil bilanci kapitalismu a neoliberalismu na 912.000.000 obětí.

   Smazat
  3. Vy, co se budete divit, že to sem nepatří - divte se ještě více, a teď k věci (převzato):

   Proč Česká televize v TV novinách lhala, že nejde dohledat, kdo je majitel solárních elektráren? Bylo by záhodno, aby Česká televize teď sdělila poplatníkům, proč do medií lhala, že nejde dohledat vlastníka FV elektráren. To je ta jejich česká demokracie a humánnost a objektivita sdělování pravdivých údajů !
   Seznam FV elektráren je na přehledné mapě i s majiteli. Pokud si klikneš na město Uherský Brod, objeví se obrovská FV elektrárna 10 MWp ( 10 megawatt peak ), která je zde uvedena pod společností DIVALIA a.s. – patřící no ? No ?
   Vlastník je MIREK TOPOLÁNEK !
   ( však vykradl důchodcovský fond 90 miliard, kde byly důchody do roku 2025 a teď tam není nic ! ! ! )
   Paroubek má jinou, kde je spoluvlastník, o něco větší - jen 3 x , 30 MWp elektrárny.
   To jsou naši pašáci ! http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php
   Pokud vás problematika “ Fotovoltaiky“ zajímá, zde je množství informací a nejen to. Klikněte si na Zdroje informací a pak si vyberte adresu, kterou libo a najděte si co chcete. Hezkou a zajímavou zábavu při zjišťování zajímavých informací, jak se vládní supi balíkují. Myslí jen na své kapsy a obyčejný člověk je už nezajímá.
   Největší zloději jsou Klaus ( ODS ), Topolánek ( ODS ) a Kalousek ( TOP 09 ) !
   Aspoň víte, koho si chcete zvolit ve volbách ! Je to jen na Vás, jak se rozhodnete !

   Smazat
 6. http://halonoviny.com/wp-content/uploads/komunista-se-samopalem.jpg
  A tahle stalinisticka zruda bude kazat o moralce. Co to je za zvrhliky, kteri vedou tyhle stranky ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:26-vidím,že na Vás p.Kašuka působí jak rudý hadr na býka.O čem byste psal, pokud by článek byl pod jiným jménem?Kromě předposledního odstavce,kdo komu leze do zadku by vás nemělo nic urazit nebo snad ještě něco?

   Smazat
  2. KLID TROLLÁNKU,KLID!TO CHCE KAFE,POKUD JSI SVÉPRÁVNÝ A PLNOLETÝ.

   Smazat
  3. Pravda bolí ale jak koho. já si Kašuky vážím, přestože nesplnil milicionářskou přísahu, stejně jako oficíři ČSLA. Na rozdíl od řady těch, co jsou dnes v zločinecké organizaci NATO, nepřevrátil kabát na ruby. Články Kašuky se mě líbí už proto, že tolik vytáčejí zastydlé pitomce kteří tvrdošíjně odmítají pravdu a hájí lži, pokrytectví, podvody i ukrajinský fašismus.

   Smazat
  4. On se stal komančen až po revoluci 1989 ha ha....je to na jeho blogu.....

   Smazat
 7. Chvála prezidentovi Zemanovi. Když si představím jak by se prezentoval ve světě ten, kterého nám doporučovala pražská intelektuální elita, tak se mi dodnes dělá nevolno. Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejný pocit. To bychom se teprve museli stydět až do hloubi duše.

   Smazat
 8. Tak jsem včera jenom na ČT24zírala.Opět se probírala cesta do Číny.Mluvil bruselský nochsledČT a úplně jinak než předevčírem.To už dostal instrukce.Mluvila europoslankyně pro nějaký zahraniční styk a vyprášila prezidentovi kožich.Tak,jak se oda dva ztrapnili je ostudné!Ale já jsem se před usnutím alepoň zasmála!Zeman je jednička a doufám,že tentokráte vzdá hold padlým vojákům všech národů Velké vlastenecké války. Já si dovolím napsat,mimo vojáků fašistického Německa!Pane prezidente,užijte si teů velké slávy.

  OdpovědětSmazat
 9. Od nynějška by EU mohla jednat o jakékoli jiné cestě do Číny, třeba až se tam bude chystat Holland nebo Merkelová, ta tam je často.Když jim jde o lidská práva, tak by neměli rozlišovat mezi vzpomínkou na konec války a obchodní cestou, je to trvalé téma. A až se budou chystat do USA, tak se mohou zeptat na stav lidských práv i tam. Na Kubě už to ale tak nevadí, už tam byl Holland i německý ministr zahraničí.Nevadí to ani v Saúdské Arábii, tam také jezdí často.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.