Reklama

neděle 2. srpna 2015

Ozbrojené síly Slovenska se připravují na migrační problémy


Autor KrystofK
2.8.2015  zdroj
Nový horizont 2015 – tak se jmenovalo třídenní cvičení na Slovenku, jehož se zúčastnili jak vojáci, tak policisté, hasiči, záchranáři a další složky. Cvičení bylo zaměřené na rychlé řešení problémů, které by se mohly vyskytnout v táborech s imigranty. Náhlé cvičení inicioval slovenský ministr obrany Martin Glváč.


„Nemáme možnosť problematiku nelegálnej migrácie denne nacvičovať a toto sú úlohy, ktoré sa neplnia každodenne. Je to mimoriadna situácia a keďže je reálny predpoklad, že časť migrantov bude cez okolité štáty prenikať aj na naše územie, musíme byť na túto situáciu pripravení,“ komentoval generálporučík a 1. zástupce náčelníka Generálního štábu OS (Ozbrojené síly) SR Peter Gajdoš.

Cvičení mělo prověřit koordinaci postupů, zahrnujících hlídkování, záchyty, první pomocí – potažmo zdravotnickou pomocí, bezpečnostní prověrky nebo přesunutí uprchlíků do tábora, vzhledem k tomu, pokud by se uprchlické zařízení naplnily a mohly by mezi uprchlíky vznikat rozepře. Proto byl zřízen fiktivní uprchlický tábor, díky němuž si OS mohly vyzkoušet vše potřebné.

9 komentářů :

 1. Když přijede loď s imigranty, tak je vyložím, loď zabavím nebo potopím a tím je problém jednoduše vyřešený. Druhá věc je, že to dělají lichváři naschvál, aby rozložili kulturně a ekonomicky Evropu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za tím vším jsou jen a jen USA. Je to jejich plán na rozbití Evropy a její následné porobení.

   Smazat
  2. USA se chtěly původně zahojit na rozbití Ruska, což jim nevyšlo a tak se zaměřili na Evropu. Pro USA je Evropa nepříjemný konkurent, jak technologický tak v boji o zdroje surovin. Proto se amíci snaží udělat z Evropy jeden velký slum aby z ní v pudu sebezáchovy emigrovali ty nejlepší mozky do USA. USA na tom vydělá a Evropu to položí. Navíc se dá očekávat, že potom v Evropě vzniknou občanské války a tak USA na tom vydělají podruhé, prodejem zbraní.

   Smazat

  3. http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-era-natazene-ruky-0bt-/p_zahranici.aspx?c=A150716_090705_p_zahranici_wag   https://youtu.be/5QwwZeBGXc4?t=23

   Smazat
 2. Jen aby se nepřepočítali- a mozky neemigrovaly do Ruska.

  OdpovědětSmazat
 3. Toto nám není vůbec nic platné. Sami jsme si toho vini - všichni Evropané.Měli jsme na ty problémy, které způsobila americká agrese a ozbrojené vpády spolupracujících lumpů ( USA, GB,Francie) do svrchovaných arabských a dalších zemí, reagovat mnohem dříve. Ne o tom jenom psát, a bavit se bezmocí obětí pobíhajících kolem zničených domů, protože NÁS se to netýká.Ano, tak jsme se všichni chovali. Denně o tom čteme, denně jsme to četli s bohorovným klidem,protože NÁS se to netýká. Pravda, všichni ti černí chlapíci, kteří nepřipomínají poničené sirotky, jsou prostě lepší socky - ty opravdové, zdrcené socky čekají na místě, než je vysvobodí smrt, ti, kteří doufají, že by se mohli ze svého postavení zmotořit, se chopili příležitosti, kterou jim zcela určitě někdo, kdo na tom dobře vydělá, nabídl, a pendlují za lepším živobytím.I když sami nejsou postiženi ztrátou domova, tak ekonomiky a infrastruktura jejich zemí jsou rozvrácené, chcípl tam pes, a zřejmě ani nemá smysl se tam o něco ještě snažit. Jakmile něco vybudují, zas se přižene nějaká drzá agresorská letka, znovu jim to sebere nebo zničí - kdo z vás by stavěl vždy znovu a znovu bábovičku na písečku, kterou vám nějaký drzý zbohatlický spratek, na kterého nikdo nemá, vždycky rozboří? Musíte buď spratka zmlátit tak, až se posere a bude se bát znovu vaši bábovičku zničit, nebo musíte na jiný píseček.A to oni dělají - na drzé agresorské spratky nemají, tak jdou na jiný píseček.A upřímně - někdo to přece zrovna tak chtěl - ne? A my přece víme odkud vítr fouká a odkud rozfoukal ty utečence, moc dobře to víme, proto taky držíme hubu jako ke všemu zlu, které přišlo "odtamtud" a že ho nepřišlo málo - a vždy jsme drželi hubu a krok. Držíme hubu a budeme ji držet dál - myslíte si snad, že by pro všechny vyspělé státy EU by byl takový problém proti utečencům zakročit razantně? Určitě nebyl -ale nemůžeme. Nejde to. Je zde strach z následků a hlavně - uplacenost. Nechali jsme se všichni uplatit, zadlužit, teď si věřitel diktuje, a vydírá. Zrovna třeba utečencema. Nechceš utečence? Dobrá - zaplať co nám dlužíš, a máš pokoj. Strčíme je jinému dlužníku. A to právě nikdo nemůže. Nejsme schopni splatit své dluhy, nejsme schopni vypořádat své závazky jednorázově - všechny zadlužené státy EU MUSÍ držet hubu. Tak je to. Měli jsme to všechno předvídat už před dvaceti léty - že luxus, pozlátko, navoněná bída a další vymoženosti "západu" po nichž jsme slintali, nebudou jen tak.

  OdpovědětSmazat
 4. Alespoň někteří z nás to předvídali a jiní netuší dodnes, propaganda je všudypřítomná. Ti černí chapíci nejsou žádné socky, ale jsou to právě takoví vyčůránci, kterých sami máme doma dostatek, je jich dost i na Donbasu, mladí, silní chlapi, kteří u nás budou disutovat v hospodě u piva a čekat, až tu lepší budoucnost za ně někdo vybojuje, no a tito černí raději utečou než by bránili svoji rodinu před agresory. Ti charakternější tam zůstanou a bojují, nám se sem žene ten lidský odpad, který se bojí ozbrojené ISIL, ale bude vyhrožovat podřezáním krků českým policistům, protože moc dobře ví, že jim nikdo nedovolí proti nim skutečně zasáhnout.

  OdpovědětSmazat
 5. Ale proč by nás prokristapána pořád (s vašim podřezáváním podřezávali?) Myslíte, že jsou úchylové jako čeští hysteričtí důchodci a důchodkyně? Prostě táhnou za lepším živobytím byť to měly být sociální dávky - jejich černé vlády jim nedávají nic. ČR pro ně není cílová země, táhnou dál přes naši zemi, jenže tady jsou zadržováni, zavíráni a krmeni - to je cosi, co normální člověk nechápe. Vy máte mozeček vypláchnutý mediálním klystýrem, a protože podprsenky nebo přípravek na kvalitní erekci a lepší penis ( viz reklamy) se lépe prodávají pod články s uřezanými hlavami, neboť to zřejmě lidi nejvíc rajcuje a píšou příspěvky jako smyslů zbavení, uveřejňují vyčůraná internetová media nejvíc článků o hlavách ( uřezaných) i kdyby měly opakovat pořád stejné články s určitými obměnami. Tyto články se píšou jako přiblblé české seriály. Když má nějaká píčovina se stovkami protekčních blbečků (herců) alespoň nějakou sledovanost,připisujou se druhé, třetí, čtvrté řady až do zblbnutí, pořád totéž s obměnami, což české duše asi ještě neprokoukly,pořád na to čumí - taky proto, že unisono až na staré filmy české nebo cizí a starou zábavu - všechno je blbé, - tak to je ta sledovanost. Čím se měří v televizi? Asi nějakými expozimetry, ale u internetových článků s diskuzemi je to jednoznačně počtem diskuzí. A protože uřezané hlavy a popravy teď frčí, bude to stále plné uřezaných hlav. Myslíte si, že ti běženci se tady zastaví, aby si odřízli pár českých hlav, a pak teprve potáhnou o dům dál?..... Lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je pořád březí. Nejspíš ji vítr roznáší - lidská blbost hory přenáší....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.