Reklama

pátek 7. srpna 2015

Pád Bašára Asada a Sýrie v rukou radikálních islamistů? Katastrofa nejen pro Blízký východ, ale také pro Evropu!


7.8.2015   New World Order Opposition
Lidé křičící po tom, aby v Sýrii padla oficiální vláda a prezident Bašár Asad byl pohnán před soud a nejlépe rovnou popraven, by si měli vzpomenout na to, jak dopadl Irák, Libye, Afghánistán a mnoho dalších zemí, ve kterých západní země podpořili povstalecké frakce proti údajným diktátorům (rozuměj proti lidem majícím jiné plány, než ty, které vypracoval Washington).Pokud opravdu Asad padne, bude ze Sýrie do Evropy utíkat ještě mnohem více lidí než dosud (nejlidnatější část země je totiž pořád pod kontrolou Asadových vojsk). Málokdo si dokáže představit teror, jaký islamisté rozpoutají na územích, které jim tak dlouho hrdinsky vzdorovali!

Zatímco dnes do Evropy proudí především silní mladí muslimové převážně z řad drogové mafie, obchodníků se zbraněmi a utajení bojovníci IS čekající na správný okamžik a povel, v případě pádu Damašku by se snažili dostat ze země opravdové oběti války, ženami a dětmi počínaje a starci konče!

Tito lidé však rozhodně nemají dost peněz pro pašeráky lidí, takže většina z nich by se cestou utopila na provizorních prámech, nebo by umřela žízní při přechodu pouště, zbytek by zaplavil Evropu a odmítnout tyhle ubožáky by bylo těžké! Je tohle to, co Američané chtějí? Asi ano! Je to však i to, co chceme my Evropané?!

Tím, že Američané podporují radikální svoloč bojující v Sýrii, dokazují, že jim opět, jako ostatně téměř vždy jde jen o své vlastní zájmy a životy statisíců a milionů obyčejných lidí pro ně neznamenají vůbec nic! Ruská federace si naopak uvědomuje, o co v téhle hře běží, a proto už dlouhá léta podporuje režim v Damašku a nebýt jejich pomoci před čtyřmi lety, Američané by na Sýrii zaútočili z moře a země by dnes byla ve stejném stavu jako Libye po pádu Kaddáfího!

Americká podpora islamistů na Blízkém východě má však několik cílů. Jedním z nich je rozvrácení regionu a vyplenění nerostného bohatství zničených zemí a druhým je útok na Ruskou federaci. Blízký východ je tedy pro Američany takovou „druhou frontou“ po Ukrajině, kde také podporuje radikální (pro změnu fašistické) protiruské síly! Nesmíme totiž zapomenout, že ze Sýrie je to dopravním prostředkem do Čečenska, tedy přímo do Ruské federace pouze jediný den cesty!

Nic na světě by nepotěšilo politiky z USA více, než Sýrie jako jedno velké zázemí pro islámské radikály útočící nepřetržitě přes Čečensko na Ruskou federaci! Oslabení, nebo dokonce rozbití Ruska, jako silného geopolitického protivníka Ameriky je totiž opakovaným „vlhkým“ snem většiny washingtonských politiků!

7 komentářů :

 1. Souhlas, jen idiot to nevidí.

  OdpovědětSmazat
 2. Bohužel Bašár asi padne. Slyšeli jste na Youtube proroctví Baby Vangy ?

  A pak již to půjde rychle, to prorokovala před 20 lety ?

  Ještě Sýrie nepadla....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě teď se vojenské špičky USA a RF domlouvají v severoevropském městě o společném postupu, handl "co na Ukrajině - ústupky RF, kontra společný boj proti IS (a naopak)". Avšak RF není vinna, tak proč by měla ustupovat. Světové kurvítko stejně dohody nedodržuje. I na jednání SALT přistoupilo jen proto, aby mělo SSSR pod kontrolou - podle vyjádření jejich prezidenta.
   Jako bonus by mohlo přihodit zrušení sankcí, pokud vůbec chtějí s RF o něčem jednat. Ještě, že je Vladimír Vladimírovič nejlepší politik světa. Asi neslíbí, že v případném možném vojenském konfliktu neponičí území světového kurvítka (a volby se tam blíží - nový prezident bude zpočátku dělat chybu za chybou, než mu něco dojde, takže Vl. Vl. bude o to opatrnější).

   Smazat
  2. Bašára prodají za Ukrajinu: https://www.youtube.com/watch?v=uBz8S4H07VE&spfreload=10

   Smazat
 3. Myslím si, že takové články by se zveřejňovat ani neměly. To bude zase radosti na starém bělidle! To bude jásotu. Z jiného serveru se dozvídám, že jedenáct tisíc našich občanů podepsalo petici, aby byl prezident Zeman žalován za vlastizradu ( nebo velezradu?) za své výroky o své návštěvě Ruska. Zase už se dělají v ulicích petice jako v době Milady Horákové? Kdo se z čeho poučil? O čem se pětadvacet let pořád žvatlá, když ve skutečnosti se za 70 let nezměnilo nic? Určitě ta petice žádající hlavu prezidenta nebyla podepsaná všemi českými chlíváky, ale jedenáct tisíc kurev už máme jistých. Kurvy jsou rozlezlé všude po světě - v žádném státě si dnes prezident nemůže být jistý svým životem, někteří už byli kurvami zrazeni a zabiti. Teď právě jdou po Bašáru Assadovi,a nad podobnými články hýkají radostí - aby je nakonec neklepla pepka?

  OdpovědětSmazat
 4. Sýrie nesmí padnout a nepadne. To by museli Írán a Rusko zešílet a ztratit pud sebezáchovy. Vznikne koalice Rusko-Írán-a ještě někdo a rozmáznou IS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PRESNE TAK BASAR ASAD Bude vitazom nad Americkymi hegemonmi.Chcu jeho nerastne bohatstvo.Turecko dalo Usa zakladnu vedla SYRSKEJ hranice.Chcu uzavriet vzdusny priestor nad Syriou.Chcu im zosrelovat jejich stihacky nad jejich uzemim.Ved toto je v rozpore s OSN.Kto o tom rozhoduje.????????To budu aj nas bombardovat len kvoli tomu ze tu mame vodu?????Zamyslite sa!!!!!!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.