Reklama

čtvrtek 13. srpna 2015

Pane šéfredaktore ...


Václav Princ
13. 8. 2015  do redakce přišlo mailem

Zasílám foto z mého mobilu. Je již téměř půlnoc a lidi tady kolem mají strach. V čem žijeme? Nedovedete si to ani představit. To se musí zažít. Do rána nebudeme spát. Fotky jsou v příloze. Václav Princ


Tak zněl úvod mailu, který nám dorazil v noci z 11. na 12. 8. 2015 do redakční pošty.


Od: xxxxx@seznam.cz
Komu: redakce.ceskobudejovicky@denik.cz
Datum: 11. 8. 2015 22:25:22
Předmět: Fwd: požár


Vážený pane šéfredaktore!


Když jsem byl u Vás asi před rokem a chtěl jsem s Vámi mluvit, nešlo to. V roce 2010 jsem kandidoval ve volbách do parlamentu za politickou stranu Občané.cz a inzeroval jsem v Deníku. Zveřejnil jsem foto obrovské skládky pneumatik a odpadu z procházky kolem vojenského prostoru v Hůrách pod Rudolfovem.

Tenkrát jsem sděloval voličům, jestli nechcete, aby to takto vypadalo v ČR, tak volte stranu ObčanéCZ.

A právě dnes a právě teď ve 21.30 hod, a dále do rána skládka rakouského odpadu v bývalém vojenském prostoru hoří. Na České Budějovice se valí obrovský černý jedovatý dým.

To je politika ČR! Nepořádek, neprávní stát, sdělovací prostředky nechrání občany, přisluhují mafiím, které ovládají politiku ČR.

Jsem z toho zděšený. Co bude dál? Tady ve Vrátě, kolem mého domu, je to právě jako na Václaváku, rozhlas hlásí nevětrejte. Ve vzduchu jsou jedovaté zplodiny. V bytě mám 28°C.

Mám pro Vás další zprávy o tom, jak pracuje současná byrokracie, parlament, policie, státní zastupitelství, které kryjí zločiny posledních 20 let. Už jste také o privatizaci Mototechny v Deníku před lety psali. Mototechna dnes neexistuje a její bývalé sklady jsou jen kilometr od současného požáru. Tím Vám chci sdělit, že je každý kilometr v této zemi v hrozné situaci. Jak dlouho budete sloužit současnému neprávnímu režimu?


Václav Princ


 

57 komentářů :

 1. Ptal se autor p. Princ, co k tomu říká hejtman Zimola,
  co na to budějovický primátor, zda se již sešlo budějovické zastupitelstvo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Princ nejspíš ví dobře, že Zimola tomu řekne pouze to, co strana dovolí a doporučí. Kázeň stranická je utužena na maximum - viz nová pravidla další nevolitelné strany.

   Vymazat
 2. Ano - to se musí zažít. Každý,kdo to nezažije, bude tady hloupě žvanit.Dnes se na všech diskuzích hloupě žvaní ke všemu, a lidi se dokonce ani nesnaží nic z hrůz, které se kolikrát různě píšou a ukazujou, představit, vžít se do situace postižených apod. Ale žvaní se, a nejvíc a nejhloupěji vždy žvaní ti, jimž nic k životu nechybí, nikdo jim neublížil, nezažili lichvu ani exekuční hrůzy, žádné příkoří, jsou slušně zajištěni a bydlí v domech či bytech po rodičích, postavených za minulého režimu, při tom na něj často nadávají.Jak tak grilujou se svými sousedy na zahradách a dřepí na pergolách - ti se vymezují nejvíc.Přece všichni vime, že evropská unie si z naší země dělá skládku odpadu, ale to by nemohla, kdyby družstva byla nemusela vydat pozemky gaunerům a darebákům,kteří je poskytují za peníze na tyhle lumpárny, stejně jako ti, kteří zadarmo dostali různé zemědělské objekty - nechali to nacvaknout odpadem z Německa a podobně. Za prachy pochopitelně. To jsou Češi? Za peníze nechat ničit vlastní zem? Proč jim to politici umožnili? Proč vydávali pozemky a obytné domy úplně beze smluv, závazků a jasných pravidel? To si tak moc pořebovali koupit nadšené voliče pro jejich gauneriádu, že jim bylo jedno, co tato hladová smečka gaunerů provede s nájemníky, pozemky, sklady? Do roku 1990 zde nikdo majetek neměl - nikomu nic nechybělo, ve všem byl řád, všem se žilo dobře. Proč se z nás stala taková slintavá psiska po penězích a majetku? Teď k nám bude EU skladovat lidský odpad -socky z oblastí, které jsou zničené útoky američanů, a které bude muset někdo živit a někde uskladnit. Oni je u sebe také nechtějí - vyvezou je na uskladnění a obživu sem a zase to nějakým darebákům zaplatí a dobrý? Proč na ty darebáky neukážete prstem -všichni, jichž se to týká? Neposílejte tyhle hrůzné fotky mediím, posílejte to všechno spolu s trestním oznámením na Ministerstvo vnitra, na policii, chtějte zjištění pachatele a hodně velké odškodnění v řádech milionů. A chtějte to všichni! Jedině tak zvednou politici zadky z předražených židlí a budou se muset začít starat,až částky odškodnění půjdou do miliard- ale nepromíjejte nikomu nic, vždycky si vzpomeňte na úřednickou aroganci, a že žádný ouřada pro občany nikdy nic pozitivního neudělal. Musí se jít proti nim velmi tvrdě a do důsledků. Když nemáte na advokáta, vyžádejte si jeho přidělení od Advokátské komory, žalujte, a velmi, velmi tvrdě bojujte, protože náš nepřítel je velmi silný. Bojujte neúprosně, protože náš nepřítel je neúprosný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosty souhlas !!!!!!!! Tak to presne je !!!!!!! Dobre napsano !!!

   Vymazat
  2. 17.26
   Naprostý souhlas
   Václav

   Vymazat
 3. Co to mele ten blbec o režimu? Ať si vzpomene na obrovské ropné laguny, otrávené, mrtvé lesy v severních Čechách, otrávené řeky, Ostravsko neustále v jedovatém oblaku smogu, praktycky všechny vesnice a menší města v zimě topili uhlíma odpadem takže nedýchatelno. Ať si vzpomene na havárii chemičky v Kyjově-Boršově. Prostě blbec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sorry za hrubky, ne za blbce.

   Vymazat
  2. Ano - ale teď je toho všeho a podstatně horšího, daleko, daleko více. Blbec jsi prostě ty.

   Vymazat
  3. Zřejmě jste v tom svém "rozhorčení", zcela zapomněl na to podstatné : "Nejsme jako oni"..... A najednou,zjistíte, a nejen Vy, že jste v mnohém ještě horší ....

   Vymazat
  4. 18:22 a 18:30

   Samozřejmě, že situace s životním prostrředím je NESROVNATELNĚ lepší než za komoušů. Jen slepec, hlupec a rudý fanatik tento FAKT může neuznat. To neznamená, že se nedějí sem tam drobné excesy na které je třeba upozorňovat a lidé a organizace které je způsobují postihovat.

   Vymazat
  5. Anonym 18:22
   Vážený vaše přesvědčení o lepším dnešku je pouze pro slepce a hluché. Tak např. Od r.1989 přešlo zemědělství na zprůmyslnění rostlinné výroby. Co to znamená? Používání výkonné, ale těžké techniky. Ta způsobila ztlačení ornice z 60 cm na nějakých 20, v lepším případě 30cm. Půda ztratila kapilaritu a tím byly zahubeny půdotvorné mikroorganismy. V rámci honby za ziskem se přestala používat statková hnojiva. Chemická hnojiva nejsou sto se ve vyschlé půdě rozpouštět. Pod povrchem nám vznikla nepropustná vrstva krystalů, které ornici dále degradují, voda se do půdy nevsakuje ale námi zaviněnou erozí se bez užitku vypařuje. Následkem toho jsou dnes vyschlé studny a prameny. Hlavně, že po polích létají celoročně postřikovače tu pesticidů, tu herbicidů, tu hnojiva. A kam si myslíte, že to jde. Kořenovým systémem do zdravé rostliny. Tak dobrou chuť a jděte s těmi chvalospěvy někam!

   Vymazat
  6. 19:01

   Vážený, komouši byli ti, kteří znárodněné malé statky spojovali do družstevních velkolánů rozoráním "zbytečných" mezí a remízků. Komouši byli ti kteří rovnali koryta řek betonováním. A tak můžu pokračovat.
   Co se týče hnojiv a pesticidů tak ještě moji rodiče sypali na mandeliku bramborovou DDT!
   Zajímavé, že dle vás máme jedovaté jídlo, navíc zdravotnictví prý stojí za prd, ale obyvatelé ČR se přitom dožívají o 7!!! let déle než v roce 1990. To jsou paradoxy, co? Vycpat se běžte vy.

   Vymazat
  7. existuje lož, bohapustá lož a štatistika - s dožitím je to tak, že sa vysokého veku dožívajú práve masarykove deti, a tak sa stáva, že zomrie 90 ročný masarykovec a 60 ročný havlovec - to máme 150 delené 2 aha 75 - pekne sa to vyvíja, problém je mediálne dožitie - a to už také dobré nie je - nepoznám údaje v Česku, na Slovensku je to 63 rokov,a to preto, že priveľa mladých končí na nemoci získaných zo "zdravých" potravín - rakovina hrubého čreva a podobne - takže tak, a DDT sa používalo vo svete hlavne proti komárom ako nositeľom spavej nemoci, a o tej mandelinke tiež by sa dalo polemizovať jej hromadné nasadenie z ničoho nič... nechaj komoušov tak, staraj sa o to, aby si neumrel na predávkovanie liekmi ktoré ti predpisuje lekár ale len preto, aby sa dostal na Seychely - a aby si nepokazil štatistiku - lebo masarykových detí úbúda a nastupuje tvoja generácia - prajem pekný pohreb ...

   Vymazat
  8. Pro troubu z 19:31
   Lidé, kteří se dnes dožívají vysokého věku prožili nejméně dvě třetiny svého života (jak hanlivě říkáte) za komoušů a díky zdravotní péči, kvalitě životního prostředí, stravě i angažovanosti ve sportu apod. se dožívají tohoto věku.
   Jen hlupák to nemůže vidět a ani pochopit. Z nynější populace z doby před rokem 1989 a později tu šanci bude mít málo kdo - pokud ji vůbec díky politice USA, NATO a EU dostane. Stačí jen umět trochu počítat, když neumíte, obraťte se na nejbližší dítě školou povinné.
   Volič-Vilč

   Vymazat
  9. 20:10

   Ano, tuhle přitroublou teorii kterou tu prezentujete už jsem také slyšel. Proto si dovolím vém předložit tento velice názorný graf, ze kterého i slepý vidí stagnaci věku dožití v letech 1960-1990 e její raketová růst který začal po roce 1990. To asi nebude náhoda, že?

   http://www.tradingeconomics.com/czech-republic/life-expectancy-at-birth-male-years-wb-data.html

   A co slavní Rusáci kteří umírají o 12 let dříve neš Češi? Oni neprožili 2/3 života za komoušů se skvělým zdravotmictvím a životním prostředím?
   Směšný trouba který neumí počítat budete zřejmě vy.

   Vymazat
  10. 20:34 - má stejné vlastnosti, jako jím opěvovaný systém - fuj, děkuji, nechci.
   Je to tak, jak napsal 20:09.
   Je dobře, že 20:47 píše tak, jak to skutečně je.

   Vymazat
  11. Co to tady melete za nesmysly, že životní prostředí je dnes lepší než dříve. Prostředí se neustále zhoršuje, voda, půda, čistota vzduchu. Všechno začíná mít čím dále horší parametry. Jako dítě si pamatuji na spousty motýlů, brouků, můr a vůbec hmyzu, které dnes už nevídám. Vždyť právě hmyzu ubylo za posledních cca 15 let o 40 procent. A jedna z příčin? Co takové geoinženýrství. Říká vám to vůbec něco vy zastánci zlepšující se přírody? Zvedněte občas hlavy a podívejte se k obloze, kdy za některými dopravními letadly zůstávají ony zlověstné dlouhé čáry, co nemizí a naopak se pozvolna roztahují po obloze a utváří šedou vrstvu. Toto probíhá pod označením Chemtrails. Ony vypouštěné jedy(částice nanohliníku, bária, manganu a jiných pochutin se tak pozvolna snáší k zemi, kde je vdechujeme a zamořují nám neustále vodu a půdu. Nechápu, jak jsou lidé k tomuto svinstvu nevšímaví a ti co o tom vědí, lhostejní. Toto počínání označují mnozí vědci a světoví lékaři , za největší genocidu na národech celého světa. Lživě nám oni ekoteroristé z USA předhazují, že nás tak vlastně chrání proti oteplování planety, ale to je úplný nesmysl, i přes současná horka, se žádné nekoná. Proč se toto děje je velkým tajemstvím. Manipulace s počasím? Regulace lidské populace do budoucna dle NWO? Nevím. Dalo by se o tom psát ještě dlouho, ale každý si může dohledat spousty článků, fotek a diskuzí na toto velmi závažné téma na netu . Stačí prostě zadat slovo chemtrails a nebudete se stačit divit, jaké pokusy se nad našimi hlavami provádí. Myslím, že by se o tomto velmi vážném problému mělo dozvědět co nejvíce lidí, ale to musí mít zájem a ne pouze řešit slevy v marketech a večer brblat u piva. A na závěr. O konspirační teorii, se rozhodně nejedná. Každý kdo vidí a chce, to může pozorovat skoro denně na vlastní oči.

   Vymazat
  12. DDT bylo vynalezeno našimi nynějšími, největšími kamoši z USA. Firma MONSANTO !!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  13. Je to hňup, prostě" za komunistů - sic to bylo horší, TAKŽE je dnes vše v pořádku" prostě parastupidní myšlení. Je možné, aby člověk v roce 2015 takto přemýšlel???

   Vymazat
  14. 0:58

   Ne, není to v pořádku ty rudý demente. Nauč se číst. Viz 18:39.
   Jen netusím proč dementní autor tohodle štěku primárně kritizuje "neprávní režim a zločiny za posledních 20 let"

   Vymazat
  15. Vaše nadávky nevypovídají o vás nic dobrého ani chytrého. Autor povzdechu, který nám přišel do redakce, a který jsme přetiskli i s přiloženými fotografiemi je Ing. Václav Princ, podnikatel, zakladatel Holešovské výzvy. (Škoda, že mu ji nezodpovědní křiklouni ukradli a zničili.) Takže pane, pro vás nejsme žádní 'rudí dementi'!!! Chceme nápravu poměrů, a to zásadní! Chyby vidíme už ve špatném systému, který u nás panuje, ve špatných základech naší společnosti. Naštěstí omezenců, jako jste vy, je už málo. Nás, kteří chceme změnu, je většina!

   Vymazat
  16. Dvořáku,
   zrovna to životní prostředí je jednou z oblastí která se za těch posledních 25 prokazatelně pronikavě změnila k lepšímu.
   Takže pokud už máte tak neodolatelnou touhu zásadně napravovat poměry, špatný systém a jeho základy, zločiny za posledních 20 let, neprávní režim atd atd, tak si pro to vyberte vhodné téma a nevyrábějte křečovitě chatrné oslí můstky za každou cenu. Vypadáte potom jako fanatičtí rudí hlupáci.
   Jo, ta vaše pověstná "většina" která se nustále někde ukrývá... Změnu možná hodně lidí chce, ale ne k obrazu vašemu.
   Vy určitě čtete tady ty diskuse, tak jste si určitě všimnul, že 90% diskutérů jsou pravověrní komunisti opěvující minulý režim a ten zbytek náckové nenávidějící Židy které vidí za každým rohem.

   Vymazat
  17. Vy jste ale zabedněné individuum. Proč chválíte něco, co stojí za prd. Životní prostředí u nás stále není v dobrém stavu. Např. Ostravsko – po 25 letech nemůžete smogovopu situaci svádět na komouše, že?! A jak se chrání orná půda? Kolik hektarů té nejkvalitnější nenávratně mizí každý den? Tu pro velkosklady, distribuční sklady, zasilatelské firmy, meziměstskou kaši budovanou developery, splachy při průtržích atd. atd. Dřív to byla ideologická tupost, dnes honba za korunou a korupce. To je v pořádku? V Krušných Horách opět odcházejí lesy. Čím to asi je? Mimořádně zlepšeným životním prostředím asi ne. V diskusích si může psát každý co chce a jestli mnozí naši čtenáři vidí některé přednosti minulého režimu a volají po nich (zajištěná práce v důstojných podmínkách a prostředí, zajištění práce i tam, kde dnes není, bezpečí, pro-rodinná politika, zubní ošetření zdarma, potravinová soběstačnost atd. atd. atd., tak proč je neprosazovat i dnes (pro omezence, jako jste vy, malé vysvětlení: to není žádný návrat k totalitě minulého režimu!!!)

   Vymazat
  18. Anonymní14. srpna 2015 10:36:

   Pokud umíš sečíst 90% "a zbytek", kam zařadíš sebe ? Jsi ten komouš nebo ten nácek nebo prostě jenom malý český blbeček (pravděpodobné, ale pro tuto množinu už jsi prostor neponechal) ?

   Většinou se nemýlím, když lidičky, kteří mají plnou a véééélkou hubu toho, jak jsme tehdy trpěli a tím pádem je to teď u nás supr všechno, od Bakaly Esq. přes řekněme prostitutku Klvaňu po chudáka Ibn Músu z hlaváku, označuju za převlíkače kabátů a bývalé nejmíň horlivé referenty SSM, často obyčejné práskače. Připouštím, že jsou výjimky.

   S tebou to bude něco podobného, brouku.

   Vymazat
  19. Milý Dvořáku,
   jestli někdy dostanete tu odvahu a budete kandidovat ve volbách, tak si dejte na 1. místo programu, že zajistíte stejně kvalitní životní prostředí jako tu bylo před rokem 89. A dostanete jistých 0.0001% hlasů od té vaší "většiny". Tady je vidět jak jste úplně mimo realitu.

   Prosazovat dnes můžete co chcete, žvanit a slibovat umí každý. Ale když pak dojde na lámání chleba a dostanete šanci něco předvést tak dopadnete jak ta slavná, dříve vámi do nebe vynýšená Syriza v Řecku. Naprostým fiaskem. Nemáte žádné vize, řádné recepty na řešení současných problémů. Jak byste zajistil dnes tu plnou zaměstnanost? Nahnal polovinu obyvatel zpět na pole tak jako dřív? Druhou polovinu do dolů, hutí a textilek? Pro koho by asi těžili uhlí které nikdo nechce a vyráběli? Nebo byste úředním rozhodnutím založil státní konkurenci Apple, Google, Microsoft, IBM? K smíchu.
   Ukažte napřed že umíte vůbec něco menšího řídit, nějakou firmu nebo město, předveďte napřed ty vaše socialistické recepty v malém a pak vás někdo bude brát vážně.

   Vymazat
 4. Souhlas s 20:10
  Tak je to . Tito lidé kteří se teď dožívají vyššího věku tak ti mají ještě zdravý kořínek z doby ve které se nikomu o dnešním marasmu ani nesnilo .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostá konina yy kořínku.
   Dnešní důchodci mají přístup k nejmodernějším západním lékům, diagnostickým metodám a léčebným postupům o kterých se jim za komoušů ani nesnilo a bez kterých by umírali stejně brzo jako za komoušů.
   Podobně jako váš stejně "inteligentní" kolega byste mohl vysvětlit jak je tedy možné, že Rusové umírají o tolik dřív? Oni nemají zdravý kořínek ze socíku? A proč se obyvatelé jiných západních zemí dožívají ještě vyššího věku než Češi? Kde oni vzeli ten ještě zdravější kořínek?
   Prostě vaříte z vody a vymýšlíte si zjevné kraviny protože si nechcete přiznat evidentní pravdu.

   Vymazat
  2. Jen pro informaci. Ty nejmodernější přístroje a léky nebyly před 25 roky ani na západě. Tedy nelze srovnávat vymoženosti dneška s dobou před čtvrt stoletím pane chytrej! Moje teta se dožila 93 let. Žádné super léky nebrala. Prostě byla fortelná už z podstaty a odešla z přesvědčení, že tenhle hnůj už nechce zažívat.

   Vymazat
  3. 22:02

   Třeba Němci se v roce 1990 dožívali o 4 roky déle než Češi. jak mi to vysvětlíte?
   Každý kdo měl tehdy někoho vážně nemocného v rodině dobře ví, že žádné léky ze západu nebyly, protože na ně prostě režim neměl potřebné devizy. Klidně vás nechali chcípnout a stěžovat jste si mohl leda na lampárně. Pokud jste měl štěstí a příbuzné na západě tak ti vám mohli léky zajistit. Dialýza nad 50 let byla jen pro souduhy a po známosti, například.
   A nebuďte drzej, nerouhejte se a nemluvte hlouposti za vaši tetu.

   Vymazat
  4. 20:53 Hele ty fanatický vyznavači všeho západního, dej si hamburger, zapij ho colou a nepruď. Podle keců to vypadá, že ti je tak 20 let, ale rozumu máš na rozdávání. Vypal na novinky.cz.

   Vymazat
  5. 22:02 Pane , to mu nevysvětlíte. Ten si bude mlet pořád tu svou o bezchybném a neomylném západu a jak na východě všechno stálo za prd. Asi mladej , zmanipulovanej trouba.

   Vymazat
  6. Co to tu blbe pořád operuješ z tabulkama z netu? Realita je taková, že většina populace bohužel vymře na raka daleko dříve než ty tvé tabulky, osle. Zajdi se podívat do některé onkologických nemocnic, co je tam mladých lidí, ti se těch tvých tabulkových věků nedožijí a to je vše potravinami a dobou. A ty tvé západní léky jsou jenom chemické jedy, užíi si jich, hňupe.

   Vymazat
  7. 10:38

   Ty tabulky právě přesně popisují realitu. Lidé se dnes dožívají o 7 let déle než za socíku. Tečka. A ty se třeba poser zlostí, ale na tomto faktu nic nezměníš. Až budeš nemocný tak doufám že hrdě ty "chemické jedy" ze západu odmítneš a zhebneš, ty ubohý frustráte.

   Vymazat
  8. Jsem zvědavý, kolika let se bude dožívat porevoluční mládež se svoji dnešní nadváhou, vysokým tlakem a cholesterolem již v deseti letech! A k čemu je mi špičková péče a drahé léky, když je mi to s mým platem nedostupné???

   Vymazat
  9. 11:32

   Co je vám nedostupné vy žvanile? Co vás vede k tomu že si tak vymýšlíte a lžete? V ČR jsou desítky pacientů, například hemofiliků, jejichž léčba stojí více než 10 milionů ročně! Pacientů které by minulý režim nechal normálně chcípnout a stěžovat byste si mohl na lampárně. Nebo mi snad chcete namluvit že si ti lidé platí léčbu ze své kapsy?

   http://zpravy.aktualne.cz/domaci/hemofilie-i-leukemie-kolik-stoji-nejdrazsi-pacienti/r~e49b68481bc711e5b1d8002590604f2e/

   Vymazat
  10. 11.41 rád bych vám podrobně odpověděl ale nezlobte se, na odpoledne mám vyhrazeno sbírání víček z popelnic pro Nadaci Mušších křídel pro malé děti, ještě jednou se vám s úctou omlouvám...

   Vymazat
 5. Ve jménu svobody, není zrůdnému režimu, vůbec nic zrůdného cizí - ale naopak - je mu to vlastní. Nevymahatelnost práva vůči VIP darebákům je téměř absolutní. Řadovému občanu kraluje CHAOS a bezpráví. Nějaké rozhodnutí soudu může být grázlovi ukradené. Sere na to a vymalováno. Všechny nezbytné podmínky pro fungování slušné společnosti a spokojeného života většiny lidí jsou již jen usilovně gumovanou totalitní minulostí: trestání zločinů, plná zaměstnanost, neexistence bezdomovců, neexistence miliardářů a chudiny, neexistence strádajících lidí, lidí nemajících zajištěné základní životní potřeby. Zemědělství tehdy plně, plně zajišťovalo potravinovou soběstačnost. Jedna ze zásadních základních věcí, kterou se, stejně jako spoustu jiných obdobných záležitostí, podařilo za 40 let poctivou prací vybudovat - a za necelých 15 let totálně zlikvidovat. Promrhat a zlikvidovat veškerý za 40 let nahospodařený přebytek státního rozpočtu a za pár let z přebytku vytvořit, nahromadit obří, neustále rostoucí již téměř dvou biliónový dluh. Byla vybudována společnost zemědělsky soběstačná, s plnou zaměstnaností, zcela bez dluhů, naopak s přebytkem, společnosti, kde neexistují bezdomovci, ani těžce strádající, nemající na lékařskou péči. Tato fakta a skutečnost, že posrat a zbourat vše co se dalo a nadělat gigantické dluhy, dokázal dnešní režim za necelých 25 let plus návdavkem to, že dnešní imigrací, záměrně infikovaná „civilizace“ je před zhroucením a válka, do které jsme všemožně manipulováni, je již za humny, prostě nelze popřít a popírat. Lze pouze zaplavit mediální prostor dezinformacemi i vyloženým lhaním. Nic více, nic méně. A stejně vstanou noví bojovníci za ztracenou svobodu a skutečná lidská práva. Věřme, že pošlapaná, zadupávaná pravda a zabíjená láska, nakonec přeci jen zvítězí nad momentálním vítězstvím lži a nenávisti. Nebude to po prvé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak víte co vy retardi? Založte politickou stranu a kandidujte s tímto programem:

   1) Zajistíme stejně kvalitní životní prostředí jako bylo před rokem 89
   2) Zajistíme stejně kvalitní zdravotnictví jeko před rokem 89 a zajistíme, že se budete dožívat stejného věku jako tehdy
   3) Zajistíme stejně dobře zásobené obchody stejně kvalitním zbožím jako před rokem 89
   4) Počet důchodců snížíme na polovinu aby jich bylo stejně jako před rokem 89
   5) Počet studentů VŠ snížíme na 1/4 jako před rokem 89 a mladým lidem náhradou zajistíme povinnou 2 letou ZVS.

   A můžete se modlit aby to lidé brali jako recesi, jinak vám rozbijí za ty hlouposti a drzost huby.

   Vymazat
  2. Vy 21:36 - "můžete se modlit aby to lidé brali jako recesi, jinak vám rozbijí za ty hlouposti a drzost huby."

   Vymazat
  3. Pro 21:36
   Můžete si tvrdit co chcete. Můžete být i chlebodárcem angažován za šíření vaší pravdy. Můžete popírat, překrucovat historii. Můžete ohýbat pravdu a vytvářet virtuální realitu. Ale nasranost tím z lidí nedostanete. Při své vševědoucnosti už jste na to taky mohl přijít. To co hájíte spouští proces, který se svými soukmenovci neustojíte. Říká se tomu evoluce.

   Vymazat
  4. 22:23

   Jen do toho. Dokažte mě i sobě, že máte pravdu. Běžte do voleb s těmi blbostmi které tady šíříte a obhajujete. Začněte tím bodem č1 o kterém je taky článek. Myslím že budete z reakce lidí na vaše drzé bludy přinejlepším mooooc zklamán.

   Vymazat
  5. Z tebe musí být lidé ve tvém okolí jak v „Jiříkově vidění“. Tedy pokud se jim nedaří širokým obloukem se ti vyhnout. Neskonalý hlupák, co si namlouvá, jak je inteligentní a musí neustále předvádět chytrost, zatím co vyniká hloupostí. Tohle není třeba dokazovat, to nám zde dokazuješ sám, absurdními výplody tvého omezeného rádoby „myslitelství“. A tobě nikdy nikdo nic dokázat nemůže, stále budeš žít ve vlastní stupiditě neschopné přijímat jakékoli argumenty. Pokud chceš prokázat, že je to jinak, znovu si po sobě přečti, co jsi napsal a zamysli se nad tím, jaké nesmyslné hovadiny jsi schopný vyplodit. Toho ale rozhodně nejsi schopen, takže to je rada na hovno, stejně, jako jakákoli diskuze s totálním omezencem, hrajícím si na inteligenta. Myslím to s tebou dobře, a pokud bys poslechl, co ti zde doporučuji, zamyslel se a omezil prosazování a předvádění tvého hlupáctví, (jakože neposlechneš), mohlo by se stát, že nad tebou přestanou lidé ohrnovat nos a nebudou se tak moc vyhýbat tobě a rozhovorům s tebou.

   Vymazat
  6. 10:29

   Jaké vy máte argumenty? Nenapsal jste jediný arrgument. Já sem dávám jednoznačné grafy, tabulky, statistiky a výměnou dostávám jen výmysly, doměnky, žvásty, zvratky o ničem jak jste právě předvedl vy.

   Vymazat
  7. Kde jsou ty tvé jednoznačné grafy a tabulky?
   Argument č. 1 - nulové zadlužení (naopak přebytky) versus dluh cca 2 BILIÓNY Kč. To je fakt. Ani domněnka, ani žvást, ani zvratek, hloupý inteligente s děravou logikou.
   Všichni měli práci. • Zákony byly jednoduché, jasné a přísné, platily pro všechny. • Kdo pracoval, dostával pravidelně 2x do měsíce mzdu nebo plat. • Pojištění bylo skutečně pojištěním, smlouvy jednoduché, srozumitelné i laikovi. • Levné a všem dostupné úvěry. • Získání bytu s nízkým nájemným (v mnoha případech i získání podnikového bytu). • Všechny srážky šly automaticky ze mzdy nebo platu a byly vypočteny vždy tak, aby člověku zbylo na důstojné vyžití. • Skutečně bezplatná lékařská péče, značně preferovaná prevence a očkování. • Výdej léků a léčiv jen za symbolickou částku 1,- Kč. • Podpora mladých rodin, matek na mateřské, jakož i péče o zdravotně postižené, seniory a těžce nemocné. Nebyla taková zvěrstva jako dnes, kdy hodně lidí, a dokonce i dětí, umírá jen proto, že rodiče neměli na jejich léčbu, případně nepatřili k těm šťastným, kterým se včas podařilo peníze sehnat za pomocí ponižujících zdlouhavých sbírek mezi lidmi. • Bezplatné preventivní prohlídky a očkování dětí, mnohdy prováděné lékaři přímo ve školních zařízeních. • Rozsáhlá sociální síť se skutečnou pomocí, kde neexistovalo, že by někdo zůstal na ulici, bez domova, bez pomoci. • Byla přísně trestána šmelina a lichva, kupčení a spekulace. Tyto činy se vyskytovaly velmi vzácně, především ve velkých městech. • Bezplatné školství od jeslí, přes mateřské školky až po VŠ. Obrovská podpora učňovského školství, kdy již v průběhu učiliště učni získávali praxi a zkušenosti přímo v podnicích, do kterých pak po skončení učiliště a získání výučního listu nastupovali. • Lepší kulturní využití volného času, jak dětí, tak i dospělých. • Téměř neexistovaly drogy a narkomani a zcela žádné herny. • Učitelé ve školách, ale i mimo školy, měli přirozenou autoritu, respekt a úctu, měli větší možnosti v postihování přestupků žáků a rodiče s nimi skutečně spolupracovali. • Policisté (tehdy příslušníci veřejné bezpečnosti) byli respektováni, měli větší autoritu a velmi vysokou objasněnost trestných činů. • Soudy všech stupňů byly daleko pružnější a řešily každý případ kompletně,tj. pachatel byl odsouzen zcela automaticky k náhradě škody a ta mu byla ihned a samozřejmě srážena z platu kdekoliv, kam nastoupil do zaměstnání, dokud vše nezaplatil. • Velmi nízká kriminalita způsobená tím, že pachatel věděl dopředu, že bude dopaden a škodu bude muset splácet. Tehdejší věznice (-nápravné ústavy) nebyly jako dnes, kdy mnoho rodin nebydlí v takovém luxusu jako současní vězni v nich dnes. • Nízká kriminalita byla způsobená také tím, že v záznamech pachatelů jejich trestné činy byly uvedeny stále, a ačkoliv nebyly počítače a internet, přece jen o každém zločinci a jeho skutcích věděli všichni zainteresování, a tudíž nebylo úniku do anonymity. • Existovaly funkční odbory, podnikové rekreace, dětské rekreační prázdninové tábory, zájezdy… • Mládež byla maximálně zapojována do mimoškolních aktivit. • Velmi nízké zatížení lidí státní byrokracií, většinu pracovních věcí řešila mzdová účtárna. • Relativně větší soukromí a svoboda (možná někdo namítne, že to není pravda, ale je třeba si, že díky dnešnímu zneužívání techniky např. mobilní telefony, kamerové systémy, internet, kreditní karty, účty v bankách, velké množství duplicitně vedených registrů, se kterými pracuje velké množství lidí, a děravým zákonům na ochranu osobních údajů, je sledovaní soukromí tehdy proti současnému sledování zanedbatelné).

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. vypadá to, že nastoupil nějaký nový Sekáč a bere to tu šmahem, přesvědčený o své neomylné pravdě...

  tak si to, hochu (nebo děvče) užij a žij blaze v tomto ráji, který tu máme...

  však i Tobě se jednoho dne otevřou oči, jako každému z nás, které tak rád kritizuješ a urážíš...
  A mezi námi - kdyby dnešní komunistická strana za něco stála, tak do ní vstoupím, abys mě komunistou označoval právem - protože JÁ komunistou nejsem a nikdy jsem jím ani nebyl (na rozdíl od jiných ;-))

  Radek

  OdpovědětVymazat
 8. Nenadávej tady nikomu retardů ty kriple jeden blbej. Proč furt žvaníš o něčem co podle tebe bylo? Co to sem taháš? Asi to mělo skončit proto, že to mělo být nahražený něčím jiným -lepším-ne? A kde je to lepší ty idiote? Vyhnali jsme čerta ďáblem! Všechno je mnohem a stokrát horší- všude kolem nás zuří válka, vybuchujou nějaký nálože, lidi umírají po tuctech, valí se na nás hordy černých socek a ty tady budeš pořád žvanit o něčem, co bylo podle tebe špatný, ale před šedesáti lety? Jsi úplně blbej a vypatlanej. Na to ti sere pes, na takový žvásty. Víš něco, co by pomohlo statisícům poškozených a zdecimovaných lidí z těch sraček do který nás modrý likvidační smečky zatlačily? Namísto ráje se topíme ve chcankách a ještě si kvůli tobě máme tady verbálně lebedit? Jsi blbej nebo co? No - jak z těch sraček -jak? A jestli nevíš použitelnou radu, tak se do toho raději vůbec neser, prožírej si svůj slušnej důchod a nás nech na pokoji. Tvoje blbý a oslizlý nadávky nikomu tady nepomůžou. Ona to není pravda, že si z nás EU dělá skladiště odpadu za peníze hajzlům, který k tomu uvolňují pozemky nebo prázdný haly? Ona to není pravda že mají tendenci udělat z nás skladiště světových socek? Ona to není pravda co ten člověk píše redaktorovi, ony nejsou pravdivé ty obrázky? Co mají dělat lidi, kteří žijou ve smradu a kouři hořících pneumatik při venkovních teplotách třicet stupňů - umíš si to vůbec představit ty kriple? A co si vyžalujou a na kom? Strčil bych tě do toho čumákem, aby sis pořádně loknul dehtu a zplodin ty magore, a ono by tě to přešlo našup.Snad není pravda takoví magoři. Takové neštěstí a von sem bude pořád tahat znárodňování a Jáchymov kripl jeden!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ty jseš přímo dokonalej prototyp frustráta. V takovém asi rozpoložení a stavu mysli byl ten úchyl co šel vystřílet hospodu v Brodu nebo druhý úchyl co se pomstil světu tím že vyhodil dům ve Frenštátu.
   Tobě není pomoci a radu mám pro tebe jedinou. Ukonči to svý trápení a běž se oběsit. Přestaň tuhle zem zamořovat svým duševním smradem.

   Vymazat
  2. Co tady bylo, určitě nemělo skončit proto, že to mělo být nahražený něčím jiným -lepším. Nikolu ale proto, že kompenzace zdejších jistot (zaměstnání, školství, zdravotnictví), kompenzace vyšší životní úrovní, byla pro konkurenční kapitalistický režim při prioritě zisku, příliš moc nákladná. Potřebovali likvidaci takového režimu, aby si jejich zaměstnanci moc nevyskakovali. Vidíme výsledek v Řecku a jinde, včetně nás. Všude je pracujícím hůř než kdysi. O morálním bahně a marasmu u nás raději pomlčme.

   Vymazat
  3. Ke komu se obracíte s tou hloupostí (15.26)? O jakém rozpoložení mluvíte? Jste-li zoufalý a boří se vám havlovská kulisa lepšího světa, tak si skočte k psychologovi nebo do zpovědnice. On už vás nějaký odborník na duševní stavy z toho dostane.

   Vymazat
 9. k 15:26 - ty anonymní sráči, do očí bys mu to neřek, nafařil by ti takovou až bys smrděl a zhnědly ti slipy. Kvičel bys a prosil o milost. Ubožáčku anonymně drzý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybyste tu vaši agresivitu a negativní energii která s vámi cloumá transformovali do něčeho užitečného, nějak tak jako Golem. To by bylo..

   Vymazat
  2. Další chytrolín, co?

   Vymazat
 10. Hele vy fašističtí posluhovaci mate vymytou hlavu pro-geblsovskou propagandou vysilanou Tv HOVNA nebo Čt 24 ( Někdy spíše SS) nebo jste tak dementní? Na tu první nemoc doporučuju kulku nebo provaz, na tu druhou svěrací kazajku a rok v USSA. Co se to stalo z dříve hrdou slovanskou zemí? Schovavate se za anonymi a pišete o večech o kterých nevite zcela nic a když se vašemu radoby nazoru postaví člověk tématu osvícený píšete klasické protikomunistické bláboly přitom ste STBákum kdysi kouřily ocasi a lezly do řiti, co kdyby ste ke svím blabolum ze zachvatu dávneho trauma aspon připsaly své jméno? Tedy pokud nejse stařec utapejici se ve sve imaginarním světe co sem přišel vykalet svuj nazor , nebo zapaleny uSSak ktery dava najevo slou pravičackou lasku z furerovy Oblbamovy? Stydite se snad za svuj nazor? pokud ano je jasné že nemá cenu svámi diskutovat protože že je to pouze pár prokalených řádku na teto seriozní stránce, tady si v článcích nikdo nic nevymýšlí tak proč vy ano? Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průhledné...! Proto trapné. Václave, vaše forma psaní formou debila vás prozrazuje. M.Radikowski

   Vymazat
 11. Teď už to fakt vypadá, že Khárl s čírem, nebo Mirda platí školení nevyrovnaným jedincům. Očividné je to, že na každém vláknu kde to rozeserou jedou podle stejnech not. A ve finále poštvou všechny proti všem. Nebo, že by snad BISKA nebo jiné tajné bratrstvo financované jako neziskovka velkým bratrem? To by ovšem zavánělo brutální diktaturou k potlačení nesprávného názoru. Prostě toho blba dámy a pánové ignorujte. Uvidíte jak bude měnit styly. Nejdřív zlej policajt, pak hodnej a nakonec zase debil. :))))))

  OdpovědětVymazat
 12. Pana Prince je mi upřímně líto a ostatních tam ve vsi také,nebot si umím ten horor živě představit..!a hlavně tu bezmoc a beznaděj..
  jediná možnost je taková,jako to vidí kolega ze 17:26,jehož příspěvek odhalil do rakovinného ledví celý ten hnus..!a navrhuje řešení..
  jituš

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.