Reklama

úterý 4. srpna 2015

Pivo v Kremlu bude stát 6 hřiven

4. 8. 2015    zdroj a původní zdroj (se záznamem vystoupení 3:40)
V budoucnu si Ukrajina vrátí všechny své země a bude mít hranice s Gruzií.
Toto dnes v Lucku během druhého dne nacionalistického festivalu "Banderstadt" prohlásil lidový poslanec a velitel praporu "Dněpr-1" Jurij Bereza, informovala agentura Gromadska Volyň.


"Není a nebyla žádná občanská válka. Je válka mezi dobrem a zlem. Pro mě osobně je bílá a je černá. Pro mě nejsou žádné půltóny v tom, co se děje na Donbasu. Jsou lidé, kteří jsou pro Ukrajinu, a jsou takoví, kteří jsou proti Ukrajině. Možná je to tvrdé, ale jinak nevybudujeme ukrajinskou mocnost", řekl Bereza.

Podle velitele praporu "Dněpr-1" nyní Ukrajina vstoupila do nové fáze - utváření země.

"V budoucnu si vrátíme všechny země. Státní hranice Ukrajiny povede na mezi s Gruzií. A pivo v Kremlu bude stát 6 hřiven," slíbil Jurij Bereza.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

29 komentářů :

 1. To nic neni. Az se v Cesku ujmou moci komunisti, bude pivo zase za 2 koruny.

  OdpovědětSmazat
 2. Tuhle jsem se byl v hospodě osvěžit a jeden chasník tam vysvětloval cosi druhému,který něco stále nebyl schopen pochopit,načež ten první mávl rezignovaně rukou a utrousil:"..to nepochopíš,seš blbej ,jak banderovec..." Teď chápu,co tím ten chasník myslel.......

  OdpovědětSmazat
 3. " A co zdravíčko, pane Bereza, zdravíčko slouží? Pojďte, pomalu si lehnete, já Vás přikryju, vyměníme pleny a zase bude dobře."
  I s blázny se musí jednat vlídně, jinak jsou agresivní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo,Vy ho přikryjete,ale co Obama a frau Merkel?Taky je budou chtít zahřát a zklidnit?

   Smazat
  2. Anonym 10:11

   Dík - vidět že dobří češi mají stále smysl pro humor - humorem zlomíme nacistick-angloamerické jho zla

   Smazat
  3. Přesně tak, Vlastimile. Ty tvoje humorné vsuvky jak svět řídí Ilumináti a vše je přesně naplánované na 50 let dopředu, jsou k popukání :-D

   Smazat
  4. Chujmere,vzbuď knížete a můžete si skočit ruku v ruce na nočník....tam nemáte co zkazit:-))))))

   Smazat
  5. tomu nevěř. Ti by posrali i ten nočník:-)

   Smazat
 4. Anonym 10.55

  Já jen předávám fakta těm co se chtějí zorientovat ....moje fakta jsou prostě ověřená fakta - ne názory nějakého ¨hele počkej pepíku¨

  Ostatní věci mě nezajímají, nemám na ně čas a ani názory těch co prostě informace nemají. Když máme ověřené informace - předávám dalším. Jednoduché. Už bylo dost lží a manipulací s lidmi ..... čas to změnit.

  OdpovědětSmazat
 5. Tady taky "přetisknou" každou kachnu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a ty to sem chodíš kontrolovat a opravovat omyly?

   Smazat
 6. Žádnej učenej z nebe nespad, ale dementy zřejmě shazujou ve třísměnném provozu ...

  OdpovědětSmazat
 7. Oni se kavárenský povaleži rozhodli skákat z letadla.......??????:-)))))

  OdpovědětSmazat
 8. přání a sny jsou vždy hodně vzdáleny od reálných možností :o)))

  OdpovědětSmazat
 9. A proč by pivo v Rusku nemohlo stát 6 hřiven? Kolik je to na koruny český? A proč se nad tím tolik hádáte, debatujete, a urážíte jakéhosi pana Berezu? Co takhle dolejt do lavoru, kde určitě máte pod počítačem strčený nohy, trochu studený vody? A taky se doporučuje chladit čelo a krk - proti úpalu. Já jsem tuto debatu nepochopil, a vtipný mi to nepřipadá ani náhodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...protože v Rusku se platí rublem Ty p.čo...

   Smazat
 10. Já si myslím, že dřív se bude na celé Ukrajině platit rublem než v Kremlu nějakou debilní hřivnou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy jsme moc nepochopil nenávist mezi Ukrajinci a Rusy. Také jsme jednou málem dostal na budku,když jsem nechápal nenávist mezi Poláky a Rusy. Mě Rusové nevadí a jsou svým způsobem docela sympatičtí.A dle mých zkušeností drží slovo.

   Smazat
 11. Co to používáš za slovník ty ču.áku ? Musíš hned tak sprostě nadávat? Hned je poznat odkud jsi na NR přelezl - z Novinek - neboť tak sprostá hovada se vyskytují jen tam. Taky proto jsem to napsal -ne? Článek je o hřivnách, v Rusku se platí rublem, hřivna nejsou drobné z rublu, a píše se to, aby to bylo šíleně vtipný? Mně to vtipný nepřipadá. Tečka. A netušil jsem, že se najde zapšklej ču.ák a bude mi tady nadávat.Plať si pivo čím chceš ty kyblíku od sraček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy myslivno,ten hňup nacistickej,co si ho blbí ukropi zvolili do parlamentu a zároveň fírer jednoho z kárných batalionů je tak blbej,že předpokládá dobití Moskvy těmi svými pologramotnými knechty,fanoušky fotbalu,přestože nejsou schopni rozehnat ani ty nasraný horníky a traktoristy.....v tom tví pointa,škoda,že jste ji nepochopil,snad příště.

   Smazat
 12. Anonym 17.53- pěkná ukázka popudlivého primitiva. Ale tak už to bývá, čím hloupější, tím agresivnější.

  OdpovědětSmazat
 13. Nejlépe by bylo,kdyby se naši blbci s ukrajinskými dementy spojili v jeden nerozborný celek.....

  OdpovědětSmazat
 14. Lidový poslanec a velitel praporu "Dněpr-1", Jurij Bereza, je neskutečný nacistický vypatlanec. Z tohoto zvířátka se po těle pupínky musí dělat snad i těm jeho chlebodárcům - US hunům.
  Jen jedno lze těžko pochopit. Jak je totiž možné, že jej Ukrajinci mohli zvolit až do svého parlamentu? Až dosud jsem je považoval za celkem normální lidi ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukni se na fotky, má to levé očičko takové jíné, třeba jako Albrightová a spol, z něj bych si srandu nedělal. Ten se nebude štítit ničeho.

   Smazat
 15. A co ten pan Bereza vlastně udělal, že ho tu všichni nazývají náckem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Svatá prostoto",.....vy jste ale vůl.....,když to nevíte.

   Smazat
  2. "Svatá prostoto" - možná jsem vůl, kolikrát si to i sám říkám. Nicméně odpovědi jsem se stejně nedočkal.

   Smazat
 16. Anonym 18.50 - podíval bych se na tebe, jak bys byl milej a úsměvnej kdyby ti mir nix dir nix nějakej pičus tady nadával že jsi píča. Ty jsi primitiv bez jakéhokoliv přívlastku, a právě tvůj příspěvek svědčí o tvý agresivitě. Kdybys nebyl agresivní, necítil bys potřebu se do mně usírat. Svatá prostoto, ať už ten článek byl míněnej jako vtip nebo jako něco jinýho, sešla se nad tím smečka frustrátů.Je přece taky možný k nějakému článku nežvanit nic -ne? Nikoliv žvanit za kažou cenu i když jsou příspěvky samý kraviny.Ale to je přesně charakteristický pro novinkáře -typický. Tam obecenstvo žvaní a čvachtá ke všemu, co tam ten publicistickej bulvár pro ně vyplodí, i kdyby článek sděloval třeba, že někde na silnici ležel polštář - i k tomu by se sešlo tak kolem tří set neobyčejně připitomělých žvástů. Jenže teď jste novinkovým bulvárem zklamaní co? Závislá smečko! Žádnej trhák,žádný šoky, žádný sousto, který by vás rajcovalo jako to bylo dřív.Jen vyprázdněná, opakovaná, ze všech koutů světa sežmoulaná temata - proto jste všichni nalezli na diskuze sem, tak si tady netahejte triko, důchodci, a nikomu nenadávejte.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.