Reklama

sobota 22. srpna 2015

Slavný boxer Roy Jones Jr. je na "černé listině" Ukrajiny

22. 8. 2015    zdroj a zdroj a zdroj
Světově proslulý americký boxer Roy Jones Jr. se po návštěvě poloostrova Krym a zažádání o ruské občanství dostal na "černou listinu" Ukrajiny. Poradce ministra vnitra Ukrajiny Anton Geraščenko prohlásil, že slavný americký boxer Roy Jones Jr. byl zařazen na "černou listinu" Ukrajiny. Politik to napsal na své stránce v sociální síti Facebook.


"Do databáze "Mírotvůrce" byl jako narušitel státní hranice zařazen americký boxer Roy Levesta Jones," napsal Geraščenko.

Politik dodal, že již dříve byla do databáze internetové stránky zařazena jména francouzských poslanců, kteří byli pozváni na Krym.

…boxer Roy Jones Jr. navštívil Krym, kde požádal ruského prezidenta Vladimíra Putina, aby mu udělil ruské občanství. "Doufám, že moje žádost pomůže vytvořit most mezi Ruskem a Amerikou," řekl boxer před podepsáním žádosti.

…Roy Jones řekl, že když se podíval ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi do očí, viděl v nich úctu k sobě. Informovala o tom agentura TMZ.

"Každý, kdo se zabývá bojovými uměními, ví, co tím myslím, řekl Roy Jones a připomněl, že Putin se zabýval judem. My (bojovníci) vždy respektujeme jeden druhého, vážíme si vzájemně daného slova".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. Putin je hrdina . Krym je svobodny a zase Ruský , tak jak byl .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak je to spravne, tak to ma byt....

   Smazat
  2. Porošenko,tady by také chtělo být plno Čechů na vaší listině!A byla by to pro nás čest,protože nesnášíme fašismus.A jsou tam i ti Ukrajinci,kteř k nám utekli před válkou?

   Smazat
 2. R.1953 Nikita Chruscov umelo pripojil Krym k Ukrajine. Obcania Krymu sa bez vlastnej vôle stali obcanmi Ukrajiny,nikto sa ich na to nepýtal . Vtedy v 1953 bola i Ukrajina sucastou SSSR. Po majdane sa Krymcania precitli, bude im vladnut vlada dosadena krvavym pucom rezirovanym z USA , EU i NATO. Krym by sa urcite stal zakladnou agresivneho spolku NATO i USA proti Rusku a to krymcania nemohli dovolit,vzdy sa citili rusmi. Tak v referende sa pripojili opät k Rusku,vzdy Krym bol rusky od r.1783. Krymcania mali na to právo kde sa chcu vrátit,vratili sa tam kde vzdy patrili,do Ruskej federácie. Neprijali fasisticko - nacionalisticky rezim v Kyjeve ktorý je de facto podriadený mocenskym zaujmom USA,EU,NATO,nie je co riesit ,bodka !!!

  OdpovědětSmazat
 3. Tak když Dennis Rodman může být největší kámoš Kimčonga tak proč by nějaký Jones nemohl být kámoš Putina.

  OdpovědětSmazat
 4. A zase naopak . Který blbeček ještě nezná USrasismus ať jede do Fergusonu v USA !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo ať se podívá na US prezidenta, že , blbe.

   Smazat
  2. Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.