Reklama

pondělí 3. srpna 2015

Sobotka na prodej

Erik Best
4. 8. 2015   EB
Pokud vládní ministr naznačí v živém televizním vysílání, že jeho premiér slouží zájmům nejbohatšího člověka v zemi namísto zájmům svého státu, nejspíš by se to mělo ve večerních zprávách objevit jako hlavní událost. 

Místo toho v pátečníchzprávách České televize figurovali na prvních místech uprchlíci, vyplavené úlomky letadla a korupce ve fotbale. Korupce v dálničním mýtném si nevysloužila ani zmínku. Ale byl to právě zpravodajský kanál ČT, který ministr dopravy Dan Ťok v pátek použil jako médium, když se ohradil proti způsobu, jímž Bohuslav Sobotka v Radiožurnáluveřejně projevil své preference ohledně formy výběru mýta (rozšíření i na silnice nižších tříd) a technologie (satelity). Ťok konstatoval, že jeho šéf ve vládě v podstatě hodně určuje, kdo vyhraje tender na mýtné (společnost SkyToll skupiny PPF). Je pravda, že český předseda vlády je svým způsobem „ministr bez portfeje“, ale někdo by měl Sobotku důrazně upozornit, že pracovat bokem pro miliardáře není ten správný způsob, jak rozšiřovat premiérskou agendu.

13 komentářů :

 1. Vedle slizského zaprodance Sobotky byl i Gross prototyp bezúhonného politika se zářivě čistým neposkvrněným kádrovým profilem. Sobotku na štít!!! Připíchnout.

  OdpovědětSmazat
 2. Hrobař sociální demokracie podrazák a křivák Sobotka nebude mít až tak těžkou práci s tím pohřbením kariéristy prolezlé ČSSD. A to je dobře.

  OdpovědětSmazat
 3. aspoň že máme Fica

  OdpovědětSmazat
 4. Kdekdo na něho nadává, ale já mu v tomto fandím, aby se mu to co nejdřív podařilo. To pohřbení.
  A kdo bude na řadě dál?
  A kdo tu řadu nahradí?
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Docela bych rád něco jako ostřejšího, třeba komunisty. Za posledních 25 let je nikdo k ničemu nepustil, tak jsou snad jediní aspoň trochu čistí... Kromě minulosti před 1989, že... Ale soc-dem i ČSL již voliči kolaboraci v Národní frontě odpustili, tak proč to znova nezkusit? Soc-dem je nevolitelná, TOP zdechne, až zdechne K, ODS zmizela v propadlišti, ANO je NE, KDU jsou kolaboranti bezpáteřní již od časů Luxe. Fakt zbývají jen ti rudoši a Piráti.

   Smazat
  2. Vyměnit socany za komanče,to je jako mít demokraticky na výběr mezi oběšením nebo zastřelením.Je fajn vědět že dáte šanci levici místo levice.Tu samou levici co zavedla potraty,homosexualismus,rozvrat tradíční rodiny, multikulturní sračky,feminismus, gender,to vše má na svědomí levice a ve finále se obejmula s pravicí.Jen si volte levici,jestli máte příjem větší než padesát tisíc měsíčně komunisti a socani jsou partaj pro vás,jestli máte větší příjem nevadí volte jejich kámoše pravici.Jestli máte menší příjem než je 25 000,- kupte si mozek a volte neparlamentí strany.

   Smazat
  3. Ty pitomče a jak dlouho chceš experimentovat s neparlamentními stranami? Jak dlouho chceš experimentovat s lidmi tohoto státu, s jejich osudy, s jejich životy. Nestačili ti zkušenosti s VV v čele s K. Píčovou, nebo na atomy rozebraný Úsvit s razantním sice, ale neschopným politikem v čele Okamurou. Nebo ti chcípáci Zelení s K. Biomasou a Bursíkem, nebo kdo ještě. Řízení státu ty jelito, to není řada experimentů. Podívej se co tady po těch experimentech zbylo za 25 let. Pustá a spálená krajina, zadlužená, kde lidem nepatří ani ten hřebík do rakve. Proboha, proč jenom jsme takový pronárod pitomců, proč jenom rodíme takové pablby jako jsi ty A 18:48. A ještě budeš někomu radit aby si koupil mozek. No proč ne, vždyť takový Mareček Benda taky radí - má přece vysokou Plzni, taky si mozek koupil asi jako ty, viď. Jseš mu podobný s tím pohledem maximálně na špičku svého nosu. Krásný den přeju.

   Smazat
  4. Protože blbost je základní lidská vlastnost, a ta česká je nekonečná. Takhle blbě by tu mohl vládnout kdokoli. Somálci, Tasmánci, muslim..., Křováci.
   Není nám pomoci. Z vnějších důvodů půjde historie přes naše území nějakým směrem, a my se zase přizpůsobíme, a zase budeme budovat terorizující stát, stále budeme dělat na někoho a okrádat se na plný plyn.

   Smazat
  5. 19:31 Sám jseš pitomec, tak nenadávej druhým. Jednoduchej a hlučnej.

   Smazat
 5. Vážení,opravdu myslíte,že Ťok hraje pro zisk státu,není to jinak?
  Někdo by to měl rozlousknout,ale neznám odborníka,který ba to udělal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýtné brány fungují na co je rušit ,aspon 7let nerušit

   Smazat
 6. Bohužel má 19:31 pravdu. Nejprve užiteční i....ti uvědoměle a zodpovědně řadu let pravidelně volí tu "pravou" "zodpovědnou" ODS, poté to samé pod značkou TOP09, jiní zase experimentují s podivnými uskupeními no a pak jen nadávají kam jsme to dopracovali a vůbec jim nedochází, že si to udělali sami! Ono ten bordel, který jste svou volbou zapříčinili nepůjde jen tak snadno vymést. Mafie své dobyté pozice jen tak lehce nevzdá!

  OdpovědětSmazat
 7. Gumový socanský "premiér", který nikdy nepracoval s brýlemi od brusky podepíše a schválí všechno a hlavně hraje na obě strany, bez vlastních názorů, skvěle dodržuje noty z USA.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.