Reklama

neděle 2. srpna 2015

Stvořili vládu hokynářů a pomohli zničit tradiční pravicové strany

Michal Kobza
2.8.2015 zdroj

 
Bývalý mocný muž pražské ODS Tomáš Hrdlička vystrčil v rozhovoru pro server Česká pozice a Parlametní listy po dvouleté odmlce růžky a doslova perlil. „Nejsem ten, který by konjukturálně zapomínal na svou minulost. Roman Janoušek, než podlehl alkoholu, byl úžasný člověk“ a slovně se otřel i o bývalého expremiéra Jiřího Paroubka na kterého takto zaútočil. „Kdyby neexistovaly Věci veřejné, neměli bychom pravicovou vládu, ale kabinet Jiřího Paroubka a komunistů“.


Dovolil bych si bývalému vysokému funkcionáři ODS vytknout několik nepřesností. Jiří Paroubek neměl v žádném případě v úmyslu sestavovat vládu s podporou komunistů, ale plánoval menšinovou vládu ČSSD bez účasti komunistů, která měla pokračovat v úspěšné levostředové politice. Pokud se moje paměť nemýlí - pravicová koalice ODS, TOP 09 a VV se trápila pouze v nejrůznějších skandálech a nevěnovala se řádnému řízení země a dovedla zemi na samotné dno.

Tragikomedie pod taktovkou Nečase, Kalouska a Bárty vedla zcela neodkladně k pádu celého kabinetu ve kterém měla nejhlavnější slovo blonďatá přítelkyně Petra Nečase. S krachujícím uhlobaronem pravdy a lásky Zdeňkem Bakalou , o kterém v minulosti vrchní soud v Praze rozhodl, že se o Bakalovi smí říkat… „ chová se jako gauner“, byla s jeho i Hrdličkovo pomocí vytvořena nejhorší polistopadová sestava jaké se mohla česká veřejnost dočkat.

Zdeňek Bakala se zachoval nečestně vůči nájemníkům bývalé těžební společnosti OKD a lidé na jeho slib z privatizace společnosti NWR čekají marně dodnes. Hlavní sponzor marketingového projektu VV se před léty zavázal, že odprodá byty horníkům za cca 50 tisíc korun za byt. Je to přeci „charakterní“ miliardář. Nic z toho se nestalo a tak si nenasytný Bakala mohl vesele vyplácet zisky z těchto bytů dále a financovat pravicové subjekty z peněz horníků. Velkou sumu vynaložil na předvolební kampaně do poslanecké sněmovny také stranám ODS, TOP 09 a přispěl na prezidentskou volbu Karlovi Schwarzenbergovi.

Přes vlastní a spřízněná média se Paroubkovi chlubil, že díky jeho podpoře pravicovým subjektům se nestal znovu premiérem. Bakala si investicí v řádech desítek miliónů korun pojistil ochranu pravice, aby nemusel byty horníkům za slíbenou částku prodat.

V průzkumu společnosti SANEP na vybraném vzorku lidí se zjistilo, že u nadpoloviční většiny lidí (55,6%) převládal nad vládou Petra Nečase vyložený pocit znechucení, 37 % dotázaných označili tuto vládu jako jednu z nejhorších po pádu komunismu. Nespokojenost s působením vládního kabinetu Petra Nečase vyjádřilo bezmála 27 % respondentů. Pouhých 12 % lidí bylo s vládou spokojeno a necelé 0,5 % nadšeno.

Veřejnost nebyla v žádném případě spokojena s asociální a korupční politikou Petra Nečase a jeho koaličními partnery Miroslavem Kalouskem a Vítem Bártou. Kalousek rád v rozpočtu škrtal až se z jeho koníčku proškrtal na samotné dno a dovedl stát do ekonomického poklesu , zatímco ostatní okolní státy vykazovaly hospodářský růst. České stavebnictví , které bývá indikátorem ekonomického růstu, přivedla garnitura opěvovaná Hrdličkou do žalostného stavu.

Mnoho stavebních firem bylo nuceno vyhlásit bankrot a ochranu před věřiteli. Nepřipravovaly se žádné jiné projekty s vizí do budoucnosti. Nezaměstnanost byla nejhorší od první republiky a přiváděla Čechy k zoufalství. Vít Bárta a jeho fízlovská agentura ABL se věnovala spíše špiclování politických konkurentů a shromažďování kompromitujících materiálů než politice samotné. Jako mecenáš a tvůrce takovéto divadelní hry bych se musel na místě T. Hrdličky propadnout hanbou, neboť tato vláda nevládla, ale skomírala od samotného vzniku. Drtivá většina ministrů podala demisi, nebo byli kvůli nejrůznějším korupčním skandálům odvoláni. Myslím si, že všichni ti, kteří se podíleli na vzniku VV nesou plnou morální i faktickou odpovědnost za tragické chyby této vlády a za sebezničení tradiční české pravice.

Hlupáckou a nenávistnou politikou vůči ČSSD pomohli různí Hrdličkové Babišovi rozjet jeho politickou kariéru a dovedli pravicové strany do katastrofálního stavu, ze kterého se možná ani nevzpamatují. Andrej Babiš z nich musí mít opravdovou radost, protože mu usnadnili jeho akci.

Opravdu se máte - Tomáši Hrdličko - čím chlubit.

41 komentářů :

 1. Zdeňek Bakala se zachoval nečestně vůči nájemníkům bývalé těžební společnosti OKD .... Ne Bakala se zachoval tržně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. za krajni pravici jsou dnes krome nacku a fasounu oznacovani predevsim lide bojujici za svobodu proti fasistickemu systemu ovladajiciho vetsinu planety….

   samotni fasouni a nackove byli stoupenci radikalnich socialistu Mussoliniho a Hitlera ve sluzbach nadnarodnich korporaci , kteri nemeli s pravici nikdy nic spolecneho..

   byli to socani jak remen, stejne jako dnesni zaprodana, falesna a prolhana socialisticka pakaz ve sluzbach svetovych banksteru , vetsinou medialne instalovana do vetsiny vlad zapadu vcetne falesne pravice – taktez socialistu….

   mame tu maximalne regulovany korporatni socialismus – KORPORATNI FASISMUS….

   Smazat
  2. No tak by vládl s komunistama nic by se nestalo,naopak by si je lidi přestali idealizovat,a vtěch bytech jela celá ČSSD prostředníkem byl Sobotka a jeho právník.Už je načase se zbudit, všechny parlamentní strany bez vyjímky jdou proti nám.Levice ani pravice v parlamentu české republiky nikdy nebyla.Stačí si přečíst jejich definice.Levice to je právo na práci,právo na spravedlivou mzdu a dělník je bůh.Levice to jsou stávky a funkční odbory které jdou v čele.Opravdu si myslíte že to pro vás KSČM a ČSSD dělá.

   Smazat
  3. Nedodržel smluvní podmínku, to je tržní ? To není tržní, to je mafiánské chování !

   Smazat
  4. Pane Pražáku, opravdu si myslíte, že by to měl kdokoliv dělat? Pokud jsou levice stávky a dělník vyvyšující se na Boha, tak s něčím takovým nechci nic mít. Jednak stávka je čistě negativní, destruktivní záležitost, nic pozitivního nepřináší. A jednak žádný Bůh neexistuje, natož aby byl kdokoliv zbožňován; mají-li si být lidé rovni ve svých právech, pak je třeba respektovat dělníka stejně jako továrníka. Pokud by někdo tvrdil, že ubližovat je správné a že ten a ten je Bůh, asi by ho zavřeli do blázince.

   Co se týče Bakalova majetku, neschvaluji způsob, jakým jej nabyl (politické, nikoliv ekonomické zbohatnutí), ale na druhou stranu, je to teď jeho majetek, něchť si s ním dělá, co chce, nechť mu třeba uhnije, mně to je šumák, mně jeho majetek nepatří.

   Smazat
  5. ale rád by ste ho vlastnil - že ?

   Smazat
  6. Každý člověk touží po věcech, jež jsou v daném okamžiku z různých důvodů nedosažitelné. Takže odpověď na otázku zní: a kdo ne? To ale neznamená, že já ten majetek potřebuju víc než Bakala. Je to prostě jeho majetek a respektuju jeho vlastnická práva.

   Smazat
 2. Přesně tak.
  Jen bych podotkl,že to mnohým pravičákům docházelo,že nemusí ve volbách získat úspěch.Bylo to vymyšleno dobře,na neinformované voliče a jen si vzpomenout na lidskou rétoriku VV.Všichni z vedení VV.to museli vědět,co je zamýšleno,takže Johnem počínaje,naprostý lumpové.Bylo to jištěno i Kubicem,myslím že to mělo také účinek na Paroubka.Jenže projekt Ano,je v podobném duchu,ale propracovaný lépe.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 3. A vtipné je i to, že Janoušek je úplný blb a nýmand, ale protekční parchant ( asi byl jeho fotřík kdysi velký kápo v partaji) protože zbohatl na státní funkci - dělal na radnici protidrogového úředníka. Za něco takovýho se vydělávají miliony? Oni všichni ti bývalí vekslové, (Rittig a spousta dalších) kteří byli naoko stíháni a pronásledováni, ve skutečnosti dodávali stranickým kádrům a rezervám valuty, aby oni mohli i s rodinami rajdat po západních enklávách. Ostatní bezpartijní nýmandi něco takového měli zapovězeno, i na Jugošku museli vypisovat hromadu formulářů i po návratu na tema zda tam nenavázali nějaké styky, ale kdo byl komunistický hajzl, čím byl vyšší, tím lepší měl značkový hadry z tuzexu a jezdil "na západ" neomezeně. Už tehdy to byli "nadlidi" - všechen tenhle spřátelenej šmejd, a bylo jasný, že po stranickým převratu ( výměna kádrů) to půjde dál politicky přesně stejně, a za státního si nakradou miliony a miliardy. Augiášův chlév vykydán nebyl, proto to všechno. Všichni tihle podlí darebáci a podvodníci, kdyby v roce 1989 byla opravdu revoluce namířená ke svržení komunistů - tohle všechno by bylo viselo někde hlavou dolů - a ne že tomu bylo povoleno už pár dní před listopadem založit občanské fórum, a pak modrou ODS kam nalezli a jeli dál postaru. Výsměch všem občanům, podvody, zrada, bezpráví.Šupáci, kterým tehdy bylo kolem pětadvaceti -třiceti - mají blízko k šedesátce, pořád rýžujou vedle toho co si přímo nakradli - ve státnich funkcích, a prodloužení odchodu do důchodu si uspořádali hlavně pro sebe - neodlezou přece z tak dobře placených funkcí kde dělají úplný hovno, před šedesátkou. Ještě musí protekčně zabezpečit děti a vnuky, pak to teprve vychcípe, ale naše společnost je tak jako tak zkažená na sto let dopředu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak jsem si přečetl tu pohádku / či pelmel /od pana Kobzy,protože mě zaujalo to,jak p.Paroubek chtěl pokračovat v úspěšné levostředové politice.Tou úspěšnou politikou myslel politiku pánů Zemana,Špidly,Grosse? Kdy ministroval p.Grégr nebo p.Sobotka,kdy s podporou ČSSD získal MUS A.Koláček a V.Koláček OKD i s byty za pomocí p.Kuči,Zaorálka a odborů?Svatá prostoto....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecy. Kdyby neměli z Paroubka strach, že to bude dělat dobře a získá pro socdem body, protože bude myslet i na lidi, tak by na něj nepořádali takovou štvanici až na hraně lidské slušnosti.

   Smazat
 5. No - zlatej Paroubek proti tomu, co přišlo místo něho ( zdiskreditovaného,dehonestovaného, a zesměšněného i s celou rodinou od odporných mediálních modrých šmejdů) na český trůn. Valašský hajzl Topolánek s Julínkem, Cikrtem, Šnajdrem a dalšími boys - konečná likvidace zdravotnictví, skokové zvýšení nájmů v sociálních bytech, které obce nestačily zašantročit a prodat do roku 2005, zrušení valorizací důchodů starým, bezbranným chudákům, kteří oddřeli spoustu let zřejmě proto, aby se podobné svině měly dobře, rozkradení toho co ještě zbylo, přikrádání z dotací a dotační podvody.Po pádu toho zločince další valašský hajzl Nečas, který národ strašil řeckou krizí, aby sami mohli nerušeně krást a své megeře Nagyové aby mohl rozdávat miliony, které ukradl důchodcům a mrzákům -vskutku hrdinové! To, co v ČR nebylo posráno, rozkradla a posrala jeho vláda "rozpočtové zodpovědnosti", ukázková sestava lotrů, Kubice a další - kteří si setrvání ve vládě, která údajně "bojovala" s korupcí zajistili tím, že do parlamentu přivlekli zločince za korupci odsouzeného, aby jim dodal chybějící hlas. Proti této vládě modrých šmejdů demonstrovalo v Praze 120 tisíc lidí - poslední masová demonstrace, po které je lidem jasné, že tady nemá cenu už nic. Proti lotrům u vesel nezmohou prostě nic Musíme to zkrátka všechno strpět. Tak jsme na tom, opakuju zlatej Paroubek, a vy, jestli se vám zločinci, podvodníci, gauneři a vrazi zamlouvají, nelezte na tento server. Nebo nežvaňte takový kraviny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně...

   Smazat
  2. 13:30 Mýlíte se, lidem není "jasné, že tady nemá cenu už nic" dělat a musí "všechno strpět". Bojovat "proti lotrům u vesel" ovšem neznamená jen psát nebo přeposílat články, pořádat jednorázové demonstrace, apod., ale sdružit se, aktivně pracovat a společně ve vhodnou chvíli "udeřit". Bohužel, do toho se chce málokomu.... Mnozí občané zřejmě raději věří obehranému - "bude lépe ..." Slovy klasika : "Nic nového pod sluncem". L.S.

   Smazat
  3. máte oba pravdu, změna musí nastat ve vědomí lidí, a to zatím stále nehrozí...pamatuji, jak lékaři horovali pro julínka, jak ve volbách 2006 naskočili mnozí na tlustého "daňové kolečko"a volili zase ods..to vše dělají PENÍZE...lidi neuvažují jinak, než kdo jim aspoň přislíbí vyšší příjmy..je jim jedno, jestli to bude fašista a vezme to nemocným a starým...tohle je extrémně sobecká společnost, která navíc začíná postrádat pud sebezáchovy, protože připustila obrovské rozevření nůžek mezi bohatými a chudými a pohřbila právní stát..justice nemilosrdně ztrestá každého, kdo by snad chtěl něco změnit...viz david rath, viz lessy, viz paroubek...

   Smazat
  4. Nejen peníze. Cokoliv. Třeba i nutnost starat se. O sebe, o druhé. Ne, to přece zařídí politici, bude líp. Sociální síť zkorumpovala nejen voliče, kterým sype peníze do kapsy, ale i ty voliče, kteří z nějakého důvodu chtěli odložit své starosti (např. o staré členy rodiny) na bedra ostatních lidí. Demokracie prostě není systém pro sobecké lidi. A lidi nepředěláte, ti byli, jsou a budou sobečtí.

   Pud sebezáchovy společnost možná má, určitě jej mají ti lidé. Ale lidé jsou líní (další základní vlastnost) a demokracie je pohodlná. A to, co demokracie umožňuje, bohužel vede k dalšímu problému: rezignaci. Protože volby dopadají pořád stejně (vždy je zvolen nějaký politik), nikdo nevnímá demokracii jako nástroj změny. No ona jím ani není, demokracie je jen divadlo na jakési mlhavé obhájení legitimity státu skrze "stát jsou všichni občané". Ale podstatné je, že společnost nemá motivaci. Doufejme, že se mýlíme, a že jen prostě nevěří v demokratický způsob řešení (a že takových lidí bude přibývát, já jsem mezi nimi dávno, jsem pro svobodu, a tedy proti demokracii).

   PS. Co pořád máte s těmi nůžkami? Není každého věc, co dělá se svým majetkem? Možná ten bohatý člověk, kterému tak strašně závidíte, šetří na lék na rakovinu pro celé lidstvo, nebo na jiný podobný riskantní projekt. Nevíte. Ale když mu ty peníze seberete, nezjistíte to. Myslím, že důležitější je, aby bohatli i ti chudí. A to se z velké části děje. Když srovnám běžného chudého před desetiletími a dnes, ten rozdíl je znatelný.

   Smazat
 6. Skutečné, autentické lidové zvraty probíhající bez zásahu zvenčí nikdy nejsou plánovány. Přicházejí naráz, jako by z ničeho, a teprve dodatečně se k nim přihlásí ta či ona skupina odporu. Tak to bylo vždy. Mnohokrát se vědci snažili takové bouře na základě jakýchsi vzorců předvídat, ale k ničemu se nedopracovali.
  Ani v Rusku za VŘSR tomu nebylo jinak. Naráz a nečekaně vypukla hladová bouře a Lenin a spol měli co dělat, aby se jí chytili, jak byli překvapeni. Prostě najednou sjede blesk z čistého nebe a je všechno vzhůru nohama. Časem takové počátky událostí historici vyloží vždy poněkud jinak, ale na věci to nic nemění. To samé se může stát i u nás. Lidé se naráz vyhrnou ven a je na změny zaděláno. A až potom se začnou rojit nejrůznější teorie příčiny.
  Ale jak říkám, to se netýká zvratů řízených zvenčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hladové bouře u nás? Vždyť tady mají všichni pupky nacpané k prasknutí a tráví celé dny korzováním mezi postelí-ledničkou-TV-internetem a záchodem. Tak jako vy.

   Smazat
  2. Nemyslel jsem hladové bouře u nás, psal jsem obecně.
   Ale i tak, budete moc překvapen s tím vaším názorem na blahobyt, kterým procházíme. V tv se nic nedozvíte. Uvedl bych vám zajímavý příklad z Argentiny, taky si do poslední chvíle mysleli jak jsou všichni rozežraní, a pak čuměli. Ale to by bylo jako házení hrachu na zeď. Žijte si ve své bublině dál.

   Smazat
  3. Samozřejmě, že v TV se nic nedozvíte. Proto musíte cestovat a tím nemyslím do Chorvatska. Zajeďte si třeba do Indie, do té slavné země BRICS a podívejte se na vlastní oči v jakých podmínkách přežívá 1.3 miliardy lidí.

   Jedním z nejlepších ukazatelů jak na tom jsme je Index lidského rozvoje HDI, který každoročně sestavuje OSN. Jsme v něm 28. ze 190 zemí. V rozežrané bublině žijete vy.

   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_Human_Development_Index

   Smazat
  4. Za rok budete mluvit jinak. Nemáte ponětí co nás čeká. Nechme to být a vyčkejme.

   Smazat
  5. Bouře a převraty nemusí být z hladu! Vzpomeňte 89´ - hlad nebyl, životní jistoty byly a přesto byl převrat a cesta pro mnohé do horšího!!!

   Smazat
  6. 23:49

   V 89 nebyl převrat. Systém prostě ztratil dech a samovolně se sesypal v celé Evropě skoro najednou. Do té doby ho držely při životě jen sovětské tanky. Soudruzi byli rádi že mohli bez trestu utéct od zpackaného díla a ti chytřejší z nich si ještě stihli pořádně nahrabat.
   Cesta do horšího? Jen pro hloupé soudruhy, pro lidi co vůbec nic neuměli a pro lidi neschopné samostatně myslet, rozhodovat se a nést za své činy a rozhodnutí zodpovědnost.

   Smazat
  7. Asi to bude tou pozdní noční dobou, kdy síly temnoty jsou největší.
   1) Systém prostě ztratil dech a samovolně se sesypal v celé Evropě skoro najednou. Systém dech ztrácel od 70 tých let a proto radikální komunisti připryvili převrat a Adamec jim to svou neschopností pohřbil. Nicméně k moci se dostala předevšík kariérní klika komunistů a jejich příbuzných, ředitelé podniků zázračně převlékli kabáty a porušili povinosti při správě cizího majetku.
   2) a ti chytřejší z nich si ještě stihli pořádně nahrabat: Bankovní úředník Klaus, neúspěšný žadatel o členství v KSČ a "disident" Havel a poradci z STB, rozjeli privatizaci (majetek předali zahraničním kupcům za zlomek ceny) a kuponovou zlodějnu.
   3) Cesta do horšího? Jen pro hloupé... Obvyklé pindy sociálních darwinistů o všeobecné volné soutěži, která ovšem v prostředí promořeném dotacemi pochopitelně neplatí. A neplatí ani pro většinu profesía odborníky, které "podnikatelé" a zlatokopové povyhazovali. Prefa: 356 lidí, po 1/2 roce od ukončení panelové výstavby se "uplatnilo 12. Cukrovary, zemědělská prvovýroba, potravinářský a textilní průmysl, ... samí lidi neschopní samostatně myslet, rozhodovat se a nést za své činy a rozhodnutí zodpovědnost, za což si samosebou můžou sami.
   Nemáte náhodou diagnózu sociopat?

   Smazat
  8. Nevím, koho míníte sociálními darwinisty. Volná soutěž v prostředí pokřiveném daněmi a dotacemi samozřejmě nefunguje, v tom se shodneme, ale co to má co do činění s nějakou cementárnou, která propustila lidi poté, co přišla o zakázky? Z čeho byste ty lidi živil, když nemáte zakázky? Je zodpovědností každého, jak žije. To o té neschopnosti myslet, to jsou Vaše slova, Vaše vztahovačnost a nemá smysl toto jakkoliv komentovat.

   Sociopatů je nejvíce mezi komunisty (zejména co se týče jejich chápání etiky), ale to bychom diskusi asi moc neposunuli... no ačkoliv, Vy jste ji taky nikam neposunul.

   Smazat
 7. Ono je vcelku jedno, jaká je vláda. Pravicová, levicová či jiná. Na celkovou změnu zřízení a směrování republiky to vliv nemá a pokud to provede k prosperitě republiky, jen dobře. Už je nejvyšší čas, aby ony servilní stranické a klientelistické vazby vzaly za své......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ale blbost. Zeptejme se: a co bude potom?

   Smazat
 8. Co nás čeká, samozřejmě přesně nemůžeme vědět, to jsme nevěděli nikdy, ale celá dlouhá léta se tady žilo celkem pohodově, bez zvratů a zvratků, a nepotřebovali jsme dumat nad tím,co asi přijde příští rok -další zdražení,další volby, další excesy apod. - to nebylo. Teď je už zase lepší nad tím nedumat, protože lidi žijou ve strachu doslova ze dne na den. Kdyby nám jednoho krásného dne v mediích oznámili, že jsme se stali oficiálním protektorátem např. USA, se zákazem kin,divadel, vysokých škol a nočního vycházení, a kdo tento zákaz přestoupí bude i s celou rodinou zastřelen, uděláme zase lautr hovno. Akorát se ještě více schoulíme do sebe, nakoupíme zásoby jídla na půl roku a budeme tuplem žít mezi ledničkou a televizí - český člověk už se snaží hlavně nevyčnívat nikde, aby byl neprůstřelnej. Jiná obrana už není - ozveš-li se, i v běžném životě,jsi zbaven práce, peněz, bytu, cti, a můžeš sice žít dál jestli chceš, ale už jen jako potkan. Jinak lze souhlasit s panem Zajícem- totiž že z malé jiskry velký požár bývá, ale také platí, že z něčeho už ani jiskřičku nevykřešeš.Mám obavy, že to už platí i pro českého Honzu. Už těch ran "po čuni" bylo moc.

  OdpovědětSmazat
 9. Jan zajíc

  Tak že, VŘSR ... fakta.

  1. Car Nikolaj dotoval tuny zlata na založení Ligy Narodů - zlato bylo doručeno do Londýna a Paříže ..... mezi 1905-10. Čína udělala to samé do NY ....

  2. Západem organizované bankéřské elity se rozhodli ukrást zlato a odstranit svědky ... proto ogranizovaný bolševický převrat sponsorovaný Rothschildem z Londýna, Švýcarska ...

  3. Proto taky 1. sv válka ..... a později 2 sv válka....

  ????????
  Do dnešního dne Rusko nedostalo zpět ukradené zlato. Putin je požaduje zpět a proto západní nacisté osořují a pomlouvají Putina kde se dá .... Francie měla navrátit to zlato z Paříže zpět do Ruska ... proto Rusko jim jako poděkování nechalo zkompletovat MISTRÁL lodě.... z Londýna, nevím, mám za to nic podle tónů co jsem slyšel.... na druhou stranu čínské staršovstvo dostalo navrácené 16 bilionů dolarů jako kompenzaci z Londýna ....

  ???????
  Nic se neodehrává v geo-politice bez toho anižnbe se to plánovalo předem...pokud to vypadá na oko že něco bylo spontání tak to tak bylo plánované .....

  Sorry .... mezi dospělými dětské názory nemají místo ... je mi líto..... sám se necpu mezi hokejovou elitu abych radit Jágrovi, poněvadž hokej nehraji .... byl bych naivní si myslet že Jágr by poslouchal co říkám....

  OdpovědětSmazat
 10. Ano i já bych se přiklonil k názoru Vlastimila, že v současné době už se nic neděje spontánně - různá povstání sedláků u Chlumce,nebo povstání Juro Jánošíka či Nikoly Šohaje byly regionální záležitosti a zoufalé pokusy chudých lidí vybabrat se z bezpráví za cenu života ( který pro ně cenu pak neměl) Husitství bylo rozsahem velké a zachvátilo řadu zemí, nebylo plánováno, a to bylo asi tak poslední velké povstání lidu, něco se odehrávalo ve Francii i v Anglii,a pokud jde o Rusko, tam byla spontánní povstání Jemeljana Pugačova, Tarase Bulby, Stenko Razina a různé regionální, - ale to je tak všechno. Když si za mořem vytvořila ta trestanecká sebranka stát, začali otravovat svět američtí desperáti a otravují ho dodnes, a už všechno je řízené odtamtud. Možná ještě tak Rasputinův vliv na carskou rodinu a Rusko nebyl ovlivňován zpoza moře, ale když uvážíme šlechtické sňatky, tak i každý ruský car měl příbuzné v Anglii,Francii a Německu a tam už ty vlivy namířené proti narůstajícímu odporu lidí proti šlechtě byly.První buržoazní vláda Trockého už byla řízena z USA ( vraždy Bulganina a Molotova např.a další excesy,) a ani za vyvraždění carské rodiny nemohl Uljanov, i když se mu to zjednodušeně připisuje. Carská rodina čekala celý rok na možnost žít v exilu u některých svým příbuzným a ruská buržoazní vláda podávala na všechny strany žádosti -ale nikdo z příbuzných si carskou rodinu - (carevna byla sestra anglické vládnoucí rodiny) synovce a neteře! nechtěli k sobě vzít. Postřílení carské rodiny už byla politická prasečina, aby bylo možno to svádět na "komunisty" a trvale to Rusku vytýkat..Stejně jako byla politická prasečina zavraždění mocnářského páru v Sarajevu aby mohla být válka ( to také nebylo dílo nějakého bezejmenného pomatence) stejně jako zastřelení Abrahama Lincolna, J.F.Kennedyho a Roberta Kennedyho - to vše už jsou sprosté manipulace a lži, protože tam už byli ve hře najatí špinavci, kteří byli po činu zlikvidováni aby se nic nedostalo ven. A tam někde to začalo a táhne se to světem dosud.

  OdpovědětSmazat
 11. Vlastimile
  nejseš Jágr, ale nejseš ani Rothschild nebo Rockefeller. Jseš obyčejný Vlastík z paneláku s holým zadkem a víš úplný hovno co, proč a jak se děje. Vymýšlíš si pohádky a žiješ v nich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:29
   Líp bych to nenapsal.

   Smazat
  2. 22:29 Bylo by možno vyvrátit jediné z jeho tvrzení, když už ty víš toho tolik, Einsteine? Dost by mně to zajímalo.

   Smazat
  3. V paneláku nebydlím, mám jenom vilu se zahradou 10 000 M2 ... bohužel jenom dvě auta a dva universitní tituly, jeden ze zahraničí .... navrch skvělou rodinu ...

   a jak Putin říká - JSME SILNÍ PROTOŽE STOJÍME NA PRAVDĚ A PRAVDU HAJÍME ....

   .. TO VY BOHUŽEL ŘÍCT NEMŮŽETE ..

   ???????
   Co říkám jsou fakta ...... jenom ti co upadli do schizofrenie se snaží zoufale bránit vlastní systém naivních utopických myšlenek proti faktům ..... ikdyby jste si vymývali mozek od narození a věřili že když skočíte z paneláku dolů a nic se vám nestane tak si pořád nabijete držku ....

   .... na šťástné shledání po té co pravda vyjde na veřejnost či později na věčnosti ....

   Smazat
  4. Vlastně ještě jednu věc -
   pokud jste placení trolové z US-ambasády či jezuity nebo sionisti - pak v životě nikdy nebudete mít to co já mám a co jsem vybudoval. Nezůstane po vás nic, ani pes neštěkne. Rodinu nikdy nevybudujete - nebudete mít nic co předat vašim dětem, pornem vymyté mozky a peníze z amerického zločinu či sionistického vás budou pronásledovat všude.

   Rodina byla je a bude základem společnosti - pornem vymyté mozky nikdy nevybudují rodinu a nikdy nemohou vybudovat společnost -

   ..... nemáte šanci mít to co mám já, šťastné zdravé děti - radostnou rodinu a šťastnou manželku - to je fakt. A toto je základ všeho .....

   Smazat
  5. počkáme si až vaše deti sa začnú stavať na vlastné nohy, potom si povieme o ich šťastí - a ako k nemu prišli - alebo neprišli, ta tak ..

   Smazat
 12. Ti noví trollí či jsou mnohem zábavnější než ten věčný povyk na adresu vůdce světové revoluce Putlera, který se dočasně maskuje jakýmsi neoNEPem. Seriózní rozbor a na závěr krom rozšafného necháme zlodějům nakradené i pár poznatků, jak nám nenápadně bohatnou "běžní chudí" - ti neběžní se pak nápadně válejí po ulicích a vybírají popelnice ...asi jim nikdo neřekl, že se mohou osobně rozvinout (asi kulivá přežitku bezplatného socialistického školství) na hrdém 28.místě...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše škarohlídství Vám nezávidím. Měl byste se více vzdělávat a získávat nějaké životní zkušenosti. Ano, pár lidí žije dost smutný život. A Vy máte možnost jim pomoct. Dobrovolně. Samozřejmě nemusíte, nikdo Vás nenutí. Nebo byste raději, kdyby zde bylo takové donucení? Je Vám bezdomovec cennější než Vy a Vaše rodina, kterou v potu tváře živíte?

   Klidně mě dál považujte za trolla. Ale s tímhle Vaším přístupem, kdy naprosto ignorujete jakékoliv vstupy a melete si svoje, je diskuse nemožná. A k tomu Putinovi... je to politik jako každý jiný (a pro mě jsou všichni zlo).

   Smazat
  2. Jinak na tom, že životní úroveň chudých se zvýšila, trvám. Vy vidíte to, co je v médiích, což je často dost zveličované, aby Vás to naštvalo. Poslal bych Vám odkaz na jednu krátkou a zajímavou přednášku o ignoranci faktů, která média zcela překrucují, ale je v angličtině a vzhledem k Vaší erudici mám obavy, že ji nezvládnete a zamítnete jako "nepřátelskou":

   https://www.youtube.com/watch?v=Sm5xF-UYgdg

   A dále k těm neběžným chudým. Myslíte předpokládám bezdomovce. Za komunistů byli bezdomovci zavření v base za příživnictví, ale to jaksi problém nevyřešilo, že. Pokud byste ale měl životní zkušenosti, věděl byste, že u drtivé většiny z nich je to buď životní volba (která se projevuje i tím, že almužnu utratí za chlast), nebo je zmršil tenhle stát se svými nesmyslnými zákony (na volném trhu by se exekutoři organizovali poněkud jinak, mohl bych se rozepsat, budete-li chtít), těm tedy stát naopak ublížil, nepomohl. Jen velmi malé množství skutečně dojelo na kapitalismus.

   A teď si vezměte dnešního běžného chudého. Televize. Mobil. Lépe vybavený (a často větší) byt. Dostupnější potraviny (ono se to nezdá, ale kdysi chudí nejedli maso každý den). Více možností se realizovat.

   Stojím si za tím, že má půlnoční poznámka o běžných chudých není trolling. Pokud proti tomu něco namítáte, břemeno podložení námitek je na Vaší straně.

   Smazat
  3. z trollích reakcí se mi chce zvracet, i z těch dvou co jsou pod vámi..drzosi a sprostota zabalená do rádoby kultivovaného projevu...vzdělání se evidentně nedostalo člověku dobrému...zkrátka chucpe...

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.