Reklama

pondělí 3. srpna 2015

Ukrajina nasadí v boji proti Rusku speciální muslimský prapor


Mustafa Cemil
3.8. 2015  První zprávy
 

Ukrajinské ministerstvo obrany buduje muslimský prapor, který bude složený z Ázerbájdžánců, krymských Tatarů, Čečenců, Uzbeků a dalších národností. 


"Ministerstvo obrany rozhodlo o vytvoření muslimského praporu, který bude podřízen ministerstvu obrany a který bude nasazen hlavně na hranicích s Krymem v Chersonském kraji," oznámil Mustafa Cemil na takzvaném druhém světovém kongresu krymských Tatarů v Ankaře. Informace je uvedena na ukrajinském webovém portále podrobnosti s titulkem: "Generální štáb tvoří muslimskou prapor boje proti Rusku."

Podle Cemila v tomto praporu už vyjádřilo svou ochotu sloužit množství Ázerbájdžánců, Čečenců, Ingušů, Uzbeků a jiných národností, "kteří by chtěli přispět k obraně nezávislosti a územní celistvosti Ukrajiny."

"Tento prapor může být použit ke kontrole osob a zboží mezi Krymem a pevninou na Ukrajině a po osvobození Krymu z okupace, zde zajistí právo a pořádek," citovala Cemila zpravodajská agentura QHA.

"V Chersonském kraji považujeme za výhodné soustředit všechny naše krajany, kteří nyní byli nuceni opustit svou vlast a usadili se v jiných oblastech Ukrajiny. Tím dosáhneme několika cílů. První, žijí spolu ve svém jazykovém a náboženském prostředí, bude menší riziko ztráty jejich národní identity, a za druhé je to příležitost k vybudování a otevření národních škol a náboženských institucí ", dodal Cemil.


(rp,prvnizpravy.cz,ead,podrobnosti,foto:arch.)

Související: Erdogan: Turecko bude vždy podporovat krymské Tatary!

16 komentářů :

 1. Chýbajú mi tam "mohamedáni-za-každú-cenu" Poliaci....

  OdpovědětSmazat
 2. Ze by Azovu prevlekli mundur

  OdpovědětSmazat
 3. Tak vyšlo najevo proč nacisti - ÚSÁCI vytvořili ISIS - tak jako udělali v 80 létech v Afghanistánu - mujahadim armádu teroristů kteří měli napadat SSSR - a proto tam taky rusové museli jít aby pacifikovali mujahadim v jejich požátcích...

  USA vytvořilo ISIS aby se ISIS rozšířila na jih Ruska - a samo sebou Ukrajina je idealním místem kde je nasadit....

  Co ty na to idiote Zaorálku - fašisto.

  OdpovědětSmazat
 4. V tomto batalionu Musulmanů by neměl Štětina chybět !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A po jeho boku nesmí chybět velká milovnice islámských teroristů presstitutka Procházková.

   Smazat
 5. Po ostreľovaní Pervomajsku,dnes 3.8.2015
  Pozri celé ,to hlavné je 3:30 min.
  https://www.youtube.com/watch?t=310&v=Eg9asniSARc

  OdpovědětSmazat
 6. Že by dostali poriadne na piču!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Že by dostali poriadne na piču!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Vystřízlivění bude kruté.Asi tak jak to museli udělat Němci kd yž v roce 1945 dobyla Rudá armáda Berlín

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vtip je ve ztrátách na životech.
   Tehdy zheblo nejen mnoho nácků a ostatních, ale i vojáků R.A.
   Dnes by mohlo být citlivé téma.
   Vlastenecká válka by mohla být jiná, kdo ví, zdali dodnes silná šestá kolona něco takového připustí. (Tehdy nebylo co řešit).

   Smazat
 9. Rusi mají tohleto svinstvo zmapovaný a včas zasáhnou na Krymu si vylámou zuby a pak dostanou ránu z milosti zkurvení fašouni !!!§

  OdpovědětSmazat
 10. Rusi by měli vyvíjet aktivity v Mexiku a na Kubě aby těm usáckejm zmetkům zatrhli tipec !!!

  OdpovědětSmazat
 11. USA je jedna velká banda, která nedá pokoj, dokud nedostane pořádně přes držku. Provokace, intriky, lži, atd., to je jejich politika, jejich smysl života, hlavně když to vynáší. Nechápu, jak je někdo může obdivovat a vzhlížet k nim jako k největší autoritě. Za to, co spáchaly v minulosti i nyní, na národech po celém světě, za to je jednou stihne velký trest. Boží mlýny...........

  OdpovědětSmazat
 12. "po osvobození Krymu z okupace, zde zajistí právo a pořádek"

  Hmm.
  Nechtěl bych být v kůži příslušníků těchto jednotek...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Totiž - ...
   Citlivé téma, nelze se rozepsat, ale, ... reminiscence na 2.WW je příliš velká. Jiné... zájmy ... se sem moc nedostaly, války na Kavkaze, strašné, zřejmě, kdo ví, kdo je podporoval, něco proniklo, opět reminiscence 2.WW se všemi ukrutnostmi.
   Kdo to živí?

   Smazat
  2. že by reminiscence na studenou válku,
   Gehlenovu organizaci,
   snaha o destabilizaci sovětského prostoru..
   (ruský či dříve sovětský bandita je náš bandita, když mašínuje proti zřízení a establishmentu?)

   Potom nechápu, proč miliony imigrantů nevstřebá Arábie, placená za těžbu ropy ad., pro celý svět.

   Zajímavé je, že Píča, která tam jeden čas žila, nebyla nikdy tolikrát napadena (dle vlastního doznání), jako tenkrát, přesto nostalgicky vzpomíná na to, jak se tam měli. Asi jí chybí (v jejích šedesáti) třepotající se nohy tehdejších násilníků (na šibenici)...

   Ze sekretářky, nenávidící komunistický režim (ex-post), (kdy strávila život na ředitelství kdesi) (...), že má rodný list Německé Říše, je jen dokreslení složitostí ... ... ... .

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.