Reklama

čtvrtek 6. srpna 2015

Ukrajinský důstojník, který opilý zabil 8letou dívku, dostal státní vyznamenání
6. 8. 2015  Svobodné noviny

Ukrajinský důstojník, který počátkem tohoto roku opilý zabil obrněným vozidlem 8letou dívku, byl oceněn státní medailí. Armáda tvrdí, že ukrajinský prezident Petro Porošenko vyznamenal vojáka za jeho vynikající vedení před touto tragickou událostí.

Řád Bogdana Chmelnického třetího stupně byl udělen nadporučíkovi Marian Rakovi, jednomu z podezřelých ze zabití dívky v opilosti ve městě Konstantinovka v Doněcké oblasti.

Ukrajinský generální štáb potvrdil ocenění poté, co bylo Rakovo jméno uvedeno mezi příjemci prezidentského dekretu. Generální štáb tvrdí, že ocenění bylo důstojníkovi uděleno za jeho činy před tragickou nehodou.

Upozorňujeme, že video níže není vhodné pro mladší 18 let a obsahuje drastické záběry.


Důstojník Rak byl jedním ze dvou ukrajinských vojáků, kteří opilí řídili obrněné vozidlo a narazili na chodníku do tří lidí, do matky která šla se svou 8letou dcerou a 5měsíčním batoletem. 8letá dcera zemřela na místě, zatímco matka a batole byli převezeni do nemocnice.

Předtím, že vozidlo narazilo do nic netušících chodců, obrněný stroj přejel přes trávník mezi silnicí a chodníkem a porazil dva elektrické sloupy.

Místní obyvatelé v té době potvrdili, že oba vojáci, kteří z místa činu uprchli, byli tak opilí, že sotva stáli na nohou.

Bezprostředně po incidentu se rozzlobený dav začal shromažďovat na místě činu. Později v noci, místní obyvatelé začali nepokoje a zapálili kasárna, požadujíc, aby kyjevští vojáci opustili město. Protest byl však potlačen úřady, kterým bylo povoleno zahájit palbu na všechny provokatéry podněcující násilí.


Ukrajinští vojáci, kteří řídili vojenské vozidlo, byli později zadrženi ministerstvem obrany.

„Po ukončení vyšetřování, ti, kteří budou shledáni vinni, budou přísně potrestáni,“ uvedlo tehdy ukrajinské ministerstvo obrany v prohlášení. „Kromě toho, velitelé budou odpovědni za absenci řádné kontroly.“

Ale místo toho, oba podezřelí ze zabití byli propuštěni na kauci, a nyní byl důstojník Rak oceněn státní medailí 3. stupně Řádem Bogdana Chmelnického, který je udělován důstojníkům za vynikající vedení, organizační schopnosti a vytrvalost vedoucí k rozhodnému vítězství v bitvě.

 


RT/ svobodnenoviny.eu
Foto: Nota Bene / YouTube 

20 komentářů :

 1. Jiří Hála6. srpna 2015 8:04

  Mohl by tohoto nezcivilizovatelného tvora nácek Štětina pozvat do Evropského parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 2. A čemu se divíme,UKčka tohohle kalibru patří do plynu nebo před hlevně kulometů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Rusti okupanti si neco vymysli a komunisticti idioti to opisuji jeden od druheho.
  Jste zrali do blazince, soudruzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro dementa v 8:33.
   Demente, ty jsi ve své jednoduchosti tak blbej, že už ani nejsi k smíchu. Přeji Ti, aby někoho z Tvý rodiny rozmašíroval taky nějakej opilec s dopravním prostředkem. Doufám, že se brzy dočkáš zmrde.

   Smazat
  2. Pro komunistického potomka z 8:33, soudruzi si možná říkáte doma ty hňupe a nechápu proč sem stále lezeš. To že jsi nenávistný člověk, to je více než jasné a proto tu stále smrdíš a opruzuješ. To že si to tvoje tupá matka rozdala s ruským vojákem a výplod jsi ty nedomrd, to nám není vůbec líto. Doufejme jen, že jsi za dvojitým plotem, protože nikam jinam nepatříš.

   Smazat
  3. Puberťáku kolik ti je?Sedni na nočník,vyčůrat a jiít hajat.

   Smazat
  4. Tím potomkem má být snad Štětina? Synek zakladatelky KSČ, který neuvěřitelně kálí na památku rodičů.

   Smazat
  5. nerozumím tomu, proč by jeden z nejvyšších vojenských prokurátorů ukrajinské armády informoval o tomto případu informoval, když by to byl podle místního trolla jen ruský propagandistický výmysl

   Smazat
 4. Stejně za to může Putin. Já bych zpřísnil sankce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to může ADAM, kdyby nechtěl EVU a pak se nemnožil, bylo by tu o tisíce živočišných druhů více a hlavně by neměl kdo proti komu bojovat, nebyly by Tanky, ani Banky.

   Smazat
 5. No,já bych řekl,že to všechno je košer....a pan prezident Porošenko to přeci musí vědět,jinak by to neudělal....

  OdpovědětSmazat
 6. Pevně věřím, že se tyto zrůdy budou jednou zpovídat u Mezinárodního soudu za vlastizradu, šíření xenofóbie, propagaci fašizmu a a dalších trestných činů proti státu, proti národu, proti své vlasti.
  Mám zato, že toto jen jen důsledek vlezdopr........ dámy Merkel a celé EU. Bohužel nejsme národem, který by vyspěl tak daleko, že měl být zručen trest smrti. Za toto rozhodně ne. Nevěřím tomu, že je český národ tak zblblý a nechává se vtáhnout stále do větších sraček i když je toto jednání v dlouhopdobém scénáři zbohatlíků USA.
  Je mi nablití, když vidím řeči Šichtářové na Parlamentních listech o nejlepší ekonomice kapitalismu, když už téměř celý svět ví, že se tato stradegie řítí již delší dobu do pekel. Když " zdechlina " dodělává, tak kolem sebe kope, to je staré pořekadlo známé několik století. Jen naši politici si ve většíně případů nevidí ani na špišku nosu a propagují starý prohnilý kapitalismus, který zaznamenává známky konce, totálního krachu. Na čem je postavena politika západu? Na totální degradaci ostatních národů, podřízenosti, likvidaci. Pak příjdou s humanitární pomocí? Děkujem nechcem, tu Vaši tzv. demokracii opravdu nechcem.
  Je to vidět na afrických státech, kde obyvatelstvo ženou tito oligarchové západu ať zasviní Evropu, ale Obama se již nechal slyšet, že vidí ekonomický potenciál v Afrických zemích. Memá to snad souvislost? To už byje i do očí, jen nabubřelí politici to nevidí. Pro samou slepotu a nadřazenost z funkce to nevidí. Kam se to řítíme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by za invazi v bývalé Jugoslávii museli popravit tu děvku Madlu a toho debila,kterej si ho nechal kouřit od statečný Polky pod stolem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 7. Ukrajinský hrdna pro ČT 24.......

  OdpovědětSmazat
 8. zločinec a vrah porošenko nechce nikoho nechat na pochybách..

  OdpovědětSmazat
 9. piše se že v doněcké oblasti - hlídají si domobranci nějaké hranice nebo tam pouští ty zkurvený ukrouše do ulic nevím na co se čeká fašouny je nutné zlikvidovat beze zbytku jak je možný že ještě existují !!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Žádné zrůdy se nebudou za nic zodpovídat. Být zrůda je dnes naopak žádoucí a všem se zrůdy líbí.Točí se stovky zrůdných filmů,píší se zrůdné knihy a zrůdnost má v kultuře bohatou žeň. Možná už lidi zapoměli jak vypadá nezrůdnost, a mírná zrůdnost je pro ně jedlá. Bude se muset počkat na úplně nový světový režim, který plošně odsoudí současnou zrůdnost a bude za ni trestat, aby si nahnal mezi lidmi kladné bodíky, a pak nahradí současnou zrůdnost jinou zrůdností - možná větší, možná menší - tak to běží už desítky let. Ten dement, který zde denně chlístá obsah páchnoucích zkaženin ze svého žaludku a nadává zde ostatním komunistů apod. zde denně bude svůj duševní sajrajt gruntovat dál, namísto aby odtáhl když se mu mezi "soudruhy" nelíbí. Neodtáhne. Typický příklad lidské zdechliny, která je ráda ostatním na obtíž. Špatně vyrobený zmetek.Duševně postižený psychopat.

  OdpovědětSmazat
 11. Je fajn slyšet od všech až po prezidenta jak milion Ukrajinců budou pro EU přínosem,jak jsou pracovití atd.Málo kdo zná český Ukrajince jako já,jsou líný,koukají kde co ukrást a Čechy upřímně nenávidí, největší mistrovský kousek bylo přesvědčit hloupé Čechy že jsou pracovití a poctivý.Zaměstnavatelům se vyplatí ale náš zdravotní a sociální systém dojí ve velkém stylu společně s Vietnamci.Ve Lvově jsem byl dvacetkrát a jěště před válkou je Ukrajinci z východu přezdívali Benderovci,Benderovskych hospod bylo ve Lvově jěště před válkou dost a i obyčejní lidé byli tak radikální že člověk měl pocit že je v Hitlerově rodišti.Ukrajinci jsou nebezpečnější než muslimové tím že se umějí přetvařovat a vlísávat.Umějí se také falešně představovat jako pracanti a žijí v komunitách,jako cikáni,muslimové a vietnamci.Nedejte u cizinců na první ani druhý pohled.

  OdpovědětSmazat
 12. A co jiného čekat od fašistů? Ti vždycky odmění toho, kdo zabíjí a vraždí hlavně civilní obyvatele...

  OdpovědětSmazat
 13. Na druhé straně je faktem, že na stavbách dělají tu úplně nejhorší práci,kterou by ani cikán nedělal, roztloukají kameny, kopou, míchají nějaké prašné sajrajty apod. -v šílených vedrech nebo v mrazu. Dost často - teď se hodně opravuje a zatepluje - vidím jak nad kopajícíma cca čtyřicetiletýma chlapama stojí často nějaký cucák s rukama v kapsách a poručí jim, řve na ně, nebo na ně jen tak čumí jak dřou. Proč jsou na stavbách placeni taky takoví zbyteční cucáci? Vždycky mi rostou facky na dlani - proč je tady takový švajneraj? Nevím jak Ukrajinci dojí naše sociální systémy, faktem je, že sem přitahali i svoje kačeny, které lezou na úklidy ( všechny nemocnice) pomocné práce v kuchyních apod. Chlapi dělají hnusnou a těžkou práci, ale jejich kačeny seberou všechnu práci, kterou dřív dělaly naše mladší důchodkyně, které mají důchody tak na chcípnutí. Všude nalezly Ukrajinky. Ano, všichni pracujou běžně deset hodin denně za málo peněz na hodinu, někteří vychcandírové jim pronajímají malé byty o množství paland, kde také na jedné palandě se střídají dva nocležníci - jeden ranní, druhý spí, ten jde pak na noční a ranní spí a každý z nich platí vychcandírovi dva tisíce měsíčně, čili on má za jeden pelech čtyřku, když má v bytě 1+1 pelechů osm, má měsíčně 32 tisíc z doupěte.Bodejť by to pronajal rodinám s dětmi. Skoro bych řekl - co čech, to vychcandíra - co jsme se to jen naučili! Před devadesátým snad nikdo takový nebyl - jak je možné, že se z lidí staly takové hyeny a supi? Doplácíme jen sami na sebe. Kdyby ty cizince nikdo nezneužíval, nevyužíval, neubytoval - nebudou sem lézt. Ale naopak - prodáváme jim byty, domy, půdu, - všechno. Čecháček, jak ucítí s penězi váček, slintá jak nemocný pisko. Ano, asi jsme nemocní všichni.Kde se u nás vzal ten šílený hlad po penězích a majetku? Vždyť 40 let to nikdo neměl, nepotřeboval, a všichni si žili dobře. Taková frustrace!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.