Reklama

sobota 8. srpna 2015

Vězení? Nejde mi vůbec o nic, jsem s tím srovnán, tvrdí Rath

8.8.2015 DVTV
František Veselovský, rozhovor s Davidem Rathem
| Proč bych utíkal? Tohle je moje země stejně jako pánů Jirátů a paní Bradáčových, proč jim nechávat tu zemi úplně v plén? říká David Rath. Cítí se být nevinný a tvrdí, že zažíváme novou normalizaci.


12 komentářů :

 1. Mafian, milionar a usvedceny zlodej si vzal kvuli rozhovoru bily plast a stetoskop. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou politici a lidé obecně: neschopní, schopní a všehoschopní. Ty třetí bych nenechal vydělávat samostatně (zvláště, je-li psychopat). Pak to dopadne jako s panem Rathem. Vadí mi, že ho před soud dostal Kalousek.

   Také je zločinné psychopaty nechat někoho řídit.

   Vymazat
 2. Okradl stát o pár mil., ale co třeba takový Bakala a další. Těm to prochází, neboť financují pol. strany.

  OdpovědětVymazat
 3. Chci žít ve státě, kde bych mohl věřit justici, MUDr. Rathovi přeji spravedlivý proces. V případě, že páchal trestnou činnost, musí nést následky. To je oč tu běží. Já ale bohužel v sobě to přesvědčení, že se bude rozhodovat spravedlivě, nemám.

  OdpovědětVymazat
 4. Bude-li i vyššími soudy Dr.Rath usvědčen z trestné činnosti, musí být přiměřeně potrestán. Ale některé důkazy by v civilizovanějších zemích nebyly připuštěny (nepříslušný soudce, pochybnosti o některých důkazech), soudce prokázal podjatost trváním na nezákonně dlouhé vazbě, státní zástupce zapomněl na trestní řád, který mu ukládá povinnost se stejnou pečlivostí shromažďovat důkazy o vině i nevině pachatele. Trest je dvojnásobný oproti exsenátorovi ODS Novákovi za dosud poloviční částku korupce než Novák, i s peněžitým trestem je to zcela nesrovnatelné (4 mil. oproti 20 mil.). Takže závěry jsou předčasné do přezkoumání rozsudku a provedených důkazů Vrchním, popř.Nejvyšším či dokonce Ústavním soudem.A pak i to zadržení ukazuje na připravenou past, během několika hodin nebylo možno mít na místě na tu krabici desítky policistů a technikou, připravenou Bradáčovou a o půlnoci i Němcovou.

  OdpovědětVymazat
 5. Největší legrace je to, že Rathovi nedokážou vůbec nic. Smolili žalobu hodně dlouho na to, jak bylo všechno jasný, důkazy neměli žádný a ještě měli podplacenou tu křivou bábu, která všechny napráskala, jen aby si zachránila svou zmuchlanou, hnusnou kůži.Žalobce Jirát je na první pohled schizofrenik - ten patří do blázince, a ten soudce je taky kapitola sama pro sebe. Pokud je Dr Rath s něčím srozuměn, je to proto, že mu nezbývá nic jiného. Horákové taky bylo jasné že ji političtí křiváci oběsí - stejní političtí křiváci opět soudí lidi po půlce století. Kajínek taky dřepí, a přitom nevraždil,dostal doživotí, zatímco několikanásobní usvědčení vrazi dostávají tak 15 let. Do vězení se dnes nastupuje taky za namalovaná tykadla, a za výrok o cikánech. Za rozkradení stamiliardového majetku republiky se do vězení nechodí, a pokud Dr Rath dostal za něco, co mu nebylo prokázáno osm let, museli by všichni ti naši nepovedení zmetci, političtí šaškové, teroristi a šmejdi, kteří si udělali z vlastní země trhací kalendář, být mučeni a pak utopeni v kleci, aby to bylo vzájemně přiměřené. A - náš již známý diskuzní sajrajt byl ještě ve 23.05 vzhůru, jen aby se tady zase jako obvykle vyblil - evidentní psychopat a duševní mrzák smí urážet a blít veřejně co chce, úplně bez trestu. Rathovi nesaháš ani k zadku všiváku.

  OdpovědětVymazat
 6. tvůj židovský pokrevní bratr Vondra ukradl daleko více, ale CIA, pro kterou již několik desítek let pracuje, ho zachránila před tepláky. Co z toho plyne? Jsi li Žid a jsi li v CIA, jsi beztrestný, avšak obě tyto podmínky platí současně.

  OdpovědětVymazat
 7. Na fondech EU může parazitovat jen pracovník Ministerstva, ti na konci včetně RATHa to musí mít schváleno ministerstvem, tudíž nemohou nést vinu za zlodějnu ministerstvem schválenou.

  V rozsudku čteném v přímém přenosu bylo slyšet "ovlivnili blíže nezjištěným způsobem", jak tohle může soudce vypustit z Huby.

  Celé je to jen komedie, která odpoutává pozornost od daleko větších zlodějen

  OdpovědětVymazat
 8. abych nezapoměl, Bakala plní obě podmínky, vázací akt pro CIA podepsal v době své emigrace v USA. Při návratu do Čech zde již plnil svoje agentské úkoly, krást a podvádět a škodit této zemi jak jen se dá.

  OdpovědětVymazat
 9. Snad půjde sedět

  OdpovědětVymazat
 10. Lidi nebuďte pitomé ovce, nevěřte těm gaunerům co pronásledují pana Ratha.

  OdpovědětVymazat
 11. hrabě Kocharowski10. srpna 2015 16:41

  ČR není civilizovaná země s řádně fungujícím právním systémem. Vládne zde mafie, případ Rath je toho stoprocentním důkazem. Mafiáni, kteří ho dostali před soud a odsoudili ho, se ani nesnažili o dodržování zákonů, kterých se dovolávají, když se jim to hodí.
  Když se jim to nehodí, na nějakém zákoně nesejde.

  Může pak člověk věřit justici? Justici, která má prosazovat zákony, ale sama se jimi neřídí? To není justice, to je mafie.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.