Reklama

středa 19. srpna 2015

Za vlast a za rodinu!

Ladislav Kašuka
19.8. 2015 blog idnes
Je docela dobře možné, že brzy přijde doba, kdy opravdoví vlastenci z České republiky a zbytku Evropy budou s tímto heslem na rtech bojovat a umírat, pokud příliv migrantů z Afriky do Evropy neustane! Islámské země se především vinou neustále se do nich vojensky vměšujících Američanů z velké většiny stali místem, kde je život velmi nebezpečný a těžký a jsou nyní doslova líhní všeho druhu náboženského extremismu založeného na jediné myšlence, kterou je pomsta všem nevěřícím „křižákům“ z USA a zemí NATO, kteří udělali z jejich rodných zemí mnohdy doslova peklo na zemi!

Většina z té obrovské přílivové vlny novodobých kolonistů, která se valí v současné době do Evropy v průběhu dlouhých desetiletí, ve kterých se Amerika vměšovala pro svůj vlastní prospěch a zisk do jejich domovských zemí, přišla o někoho z rodiny, nebo ze svých blízkých a myšlenku na pomstu si společně s vyhlídkou na osídlení a následnou postupnou islamizaci Evropy nese ve svých srdcích!

Občas nastávají okamžiky, kdy se někteří z nich neovládnou, spadnou jim z tváří masky prosebníků a začnou vykřikovat, že až jich bude více, tak nás podřežou, nebo zotročí! Tehdy se vlastně dozvídáme pravdu o tom, co Evropany, kteří je hloupě přijímají s otevřenou náručí, ze strany islamistů opravdu čeká!

Američané, kteří sami nejsou žádným opravdovým národem, nýbrž celosvětovou multikulturní směskou dobrodruhů z celé planety, kteří téměř vyhladili původní obyvatelstvo Severní Ameriky a ukradli mu jeho zem, prosperují především z války, z chaosu a neštěstí druhých! V současné době pracují na tom, aby obrátili svět doslova naruby, a štvou Evropu proti Ruské federaci, která nechce nic jiného, než mír a výhodnou ekonomickou spolupráci s každým, kdo dokáže ocenit rovnocenné partnerství. Jenže Američané nestojí o partnery, nýbrž o loajální vazaly plnící bez otázek jejich rozkazy a požadavky!

Z důvodu zisku a světové dominance američtí politici a oligarchové tahající z pozadí za nitky podporují různé fašistické puče a barevné revoluce a zároveň svou pokračující politikou „bombové demokracie“, kterou provozují po celém světě tam, kde jen můžou, nahánějí do Evropy co nejvíce pomstychtivých imigrantů, které není čas žádným způsobem prolustrovat a případně odmítat a vracet tam, odkud přišli!
 
Cílem této politiky není nic jiného, než postavit americké impérium na troskách zbytku civilizovaného světa!

31 komentářů :

 1. Kvůli emigrantům nikdo nebude muset bojovat za vlast, a přestaňte s takovými štvavými články. Už toho bylo dost. I kdyby se sem valilo ještě více utečenců, někdo si to vzal na politickou zodpovědnost, občané nebudou mít kvůli tomu ani nižší důchody, ani dražší chleba.Vlna vzepnutí emigrantů a jejich příliv do EU je cílevědomě řízen, všichni evropští politici dobře vědí odkud, a už se připravují vyžeráci, kteří na tom budou bohatnout. Další rodiny s dětmi poletí z nájemných bytů na ulici, protože za ubytování migrantů dostane majitelský šmejd mnohem více a stát to tady tak posral, že už s tím neudělá nic. Migranti budou bydlet v bytech, české rodiny ve stanech, ale to není vinou islámu či muslimů - nebo ano? Nebo to, že je celé Teplicko prodáno Arabům - za to mohou Arabové? Ne - za vším hledej českého šmejda. Všechno dostali bez zákonů, aby modré smečky měly co nejvíc voličů a mohly rozkrást majetek státu, a tak se také stalo. Od roku 1998 stát paběrkuje na tom, co zbylo po bleskovém drancování během osmi let. Tam hledejme viníky marazmu v českém státě, a protože na luxus šmejdů český majetek nestačil, brali si lichvářské půjčky jako nejpitomější pitomci, kterým ( jsou-li z řad občanů) nadáváme do finančních negramotů. Teď jako zadlužená senkrůvna musíme jenom poslouchat, jako řada stejně postižených státních trubců, které doplatili na nenažranost svých vlád. Když Rotschildi začali vymetat tmavé socky ze všech koutů země do EU, a platí za to,můžeme jako občané akorát tak hovno, natož bránit vlast která neexistuje. Když roce 2007 opět modré likvidační smečky umožnily neřestné navýšení nájmů, aby mohl stát přispívat podporami na bydlení, byl to pokyn pro spoustu zmetků, aby vyhodili rodiny s dětmi z celých panelákových bloků a natahali tam cikány z Rumunska, Bulharska, Slovenska, odevšad. Protože od rodiny s dětmi mohli chtít jen solidní a odpovídající nájem, za cigoše mohli chtít trojnásobek a stát jim to sáloval - zlodějstát umožnil tak rozkrádání zlodějlumpům, vznikly obrovský cikánský kolonie, dnes jsou totálně zničený a stát to dopustil ačkoliv věděl, co cikáni jsou za verbež. Dnes dorůstají parchanti těch, který sem byli za účelem zisku natahaní v roce 2007, a tlupy malých cikánů otravují po městech.Slušní lidé tím trpí a všechno je to jen tím, že EU integraci menšin dotuje -rozkrádají se tak dotace - zatímco nám, bílým domorodým Čechům dá hovno. EU nám dá hovno, ČS stát nám dá hovno - my jsme přítěž jako chudí češi, kdežto černí z celého světa přítěž nejsou, na těch se dobře vydělává. Jestli někdo půjde do plynu, budou to domorodci - náplavy ne. Tak s kým máme bojovat za vlast? S lotry ve vládě? Nebo s islámci, které sem vozejí jako kdysi židi museli na transport do koncentráků? Je to stejně zhovadilá doba, i když v ubytovnách jim nehrozí hlad, nucený práce, ani cyklon B. Ale poštvávat proti nim lidi - proč jako? Abychom se konečně navzájem vymlátili a mrchožrouti ve vládě mohli sežrat i to, co ještě máme, protože už nemají z čeho krást?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal jste to skvěle - takže právě proto. Zkuste se zamyslet kdo jste, kde žijete. Je vám všechno jedeno? Máte či nemáte děti? Když už ne pro nás, tak pro naše děti. Ono bojovat je trochu nadnesené. Stačí, když se národ postaví proti. Už několikrát dokázal, že je toho schopen. A ohledně těch uprchlíků. Musíte brát v úvahu, že každého jednoho musíte znásobit 20 - 30x. Protože ve chvíli, kdy dostanou azyl, mají právo přivézt si sem celou rodinu: manželku, děti, rodiče, sourozence a tedy švagry a švagrové a jejich děti a jeich rodiče atd. Z počtu jednoho tisíce do dvou let bude minimálně 20 000 a navíc, oni se množí a množí se o hodně rychleji než my. Zatímco naši mají do deseti let 2 děti, oni minimálně 7 dětí. A to všechno bude živit stát, tedy my. Nebo si myslíte, že ty jejich ženy při tolika dětech budou pracovat? Nebo ti muži, kteří nemají žádné řemeslo, žádné vzdělání, neumí ani naši řeč. To jsou doživotní rentiéři na státní náklady. Teď je těžké řešit příčinu, ale můžeme pořešit následky. Už teď je Dánsko na 48% muslimské, v Anglii je na 1. místě a nejvíce časté jméno novorozenců - Mohamed, tedy Anglie následuje. Musíme se dívat i dopředu. Co to všechno přinese do budoucna. Romové se neintegrovali ani za tisíc let a Arabové? Vždyť se stačí podívat z jakého prostředí přišli, jak žili a oni styl života nezmění, naopak, žádají, aby se měnili ti kolem nich. Souhlasím s tím, že toto je do budoucna nejhroznější a Evropa opravdu může skončit jako civilizace. něco podobného se nebojí říkat ani Donald Trump ohledně imigrantů a jak řekl, chce vrátit Ameriku Američanům.

   Smazat
  2. Máte tam mnoho protiřečení, jako pro normálního českého smrtelníka je to pro mě zmatené, takové ani obutá ani bosá...

   Smazat
  3. Napsal jste tento blábol: Vlna vzepnutí emigrantů a jejich příliv do EU je cílevědomě řízen... (víme kým -světovým kurvítkem a sionisty).
   Takže to tu bude jako třeba ve Francii. Tam to také řídili.
   Takže když jste dál napsal, že tu nikdo nebude muset bojovat za vlast - napsal jste blábol. Policisté v napadených zemích do některých čtvrtí už ani nevkročují. Jestli jste to tedy myslel takto, tak jste měl pravdu. Když s nikým nebojuji, tak nebojuji. Jen jej nechám dělat co chce.

   Takže - blábolíte.

   Smazat
  4. 15:27-
   máte pravdu ,jako (téměř) vždy a dobře napsáno...
   je radost to číst a žalost o tom přemýšlet..
   jituš

   Smazat
  5. Pro 15:27 Neskutecne si protirecite... :-) Pani Jitus Vam to sice naivne basti, ale prectete si to dvakrat trikrat po sobe - placate a blabolite...
   Hezky den vsem ;-)

   Smazat
 2. Je třeba především vyčistit Strakovku a Senát od parchantů a vyžírků . Jsme toho ale my Češi schopni ???

  OdpovědětSmazat
 3. Ale - 16.12 - národ se stavěl i proti zhovadilosti modrých likvidačnich politiků, spoustou demonstrací, proti Nečasovi to bylo sto dvacet tisíc kusů a co? Co nám to bylo platné? Celé město Plzeň se stavělo proti zbourání multifunkčního obchodního domu Inwest, který asi vadil modré smečce na radnici proto, že byl oblíben, byl v centru města, dělal úspěšně konkurenci všem těm Tescům, Albertům a Billám, a hlavně -postavili nám ho komunisti! To se přece nesmí nechat lidem nějakou radost.Bylo tam divadlo M.Horníčka, kongresový sál, restaurace, cukrárna, spousta obchodů, fastfoody, přímo pod hlavním nádražím, s mostem přes řeku a tudy do centra. Krásná stavba - každý ten obchoďák Plzni záviděl - občané ho bránili jako lvi a výsledek hovno! Modří bastardi ho zbourali, a aby to hodně bolelo, bourali ho těsně na vánoce, byl ještě vyzdobený a osvícený, když do něj začal mlátit vysokokapacitní bagr a do Silvestra namísto něj byly rozvaliny.Lidem normálně tekly slzy. Měli na tu modrou smečku hajzlů vletět na radnici a vyházet to z oken na vidle? Dnes je tam hovno - vyprahlý plac s lebedou! Tak to je typická ukázka, co zmohli občané proti zvůli všemocných státních sadistických modrých lumpů. Evropa jako civilizace neskončí, to je blbý žvást, vlivných Evropanů je tady taky spousta a nic takového nechtějí, na čemsi jsou určitě domluveni, my víme kulový hovno, jenom se hádáme, a žvaníme blbosti. Ty černé bude živit EU - my ne.Tak kruci pořád o co vám jde?Českých parazitů, kterým smrdí práce, a pořídili si různý tituly, flákají se, jezdějí řvát a srát na louky kde ječi techno, a rvát se na fotbalech, je mnohem více - ty budeme muset uživit ze svého, běžence ne, jako neživíme ze svého cikány. Tady spousta omezenců vůbec nerozumí tomu co čtou, a právě ti žvejkají největší pitomosti. Myslíte, že celý národ, i ti moudří a rozvážní teď mydlí do kláves? Tak kde jsou? Ke štvaní těch omezenců se nepřipojují - neznepokojuje vás to?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak my nebudeme zivit ze sveho nikoho?A z ceho se asi plni starni pokladna?To tam ty papirky nosi Santa?Ne to jsou penize z dani tech co PRACUJI..nemyslim ty,kteri z te hromadky jen berou a zase tam beco malinko vrati..Kde asi bere eu finance? Ze by Jezisek?..Ne,zase jsou to penize od fyzickych osob,nejsou imafinarni. Takze,kdopak je bude zivit? No prece my z nasich dani..Neni na tom nic sloziteho..Jen ty dane vybrat..a vic..a vic..a viccccccc

   Smazat
  2. I v našem (správně "našem") státě je největším zločincem stát. Například nás terorizuje - exekuce, krádeže, privatizace, amnestie, zákoník práce...

   Smazat
 4. Ladislave, ty jsi nečetl výzvu vědců a vědkyň, profesorů a profesorek, docentů a docentek, studentů a studentek, zkrátka inteligence?
  Zdravím - L.P.

  OdpovědětSmazat
 5. Perfektně a pravdivě popsán současný marasmus do kterého se svět díky USA dostal. Díky pane Kašuko.
  Poslední zvýrazněná věta pak jasně vypovídá o skutečných cílech zločinců, kteří jsou dnes v USA u moci.

  OdpovědětSmazat
 6. "jsou nyní doslova líhní všeho druhu náboženského extremismu založeného na jediné myšlence, kterou je pomsta všem nevěřícím „křižákům“ z USA a zemí NATO"

  Takže tato jediná základní myšlenka vás s fanatickými islamisty, Kašuko, spojuje. Jen oni se fotí se zbraní před vlajkou ISILU a vy se fotíte se samopalem před vlajkou ruskou. A toto si říká "vlastenec".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muzete me objasnit,co podle vas..18.24.. znamena pojem vlastenectvi..nejak mi to unika..

   Smazat
  2. Podle Kašuky vlastenectví znamená toto :-D

   http://halonoviny.com/wp-content/uploads/2015/03/kasuka.jpg

   Smazat
  3. Tak se také nech vyfotit, třeba s těžkým kulometem, když tak závidíš Kašukovi.

   Smazat
  4. Komoušové byli větší vlastenci, než všechny polistopadové vlády dohromady!

   Smazat
  5. Hlavne, ze jste nas prodali a znovu prodavate Rusum, komunisticke zrudy.

   Smazat
 7. Nikoho nebudeš muset živit ty troubo. Teda - jestli se ti povedly děti.Jestli ne, budeš je muset živit až do smrti. Jenom -jestli bydlíš v podnájmu, tvůj domácí tě vyhodí na ulici a namísto tebe pronajme byt utečencům. Za ty bude totiž EU solit slušný peníze - 1.400 korun denně -no, neber to. Spousta češíků už přemýšlí, jak se zbavit svých nájemníků aby si mohla vzít do bytů utečence a rejžovat. Vznikne spousta nových ubytoven. Na český, po penězích uslintaný psiska tady nadávejte pitomci.Kdo prodal Arabům pozemky kolem Teplic a teď je Tepličanům, nadávání na Araby hovno platný?Ani jeden krámek v centru Prahy nepatří Čechům, ale Italům, Rusům, Němcům,Arabům.... jste normální pitomci s tím vřískáním. Vyzvonili jste si tady z rozumné země kapitalistickej svinčík, a k tomu patří přivandrovalci,posprejovaná městská ghetta, vysoká zločinnost, stěhování za prací, a podobnej bordel. Vy jste nikdy neviděli západní filmy? Počmáraná a vybydlená ghetta v Hamburku,v Marseilli, v Londýně, vy jste neviděli záběry na Brooklyn? Akorát v Moskvě nebo v Petrohradě to není - tam si to zničit od toulavý verbeže nenechají. My jo,my jsme si nechali posprejovat pomalu i čumák, vybydlet spoustu krásnejch bytů, a ještě jsme tomu blbečkovsky říkali "svoboda"- Tak konečně tady máme tu vysněnou západní svobodu s couráním socek z různejch zemí sem a tam protože se "stěhují za prací" no a co jako? Teď zase vřískáte smečko hloupá, a chcete bojovat - s kým doprdele pořád? Ani za pětadvacet let se nikdo nenamáhal ten sprejovej svinčík ze zničených domů odstranit a nasadit všude kamery -a proč? Protože ten bordel tady dělaly vaše hnusný dětičky - ti zmetkové - tak držte hubu, těm holt se nesměl zkřívat vlásek na hlavě, přitom se jich devadesát procent fláká, dělají hovno, živíte je a budete je živit ještě dlouho, tak přestaňte podněcovat násilí. My rozumní vám poděkujeme. Posrali jste tady co jste mohli, naše společnost je rozesraná, každý každýho nenávidí a už byste mohli být spokojeni - ne? Už dejte pokoj, svý už jste týhle společnosti řekli, tak si užívejte důchod a dejte konečně pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) Souhlas! :-)

   Smazat
  2. V mnohém máte pravdu, subjektivní, z níž pramení Vaše flustrace. Chybí Vám poznání, že i Vy "jste tady posral co jste mohl". "My rozumní Vám poděkujeme" je diskutabilní ....

   Smazat
  3. 18:52-
   Já s Vámi naprosto,ale naprosto souhlasím...
   ale co teď s tím ?jak ven ze šlamastyky????
   jituš

   Smazat
  4. A ta "flustrace"? ...ta je od toho, ze vam nekdo flusnul do xichtu? :-)

   Smazat
 8. USA, NATO, EU spolehlivě vyhladí domorodé obyvatelstvo v Evropě, ti jsou nežádoucí, neplynou na ně žádné dotace, ale na hordy samopalníků, Afričanů na které jsou bohaté dotace, ti jsou žádoucí.Na Klokánky, důchodce, postižené a postižené děti, finance nejsou.Pořádají se veřejné sbírky, děti místo vyučování sbírají na ulici peníze, aby pomohly.Časem všechny domorodce v zemích EU-Ekonomických Utečenců, vyženou ze zvých domovů reverzně zpět do Afriky a na Dálný východ.Byznys je byznys.At žije EU-Ekonomičtí Utečenci!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Po kvetnove navsteve, kterou vykonal v Moskve prezident Zeman aby podekoval za osvobozeni casti republiky od nacistu by me zajimalo, zda se zitra na vyroci okupace nasi zeme za tento zlocin omluvi rusky diktator Putin.
  A s nim i mistni komunisticti zlocinci, kteri okupanty podporovali. Vcetne redakce techto vlastizradnych stranek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. za 1 )
   Rusko se již za události roku 1968 omluvilo. Putin se znovu omlouvat nemusí, protože na invazi neměl žádný podíl.
   za2 )
   Putin není žádný diktátor ale jediný rozumně uvažující státník v Evropě na rozdíl od
   militantních dobrodruhů vládnoucích vládnoucích v současné době v USA a jejich evropských vazalů ze zemí NATO.
   za3 )
   Toto nejsou vlastizrádné stránky a jedny z mála dostupných internetových objektivních stránek v této republice. Podle Vašeho vyjadřování zřejmě patříte mezi vlastizrádce právě Vy!!

   Smazat
  2. No, pokud musi Cesi dekovat za osvobozeni kazdy rok, meli by se kazdy rok omlouvat i Rusaci. A byvaly KGB, masovy vrah a agresor Putin predevsim.
   Tyto stranky vydavane skalnimi stalinisty podporuji zlocince kteri se pozadovanim vystupu z NATO snazi podlomit obranyschopnost nasi republiky. A to je vlastizrada.

   Smazat
  3. S Usáckým magorem nemá cenu diskutovat .

   Smazat
  4. Žádám laskavě 'diskutéra' 10.46, aby nás už neobtěžoval svými schizoidními výplodu. Jen blbec může napsat tolik hloupostí a urážek ve dvou větách. Příště ty vaše hlouposti nechám smazat.

   Smazat
  5. On je to ten samý trouba jako v 10.08, který potřebuje trochu vzdělat v historii, protože neví, že
   - přes půl milionu československých komunistů se raději nechalo ze své strany vyhodit a ztratilo tak zaměstnání. Prostě nesouhlasili se sovětskou (ne ruskou!!!) okupací a s nedemokratickými postupy Husákovy kliky,
   - tyto stránky nejsou ani stalinistické, ani komunistické, ani hnědé. Jestli hledání pravého obrazu světa a společnosti je vlastizrada, pak redakce Nové republiky určitě vlastizrádná je!
   - nikdo z redaktorů nesouhlasil s okupací Československa pěti 'spřátelenými armádami'.
   Ale proč to vůbec píši, když na druhé straně je zabedněný idiot?!

   Smazat
 10. Je to hrozně dávno. Těch půl miliónu bývalých bolševiků už asi vymřelo dojednoho. Naše současné elity jsou samí vlastizrádci a vyhryzové. Jsou to doslova internacionalisti .......... zřejmě dědictví minulosti před rokem 89.

  Váš Jířa

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.