Reklama

středa 9. září 2015

AENews: Důvod přítomnosti ruských vojáků v Sýrii odhalen

9. 9. 2015   AENews
Budují tam leteckou základnu! Američané se bojí radaru, odhalení svých falešných bombardování a konce vyzbrojování islamistů!


Důvod přítomnosti ruských vojáků v Sýrii odhalen, budují tam leteckou základnu! Američané se bojí radaru, odhalení svých falešných bombardování a konce vyzbrojování islamistů!

Britský server Express přinesl zprávu [1] o tom, že disponuje informacemi o příčinách ruské aktivity v Sýrii. Rusové budují nedaleko Damašku leteckou základnu pro cca. 1,000 ruských vojáků a další personál. Je to jasný důkaz o tom, že Moskva se rozhodla zahájit vedení vlastních leteckých úderů proti Islámskému státu, protože Rusové mají čím dál tím větší pochybnosti o účinnosti amerických a britských náletů. Ty probíhají podle informací Moskvy v největším měřítku právě v noci a kurdské milice dlouhodobě informují o podivných nepřesnostech těchto náletů.
Jalové bombardování IS

Jak už dříve vyplulo na povrch, obvinění se nejčastěji týkají toho, že noční americké nálety jsou pouze zvukovým a optickým divadlem, protože bomby sice padají do blízkosti pozic Islámského státu, ty se z nich ale každý večer před soumrakem stahují a místa tak zůstávají prázdná. Bomby z amerických a britských letadel tak padají do prázdných pozic, kde nejsou ani vojáci IS, ani jejich vojenská technika.Amatérské fotografie ruské techniky a vojáků v Sýrii

Podezření Moskvy, že Pentagon varuje předáky Islámského státu před každým nočním náletem a tím pádem, že USA přímo podporují činnost IS, potvrdil i pilot F-18 amerického námořnictva na televizní stanici Fox News, že piloti mají naopak při denním bombardování skutečných a pravých pozic Islámského státu svázané ruce, protože velení jim nedovoluje na pozice IS zaútočit [2]. V noci se vizuální konfirmace nepoužívá, bomby se shazují jen podle GPS koordinátů, které piloti dostanou před vzletem. Sami ale nemůžou potvrdit, kam bomby dopadnou, jestli na pozice IS nebo někam úplně do prázdna, odkud se IS už stáhl.

Američtí piloti mají svázané ruce nebo bombardují prázdné pozice!
Pilot vypověděl, že byly chvíle, kdy měl jednotky IS přímo pod sebou, viděl je zcela jasně, ale nedostal povolení k útoku. Jak sám uvedl, určitě potom islámisté zabili mnoho nevinných civilistů. Povolení totiž mnohdy přichází až po hodinovém zpoždění, kdy už pochopitelně je konvoj IS pryč. Mluvčí velení amerického vojenského letectva to ale odmítl a uvedl, že povolení k útoku přichází do 10 minut… Takový pěkný nechtěný vtip, protože pokud nepřijde povolení k útoku ihned po navázání vizuálního kontaktu pilota s cílem, tak jsou islámisté stejně už dávno pryč.

Velení amerického námořnictva a Pentagon toto omlouvají tím, že chtějí předejít omylům, aby piloti omylem nesvrhli bomby na jednotky omylem považované za IS, když by to přitom mohli být Kurdové nebo jiné spojenecké jednotky. S tím ale ostře nesouhlasí američtí piloti, protože v oblastech, nad kterými operují, jsou v srdci Islámského státu, v prostoru hlavního města islamistů v Rakká, na severovýchodě Sýrie. A tam žádné kurdské ani jiné spojenecké jednotky nejsou. Pentagon tak drží ochranou ruku nad Islámským státem a současná letecká iniciativa USA a Velké Británie proti IS je pouze divadlem pro média.

Bomby totiž padají ze západních stíhaček úmyslně mimo cíl zejména v noci, anebo přes den nepadají vůbec. Není proto divu, že Islámský stát nemá žádné ztráty a pokračuje úspěšně v dobývání Sýrie, právě dnes dobyl město Idlib [3]. Jak tedy vidíte, bomby z amerických a britských letadel opravdu asi nepadají tam, kam by měly. Ruský generál Šojgu to v neděli nazval „jalovým bombardováním“ a zřejmě není daleko od pravdy. Američané bojují proti IS jenom naoko, pro média a pro veřejnost. Ve skutečnosti je IS pod ochranou Pentagonu.

Demonstrace v Damašku na podporu Bašára Assada a spojenectví s Ruskem

Americké zděšení, že Rusové chtějí začít bombardovat IS doopravdy, doslova otřáslo Pentagonem a americký ministr zahraničí John Kerry ihned volal do Moskvy a vyjádřil obavy z ruské participace v Sýrii, že by mohlo dojít k eskalaci situace. Není divu, ruské bomby by opravdu totiž mohly začít padat na skutečné pozice IS a nejenom do prázdných jalových míst, čímž by postup IS proti Bašáru Assadovi, kterého chtějí USA odstranit, by byl ohrožen.
Rusové nás budou špehovat v Sýrii, bojí se Pentagon

Je zde však jedno mnohem větší nebezpečí pro USA. Ruská vojenská základna bude vybavena radary a sledovacími systémy a USA se bojí, že Rusové budou natáčet veškerý vzdušný provoz a pozice, které americké stíhačky bombardují. USA by tak musely opravdu začít bombardovat poctivě a skutečné pozice IS, protože jinak by to Rusové okamžitě odhalili a skandál by byl na světě.

Ruská angažovanost v Sýrii tak opravdu může přinést po dlouhé době opravdové údery proti IS amožná skončí i letecké noční shozy vybavení a materiálu z amerických letadel do pozic Islámského státu, na které upozorňují pešmergové na straně koalice už přes půl roku. Z noční oblohy padají na padácích kontejnery a palety, přímo do oblastí ovládaných IS uprostřed syrské pouště.

Jestli jde přímo o shozy vybavení pro IS organizované Pentagonem anebo je to iniciativa CIA, která také vede své vlastní soukromé války na Blízkém východě, to není možné určit. Je však jednoznačné, že ruská letecká základna s radary by tomuto učinila přítrž, jako když nový šerif přijde do města ovládaného bezprávím, anebo naopak právem nejsilnějšího. USA už v zoufalství zatlačily na Bulharsko, aby znemožnilo Rusku přelety letadel z Kaliningradské oblasti do Sýrie, servilní Bulharsko žádosti vyhovělo. Ale nejen Bulharsko, Američané zatlačili i na Athény a po chvilce váhání i ty zavřely svůj vzdušný prostor pro ruská zásobovací letadla směřující z Kaliningradu do Sýrie [4]. USA se bojí, že Rusko se dodávkami snaží udržet režim Bašára Assada u moci [5]. No, to by jeden nehádal. A koho se snaží udržet v Sýrii u moci Američané? Komu tedy oni letecky shazují pomoc, když Rusové nesmějí do Sýrie ani doletět přes Evropu?

Opět zde vidíte několik kamínků do mozaiky v rámci globální politiky, které když si poskládáte do obrazu uprchlické krize v Evropě, uvidíte viníka současné migrační krize v celém světle. Americký imperialismus se nijak nezměnil, naopak nabírá na neskutečné síle.

Update

Poté, co Řecko na americký nátlak nejprve uzavřelo svůj vzdušný prostor pro ruská transportní letadla, tak nyní došlo k obratu Athén a řecká vláda po celkem trapném kličkování své nebe pro ruská letadla opět otevřela [6]. Ruská diplomacie tak minimálně v Řecku slaví další úspěch nad americkými jestřáby.

55 komentářů :

 1. CIA a Mossad agenti utíkají hlava nehlava ze Sýrie - protože by je tam rusové chytili a byla by z toho velká ostuda ....

  Pokud rusové budou bojovat po boku syrské armády ... tak tomu dávam 2 měsíce a je vše vyčistěno .... najednou Anglie i Francie se hrnou do toho bojovat proti ISIS - co dělali poslední dva roky - dávali jim zbraně atd ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi taková ostuda jako když chytli těch pověstných 2000 vojáků NATO v Debalcevu :-D
   Amíci by to vyčistili za týden, ale to byste kvičeli jak píchlá prasata kolik s nima ti "vrazi" zabili civilistů.

   Smazat
  2. Zatím tady kvičíš jenom ty , ty tvoje servilní US nesmysly. Už běžte do pr...e s tím US ksindlem, co všechno všude podělá a tváří se při tom jako mírotvůrce. IS je jejich dítě , co má sloužit v likvidaci proti prezidentu Sýrie a tím je vše řečeno.

   Smazat
  3. :-) o agenty z Moosadu se fakt nebojím, pro ně Rusové žádné nebezpečí nejsou

   Smazat
  4. Jasně, ti přes sebe přehodí kouzelný plášť a stanou se neviditelní. Potom zatočí kouzelným prstenem a rázem se ocitnou doma v Izraeli. Jinak je vidět, že pán bude rozený humanista a demokrat, co stojí na straně IS že?

   Smazat
  5. Pre A 22:47
   Amíci by to vyčistili za týden - A ze sa im, tym emerickym rambom, nejak ten tyzden pretahuje. Asi maju ine plynutie casu, ako ty, ze?
   Aha, oni to, ako si sa nam snazil nenapadne naznacit, nespravili zatial iba preto, ze im lezi na srdci blaho miestneho civilneho obyvatelstva ( asi ako vo Vietname, Iraku, Libyi a X dalsich krajinach ).
   Prosim ta, v zaujme udrzania aspon akej takej urovne svojho idiotickeho trollingu - bud sa daj preskolit alebo si od svojich nadriadenych vyziadaj zoznam argumentov, o ktore sa vo svojich slaboduchoch prispevkoch mozes ako tak opriet.
   Nech to ma aspon tu minimalnu uroven. Toto je tak za 4 ( a v piatej triede osobitnej ZS ). A byt tvojimi nadriadenymi, tak ta nakopem do prdele namiesto vyplaty ;)
   Geo
   Smazat
  6. 23:47

   Idiote, vy kvičíte při každém zabitém civilistovi a bojovníci IS se schovávají mezi nima, takže se tomu nejde vyhnout. Dnes má každý mobil a všechno hned natáčí a dává na internet. A vy anti-ami paka se pak můžete zesrat nenávistí.
   Já jsem zvědavý jak to Rusové vyčistí bez zabití tisíců civilistů. Inu, zřejmě prohlásí, že žádné nezabili a všehno to bylí džihádisti. A vy budete slastí chrochtat. Kdo by přece nevěřil Rusákům, že.
   Vy, idioti jste kvičeli ať se američtí "okupanti" stáhnou z Iráku. Dokud tam byli Amíci, byl klid. Jak odešli, tak se to okamžitě zesralo. Tak včíl držte huby.

   Smazat
  7. Ty fanatickej kreréne v 0:07, kdyby amici do Iráku zákeřně nestrkali ty svoje rypáky, byl by tam klid do dneška.

   Smazat
  8. 1:05

   Ty jseš dobrej magor, ty "klide". Co Irácko-Iránská válka s cca 2 miliony mrtvých? Co genocida Kurdů iráckou vládou se 1/4 milionem mrtvých? Co útok na Kuvajt? Během tý doby odtud uteklo taky miliony lidí akorát ne do Evropy. Prostě "klid" jak vyšije.

   Smazat
  9. 1/ genodicu Kurdů provádí především Turecko. Nikdo ho za to nikdy nebombardoval, dokonce ani nenapomenul. Vámi uváděné číslo je produkt válečné propagandy, když se Izrael a USA chtěly zbavit Husajna. ----------------- 2/ Kuvajt byla americká finta na Husajna: během dlouhé války s Íránem byl Kuvajt, který Britové od Iráku odtrhly kvůli naftě, Husajnovi slíben americkými činiteli jako prémie za 1 milion zabitých Íránčanů. Blbec Husajn vzal Američany za slovo - no a to neměl, že. ----------------------------------- Jsem zvědavý, jaký 'klid' zachovají v USA, až jim hispánci a afroameričané řeknou, že jich je většina a že si představují vládu v USA jinou nebo jaký klid zachová Izrael, až mu OSN nařídí vrátit Sýrii Golanské výšiny. Ostatně Izraeli za masakry civilistů v Gaze se také nestalo nic.

   Smazat
  10. Věřím že jen ta možnost, že by bomby mohly dopadat tam kam mají bude spolu s tím, že Rusové budou monitorovat Americkou činnost v Sýrii, bude stačit k tomu aby Amíci se skřípěním zubů a ISIS sestaženým ohonem vyklidili pozice. Docela bych tomu věřil. Uvidíme.

   Smazat
  11. Pro 1:25: Díky za "školení", fanatickej kreténe:oD

   Smazat
  12. Martin von Brünn
   No upřímě řečeno, Islám slibuje ráj padlým v bojhi proti nevěřícím. Ale nedefinuje nevěřící a každé pako obviňuje svého "souseda" z odklonu od koránu: šiíté x Sunnité + kmenové odlišnosti. Tak proto nemůže být v Perzii a severní Africe klid. A těmi nalezišti surovin, které nutně potřebují kolonizátoři je to jenom zesíleno.

   Smazat
 2. Už včera bylo pozdě profackat největšího agresora USA a vykopnout ho na smetiště dějin na věčné časy a nikdy jinak!

  OdpovědětSmazat
 3. Taky mi připadá Isil, jako slabé opečovávané dítě. Je jich málo, jen několik desítek tisíc, brzy se rozutečou a marketingová akce Isil končí.

  OdpovědětSmazat
 4. Přesný článek, přesně tak to vidím já,

  celou dobu mi přijde divné, jak se kluci z ISIS prohánějí po pouštích Iráku a Sýrie a nikdo je nebombarduje a to prosím v roce 2015:)

  Jak chtějí Ti šulínci chránit nás ve střední Evropě, plné kopců, hor, lesů, zástavby, jak budou zastavovat ty tisíce ruských tanků, krytých celoplošnou protiletadlovou ochranou:)

  To budou čekat na schválení útoku taky 10 minut :):):):):):):):):):):):):) tak to budou Rusové kurevsky rychle až u La Manche :)

  Bože to je tak do očí bijící :)

  V Afganistánu si DĚTI zajdou na dřevo a dron jich desítky rozseká na kusy, NOVINÁŘI Z REUTERS se procházejí v klidu po BagdáduJINÍ slaví svatbu a zase je rozmrdnou na kusy, ale v Sýrii a v Iráku je piloti ve dne VIDÍ, VIDÍ, VIDÍ , VIDÍ tam kde žádní civilisté, Kurdové atd. nejsou a NESMÍ, NESMÍ, NESMÍ, NESMÍ útočit.

  Když se toto běžně činilo již v druhé světové válce :)

  Myslím, že jim to, klukům jedněm leteckejm, taky vrtá hlavou.

  A proto opakuji svou teorii, Iráčtí vojáci měli ZAKÁZÁNO opustit kasárna a bojovat s postupujícím ISIS, provedli jim to Amíci stejně jako Rusové to provedli na Krymu Ukrajincům. viz, Krym- Cesta domů:)

  Zablokovali- hackli, jim jediný oficiální způsob předávání rozkazů a Irácká armáda plnila rozkazy, které nebyly od jejich velení :)

  Vojáky, svědky, následně ihned povraždil ISIS a zmocnil se BEZ BOJE, nejmodernějších Amerických zbraní, které UMĚLI ihned ovládat:)

  Krásně jim to tam Amíci naservírovali:)

  ISIS je Americká tajná armáda, PLNÁ profesionálních Amerických vojáků a agentů, arabského a černošského původu, tito stojí za úspěchem ISIS.
  A vlastní vojáky, vedoucí tajnou, proxy válku proti Iránu a Rusku si přece nebudou kluci jedni ušatí američtí bombardovat:)

  Toto je má osobní spekulace :) počkám si pár let a uvidím jak přesná byla tentokrát:)

  11.9. 2001 jsem jako první ve svém okolí, při sledování pádu dvojčat prohlásil, že si to Amíci udělali sami a že se mi nějak nezdá, že ty baráky co měly být PÝCHOU americké konstrukční školy, pod nimiž a na kterých jsem STÁL, padají jako z PAPÍRU a vypadá to, žena ně SHORA působí neviditelná síla, která je velmi LOGICKY, VEDE DOLŮ CESTOU NEJVYŠŠÍHO ODPORU :)

  Smálo se mi spousta lidí, spoustu let a dnes se diví, proč jim to probuzení trvalo tak dlouho :)

  Krásnou noc přátelé :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidí, že si melete furt ta vaše hovna i přesto, že jsem vám dal odkaz na rozhovor s kurdskou bojovnicí Nesrin. Tak ještě jeden pokus, sluníčkový retarde:

   Není žádným tajemstvím, že spolupracujeme s koalicí (mezinárodní koalice pod vedení USA provádí na pozice islamistů nálety, pozn. red). Jsme vděční, že nám pomáhají alespoň s leteckými útoky. Snažíme se jim zajistit koordináty, ale oni sami vědí, že to nestačí, protože bez pozemních sil IS nelze porazit. Není to regulérní armáda, oni jsou všude. Jsou mezi vesničany, mezi obyvateli menších měst. Nelze je rozeznat z letadla, pouze když jsou někde soustředění.
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/islamiste-cvici-legionare-pro-boj-v-evrope-rekla-kurdska-velitelka-1do-/zahranicni.aspx?c=A150908_181632_zahranicni_fer

   Smazat
  2. Spousta lidí se vám směje i dnes:-D
   Rothschild nechal do dvojčat narazit letadla pilotované sebevražednými agenty CIA a pak je ještě ten hajzlík vyhodil do vzduchu. Ale moc bych za to nedal, že ta letadla vůbec neexistovala a byl to jen hologram. Plánoval útok ještě pro jistotu podpořit zemětřesením vyvlolaným tajnou zbraní HAARP, ale bohužel se jim tam zrovna přepálily kontakty, tak to nevyšlo. Škoda.

   Smazat
  3. 0:57 - co to hulíš? Teda to musí bejt matroš...

   Smazat
  4. No jasně, hologram zboural barák. :´-(
   Ani boeing to nebyl, protože to piloti zkoušeli zopakovat na simulátoru a automatika to prostě nedovolila.
   Takže zbývá poslat letadlo řízené počítačem a voalá...zásah! A protože montované budovy s ocelovým jádrem prostě odmítají spadnout, odstřelí pevné jádro náložemi nanotermitu a WTC 1, 2 a 7 spadnou do svého půdorysu. Následuje masáž jednoduchých Američanů, pojišťovací podvod, skoky akcií na burze, zvýšení preferencí G.B. s 15 na 73% a válka ktzerá trvá dodnes a posílení vojensko průmyslového komplexu - jediné výroby která v USA ještě zbyla.

   Smazat
  5. Vše již dááávno podrobně a odborně vysvětleno, ale jednoduší konpirační idioti si budou furt mlít své choré výmysly :-D

   http://www.nist.gov/el/disasterstudies/wtc/wtc_finalreports.cfm

   Jo, a automatika nedovolila tomu německému psychoušovi poslat letadlo do Alp :-D

   Smazat
  6. 13:11

   Jak že to ten NIST dokázal nepřítomnost výbušnin a jejich reziduí, u kolapsu WTC 1, 2 a 7?

   Počkat???

   Jóóó už vím :)

   Tím, že je vůbec NEHLEDAL :)

   Tato zpráva OFICIÁLNĚ, dokazuje to, že pád těchto paneláků nebyl řízenou demolicí, tím, že NEHLEDAL stopy po výbušninách :)

   http://www.nist.gov/el/disasterstudies/wtc/faqs_wtc7.cfm

   Sorry je to v angličtině.

   BODY 13 A 14, mají tam pár hezkých konspiračních teorií, proč jako teda nemuseli ty stopy po výbušninách hledat, takže je prostě NEHLEDALI a tím, že je NEHLEDALI, tak tím jako, DOKÁZALI, že tam žádné výbušniny nebyly.

   Tomu říkám věda :)

   Smazat
 5. Konec ISIL vidím tak do týdne.
  Pokud to Rusi vezmou vážně, ISIL se rozprchne. Jako pára nad hrncem. Čekat nebudou.

  Snadné vítězství a perfektní reklama pro Rusy.

  OdpovědětSmazat
 6. Tohle Američané nedomysleli.

  Strašlivé vítězství bude perfektní světová reklama pro Rusy.

  OdpovědětSmazat
 7. Nevím z čeho jsi zkokotil ty, ale věř, že nikdo z rozumných občanů z Česka nechce ani Američany z USA a ani Rusáky. Kdo, či která vláda ovlivňuje zadluženost v CZ je mi jedno a kdo byl zvolený do parlamentu mě nezajímá. Tento fakt opravdu nelze ovlivnit. Nesleduji upravený zprávy v tv a nečtu noviny. Lež upravená od CNN a BBC irituje svobodného občana-nevoliče. MUsím uzna, že je mi bližší slovan, než nějaký amerikáno-angličan-francouz. Na tyhle národy si dávám velký pozor. Němec a Rus jedná přímo, ale oni nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud se nestaráš o politiku, z ak neboj, ona se postará o Tebe ;-)

   Smazat
 8. A je to... pravda se vyjeví,dřív nebo později. Rusové ví již dávno co se děje.čekali, jestli ostatním zbylo aspon kousku cti válečníka...nezbylo...no tak ten bordel uklidí , a naše intelektuální /j/elita bude trochu řvát..nebo spíš plakat...ale nemyslím si, že to bude tak lehké jak to vypadá, i nás to bude bolet, armáda je na místě....Zbrojmistr

  OdpovědětSmazat
 9. 0:07 Přestaň milovat americkou armádu a onanovat u přejezdů vojáků SS přes naší krásnou zem.Najdi si holku nebo dvě s začni myslet na svojí rodinu,kamárady a sousedy.I když si myslíš že jsi tvrdej,tak až nás hoši z SSA zaplaví muslimama,všechny neubráníš.Sotva sebe.

  OdpovědětSmazat
 10. Anonym 23:14
  Mohl byste pokračovat? Asi čekáte na nějaký argument ze strany toho sprostého proamerického ubožáka, který častuje každého s jiným názorem nadávkami. Já se dost bavím jak se Vám ho daří vytáčet. Tady je jeden malý příklad toho, jak emeričtí a izraelští soudruzi "válčí" s ISIL.
  http://www.veteranstoday.com/2015/03/08/iraq-arrests-isis-advisors-us-and-israelis-held/
  Jo, a ještě se těším na zítřek, je 11.9. Ten bude šílet.

  OdpovědětSmazat
 11. I ta Kurdská není z Americké pomoci nijak UNEŠENÁ ;)

  Velmi hezky, diplomaticky říka, že to co tam dělají je vlastně k HOVNU;)

  Hlavně výše uvedené americké zdroje včetně vyjádření bombarďáka McCaina jsou jasným potvrzením pravdy, ISIS není bombardován;)

  Američané se nikdy NEBÁLI vraždit civilisty a děti nebojí se ani dnes, civilní oběti si vždy suše zdůvodní a jejich obdivovatelé je vždy POCHOPÍ;)

  Plus piloti SSA neváhali na rozkaz rozestřílet mezinárodní rychlík, nemocnice, školy, budovu televize, povraždit už tisíce d

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani tak jasný krátký úryvek místní retard nemá kapacitu pobrat, tak je nutno pro něj udělat ještě jasnější, strukturovanější výtah.

   1) Nesrin je VĎEČNÁ.
   2) Nálety kurdům POMÁHAJÍ
   3) Kurdští bojovníci SPOLUPRACUJÍ s Amíkama
   4) IS se skrývá všude mezi civilistama.
   5) Takže bez pozemní operace NEjde vyhrát
   6) nauč se česky, blbe

   Smazat
 12. 8:49

  dětí a NAJEDNOU když jde o ISIS tak jim HODINY schvalují rozkazy ;) a bombardují teroristy bez letectva vyspělé protiletadlové trchniky HLAVNĚ V NOCI;)

  Tomuhle neuvěří ani maximální blboid kryploidního typu;)

  Tohle tady může tvrdit, podporovat a šířit pouze fanatik a nebo placený zrádce.

  Jak dlouho už je vlastně bombardují?
  A když to není jejich chyba, protože jsou mezi civilisty, tak CO tam tedy po NOCÍCH BOMBARDUJÍ;)

  Jak já si přeji aby je tam Rusové rozmrdli;)

  No a samozřejmě, že byl v Iráku po Poštní Bouři klid;)
  Vládl si tam Americký agent Sadám, lidé kteří chtěli, mohli z Iráku svobodně vycestovat, mohli podnikat a prakticky NIKDO od tamtud neutíkal.

  Kolik, že jich Amíci zavraždili, 1600 0000?

  Opravdu si tady nějaký DEBIL, myslí, že dnes se v Iráku žije lépe než před nelegální invazí SSA a Anglie?

  Ipravdu si tady nějaký IDIOT myslí, že svět je id té doby BEZPEČNĚJŠÍ místo k životu?

  Lybie klid až do NAŠÍ intervence, Sýrie klid až do NAŠÍ Intervence, fakt si tady nějaký IDIOT myslí, že jsme provedli něco POZITIVNÍHO?

  OdpovědětSmazat
 13. Slunce a pravdy milovník, zavazovat se neodpovídat PŘÍMO na příspěvky KONFRONTAČNÍCH MANIAKŮ, vyznačujících se vždy, v nich přítomným, osobním útokem;(

  Slunce a pravdy milovník, nekliknout mu už NIKDY na odkaz, nekrmit jeho smutnou duši;)

  Dokud oni se nenaučit slušnému chování;)

  Dokud oni neomluvit se a nepoprosit o slušnou debatu;)

  Slunce a pravdy milovník okomentovat občas akce místních korporátník fašistů pouze když chválit spoluhledače pravdy za dobrou práci;)

  Slunce a pravdy milovník děkovat všem lidem hledajícím pravdu na těchto stránkách za jejich odvahu;)

  Krásný den nám všem pravdy milovníkům;)

  Howgh;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jejda, a ty máš pocit, že jsi vtipnej, to je zlé ...

   Smazat
 14. taky mně bylo divné, že vyspělá americká technika dokázala za rok bombardování zabít celkem několik sez příslušníků Islámského státu, nenapadlo mě, že bombardolala písek a kamení a ty ztráty IS byly jennáhodným omylem, obyčejným přehmatem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že těch někokik set bojovníku ISIS zabili prokszatelně Kurdské ženy;)

   Několik set zabitých teroristů z ISIS Americkým letectvem je pouze sen;)

   Jakpak bychom je měli asi tak ověřovat?

   To tam ráno posílají průzkumné jednotky?

   Nebo to tam ořes den alespoň fotografují?

   S opravdovou, účinnou , leteckou podporou by nemohl ISIS vzdorovat žádné odhodlané pozemní armádě;)

   A Ty jsou tam minimálně čtyři, Irácká, Iránská, Syrská a Kurdská;)

   Žádná skutečná Americká letecká podpora neexistuje.

   Smazat
  2. Myslím, že těch někokik set bojovníku ISIS zabili prokszatelně Kurdské ženy;)

   Několik set zabitých teroristů z ISIS Americkým letectvem je pouze sen;)

   Jakpak bychom je měli asi tak ověřovat?

   To tam ráno posílají průzkumné jednotky?

   Nebo to tam ořes den alespoň fotografují?

   S opravdovou, účinnou , leteckou podporou by nemohl ISIS vzdorovat žádné odhodlané pozemní armádě;)

   A Ty jsou tam minimálně čtyři, Irácká, Iránská, Syrská a Kurdská;)

   Žádná skutečná Americká letecká podpora neexistuje.

   Smazat
  3. IS NElze porazit bez rozsáhlé pozemní operace. Zřejmě nemáte mozkovou kapacitu tento jednoduchý fakt pochopit. A i při pozemní operaci, když IS uvidí že nestíhá, tak se jen luskne prstem a hned se stanou z džihádistů bezbranní mírumilovní civilisti. A vojáci NATO budou sprostí vrazi. Tak NATO odejde a rozjede se to nanovo.

   Vy byste, vy vojenský analitiku a stratégu, nevyhrál ani peřinovou válku :-D

   Smazat
 15. dovoluji si jenom připomenout, že Islámský stát už poněkud se.e i samotné Američany, v této souvislosti připomínám nedávná vystoupení Donalda Trumpa a Dicka Cheyney, že Islámský stát vybudovala a podporuje Obamova administrativa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dovoluji si připomenout, že se v USA blíží prezidentské volby

   Smazat
  2. volby se sice blíží, ale každopádně je jasné, že americké vedení (stávající a budoucí) se poněkud rozdvojuje a někteří přestali držet basu

   Smazat
  3. 12:26

   Znamená to, že kandidáti na Amerického prezidenta lžou, tedy jsou už nyní, nedůvěryhodnými lháři?

   Tak jste to myslel?

   Smazat
  4. Slunce - viděl jsi někdy někde prezidentskýho kandidáta před volbama nelhat?

   Smazat
  5. 21:17

   Mezi přáteli se otázkou neodpovídá;)

   Smazat
  6. 21:17

   Mezi přáteli se otázkou neodpovídá;)

   Smazat
  7. Rozhodně nehodlám nás dva považovat za přátele, ale budiž, odpovím větou oznamovací. Všichni kandidáti v prezidentských volbách všude na světě v předvolební kampani lžou.

   Smazat
  8. Nerouhej se člověče. Například Gosudar Putin nikdy nelže. A když náhodou ano tak jen pro blaho ruského lidu :-D

   Smazat
 16. Sláva Kurdským ženám i mužům, Syrské, Irácké a Íránské armádě a místním obyvatelům, kteří tak nějak DOKÁŽÍ POZNAT MÍSTNÍHO CIVILISTU OD ČLENA ISIS a sláva nám všem kteří chápeme, že několik desítek tisíc bojovníků ISIS se nemůže jen tak asimilovat mezi místní, nesympatizující civilisty.

  Plus Rusové i spojenci mají spolehlivé způsoby jak tyto rozlišit,
  První-běžná metoda - střílí po mně, je ozbrojen, nevzdává se ? Likvidace;)

  U zatčených podezřelých-
  První- je osobní prohlídka při které se hledají modřiny způsobené zpětným rázem a jednoduché testy na přítomnost povýstřelových zplodin a olejů na údržbu zbraní na rukou a obličeji;)

  -Výslech;)

  Když dobívali Rusové Groznyj a Američané Falůdžu, vždy dali civilistům čas na odchod a poté zabili každého kdo zam zůstal, kruté, nicméně v souladu s vojenským právem:(

  Ruské akci proti ISIS a Al- Nusře, třikrát na zdar;) a přesnou mušku;)

  Slunce v duši, přátelé;)

  OdpovědětSmazat
 17. Plus sláva všem Výše uvedeným armádám, které již celý rok VEDOU ROZSÁHLÉ POZEMNÍ OPERACE PROTI ISIS, bohužel BEZ JAKÉKOLIV PODPORY ZE VZDUCHU.

  OdpovědětSmazat
 18. Plus naopak musí čelit útokům Izraelského a Tureckého letectva, napadajícího vysoké štábní důstojníky Iránské i Syrské armády i prosté Kurdské bojovnice v půběhu jejich úspěšného boje proti teroristům z ISIS.

  Plus musí čelit útokům ISIS z Tureckého území do jejich týlu, poté co jsou tam vpuštěni Tureckými pohraničníky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A všechno to řídí starej Ročíld, který chce vyhladit lidstvo a nastolit NWO :-D

   Smazat
  2. Plus musí čelit teroristům vycvičeným izraelskými a americkými vojenskými poradci - kterým se někdy na paty přilepí i trochu smůly.
   http://www.veteranstoday.com/2015/03/08/iraq-arrests-isis-advisors-us-and-israelis-held/

   Smazat
 19. Musí to být pro některé strašně těžké číst a poslouchat z SSA mainstreamových zdrojů a od jejich politických a bezpečnostních špiček informace potvrující naše pozice ;)

  No jo no a pak už mohou pouze co?

  No přece prskat vzteky;)

  OdpovědětSmazat
 20. Musí to být pro některé strašně těžké číst a poslouchat z SSA mainstreamových zdrojů a od jejich politických a bezpečnostních špiček informace potvrující naše pozice ;)

  No jo no a pak už mohou pouze co?

  No přece prskat vzteky;)

  OdpovědětSmazat
 21. Nechápu, proč by Rusové museli čekat až na instalaci radarů v Sýrii, aby věděli, co se skutečně nad Sýrií děje, A co jejich kosmická technika, satelity?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.