Reklama

středa 23. září 2015

Chystají globalisté čistku na Generálním štábu Armády ČR?

23.9.15  Zvědavec
Tým armádních psychologů ve své zprávě najednou tvrdí, že „kařdý osmý zaměstnanec Generálního štábu AČR představuje bezpečnostní riziko, protože zastává agresivní názory neslučitelné s hodnotami, na nichž stojí západní společnost..."

Agresivní odsouzeníhodné názory jsou následující:
 • třetí nejčastěji zmiňovanou zemí ohrožující ČR jsou USA

 • 71 % dotázaných považuje za největší nebezpečí pro Česko uprchlíky
  pro 75 % zaměstnanců Generálního štábu jsou Romové nepřijatelní. Následují Afghánci, muslimové a Albánci

 • Islám je nepřijatelný pro 75 % zaměstnanců Generálního štábu

 • z 816 dotazovaných je prý pro 47 lidí přijatelný trest smrti ukamenováním, pro 114 lidí je přijatelný trest bičování, pro 134 lidí je přijatelný trest uříznutí ruky

 • s účastí v bojích proti IS by souhlasila jen čtvrtina.

13 komentářů :

 1. Západní společnost nestojí na žádných hodnotách ale na podvodu a násilí silných vůči slabým.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na lží, vykrádání, pokleslé morálce, prostě prasata NIC VÍC !

   Smazat
 2. Lásku k pravdě a lásce lze vynutit jen silou. To dá přeci rozum. A na příkaz eurošmejda Schulze budou probíhat čistky za účelem vštípení a lásky k pravému evropanství. Tak to už jsme zažili v 70.letech! Pryč z toho bordelu než bude pozdě. Stačí, že už na vládě a ministerstvech operují poraděnkové z EU, kteří naše bohorovné učí jak zakroutit národevectví krkem.

  OdpovědětSmazat
 3. No, jestli nechtějí mít v armádě agresivní jedince, mají problém. Pacifisti se jim tam asi nepohrnou.

  OdpovědětSmazat
 4. Je třeba dát jasně najevo co si o západních hodnotách a jejich hlavním prosazovateli NATO myslíme. Proto přijďte na manifestaci proti setrvání ČR v NATO na Václavské nám. - ke koni, v pondělí 28. v 10:00

  OdpovědětSmazat
 5. Šustáček Lubomír24. září 2015 8:24

  Dobrý nápad jak udělat v armádě čistku a zbavit se nepohodlných. Určitě budou nahrazeni pravými odborníky s pravými názory na svět v duchu USA.

  OdpovědětSmazat
 6. No spíš bych řekl že jejich postoje jsou neslučitelné s postoji těch šmejdu kteří chtějí vidět Evropu v chaosu, krvi a sektarskych válkách. O zachování evropských hodnot nejde totiž ani těm elitam a jelitam.

  OdpovědětSmazat
 7. No jo, asi se chystají armádu obohatit zkušenými teroristy z řad imigrantů.

  OdpovědětSmazat
 8. Osobně nevím, jak důvěryhodné jsou takovéto výsledky zpracované na základě nějakého dotazníku. Ale vzhledem k tomu, že mám spolužáka ze základní školy, který je profesionálním vojákem a dokonce absolvoval nějaké dlouhodobé školení v USA vím zcela jistě, že nálada a názory v běžných útvarech jsou ještě více alarmující. Kdyby se podobná anketa udělala na běžném útvaru, myslí si onen spolužák, byla by naše chrabrá armáda zralá na rozpuštění. Jsem si plně vědom toho, že zde budu napadán, v tom duchu, že jsem něco jen zaslechnul, že jsem to na vlastní oči neviděl a na vlastní uši neslyšel, ale onen, raději nejmenovaný spolužák, je skutečně mým dlouholetým přítelem a jeho syn manželem mé dcery. Takže - zkrátka mu věřím. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To František 24. září 2015 11:26

   Armádu drží spolehlivě pohromadě jen pravidelně vyplácený žold. Poměrně vysoké procento je těch, jejichží motivace spočívá v osobní fyzické, psychické a odborné přípravě (za socíku jen u hloubkařů a dalších speciálů) . Malé procento těch, co se těší, že si na misích zastřílí na ostro a pak ti, co skutečně chtějí bránit ČR a její obyvatelstvo.
   Takže je to stejné, jako v každěm jiném zaměstnání. Převážná většina je tam pro prachy s vlastními sinergickými zájmy, pár nadšenců, které to skutečně baví a pak pár odpovědných, kteří to vnímají jako poslání. Jen doufám, že ti odpovědní jsou převážně ve velení jednotek a na GŠ.

   Mír s námi
   Ferro

   Smazat
 9. před každou válkou se v rámci přípravy provádějí čistky právě v řídících strukturách armády

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to asi jinak, myslím si, že si vojenští chasníci tak trochu udělali z průzkumu srandičku, a protože si nemohli dovolit průzkum zcela odmítnout, tak odpovídali dle vzoru Jára Cimrman, ale trochu nedomysleli, že jsou mezi nimi extrémní khaki exempláře, kteří to proti nim zneužijí

   Smazat
 10. 14:51 Taky si to myslím. Sestava těch "názorů" je zcela nekonzistentní. Jde o neschopnost, nebo záměr?
  Nebo mezi ně už pronikl významný počet islamistů? Tomu nevěřím dnes, ale zanedlouho možná už ano.
  Děda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.