Reklama

pátek 4. září 2015

Cílem je - rozvrácení a likvidace evropské civilizace

Luděk Prokop
4. 9. 2015
Masmediální gradující masáže veřejnosti, mainstreamovými médii, směřující k obrácení převládajících, sebezáchovných negativních postojů k přijímání imigrantů,při neskonale odporných manipulacích, se neštítí absolutně ničeho. 

Vynalézání úprav schůdnosti cest k rozvrácení a zničení evropské civilizace, počínajíc majdanem s následnou válkou na Ukrajině, pokračujíc záměrně -nekontrolovatelně chaotickou, masovou imigrací z rozvrácených rozbombardovaných zemí a v dohledné době končíc, faktickým rozvrácením a zničenímevropské civilizace, je provázeno bezbřehým cynismem nejodpornějšího druhu, cynismem mainstreamových médií, respektive cynismem těch, kdo mainstreamová média vedou a řídí, včetně těch, kdo v nichpracují a kdo jim slouží. Do zmiňovaného odporného cynismu se vejde velice mnoho.Pohrdání lidmi, respektive lidským plevelem, cynicky účelové zneužívání lidského soucitu, propojené skrytýma neskonalým výsměchem. Výsměchem, souvisejícím s manipulací takovými lidskými slabostmi, jako je obyčejný, (stále méně) běžný, lidský soucit. Vrcholně bezohledné zneužívání lidské slabosti - lidského soucitu, je typické pro chování těžkého psychopata, libujícího si v šíření zla, chaosu a nevraživosti, které manipulačně vkládá do mezilidských vztahů v jeho okolí, zneužívajíc toho všeho pro vlastní záměry.

K tomuto zamyšlení mne dovedla všude možně vystavovaná, cynicky naaranžovaná fotografie utonulého tříletého chlapce (Evropo podívej, co jsi zavinila). Propagandistické fotografie chlapce, ležícího na pláži jako na povel, převzala od Velké Trojky všechna mainstreamová média. A sice stalo senatolik okatě, že místo soucitu převládlo znechucení mnohalidí, (nikoli však značně pokryteckých politiků),nad takhle viditelně hanebným počínáním mediálních cyniků.V Německu od rána byli v ulicích dobrovolníci a rozdávali fotky ležícího utopeného chlapce. Jako by to celé bylo připravené a zinscenované. Jó, Německo je Německem bývalé soudružky Merkelové, co si budeme namlouvat. Nicméně u nás reakce diskutujících na takové počínání, vzhledem k mnoha jiným a neméněhnusnýmsouvislostem, vedly k zablokování diskuzí na serverech mainstreamu. Z toho lze usoudit, že to byly reakce nehodící se, podobné těm (viz níže), které mne surovou pravdivostí zaujaly:

„Myslím si, že po jednom humanitárním náletu US letadel v Iráku, Libyi, Afghánistánu či bývalé Jugoslávii by se i méně nakašírovaných fotografií dalo pořídit daleko více. Tímto snímkem už nelidskost překročila všechny srozumitelné meze. Úmyslně nepíšu hyenismus, protože takto se zvěř nechová“.

„Když turecké bombardéry roztrhaly na kusy v roce 2011, 34 Kurdů na základě informací předaných Američany, kdy mezi obětmi byli i 15 letí chlapci, nikdo z ochránců lidských práv tomu ve světě nevěnoval pozornost, a teď´ takový cirkus. To z lidí opravdu dělají blázny“.

„Když při masakru v Libyjském Zlítánu zemřelo 51 dětí ve škole, na kterou shazovalo bomby letadlo NATO, a jejich matky, které běžely zachránit děti, zemřely ve škole také (prý omylem, piloti si to prý spletli s bombardovacím letadlem, které právě rolovalo ke vzletu a bezletová zóna je bezletová zóna), tak se nikdo v Evropě ani nezačervenal, natož aby se zabýval těmi roztrhanými tělíčky malých dětí.
Zamyšlení nad prapodivnou politikou čelných politiků EU, nad politikou vedoucí k rozvrácení a zničení evropské civilizace, jak jsem se již zmínil, mne iniciovalo cynické vystavenícynicky naaranžované propagandistické fotografie utopeného chlapce ležícího na pláži. Nicméně k tomuto zamyšlení o směřování politiky EU patří a náleží i článek Radima Valenčíka, pod názvem „Běžte se těm uprchlíkům podívat do očí!“doporučuji přečíst.Dovoluji si, (budiž mi to Radimem Valenčíkem prominuto, bez jeho dovolení), heslovitě uvéstz jeho článku vyňaté reálie, potvrzující zrůdnost politiky pohlavárů EU, vedoucí k tomuto mému zamyšlení o jejím směřování k rozvrácení a zničení evropské civilizace.

1) Prosazení vysokých sociálních dávek každému imigrantovi. (V tomto punktu lze očekávat jak zvýšení přílivu imigrantů, tak oprávněný výbuch nevole naší romské komunity, s následným, ještě více oprávněným výbuchem nevole nízkopříjmové pracující populace). 

2) Vytvoření atmosféry, kdy díky snaze o politickou korektnost procházelo muslimům v Rotterdamu čtrnáct let znásilňování dětí ve velkém (1400 obětí) a nikdo se neodvážil ozvat. 

3) Prosazení toho, že ve Švédsku se nevedou statistiky pachatelů znásilnění podle vyznání, i když je zřejmé, že se jedná v 99% o muslimy.

A zatím Kodaňský muftí Shahid Mehdi říká, že ženy bez burky, nebo hidžábu, si o znásilnění v podstatě říkají, britský imám Anjem Choudary vyzývá muslimy, aby používali peníze ze sociálních dávek na džihád, a nikomu to zjevně nevadí. Přijmout do takového toxického prostředí statisíce muslimů prostě nelze, je to sebevražda.
Jak vidno, zhoubná politika EU, započatá bezostyšným ignorováním zřetelných projevů nástupu fašismu na Ukrajině,zhoubná politika gradující podporou v podobě sebepoškozujících sankcí proti Rusku, včetně podpory provokací s vyhlídkou na válku v Evropě, nestačí. Vyprovokovat válku se zatím jaksi nedaří. Čas tlačí. Tož bylo přistoupeno k urychlení žádoucího vývoje,vedoucího k destrukci a likvidaci evropské civilizace. Páníček za mořem holt pospíchá, tak se musíme více snažit.

57 komentářů :

 1. A co je cílem těchhle stupidních blábolů? Proč by "páníček za mořem" měl chtít "rozvrat a likvidaci evropské civilizace"?
  Davide, když si uvědomím jaký idiot nám dělal ministra tak se už nedivím ničemu a je mi na blití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:28

   Milí příteli, cílem tohoto velmi kvalitního článku, je šíření pravdy, podněcování diskuze a kritického uvažování u prozatím spící, ovčanské populace)

   Protože Evropa je konkurent a konkurenci je třeba potírat;)

   Každý, kdo by se i jen teoreticky mohl vyrovnat pozici SSA je automaticky minimálně zadržován, nebo , pokud možno likvidován. Toto je oficiálni doktrína SSA již několik dekád.

   Pokud by jste měl Vy, na něco cenného , výnosného, monopol (tedy kromě smradu z huby a debilních kydů zde) asi by Vás taky nepotěšilo sledovat rostoucí konkurence schopnost okolí a "něco" by jste s tím podnikl, ne?

   Není to logická, racionální úvaha?

   Oponujte, argumentujte, vynechte smrad, tupé kydy, snažte se;)

   Láska s Vámi;)

   Smazat
  2. Tak to máte hochu -slunko jasné nějak v té hlavě pomotané.Pana MUDr.Davida nechte na pokoji.Až mu budete sahat po kotníky,tak se přihlaste.U vás slunek je každý komunista a idiot vy si neuvědomujete,že jste s námi na jedné lodi a to by jste měli pochopit.Žádnou protekci nebudete mít,ba naopak,budete vedeni na seznamu zrádců jak na jedné tak druhé straně.Dokážete to pochopit?Nedokážete,jelikož máte vymydleno v tom vašem sluníčkovém mozku.Vás mi není líto,ale vašich rodičů.Ještě jednou si pozorně přečtěte článek bez emocí a o čem budete pochybovat,napište na papír a pak vyhledejte,zda je to pravda nebo ne.

   Smazat
  3. 23:28 - Jak jsi ráčil idiotsky ne-zaznamenat, tak článek stupidních blábolů, nepsal idiot David, pouze jej zde vystavil nesporně nejlepší ministr zdravotnictví od roku 1990, Mudr Ivan David. Jinak ale děkuji za reakci, ze které čiší rozčilená zmatenost, pomatenost páníčkova, velice zlostně ňafajícího cvičeného mopslíka. Každá taková emotivní, vzteklá reakce s bezzubými urážkami je dokladem, že stupidní bláboly trefily do černého. Udělal jsi mi radost a můžeš se jít vyblít inteligente.
   L.P.

   Smazat
  4. Bláboly šíříš jen ty, demente ! Když nevíš, očem je řeč, tak drž tlamu a když si ho honíš, tak si ho hoň. ale nemluv s ním !

   Smazat
  5. Opět trefa. V tom vzteku vedle blábolení urážek honem k činnosti u které jsi znalec a kterou jedinou natolik ovládáš, že to musíš a musíš uveřejnit. Trubka zatroubila. Gratuluji a děkuji.

   Smazat
 2. Chápu to tak, že "páníček za mořem" je proplaceným či vydržovaným a protežovaným sluhou jiných pánů. Třeba za jinými moři, že...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Trolle,že by problém s orientací?

   Smazat
  2. Chudák trollík, nechápe elementární základy geopolitiky. Státy si navzájem konkurují nebo spolupracují, když to je pro ně výhodné. Platí u nich stejná pravidla, jako mezi konkurujícími či spolupracujícími firmami. Jestliže dnes USA ovládají Evropu jako autíčko na vysílačku, tak to je přes zkorumpované politiky. To vydržet dlouho nemůže.

   Smazat
 3. Ty stupidní vygumovaný idiotský mozečku z 4.9. a 23:28, ten článek je přesným popisem současného stavu !!! Jestli jsi ty sám nějaký pošahaný blb z nějaké pochybné neziskovky, který tyje na štědrých dotacích pro tu islamistickou, nechtěnou invazi a podporuješ ji, tak věz, že i na tebe dojde.To si buď jistý !! Až se džihád v EU spustí, tak to bude náboženská válka se zabijením a utrpením pro křest'anskou populaci se vším všudy, včetně vytlačování bílé rasy, která tady žije již po staletí. A to, že tento destruktivní rozpad Evropy a její civilizace, podporují v pozadí USA, je jasné už i méně chápavým lidičkám, navzdory tomu, jak moc do nich buší své lži a falešnou propagandu současný neototalitářský, mediální, neomarxistický mainstream. Není to jasné pouze bezmezným vypatlaným obdivovatelům americké, destruktivní, lživé,falešné, imperiální zahr. politiky, jejíž cílem v hledáčku se nyní stává i Evropa. Je to evropský paradox - pomyslný zaoceánský "spojenec", nechá podplacenými zkorumpovanými bruselskými figurkami z EU zničit svého letitého věrného spojence v domnění, že jen tak zachrání svou hroutící se ekonomiku a sám sebe. Zničí tím svou pomyslnou konkurenci, a také i dosti nepoddajnou populaci starého kontinentu. Islámská invaze do Evropy, to je nový, šílený projekt amerického velkoimperialismu a NWO. NSA odvedla záslužnou práci pro USA svým šmírováním. A tak vydíratelní, zkorumpovaní političtí evropští pohlaváři, pod strachem ze svého prozrazení, klidně udělají poslušně vše, co jim páníček z Washingtonu poručí, bez ohledu na zájmy vlastních zemí a lidí. Jsou velkou zkázou pro celý kontinent. Jejich heslo je : "a po nás potopa", což je natolik nebezpečné, že je nejvyšší čas, tyto proamerické idioty odstavit od jejich mocenských koryt, ze kterých jen a jen Evropě škodí !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:51

   Nebezpečně přesná analýza.

   Hlavně v části o vydíratelných EU politicích.

   Už mnoho let razím tezi, že úspěšným politikem v EU se může stát jen ten kdo JE vydíratelný.

   Myslím, že kluci jedni ušatí emeričtí vyhrabali za Ty roky na naše zkorumpované Evropské politiky hory špíny.

   Pokud si proklepli i ty naše čulibrky, tak mají na každého špíny minimálně na 10 let na Borech.

   To je nám všem, bez rozdílu politické orientace, snad, jasné:(

   Výjimky potvrzující toto pravidlo existují a jsou velmi snadno identifikovatelné;)

   Vede se proti nim neustálá štvavá kampaň, na které se "čistě náhodou" Ti ostatní shodnou a to bez falešných -fiat rozdílů třeba jako falešná hra na pravici- levici;)

   Těchto výjimek (opět s výjimkou čistých nácků) je třeba se držet.

   No je třeba si přiznat, že to my hledači pravdynemáme jednoduché ;)

   A proto pravda a láska ať zvítězí nad lží a nenávistí řízenou z zmetky z NWO nejen z SSA;)

   Slunce nám pomáhej.

   Smazat
 4. Řekl připosraný nácek, malý uplakaný fašounek na Nové republice 2:22:)
  Tak to musí být pravda:)

  No vy tupí fašouni bez mozku tady budete těžko něco zachraňovat, ale neboj se má lásko my Tě nedáme:)

  A nebo raději joooooooo, pokud možno jako prvního;)

  Láska s Tebou miláčku:)

  OdpovědětSmazat
 5. Řekl ten samý tupý nácek ve 2:37:):):):)
  a má 50% procentní pravdu chlapec jeden ušatá:)
  Opravdu jsem milovníkem pravdy a slunce;)

  Jen tak dále můj milý tupý nácku, myslím na Tebe těsně před spaním a posílám Ti lásky co se do Tebe vejde;)

  Pak to třeba dáš na 100% a popíšeš nám vývoj všech svých poruch od vrozené debility, přes nadměrné kučeravění vlny v ksichtu, smrad z držky,až k Tvé perle myšlení prdelí a to pěkně od začátku až k Tvému dnešnímu zdařilému útěku z detenčního centra pro maxikryply;)gratuluji;)

  Lásku do Tebe příteli, miluji Tě;)

  OdpovědětSmazat
 6. http://www.dailymail.co.uk/news/article-3220341/We-t-cope-tide-Europe-s-despairing-leaders-bring-border-controls-free-movement-zone-brink-collapse.html

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Davide, klobouk dolů. Jste frajer a nebojíte se těch prolhaných živočichů. Děkujeme.

  OdpovědětSmazat
 8. V Turecku žije cca 2 mil. Syřanů jako imigrantů, Turecko je jednou z hlavních zemí, které tento problém v Syrii způsobilo, cvičí islámisty a posílá jim zbraně přes hranice, o tom svědčí i nedávné zastavení 3 kamionů plných zbraní u syrské hranice, které posílala turecká tajná služba MID islámistům do Syrii. Současné sdělovací prostředky bičují obyvatelstvo proti těmto Syřanům, a to zejména Kurdům, protože tato rodina byla Kurdové, kteří už v Syrii dostali jako etnikum autonomii. Turecko se chce těchto syrských uprchlíků zbavit ve prospěch Evropy, protože má problém s vlastním obyvatelstvem, které nejdříve proti Syřanům naladili a potom dosáhli toho, že místní obyvatelstvo nenávidí tyto syrské uprchlíky a vláda s tím má problém. Někdo by si mohl říci, proč tento Kurd utíkal u Turecka, když se tu měl asi dobře. Ale znát nenávist Turků proti Syřanům umocněnou ještě tím, že dotyčný je Kurd, potom chápu, proč dotyčný z Turecka chtěl utéci. Avšak nedivil bych se, kdyby toto celé byl jen podvod zinscenovaný Turky, aby se Syřanů zbavili ve prospěch Evropy. Říkám půl na púl, polovina je to celé lež a z poliviny toto může být pravda. Ta podezřelá okolnost, jak zareagovaly sdělovací prostřekdy jako na povel, to je tůze podezřelé. Popravdě řečeno, je z této propagandy na zvracení, copak si někdo myslí, že jsem natolik velký hlupák, že si nepoložím otázku, kdo tento problém celý způsobil? To mě přirovnávají k těm Američanům, Holand´anům, Dánům, kterým nasypou tuto propagandu do misky na krmení ptactva a oni to sezobou? FUJ, tak to je velký omyl.

  OdpovědětSmazat
 9. V rozvrácených sociálních, národních a státních strukturách budou dělat pořádek až soukromé armády těch nejmocnějších oligarchů - těch finančních. A tak finanční oligarchie z Wallstreetu, musí spěchat než padne nositel jejich moci - dolar a tiskárna na něj. Nastal konečný útok siobank na společnost s cílem rozdělit moc podle balíků nakradených peněz. Nejbohatší sioklan s největší soukromou armádou bude vítěz. Generální zkouška moci soukromých armád siooligarchů probíhá na Ukrajině.

  OdpovědětSmazat
 10. Jsem z těch všech blábolů autora i zdejších paranoidních přitroublíků volaký zmetený. Tak jednou řídí svět a všechny politiky nadnárodní korporace sídlící v EU, USA i jinde, Rothschildi a Rockefelleři mající byznys také všude kteří nemají nejmenší důvod si svůj byznys kdekoliv ničit. No a jindy na korporace zapomeneme a máme tu USA které se snaží zničit svého konkurenta EU.
  Vy idioti, vaše choré blábolení nemá žádnou konzistenci, logiku, nic do sebe nezapadá, vaše bláboly se navzájem vylučují, jedna kravina popírá druhou, melete pátý přes devátý. Směšní kašpárci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak to tedy je? Spojené státy jsou mírumilované, válčí z donucení, protože se na jejich území hrnula armáda Afghánců, Iráčanů, Srbů, Rusů atd. Byli totálně napadeni! A jejich vojsko je v Evropě pro ochranu, protože EU je chudý region vyzbrojen luky, útočnými kajaky a rogaly. Opravdu nikdy nevydělali na válkách v Evropě a určitě je vedou slušní a skromní lidé.....

   Smazat
 11. Ty chytrej, 8:54 nevíš, že nejmocnější rodinné klany nejmocnějších hlavně finančních oligarchů v USA řídí USA? Jenom, že je jich více a také se ve všem úplně neshodnou, jako třeba ty v rodině se svojí manželkou. A tak vedle harmonie je i disharmonie.
  A nevíš, že největší byznys pro ně je právě konflikt, válka a ničení???
  Směšný kašpárku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je vidět, že jsi směšný blbeček který nikdy nic nevlastnil ani neřídil (krom tříkolky). Jen v takové rudé palici může vzniknout myšlenka, že nejlepší byznys je ničení vlastního majetku a zlatých slepic.

   Kontrolní otázka: Myslíš, že třeba největší firmy na světě sídlící v USA jako Apple, Microsoft, Google.... chtějí rozmlátit Evropu aby v ní pak nic neprodaly a neměly zde žádný zisk, nebo mají zájem na prosperující Evropě kde bohatí lidé budou kupovat jejich produkty a služby?
   Pochybuju ale, že by tvůj rudý mozeček vůbec pobral tu otázku, natož aby dokázal zpracovat odpověď.

   Smazat
  2. 9:32 Trubka troubící jen urážky hlasitě zatroubila. Chlubí se vlastnictvím a řízením tříkolek, znalostmi o byznysu. Dává, vzhledem k historickým faktům nesmyslné kontrolní otázky. Oni přeci nechtějí Evropu likvidovat, aby v ní nic neprodali, ale aby pak nastolili světovládu po které tolik touží. Jejich myšlení nelze odhadnout, to je jiná dimenze, nic lidského, žádná morálka. Kolik lidského hmyzu bude vyhubeno je jim lhostejno, pokud to neovlivní jejich cestu ke totalitní světovládě.

   Smazat
  3. 10:33

   Přečti si aspoň nadpis článku o kterém je diskuse.
   Konspirační tragédi, sedněte si spolu ke stolu a aspoň se domluvte co má být tedy tím cílem a co je to to "oni".

   Smazat
  4. "Oni" jsou ty mudrlante přesně ti "oni" co devastují, ničí a rozkládají civilizaci cizích zemí, vraždí a mrzačí děti humanitárním bombardováním za okolnosti, kdy lžou podvádějí a provokují vznik války v Evropě. Reprezentantka této říše zla, bezostyšně veřejně prohlásí, že půl milionu zabitých je přijatelná cena. Dlužno dodat, cena za jejich falešnou svobodu a zlokracii. Oni jsou potomci těch, co vyhubili původní obyvatelstvo, aby se zmocnili celého cizího území. Cíl mají stále stejný. zmocnit se všeho, čeho zmocnit se jim zamane. Stále nepochopil, že?

   Smazat
  5. 10.33 popisuje to velmi přesně G. Orwell v 1984.

   Smazat
  6. Ne nepochopil. Jindy totiž blábolíte, že VŠE už TEĎ vlastní a ovládají NADnárodní korporace. V USA i Evropě. Teď zase pro změnu, že USA se chtějí čehosi zmocnit v Evropě a to navíc tím, že ji zničí.
   Prostě jste úplně tupí, logika vám nic neříká a plácáte páté přes deváté jak se vám to v těch vašich nemocných hlavách rodí a hodí.

   Smazat
  7. 11:50 Je tvá neskonalá hloupost vrozená, nebo vstřebaná ze školy stále více upadajícího našeho školství. O NADnárodních korporacích nepíšu nikde, ani o tom, že VŠE už TEĎ vlastní a ovládají. jsi ti ty kdo tady nejen zcestně blábolí ale i nestydatě lže. USA humanitárním bombardováním vraždí lidi, včetně dětí na cizích územích ty logiku. A to logicky, ve zvrhlém myšlení posednutém zlem, považuješ za správné. Pravda, nechtějí se ničeho zmocnit jenom světovlády, což je evidentní z doktríny USA, z výroku jejich prezidenta o kroucení rukou zemí, které nebudou dělat to, co USA potřebují a chtějí. Tohle tě průměrný studente ve škole nenaučí. Naučí tě pouze papouškovat to, co ti do tvé duté palice na-hulákají.I v tom papouškování budeš jen slabší průměr. Nic více.

   Smazat
  8. 12:16
   Až tu budete příště zase blkotat o nadnárodních korporacích, o Rothschildech vlastnících a ovládajících svět a jiné vaše obvyklé bláboly, tak vám vaše dnešní blekotání připomenu. Ale to se k němu zase nebudete hlásit.

   To o "kroucení rukou" je už dávno vyvrácené kokotina která má v kontextu zcela jiný smysl, s čímž už dávno narazil i Ransdorf když to samé blekotal v Událostech komentářích. Zkuste něco lepšího.

   Smazat
  9. To o "kroucení rukou" je už dávno vyvrácené naprosto stejně jako výplody Albrightové o tom, jak ty zabité děti "stály za to". Zapírej, lži dutá hlavo propadlá zlu, pravdu nepřelžeš.

   Smazat
  10. 9:32

   Dobrý den pane Anonyme,

   prosím Vás o otázky na témata které Vás zajímají, a nedají Vám spát.

   Rád Vám na ně, v přátelské atmosféře vzájemné snahy o porozumění a respektu k Vašim názorům, veřejně odpovím.

   Předem Vám děkuji za Váš slušný a politický korektní projev pravého sluníčkáře, přítele demokratické Ameriky, liberálního demokrata, kterým zcela nepochybně jste.

   Na naši diskuzi na úrovni, se zcela jistě, zde na stránkách NR netěším pouze já.

   Malý teaser:)

   Co třeba tento formát, vyhovoval by Vám?


   "Kontrolní otázka: Myslíš, že třeba největší firmy na světě sídlící v USA jako Apple, Microsoft, Google.... chtějí rozmlátit Evropu aby v ní pak nic neprodaly a neměly zde žádný zisk, nebo mají zájem na prosperující Evropě kde bohatí lidé budou kupovat jejich produkty a služby? "

   Odpověď:

   Tyto firmy mají zájem pouze a jedině na svém zisku, bude-li pro ně výhodné aby byla konkurenceschopnost jejich Evropských konkurentů snížena a budou- li k tomuto mít páky, potom tak zcela jistě učiní, protože takto se musí zachovat každý podnikatel, kdykoliv k tomu dostane možnost.

   Zbavit se nepříjemné konkurence je přece snem každého byznysmena.

   Všechny tyto firmy odklánějí daně ze své země, systémem který se jmenuje "dvojitý irský a holandský sendvič".
   Zaměstnávají lidi v v podmínkách divokého kapitalismu v Číně, Vietnamu, Bangladéši, takových ve kterých by jste určitě pracovat nechtěl a všeobecně se chovají nemorálně, neboť jediným důvodem jejich existence je generování zisku.

   Ano myslím si, že je v zájmu těchto globálně působících Amerických firem oslabit Evropu a profitovat z její nižší konkurence schopnosti, nechat ji co nejvíce konzumovat a co nejméně produkovat a opravdu mi to přijde jako logické, zejména v podmínkách tržního hospodářství.

   Přidáme-li k tomuto i rovinu politickou, tyto velké korporace byly usvědčeny z úzkého napojení a z přijímání pokynů od vlády SSA, uniknutými dokumenty pana Snowdena a Wiki Leaks.
   Tudíž považuji za legitimní spojit otázky čistě ekonomické motivace těchto firem na oslabování Evropy s otázkami plynoucími z těchto úniků.
   Je zcela evidentní, že státy si vždy v historii konkurovaly a vždy se v rámci možností navzájem poškozovaly a to i jako tzv , spojenci, viz NASA Germany skandál, protože tak je to v jejich nejlepším zájmu.
   Problém SSA je v to, že se stali pro tuto planetu příliš velkými, výkonnými a nebezpečnými, použitím falešných ničím nekrytých padělaných peněz, které žijí jen díky militaristické schopnosti SSA vnutit tyto ( a to přece víte) ničím nekryté falešné "peníze" zbytku světa jako rezervní měnu.

   A to s tím, že v době kdy tyto peníze ještě pořád byli "bank-note čili banko-vka čili ve své podstatě to co je dnes u nás poštovní poukázka ) tedy pouze poukázkami na skutečné money- peníze ze zlata či stříbra, které jste si mohl kdykoliv vyzvednout v bance, doporučuji si nastudovat heslo"zlatý standard" poté co byl tento standart poprvé narušen v roce 1933 a definitivně pohřben v roce 1971, drží Americký dolar v jeho pozici pouze síla Amerických zbraní a pokusí-li se někdo tuto situaci změnit,je přece přirozenou reakcí státu jehož zájmy jako monopolního světového tiskaře první světové rezervní měny tohto "provokatéra" zničit. Nezní toto logicky?

   Rusko chce opustit dolar ve všech svých mezinárodních platbách se všemi svými partnery a to i s EU( s tímto tvrzením snad souhlasíte?), má-li být zachována pozice dolaru je třeba tyto dva obchodní partnery postavit proti sobě, Evropa nechce ( viz slova Bidena o tom, že Obama přinutil politiky EU k sankcím vůči Rusku do kterých se jim nechtělo.

   V zájmu SSA je pouze tak silná Evropa, která bude vždy slabší, méně výkonná a mocná než SSA.

   Toto je normální geopolitika. SSA není náš přítel, nikdy nebyl není a nebude, je to občas s námi spolupracující (pokud je to v jejich zájmu) konkurent a v současné době spíše diktátor.


   Máte-li jiný názor, velmi se na něj těším.

   S přátelským pozdravem, Váš oponent.

   Smazat
  11. Anonymní5. září 2015 13:46

   " To o "kroucení rukou" je už dávno vyvrácené naprosto stejně jako výplody Albrightové o tom, jak ty zabité děti "stály za to". Zapírej, lži dutá hlavo propadlá zlu, pravdu nepřelžeš."

   Vážený anonymní příteli, velice rád bych si ověřil tato Vaše výše uvedená tvrzení.
   Byl by jste tak laskav a zveřejnil zde zdroje ze kterých jste při psaní svého příspěvku čerpal?

   Velice Vám děkuji a přeji Vám příjemný večer.

   Smazat
  12. Pro toho anonymního nešťastníka, který jen nadává a kope kolem sebe a přitom trousí jednu lež za druhou:

   O tom kroucení rukou (twist the arms) jiným neposlušným státům - Obamův rozhovor pro stanici VOX:

   https://www.youtube.com/watch?v=td7Dcsco-WY

   Albrightová – „stálo to za to“:

   https://www.youtube.com/watch?v=fvhOgZT52fQ
   http://outsidermedia.cz/Madeleine-Albrightova-Stalo-to-za-to/

   Smazat
  13. 5:49

   Asi nebylo jednoduché toto najít;)

   Zálohuji, stahuji;)pro případné dalši zpochybňovače;)


   Je zajímavé, že opravdu funguje to, že někdo, někde, něco zcela jasně řekne a po nějaké době vy kteří víte, že to tak bylo, musíte dokazovat ideologickým zamrzlíkům, že to tak skutečně bylo:) a většina Vašich oponentů Vás bude kamenovat požadavky na důkazy a budete to Vy nositel a hledač pravdy kdo je v problémech pokud, nemáte-li doma 500GB archív s tisíci odkazy a downloady:) neb určité informacr rády jaksi z netu samy od sebe mizí:)

   Jsem zvědav na jeho zdroje našeho pana oponenta.

   Přeji příjemný den.

   Smazat
  14. Děkuji za výpomoc, sice si takhle kontroverzní výroky mocných zapamatuji, nicméně vyhledávat pro jejich dokazování, se mi nechce už proto, že duté hlavy plus zlo, bezohlednost a nenávist srdci, vše naplněné zrůdnou propagandou, stejně žádný sebevíce prokazatelný důkaz v jejich fandění evidentnímu zlu, neodradí, ani nepřesvědčí. Jak pravila Madeleine, ty mrtvé děti za to stojí. Je to tak hnusné, že je nutné to popírat, zapírat a zatloukat, což bývá tak snadné.
   L.P.

   Smazat
 12. Až na to dojde a začne tu machometánskejn teror, ta svou kůži prodám draho a pár těch machometánů napřed pošlu do jejich džehheny, protože ráj pro ně neexistuje.

  OdpovědětSmazat
 13. Mám za to, že evropská kultura (založená na ideálech humanismu) byla rozvrácena už před časem.
  A sice v dobách, kdy jsme masově rezignovali na důrazné protesty proti barbarským agresím vedeným pod praporem šíření domnělých civilizačních hodnot. A to i našimi vojáky. V čele s US huny a jejich mnoha dalšími ochotnými a všehoschopnými poskoky v NATO.
  Ne však pro civilizační hodnoty, jen pro kořist a geopolitické zájmy!
  Neskandovali jsme v ulicích, že export toho otřepaného mediálního harampádí (tzv. svobod a demokracií) do světa s jinou kulturní tradicí a hodnotovými měřítky, které naši mocipání tak farizejsky využívají pro manipulaci našeho myšlení, je zcela nepřípustný. A že je vlastně zločinem proti mezinárodnímu právu a Chartě OSN.
  Proto i my, každý z nás pasivních, na tom nese svůj malý díl viny. Na tom, že jsme pomohli zasít onen vítr. A nyní vedeme diskusi o zasloužené bouři, a nálepkujeme se; tu jako neomarxista (či multi-kulti), tu jako xenofob, tu.dokonce jako nacista. Nejsme ale ani jedním. Jsme jen neomluvitelně pasivními účastníky boje vedeného za globální udržení toho, čemu kdosi v USA říká NWO, a co mnozí ve světě oprávněně odmítají.
  A dnes nadto i vystrašenými z možné ztráty kulturní identity.

  OdpovědětSmazat
 14. Ještě jeden faktor snažení zde může být. Po rozbití sociálních, národních a státních struktur už nepůjde nic znárodnit ani zestátnit. Prostě vláda nakradených žoků peněz a siobank na věčné časy - SIO NEW ORDER a nikdy jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A k čemu by ti bylo být pánem rozbitého záchodku? Vymýšlíte si úplné kraviny

   Smazat
  2. 10:47 - Logika jak řemen. Touhu po světovládě nevyvrací, spíš naopak.

   Smazat
  3. 10:50

   Takže Hitler, Napoleon, Cézar, Džingischán, Atilla bič boží, Kimova rodinka atd. Ti nikdy neničili území které si chtěli podrobit :):):):)

   Jak píše 11:49, fakt logika jak řemen příteli;(

   Smazat
 15. k 10:50 - Právě ta moc a ještě možnost vyždímat ještě i z toho rozbitého záchodku všechno co se dá do poslední mrtě - prostě chorobná touha nenažraných chorobných psychopatů mít stále více.(Kdo mluví o tom, že chtějí rozbíjet svůj majetek, jejich majetek jsou peníze a ty se nebombardují) Ještě i ta rozbitá Evropa bude dlouho schopná splácet US přátelům za jejich zbraně a "pomoc"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vymýšlíte si jakési lidi, které ani nejste schopen pojmenovat, do kterých následně projektujete vaše vlastní nesmysly.

   Jejich majetkem NEjsou peníze, ale fungující, prosperující firmy generující pravidelný zisk. A ten mohou generovat jen pokud bude dostatek lidí bohatých tak aby mohli kupovat jejich produkty.

   Smazat
 16. A ještě k 10:50. Ty nevíš, že současná moc bank je právě na bublinách a odtržení finančních toků a dluhů od hmotných toků a hmotné reality??? Reálně rozbitý hmotný záchodek pro ně nic neznamená. Reálný efekt je zakódování nesmyslu a otrockého myšlení do hlav chudáků, že stále mají svým pánům něco splácet a že to nejde jinak.

  OdpovědětSmazat
 17. A ještě k 11:21. To co píšete už dávno neplatí. Nevíte, že současná moc bank je právě na bublinách a odtržení finančních toků a dluhů od hmotných toků a hmotné reality??? Reálně rozbitý hmotný záchodek pro ně nic neznamená. Reálný efekt je zakódování nesmyslu a otrockého myšlení do hlav chudáků, že stále mají svým pánům něco splácet a že to nejde jinak.
  Co s tím o čem píšete má společného např. burza a finanční deriváty. A úroky z úroků přeúvěrováváním.
  Jste kapitalistický snílek vysněného nereálného kapitalismu naprosto mimo realitu.Chudák, co si myslí, že je pánem a určuje svůj život. Prostě jenom hloupá představa v chorém nebo naivním mozečku.

  OdpovědětSmazat
 18. Vše, co se nyní odehrává, je jenom taková předehra k válce v Evropě. USA potřebují vyvolat války a chaos především tam, kde si nabraly nejvíce úvěrů, kde mají největší závazky. Takže problém bude mít celá EU (ne náhodou imigranty směrují právě do dvou nejsilnějších ekonomik - britské a německé). Problém (minimálně se sankcemi) bude mít neposlušná Čína, která začala s výprodejem amerických obligací ve velkém. Problém už třeba má ale i Saudská Arábie, kterou USA nahnaly do války v Jemenu, kterou nikdy nemohou vyhrát. Královská rodina SA je na tom naprosto stejně jako před 5ti lety bohaty kreditor západu jistý plukovník Kaddafí. Budou se nulovat americké závazky po celém světě, USA si na oplátku zase ponechají v držení vklady nežádoucích cizozemců (třeba německé zlato drží v bezpečí už od války a chudáky Němce na něj nenechali ani pohlédnout).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten spěch, ten zjevný kvalt americké administrativy, s přeskokem od zpomalení nákladných procesů na Ukrajině, k zoufalé snaze vyvolat urychleně další krizi v EU, spěch a kvalt, který ignorujeme, ten děsí. Být nepřítelem USA je nebezpečné, být přítelem USA - je smrtící.

   Smazat
 19. http://afinabul.blog.cz/1408/harvardsky-a-houstonsky-projekt-plan-na-likvidaciu-slovanov

  OdpovědětSmazat
 20. Novinky.cz:
  Podle tety utonulého Ajlana se díky této tragédii změní svět
  Abdulláh Kurdí je hrdý na své syny a že díky této tragédii se „změní svět“ a uprchlíci budou „mít naději“.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o tom to mas-mediálně odporně cynické zneužití celé té tragedie, ve skutečnosti je.

   Smazat
 21. http://aeronet.cz/news/video-tomio-okamura-sokujici-zjisteni-o-migrantech-v-taborech-v-ceske-republice/

  OdpovědětSmazat
 22. Globálním "elitám" hoří termín
  Ten chvat je už neutajitelný. Jako by se muselo něco stihnout a už hořel termín. Tlačí se na co nejmasovější příliv „uprchlíků“ do zemí unie. Vyhlašují se výzvy o přijímání „všech“. Vypravují se pro ně vlaky, hartusí se na státy, co tu záplavu nejrůznějšími způsoby „zbytečně zdržují“. Vojenské lodi se posílají lovit až do lybijských výsostných vod, jen aby přísun nevyschl. Proč?

  OdpovědětSmazat
 23. Přesně tak . Je to něco neskutečného . V Německu politici imigranty vítají s otevřenou náručí .Myslím si ale , že už brzy bude tetka Anděla toho trpce litovat , protože utečenci si ničeho vážit nebudou a velkorysé kapesné jim stačit nebude . Budou chtít domy a auta , ale pracovat většina nebude a Německo má svých nezaměstnaných dost .
  Budou zakládat ghetta jako v Itálii a ve Francii , kde budou žít po svém .
  Pak se tam tetka Anděla může jít podívat na to co způsobila . Pochybuji , že k tomu najde odvahu i když ji dnes imigranti nazývají svojí mámou . Je velkou neznámou jestli si toto občané v Německu nechají taky líbit , protože již v této době zapalují azylové domy . S velkou pravděpodobností to tam dopadne podle známého přísloví :
  ZA DOBROTU NA ŽEBROTU !

  OdpovědětSmazat
 24. Ten, kdo vládne, musí vládnout na ochranu těchto 4 pilířů!
  1. Rodina, 2. Vzdělání 3. Kultura 4. Právo.
  Pokud vládne jinak - anebo dokonce s cílem poškodit tyto 4 pilíře (rozvrat rodiny, podpora homosexualify, juvenilní justice, desintegrace systému vzdělání, inkluze ve vzdělávání s mnohem zaostalejšími, podpora etnik, které útočí na majoritní obyvatelstvo civilizace, nebo je jinak ohrožují), potom je osud civilizace prakticky zpečetěn. Civilizace je jako organismus, který když se přestane bránit anebo dokonce sám podporuje uvnitř sebe zhoubné bujení, proti kterému neumí anebo NECHCE zasáhnout, tak zkrátka zhyne.

  OdpovědětSmazat
 25. Od likvidace socialismu - vyššího vývojového stupně lidské civilizace, s neexistencí bezdomovců a s pracovní povinností pro každého práce schopného jedince - režimu vydávaného ve staronovém režimu s vysokou nezaměstnaností, (z hlediska lidí práce se štítících, celkem oprávněně), za dobu nesvobody, je čím dále více zřejmý návrat zpět - k nižšímu, v mnoha směrech zaostalejšímu stupni vývoje civilizace. Tento sešup níž, začíná být natolik prudký, že vyvstává oprávněná obava ze setrvalého poklesu až na samé dno existence současné civilizace. S následkem jejího zániku. Otázkou je, zda a nakolik mohou pád civilizace přibrzdit další, nižší vývojové stupně, (feudalismus - nevolnictví, otrokářství - otroctví). Žijeme fakt v převratně svobodné době a současná civilizace ve svobodně zvolené sestupné fázi, vzdor propagačním, absurdně znějícím demagogickým frázím, jak demokracie jest tím nejméně špatným zřízením, z těch všech ostatních, jediným, co kdy fungovaly. Tak teď už fungovat přestává.Toto demokratické zřízení současné civilizace v sestupné fázi, se zřetelně jeví, jako to nejméně schopné, zabrzdit pád civilizace. Zabrzdit sešup na nižší úroveň. A tak se uchyluje ke zhoubným receptům z neblahých fází historie, k podpoře fašismu, k podpoře stěhování národů. Počínáním připomíná těžce nemocného, nemohoucího člověka, který ve strachu o život odmítá radikální léčbu, operaci a v podvědomí se již nemůže dočkat jeho konce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příteli, rozpory inertní kapitalismu se mohou vyřešit budˇ jeho likvidací a budováním vyšší společenské formace, nebo jeho pokračováním a tím i zničením lidské civilizace. V současné době se kapitalismus rozhodl udržet se za každou cenu a řešením jeho rozporů může být jen totální vyrabování světa až k jeho úplnému zániku. Tak jen houšť větší kapky

   Smazat
 26. Kdysi jsem ojevil charakteristiku Bilderbergu, kterou už na stránkách intrnetu nenajdete. A bylo tam uvedeno co to je Bilderberg. Nebudu rozvíjet jejich složení stačí když uvedu: jejich cílem je vyvolat ve světě chaos (což se jim podařilo) a tím dosahli toho, že se lidé navzájem nenávidí a spory řeší násilím, vraždami čímž chtějí dosáhnout snížení resp. redukci počtu byvatel planety až na 1 mld, která prý úplně postačí aby planeta Země fungovala. A i historie USA to potvrzuje, když si přečtete dokument:http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.