Reklama

úterý 29. září 2015

I kbyby byl celý ze zlata

Lubomír Man
29. 9. 2015
Ano, i kdyby byl celý ze zlata (jako že samozřejmě není), tohle mu neodpustím. A komu že? Ministru Babišovi! A co? To, že z Martina Stropnického udělal ministra obrany a teď o něm dokonce prohlásil, že by byl vhodným kandidátem na prezidenta republiky. To je dost děs sama o sobě a ještě děsivější je to, že on, ministr Stropnický, proti tomuhle Babišově nápadu - jak dokládá jeho interview v sobotním Právu – nic nemá. 


Řekl, že to samé ( totiž že by byl vhodným kandidátem na prezidenství), mu prý už prozradilo i pár jiných lidí, a Babišovo prohlášení ho prý potěšilo jako výraz páně Babišovy důvěry. Tedy potěšilo a nikoliv šokovalo, jak to šokovalo nás. Probohaživého, copak si tihle aspiranti na nejvyšší úřad v republice neuvědomují, že kdysi byl naším prezidentem Tomáš Garrigue Masaryk? Zamysleli se tihle pretendenti někdy aspoň po dobu několika vteřin nad tím, jakým obrovským dílem přispěl tento náš skvělý myslitel a humanista ku prospěchu a svobodě národa, než kývl na to, že bude naším prezidentem? A co mají za sebou oni, jaké zásluhy o tento lid si připisují, jaké důkazy mravní síly či intektuální výjimečnosti předložili, jaká díla zdobí jejich dosavadní život? Čím a jakými výtvory, činy či aktivitami přispěl onen nejnovější v řadě prezidentských adeptů – o němž mluvíme - k našemu duchovnímu obohacení či prospěchu? Že řadou dobře ztvárněných divadelních, filmových či televizních rolí? Dobrá, ale v tom případě je záhadou, proč se kdysi a s ještě větším rámusem neuvažovalo s funkcí prezidenta republiky třeba pro Hugo Haase, Františka Smolíka, Jaroslava Vojty, Jana Pivce, Miloše Kopeckého, Vladimíra Menšíka, Vlastimila Brodského, Rudolfa Hrušínského atd. atd. Ani slovo o něčem takovém nikdo neutrousil a nejmíň ze všech pak oni sami.

Víte proč ne? Protože dříve v našich končinách existoval stud. Který ovšem zmizel a místo něj si užíváme nestoudnosti. Takové, že nám z ní zrak i sluch přecházejí.

16 komentářů :

 1. v jednom filmu zaznělo:
  Hovno hérečka, kurva je to

  o tomto ministrovi se nechá říci to samý. Co by neudělal pro peníze.
  Jestli existuje očistec, tak v něm bude účinkovat v hlavní roli
  J

  OdpovědětSmazat
 2. Ať mu přidělíte jakoukov roli, vzhledem ke svým schopnostem herce zahraje cokoliv. Zejména když to podpoří ty správná média, máme hned nového prezidenta. Nedomrlý " Trautenberg" se zmrdem Kalouskem to smysluplně po vzozu největšího polistopadového zmrda Havla doporučí a zmanipulovaný lid bude nadšením křepčit.

  OdpovědětSmazat
 3. kníže, herec, či fláterník,
  pindos řekne bohudík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele blbečku,běž se vycpat a svá moudrá si piš na vaše ru. weby,jó!

   Smazat
 4. dobře a jasně napsáno. Zhovadilost tohoto nápadu je tak více než zřejmá.

  OdpovědětSmazat
 5. V tomto státě už je možné vše! Ani bych se nedivil, kdyby takový návrh padnul. V tom případě musíme spoléhat na rozumné lid v našem státě, kteří by tohoto "umělce" (v dávných časech potulní herci, tedy spodina národa, dnes prý elita, chichichi), vyprali s plnou parádou hned v prvním kole! Do puntíku platí, co napsal Anonymní29. září 2015 13:59!

  OdpovědětSmazat
 6. Ten zdivočelej hokynář s komediantem se k sobě hodí....

  OdpovědětSmazat
 7. Babiš by to nejraději po volbách viděl asi takto :
  On jako předseda vlády a Stropnický jako prezident.
  Místo Česká republika změnit název státu na : Tady je Babišovo.

  OdpovědětSmazat
 8. Herce,které jste vyjmenoval, to byli páni herci,kteří si hleděli svého řemesla a dělali ho velmi dobře.Pan Stropnický zase tak dobrý herec není a jako ministr lépe pomlčet.V tomto státě už bylo návrhů na prezidenta mnoho,třeba Hašek,Jágr,Bobošíková na hrad.Díky bohu, u nás jsou lidé myslící a tak ani Stropnický nemá šanci, ať on si o tom myslí co chce.

  OdpovědětSmazat
 9. Je třeba mít na vědomí jednu věc, všechny tři současné vládní strany běžely se seznamem svých navržených ministrů za Shapirem na americkou ambasádu si nechat seznam schválit a Shapiro, protože už některé naše politiky měl na svém seznamu CIA agentů, tak požadoval jejich doplnění na určité funkce, na kterých američanům velmi záleželo, to je na ministru zahraničních věcí - a na ministru obrany. Takže Stropnický není volba Babiše, ale volba amerického velvyslance v ČR. Jaké má předpoklady Stopnický? Bezcharakterní, protičesky nenávistný a zapsaný na seznamu CIA jako agent Sionista. Tato vláda musí podat demisi. Je nepříjatalné, aby ministry jmenovala cizí mocnost v našem státě. Kam myslíte, že Ruml odvezl seznam StB agentů? Není na to těžké přijít.

  OdpovědětSmazat
 10. S 18.12 - souhlas a z mého pohledu dodávám:

  Tahleta loutka - Stropnický, hrál v předvolební taškařici ANOfertu stejnou roli, jako nyní už zapomenutý, kdysi dobrý reportér, pro již zapomenutou stranu V V - doplň si sám.

  Pro českou armádu je tento člověk stejným "přínosem" ,jako už zapomenutá Parkanová.

  Takovému ubožákovi není pak vůbec trapné, vypravit se s další loutkou - Sobotkou do kasáren Ruzyň , kde se zrovna nacházejí us žoldáci při cestě na cvičení a pak to ještě přenáší televize, jako událost dne.

  A je docela možné,
  že s řádnou mediální masáží - ANOfertu s bezednými finančními zdroji, se stane tenhle ubožák i prezidentem.

  OdpovědětSmazat
 11. :-) já žeru tyhle "shapirohistorky" a ještě když jsou okořeněné špetkou sionismu, to je ono...

  OdpovědětSmazat
 12. anonymní 19:37
  Jakožto správný kolaborant s USA tajíš své jméno,abys náhodou od
  svých sousedů nedostal po hubě,jakmile Tě uvidí.Tak si své hrdinství,
  postavené na anonymitě dál užívej.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 13. 20:22 - jaké hrdinství? Já si žádné hrdinství neužívám. Jen jsem se přiznal k tomu, že mě vždycky pobaví tyhle konspirační shapirosionistické povídačky. To by asi velvyslanec koukal, kdyby věděl, za jak vlivnou perzónu ho tady někteří mají.
  Jo a se sousedama jsem v pohodě, buď v klidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jsi nebyl takový idiot, tak by jsi to pochopil, ale bohužel.

   Smazat
  2. 21:28 - proč mi nadáváš?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.