Reklama

čtvrtek 10. září 2015

Jaceňuk v Rusku obviněn z mučení ruských vojáků v Čečensku

10. 9. 2015    zdroj a zdroj
Hlava Vyšetřovacího výboru Ruské federace Alexandr Bastrykin hovořil v interview pro "Rossijskuju gazetu" o účasti předsedy vlády Ukrajiny Arsenije Jaceňuka v čečenských formacích banditů."Podle vyšetřování se Jaceňuk zúčastnil minimálně dvou ozbrojených střetů, které se konaly 31.prosince 1994 na náměstí Minutka v Grozném a v únoru 1995 v blízkosti městské nemocnice č. 9 v Grozném. Účastnil se také mučení a poprav zajatých vojáků ruské armády v Okťabrském okrese v Grozném 7. ledna 1995," řekl Bastrykin.Ukrajinský premiér bojoval v kárném oddílu "Argo", potom v oddílu "Viking", vedeném Alexandrem Muzyčko…

"…Podle našich informací byl Jaceňuk společně s ostatními aktivními členy UNA - UNSO (Ukrajinské národní shromáždění - Ukrajinská národní sebeobrana) v prosinci roku 1995 vyznamenán nejvyšším vyznamenáním Džochara Dudajeva "Čest národa" za zničení ruských vojsk…Začátkem roku 1995 se Arsenij Jaceňuk ve skupině novinářů vrátil přes Gruzii na Ukrajinu. Následně byl opakovaně spatřen na sjezdech a dalších akcích UNA-UNSO v Kyjevě," sdělil Bastrykin.

Pro Novou republiku  vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. ta tak - a prime ho Kiska - a udelí určite dajaké vyznamenanie -

  OdpovědětSmazat
 2. králíkovi už na Ukrajině zvoní hrana, ukrajinské (ve skutečnosti americké) sdělovadla pravdy a lásky už dostaly befel potopit prezidenta Porošenka a Jaceňjukovu vládu, na jejich místo tlačí Saakašviliho a Tymošenkovou - bude to přesně jako v tom vtipu o postelích v nevěstinci

  OdpovědětSmazat
 3. A bohužel nejhorší na tom je, že to jsou bývalí komsomolci a komunisté...akorát obratně převlekli kabát a absolvovali to správné uss školení. Ještě k ním patří bývalý komsomolec Turčinov z dněpropetrovska...a kiska v ruštině je jisté nepěkné slovo....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komunisti je udrželi na uzdě , zatímco kapitalisti podporují každou kreaturu !!

   Smazat
 4. Ta fotka je boží: bývalý komunista,žid,předseda fašistické vlády pravoslavného státu se šéfem katolíků.Toto je vážně na jednoho moc!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je jenom ilustrace kosmopolitismu, to je to setkání zástupců nebe (papež) a pekla (Jaceňjuk), bílého a černého, prostě globalizmus v praxi

   Smazat
  2. Nyní americký poskok !!

   Smazat
 5. Jacehňup je obřezanec a buzna navíc. A to je vražedná kombinace. Z toho vyleze vždy extrémní psychopat. Protože je psychopat může posílat na vlastní občany tanky, děla a letadla. Tato nelidská zrůda by měl býr okamžitě internován s náhubkem a klepetama na rokou i nohou a umístěn na samotku, kde by měl vyčkávat válečného soudu. A tuto zrůdu oceňují Šlafenberk, Štětináč a jiné naše havloidní hovada.... Naštěstí Rusové detailně sledují a evidují všechny válečné zločiny spáchané na Ukrajině a až bude fašistická chunta zlikvidována, tak budou všichni váleční zločinci souzeni a potrestáni. A Rusové, stejně jako Izraelci budou po těchto vyvrhelech, dokud je nechytnou.....

  OdpovědětSmazat
 6. Je obecné pravidlo, že se člověk nemá soudit dle vizáže. Ale je fakt, že pohled do očí je zase obrazem duše.
  V případě tohoto exota jeho ksicht a jeho rybí oči varují už dopředu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan profesor Lombrosso by s tebou A 13:34 zcela jistě nesouhlasil. Asi neměl úplně pravdu, ale něco na jeho kriminalistické teorii bylo.

   Smazat
 7. Tak tenhle vtip může sežrat jen ruská lůza.Zbabělec jacenuk jako dobrovolník Batalionu Viking ve válce na Kavkaze.Všichni bojovníci Vikingu jsou na účast ve válce proti rašistyckým okupantům hrdí.jacenukovi se jen při představě účasti v nějaké bitvě rozklepou kolena.Ne pro nic za nic má přezdívku "kula v lob".Představa jak bojuje s Mazurem a Muzičkem proti mongolům je absolutně bizardní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bojovníci Vikingu jistě budou hrdí, vždyť by bez drog nedali ani ránu a pár z nich by bez fetu, možná, mělo i morální problém vraždit vlastní obyvatele, kteří s nimi nesouhlasili.

   Smazat
  2. Rusové netvrdí, že by Jaceňuk bojoval, pouze dohlížel na popravy a mučení ruských vojáků.

   Smazat
  3. už je také jasné, proč SBU musela zlikvidovat Muzyčka, který jednu dobu velel Jaceňjukovi v jedné čečenské bandě

   Smazat
 8. A ze si stezuji zrovna Rusaci, kteri Groznyj bestialne zmasakrovali, vypalili a srovnali se zemi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaňte už s tou trapnou americkou propagandou, vždyť ti žoldáci, kteří údajně bojovali za nezávislost Čečny, dostali od USA dobře zaplaceno, v USD i drogách. Bylo mezi nimi i pár Čechů a jak utíkali skrývajíc se za čečenské ženy, když je ruská armáda obklíčila a vyzvala k odchodu civilní obyvatelstvo. Jenže to je problém, když ti Čečenci vypadají poněkud jinak než Češi. Jinak je na videu velmi mnoho videí Grozného jako nádherného a moderního města, stojí to za podívání.

   Smazat
  2. 20:20 ty bys potřeboval rozhodit sandál a bude tu klid.

   Smazat
  3. To ti nakukal knížepán ty debilní potrate?????????????

   Smazat
 9. K 16.46 : Dnešní Groznyj je zářící světové velkoměsto na rozdíl od Kábulu a Bagdádu, Tripolisu !!

  OdpovědětSmazat
 10. Buď nejsou peníze nebo dobří snipeři, jinak si nedovedu vysvětlit, proč ještě po světě běhá tolik nebezpečných psychopatů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo souhlasím s tebou A 17:49 a to tak, že zcela. chce to fyzickou likvidaci a to nejrychleji. Vzduch to rozhodně pročistí a má to i okamžitý profilaktický efekt.

   Smazat
 11. NWO vlast tě (15:39) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.