Reklama

pondělí 14. září 2015

Jeremy Corbyn: Musíme se postavit nadřazenosti NATO


14. 9. 2015  Wertyz Report 

Do čela britských Labouristů byl po dlouhých letech zvolen člověk, který chce stranu vrátit k účelu, pro který byla vytvořena - k podpoře pracujícího lidu. Jeremy Corbyn je zásadně proti válkám, proti jakýmkoliv úsporám a britský politický establishment včetně válečného zločince Tonyho Blaira se jeho nástupu děsí. 

David Cameron bude mít problém prosadit válku proti Sýrii a prosazovat zájmy NATO.
Situace ve střední Evropě je neuvěřitelně nebezpečná. NATO stále expanduje a všichni myslí to, co NATO - Rusko se rovná Sovětskému svazu, Varšavské smlouvě, filozofii destrukce, a tak přineseme světlo, tím je ekonomický úpadek Ruska z 90. let do začátku tisíciletí. Přečtěte si think-tanky o militarismu, přečtěte si Projekt pro nové americké století a pak i Nadaci Jesseho Helmse. V protiválečném hnutí je to na nás. Na těch, kteří chtějí vidět vůli založenou na míru, a ne na válce, aby se postavili NATO a také cvičením NATO na Ukrajině, protože jejich zájem na Ukrajině nepodporuje lid, je o vojenském pokroku a posilování vojenské přítomnosti čím dál víc na východ pro vytvoření tohoto strašidelného scénáře, nějaké budoucí hi-tech války proti Rusku. Já to nechci, vy to nechcete, nikdo z nás to nechce .... Dokázali jsme, že obyčejní lidé v této zemi nechtějí války, nechtějí NATO, nechtějí jaderné zbraně, chtějí zabezpečení. Ať tím je ubytování, práce, vzdělání, zdraví. To je opravdové zabezpečení. Jaderné zbraně jím nejsou, přinášejí nebezpečí, sociální kontrolu a nebezpečí pro nás pro všechny. To je důvod, proč se musíme postavit současné nadřazenosti NATO. 


Zdroj: YouTube
Foto: Screenshot z videa

34 komentářů :

 1. dejte si pozor! usa mír nesnáší.

  OdpovědětSmazat
 2. Hodně štěstí a Bůh vás provázej.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdy se dockame, aby toho chamelona Blair zavreli - ten darebak na jedne strane urval misto vyjednavace ve sporu Izrael a Palestina a nechal se podplatit miliony, aby jednal jen ve prospech jedne strany-ktere to je kazdemu jasne a presto toho darebaka dale platili.
  Ten se ukazal jake vlastnosti ma britsky gentleman -byvaly jejich
  premier a jak pak mame verit cele anglicke vlade.
  Napadaji neustale Rusko, take podle prikazu tech gangsteru a chteji, abychom jim duverovali a to nekteri nasi hajzlove delaji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Ten blb je nastesti zcela nevolitelny. Nejvetsi skoda je Labour party. Od nastupu Tonyho Blaira to byla slusna, demokraticka strana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi tam máte chybu, asi jste chtěl napsat, že "do nástupu Tony Bliara to byla slušná, demokratická strana"

   Smazat
  2. Nejsi občan Británie, tak drž pec. Tvé zbožné přání o nevolitelnosti Corbyna je jen odraz tvého strachu, že konečně dostanete vy vyžírkové a zločinci přes tlamu.Blair je válečný zločinec, a může být rád, že ho ještě nesoudí s balkánskou řeznicí v Haagu. A nakonec ti dám za pravdu, paradoxně. Britové jsou hrdý národ(národy) , a ubrání se nakonec i vám, válkychtivým zmetkům a nenažraným hovadům.

   Smazat
  3. Když se Britští komouši spojí s muslimákama, tak by mohl mít šanci. Proto taky muslimáky radostně vítá :-D

   Smazat
  4. 19:55. běž k psychiatrovi dokud je čas! opakuj si pro sebe: "všichni nejsou komunisti, všichni nejsou..."

   Smazat
 5. Jsi evidentně hlupák,který si nevidí ani na špičku vlastního vocasu....Ta slavná "Strana práce" nikdy nebyla levicová,ale idiotsky liberální a v podstatě protilidová,což léta dokazovala...,snad se z ní už konečně stane něco přijatelnějšího...Ten tvůj ušatej šašek Blaire je naprosto stejná krevní skupina,jako neokonský pologramota Bush ml.,proto si taky tak rozuměli v tom dělání bordelu po celý zeměkouli....S tou levicí a pravicí i v USA je to naprosto stejně beznadějné a jen vůl to divadlo pro hlupáky nevidí !!!! A stejné je to i u nás a v celé Evropě.Tady je rozdíl mezi levicí a pravicí jen v tom,ve které nohavici nosí členové té či oné partaje vercajk,mezi jejich proradnou praktickou politikou není žádný rozdíl !!!

  OdpovědětSmazat
 6. jim je to jedno. když něčemu nerozumí, tak vysloví slovo komunista. jako robot.

  OdpovědětSmazat
 7. na některé příspěvky je zbytečné reagovat, jejich ambasáda tu zase nasadila svoji klaku

  OdpovědětSmazat
 8. čí? americká, ruská, polská, zimbabwe?

  OdpovědětSmazat
 9. Nechci krmit trolla, ale udivuje mě, jak ten zdejší troll rychle a pohotově reaguje na články. Copak on třeba nechodí do práce? Kde bere tolik času?

  A k jeho výkonům, je to o ničem, myslím, že debatovat se má k tématům, přinášet svoje myšlenky, pohled na věc. Ale když on jen nadává druhým a žádná myšlenka z něj nikdy nevypadne, tak je to, mírně řečeno, dost slabé...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, ale on za to nemůže. S velmi podprůměrným IQ je nevzdělávatelný, a tedy neodpovědný za svá slova, ani činy stejně tak, jako ti, které glorifikuje.
   Není tu ke zlosti, ale k politování. Nebezpečný pro okolí je pouze chytrý grázl, ale blbý grázl je neškodný. r.

   Smazat
  2. 20:45 obávám se že to budeš ty, kdo bude smeten muslimskou hordou. tví komunisticko-kapitalsističtí přátelé eu/usa pumpují muslimy do evropy a tobě zbude jen smrt. jenže jsi si toho ještě nevšiml. skuteční vládci opět rozhodli o tvém osudu, ale ty budeš stále mlít o komunistech. jsi určený k vyhlazení, ať jsou tvé bludy jakékoli.

   Smazat
  3. Trollův pohled pro mě nemá žádnou hodnotu, on jen přemílá a přežvykuje dokola pořád stejné lejno. Fakt z něj nic rozumného nikdy nevypadlo?

   Smazat
  4. Pablo, to víte že vypadlo, jen místo toho lejna spláchl mozek.

   Smazat
  5. Povolný,
   když "končíš diskusi se mnou" tak aspoň potom zbaběle oklikou neokopávej kotníky.
   Btw. teď jsem si uvědomil že ty jsi tu vlastně nikdy žádnou myšlenku nevyjádřil. Pořád jedeš jen v tomto stylu a lísáš se ke svým soudruhům.

   Kocourku a co tohle:
   "Za komunistů bylo líp!" nebo "9/11" byl inside job USA"
   Tak co, spokojen? Je to pro tebe dost rozumné?

   Smazat
  6. 21:32- to víte, Pablo je nový, tak jej seznamuji.Asi zbytečně, je inteligentní. Vás ohodnotil správně. Paradoxně se Vás zastávám, že nejste hloupý od narození, jen od té doby, co se Vám to stalo s tím mozkem.

   Smazat
  7. 22:13- to jste celý Vy. Inteligence nemá vazbu na majetek. Ale máte pravdu, že hromadění majetku vyžaduje inteligenci.

   Smazat
  8. P.S. rozdíl mezi bohatými je v charakteru-užívání svého bohatství.To je ale pro vás složité, radši trollíte.

   Smazat
  9. Povolný
   já nepíšu o žádném "hromadění majetku". Ale o slušném uživení své rodiny aby dotyčný nemusel bolestně skřehotat a slastně vzpomínat na totalitu. Kdo ani toto nedokáže tak je prostě neschopný idiot který ani nic neumí. Tečka.
   Btw, inteligence je víc druhů, není to jen doplňování číselných řad. Ale i v té bych vás rozbil nejmíň o 50 bodů

   Smazat
  10. 22:38- věříte si více, než na co máte.Ti skuteční nehází rameny.

   Smazat
  11. S vyvyšováním vaší údajné inteligence nad mou jste začal vy, Povolný. Chytil jste se do vlastní pasti. To by se yntelygentovi stávat nemělo. Je to přesně jak říkáte. Sebevědomí si snažíte zvýšit házením rameny a nemáte na to.
   Pro dnešek čest.

   Smazat
  12. EUfalmerUSAhujere palmere falmere :-D 22:38,
   to ty se projevuješ bolestným skřehotáním nad tím, že si musíš jako otrok vydělávat na uživení své rodiny trollením.
   Inu, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Smutné.

   Smazat
  13. 22:59- až se soudruhu vyspíš,postni mi ,kde jsem to uvedl.Pro tvoji informovanost.Nad nikým se nevyvyšuji, ani se nenechám ponižovat. A vždy se hlásím svým jménem, skřete.

   Smazat
 10. Velká Rus vás potřebuje i baťuška car Vladimír velcí s moci Boží Putlerovej

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J.Werich řekl něco, co tě EUfalmerUSAhujere omlouvá:
   Bůh stvořil člověka a nedal si to patentovat. Teď to po něm dělá každý blbec.

   Smazat
 11. Takovýmto hloupoučkým komunistobijcům odpověděl jeden známý polský disident. Nebyl jsem s vámi zbabělý tenkrát a proto s vámi nemusím být statečný dneska. Asi měl těch blbů už taky dost. A o tom to je.

  OdpovědětSmazat
 12. O tom nás nikdo neinformoval !!!!!!
  V Británii havarovalo letadlo sestry Bin Ládina, zabila se jak ona sama, tak i ostatní členové rodiny Bin Ládinu. US námořní rozvědka říká, že byla na cestě do Anglie, aby svědčila při Chilcotovu vyšetřování války v Iráku a 11. září. Jedna z věcí, o kterých měla vypovídat, řikají internetové stránky US namořni rozvedky, bylo to, že bankovní účet spojený s britskou královnou Elizabeth byl použit k financování útoku 11. záři 2001.
  Tom Henegan, webové stránka, která tvrdí, že je propojena se společnými pracovními skupinami americko/ francouzských zpravodajců, mezitím vydala zprávu spojující královnina bratrance, nedávno abdikovaného krále Juana Carlose ze Španělska s Bushovou rodinou, 11. zářim 2001 a ukradenými volbami roku 2000. Na stránkách také tvrdí, že bin Ládinova sestra byla zabita tajnou MI5, aby se jí zabránilo svědčit.

  http://www.whatdoesitmean.com/index1896.htm

  OdpovědětSmazat
 13. z Corbyna si nejeden politik a internetový troll musel jít převlíknout podlíkačky

  OdpovědětSmazat
 14. No tenhle pán je opravdu specifická figurka, ale podle mě velkou díru do světa neudělá.
  Petr

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.