Reklama

úterý 8. září 2015

Lavrov: Strůjci konfliktů musí nést odpovědnost i za humanitární pomoc

8. 9. 2015 Sputnik

Země, které nesou velkou odpovědnost za rozpoutání konfliktů, musí nést větší odpovědnost za poskytování humanitární pomoci těm, kdo byli v jejich důsledku postiženi, prohlásil šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov během schůzky s místopředsedkyní Evropské komise Kristalinou Georgijevovou.


Podle slov ruského ministra „ukazuje politický rozbor statistiky, kterou máme k dispozici, že lví podíl lidí, kteří potřebují humanitární pomoc, jsou oběti různých konfliktů".

„Spravedlnost vyžaduje, aby země, které rozpoutaly konflikty, nesly větší odpovědnost za humanitární pomoc", zdůraznil Lavrov. Podle jeho slov nebude mechanický a byrokratický přístup k řešení problémů s uprchlíky fungovat.

Od začátku roku 2015 dorazilo na území Evropské unie 340 tisíc migrantů. Podle hodnocení analytiků je situace s nelegálními migranty v zemích Evropské unie nejhorší od dob druhé světové války.foto: © AFP 2015/ Louisa Gouliamaki

10 komentářů :

 1. Ty vole, už jenom rusové mají smysl pro spravedlnost - ostatní západní národy ztratili morální kompas a kdo ví jestli ho někdy měli .....

  Díky Lavrove ......

  OdpovědětSmazat
 2. Pařížská realita, černí bijí bílé : https://www.youtube.com/watch?v=V7o-oEjd4XY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HNUS !!!
   :-(

   Smazat
  2. Něco neskutečného, myslíte, že to pustí do naší TV?

   Smazat
  3. osobně se domnívám, že si to ti bílí vykoledovali. Problém je jenom v tom, že tlučou ty nevinné chudáky dole a nikoliv ty debily nahoře

   Smazat
  4. V Paříži jsem pobýval několik týdnů naposledy v r. 1993 a už tehdy tam nebylo bezpečno - vydírající žebráci na ulici i v metru, policajti zasahovali ve čtyčlenných hlídkách a často se psem, velké "tabu" oblasti, kam nemohli bílí ani ve dne, natožpak v noci. Z turistického autokaru a ve velké skupině to samozřejmě jde přežít bez problémů.

   Smazat
  5. Napadli dívku za to, že jim nechtěla dát své tel. číslo, nejdříve jí vrazil jeden facku a vzápětí ji další shodil na zem. Rasismus už mi nepřipadá jako špatná alternativa.

   Smazat
 3. Já fakt nechápu ani dnešní dobu ani sebe a už vůbec, mé názorové, nikoliv kotrmelce nýbrž mnohonásobná salta s nepopsatelnými vruty a úhly o:O

  Já mnohodesítkolettý Amerikanofilní kokotoid, pro kterého byla Coca Cola a hamburgr symbolem svobody, podporuji veřejně Rusáky, souhlasím s Putinem, kterého často i prakticky "obdivuji" a tleskám prakticky každému veřejnému projevu ministra zahraničí Ruské federace.

  Stydím se za to, že jsem kdy obdivoval Havla, souhlasím s Klausem a Zemanem!!!!!!!!!!!!

  Co se to kurva s tím světem stalo, jak to, že jsme to my kdo je pro tuto planetu ZLEM a Rusko poslední šancí Evropské civilizace.

  Kdy se to stalo a co jsem proboha dělal já když se to dělo???

  OdpovědětSmazat
 4. Pro milovníka Slunce a pravdy : Občas na sebe reagujeme, udělám to i teď. Před 20-30 lety, jsem byl na tom totiž podobně. Měl jsem velmi pozitívní vztah k USA a západnímu světu, které jsem pokládal za svobodné a umožňující rozvoj každého člověka. Bud' jsem se tenkrát tak strašně mýlil, nebo se mezitím změnila (znásobila a zintenzívnila) chuť a touha po moci, po ještě větším majetku, po tom, ovládat všechno, všechny a všude u té pochybné, a pro lidskou civilizaci zhoubné bankstersko-vojensko průmyslové lobby v USA, pro tu samozvanou "satanskou elitu", tvořenou cca 258 nejbohatšími rodinnými klany, které si prostřednictvím svých dosazených politických loutek (nejen v USA, ale i v západní Evropě, SA, Kataru a dalších zemích),v současné době zrychlili plnění svého smrtonosného cíle. Ano, smrtonosného, protože tito nadlidé, prosazující doktrínu Nového světového řádu, chtějí získat svou větší moc intenzívními rozvraty, válkami, vražděním a redukcí obyvatel Země. Kdo jim dal na to právo? NIKDO !!! Oni sami si jej uzurpují. Jsou to nepřátelé života i všech lidí !!! Jejich struktury a chapadla jsou viditelná přes všechny ty pochybné a velmi nebezpečné sekty a zednářské spolky, jako je např. : Bilderberg, Trilaterální komise, Rada pro mezinárodná vztahy, Římský club, atd... Rusko je v současnosti opravdu v Evropě jediná země, která hájí základy evropské kultury, civilizace, i samotného života. Proto tahle banda nadlidí neustále vymýšlí lži, sankce a nekonečný tok nesmyslných výmyslů a obvinění proti Ruské Federaci, na jejich politické reprezentanty, jako je prezident Putin, nebo ministr Lavrov, protože oni se jich nebojí a ví, co jsou zač. A kdy se to všechno stalo?? Ono to doutnalo pod povrchem dlouhou dobu, desítky let, a do fáze viditelného hoření to prorostlo před 14 lety, kdy se tito zločinci dali do díla, odstartovali a zinscenovali 11.září 2001, a pod falešnou vlajkou zahájili plán o napadení a destabilizaci celého Blízkého a Středního východu. Současná migrační invaze je jejich dílem, jejich plánem, a jejich úkolem. Zničit konkurenční vyspělé národy Evropy ekonomicky, nábožensky, národnostně, rozdrobit, oslabit a podněcovat neustále nepokoje budoucími občanskými válkami a etnicko-náboženskými boji. Chtějí k tomu použít nenávistí, a náboženským islámským fanatismem posedlé primitivní hordy arabských muslimů, aby Evropu postupně ovládli a obsadili. Proto je tady taky tak masívně importují. Idioti, jako je Juncker, Tusk, Merkelová, Hollande, Fayman a další, jsou zaprodanci, kolaboranti, ničitelé Evropy a šířitelé zla. Tito lidi páchají v rámci EU velké zlo, a je třeba je odstranit z jejich funkcí, jinak to se starou, dobrou Evropou skončí opravdu bídně.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.