Reklama

sobota 12. září 2015

Migranti v Maďarsku zanechali dojem

12. 9. 2015


  ... A vzkaz vítačům na závěr...

72 komentářů :

 1. imigranti si budou rozumět s našimi cikány, tak dlouho se hledali až se našli.

  OdpovědětSmazat
 2. Je mi na zvracanie!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě taky z Ivana Davida,který ta fota vystavil.Od doktora bych čekal něco jiného.Web- Známý lékař-Mudr.I.David,kde jej jeho pacienti hodnotí,však říká-čekal bys marně člověče.Proto se holt dal pan Mudr.na politiku!!!

   Smazat
  2. Proč vám nevyhovuje to, že jsou zde publikována tato fota? Pravda se pseudohumanistům nehodí do krámu? Nehodí, proto nastoupí anonymní urážky.

   Smazat
  3. CO to tu píše ten pomatenec ve 13,16? Rozumíte mu. Proč napadá dr. Davida? Ten si dělá sovu práci a po ní vede tenhle web. Dyť to je dobře, že nás informuje. Co proti tomu máte, člověče?!

   Smazat
 3. Copak nám, ale všem těm tuzemským goldman-sachsíkům by ty obrázky měli novináři strčit pod jejich nosy! To aby jim ukázali na jeden ze skutečných přínosů. Třeba tento "kulturní". To, aby kavárenští viděli dopady té farizejské ideologie "multi-kulti".
  A tak, ač nerad, musím souhlasit s pražskou kavárnou. Imigranti nám (kromě tlaku a žluči) zvednou i počet zaměstnaných. Nejen při ostraze hranic, ale i při úklidu ...
  Za přinos bych to mohl považovat snad jen tehdy, pokud by ti imigranti nadělali nezaměstnané ze všech našich vladimírů_dlouhých aj. schwarzíků, a stejně tak z nakoupených prostitutů (/-tek) vydržovaných v nevládkách US místodržícím (v Čechách, na Moravě a Slezsku) či těch z mainstreamových médií.

  OdpovědětSmazat
 4. Maďarsko posílá na hranici 4300 vojáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a kolik jich tam máme my ???? platíme daně na tyhle zmetky kteří zrazují vlastní zem a my pořád nic takhle padnem opravdu do sraček usáci se tady prohání po dálnici jako doma za doprovodu sobotky a zmetka stoltenberga hnus sobotka bude viset za zradu !!!!

   Smazat
 5. Přátelé,bruslíme na tenkém ledu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš bych řekl,že jsme zatím po kotníky v hov...,ale nebude trvat dlouho a budem tam pokrk,s celým tím EU....

   K tomu nepořádku:všichni ti teoretičtí sluníčkoví vítači emigrantů a to hlavně z řad tzv.inteligence a umělců,by se měli chopit úklidových prostředků a jít místo nezávazného kecání uklidit ten bordel.

   Smazat
  2. oni bydlí v plotech obehnaných městysech, chránění sekuriťáky před luzou(ano i nás obyčejné lidi za ni mají), buďte v klidu, k těm přijdou až nakonec, a hlavně oni, až třeba na to přijde sbalit kufry a vypadnout do té své Ameriky odletí, mají na to.

   Smazat
 6. http://www.nwoo.org/2015/09/09/czechnews-tv-zpravy-9-9-2015/

  přátelé, ta bezmoc lidí, ta bezmoc policistů v těch zprávách...vážně jsme ve válce, proti těm masám nepomůže mít ani pistoli, pokud chcete přežít, sejmete jich pár a zbytek se na vás vrhne.
  Všichni tady cítíme, kam se to řítí,mnoho lidí toto ještě nezajímá, ale až to bude tady, bude pozdě. Ano. Našeminus je v tom, že jsme vychovaní coby slušní lidé. Nemůžu udělat něco, za co půjdu sedět protože mám závazky v bance, nemůžu jančit protože mám rodinu, kdo ji ochrání, až mě odsoudí?toto je svazující.A myslím si pro mnoho lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak pistole ,samopal a granáty !

   Smazat
  2. To mi připomíná mou oblíbenou písničku: "A za potlesku kulometů - jen tak mezi námi přáteli - když zachtělo se občerstvení, tak lítaly zčerstva šrapnely!" :o)

   Smazat
 7. &boh nas ochranuj, ked to uz sami nevieme. Alebo nechceme?

  OdpovědětSmazat
 8. Nežvaňte tedy, klávesnicoví hrdinové, a utíkejte na Václavák, ve dvě to začíná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď jsem odtud přišel , lidí tak 2 tisíce , dole několik set vítačů islámu , +-- 20 let ,většinou holky !!

   Smazat
  2. Chuďátka děvčata nepochopila, že v tomto věku jsou už pro muslimy stará? Jako občasné matrace vhodné, ale muslimové preferují mladší, mnohem mladší a obávám se, že ani přestup k islámu tzto "vlastenky" nezachrání.

   Smazat
 9. Představte si,že by jste byli na jejich místě. Nemají jinou šanci než se takto chovat. Pochopí to někdo ? Kdo z vás měl strach o život,hlad a žízeň? A všude by vás naháněli policajti.To lidé by určitě byli raději doma, ale domov již nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to víš, že ty co se tam vys_ali nemají domov? To poznáš podle tý sračky co po nich zůstala?

   Smazat
  2. Pane Bedřichu ti, kteří jsou schopni zaplatit 10tisíc EUR převaděčům, nejsou pro mě chudáci, kteří by se odemne měli dočkat pomoci. Ti kteří pomoc opravdu potřebují jsou v táborech v Libanonu a v Turecku, ale jaksi nejsou pro nikoho moc zajímavý. Tím samozřejmě nechci zpochybňovat hrůzy, které se tam dějí. Člověk, který utíká před nebezpečím a chce pomoct se chová trochu jinak, než jak nám ukazují videa.

   Smazat
  3. aha,maju smed a hlad, preto tam nechali zemle, jablka-tie su aj od smedu aj hladu, vo vlaku je toaleta-vys---li sa pod sedacku-to je pohrdanie nami ako celku!

   Smazat
  4. Bedrich Dvorak12. září 2015 13:09
   Jejich počínání, lze chápat také tak, že si ničeho neváží, protože vědí, že na další štaci je pro ně připraveno další oblečení a jídlo. Organizátor, k tomu ve všech státech využívá své NGO.
   Podle mého názoru, to je totiž organizovaný přesun bojovníků/odbojníků na naše území, krytý davem, který byl v jejich domovech zmobilizován k placenému přesunu. Cílem této akce, je rozvrat a zničení identity evropských států, pro snadnější manipulaci s nimi.
   Mezi masou importovaných imigrantů, je jistě i pár nešťastníků, kterým byl domov rozbit, ale takoví jsou spíše v táborech v sousedních zemích Středního východu. Těmto několika nešťastníkům, pokud je možnost je identifikovat, je třeba vyjádřit nějakou formu podpory.
   Ostatní je však nutno vracet, neboť pro nás představují hrozbu. Zkušenosti z evropských zemí, kde jsou s bezhlavým přijímáním muslimského živlu dále, se tato hrozba již mění v realitu. Navíc, oni se ani netají tím, že mají v úmyslu měnit uspořádání, dle svých zvyklostí, tedy působit rozvrat.
   Už předem nás informují, že zde hodlají dělat problémy, ale někteří našinci na ně hledí, jako na chudáčky. Asi by měli vědět, že tito imigranti zase hledí na nás, jako na chudáčky. P.K.

   Smazat
  5. Vážený pane, mi starší generace jsme byli i ve válce, nebo v partizánském odboji, ale tohle se nevidělo nikde. Když jsme utíkali do ciziny tak proto, aby jsme tam bojovali za svobodu nás všech a ne proto, kde mají lepší soc. dávky. Na to nemám vůbec slov.

   Smazat
  6. Ti lidé mají doma bojovat za svou vlast a ne utíkat !!

   Smazat
  7. Někde psali, že v městech, kde bivakují jsou obsazeny hlavně kadeřnictví, podívejte se na ně, jak jsou ostříháni a vyholení, tihle lidi, že jsou měsíce na cestě ze Sýrie, že opustili tábory, No to těžko.

   Smazat
  8. Je vidět,že strach vyvolaný masovou propagandou funguje dokonale. Lidé v Evropě se dělí na ty,kteří přemýšlí,na ty co nepřemýšlí vůbec a na ty co se bojí všeho.Jsme malinký kousek Evropy a máme tady nahustěno vše. A blbost vítězí jako vždy. Lidé za to nemohou. Od okupace Německem po Mnichovu trvá ten tlak a propaganda na lidi neustále. I ten antiruský tlak se lidem již zajídá Jsou to pitomosti sice rafinovaně předkládané,ale jsou to pořád jen pitomosti.
   Blahoslavení chudí duchem !

   Smazat
  9. Pane slovenský anonymní, to hovno je v autobuse, ne ve vlaku (srovnejte sedačky). A podle objemu to bude dětské. Děti to holt někdy neudrží, no. Ale je pravda, že dospělí to mohli aspoň utřít...

   Smazat
  10. Pane Dvořáku, jen teoreticky, pokud by u nás vypukla válka, vy by jste zde zanechal rodinu a emigroval někam jinam? Opravdu? Neargumentujte tím, že by jste se pro rodinu vrátil, jakmile by jste v emigraci získal bydlení a práci. To je prostě nesmysl, pokud by vám a vaší rodině skutečně hrozilo nebezpečí. Lidé nejsou tak hloupí, aby vám na tyto rádobyhumánní řečičky naletěli. Nebo si vezměme Donbas, většina mužů tam (samozřejmě, že i tam se najde morální spodina, která raději uteče) odvedla své rodiny do Ruska a pak se vraceli na Donbas bojovat. Toto je normální reakce muže, který chce ochránit svoji rodinu, svoji vlast.

   Smazat
  11. Bedřich Dvořák 10:09: Neuniklo vám, že ta masivní mediální propaganda mainstreamu je namířena na to, abychom imigranty přijímali bez omezení? Nebo máte pocit, že některá oficiální média nám ukáží i to, jak to vypadá v muslimských ghetech v evropských městech, nedávnou demonstraci muslimů v Dánsku za Islámský stát tamtéž např.? Povyšujete se nad ostatní diskutující, ale to vy sám jste obětí propagandy. A jak je vidět, podle vás ti přemýšlející dokonce umí rozeznat dětské výkaly od výkalů dospělého. Většina imigrantů se v angličtině dožaduje různých výdobytků a ústupků, ale nedokáží požádat řidiče autobusu, aby jim zastavil. Ano, to jste vy, ti přemýšlející. Kdyby se nejednalo o tak kritickou situaci pro nás, člověk by se i pobavil.

   Smazat
  12. Pane Dvořák to co jste napsal,snad nemyslíte vážně,Vy jste neviděl to ovoce v bednách a jak vyhazují pet-lahve s vodou pokud jste myslel vážně co bylo psáno tak si je nastěhujte k sobě.Děkuji

   Smazat
 10. EU je Titanic pod nadvládou Bruselu a USA určena k likvidaci a vyvolání permanentního chaosu.Němci v čele s Merkelovou zvou všechny imigranty do Německa, pak je chtějí přerozdělovat pod pohrůžkou násilí nebo odstřižení toku financí i do zemí V4.Gratuluji Německu, Švédsku k islamizaci, kde za pár let bude platit právo šaríja i pro Mutti všech imigrantů.Pokud se Maďarsku-Orbánovi podaří, byť silou potlačit imigraci, USA zřejmě budou kroutit ruce a kdo ví, co ještě vymyslí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maďarsko jako jediné pořád ještě dodržuje mezinárodní azylové smlouvy a schengenská pravidla a za to mu spílají, rakouský kancléř jako fanatik solidarity dokonce řekl, že maďarský premiér se chová jako nacista. Všichni teď říkají, že je třeba chránit vnější hranici EU a když ji teď Maďarsko uzavře, tak tudy ten proud desetitisíců běženců bude uzavřen a bude se přelévat jinudy. Jednou bude muset uzavřít hranic i Rakousko a Německo a pak se přes Slovensko bude valit ta invaze k nám. Paralýza EU bude pokračovat, Merkelová bude dál žvanit a Juncker bude pořád dál a dál přidělovat kvoty zemím které kvóty neuznávají a posílat běžence tam kam nechtějí.

   Smazat
 11. Fotografie vystihují vztah k západní kultuře, kdy všichni imigranti podle mainsreamu jsou vzdělaní, pracovití, inženýři, kteří obohatí naši kulturu.Obohacování již probíhá, myslím, že se všichni těšíme.Pumpujte sem miliony, ty tisíce nám nestačí, milý Brůseli, frau Merkel a pane Junckere!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Představte si,že jste v davu 3000 vystrašených lidí,kteří nevědí, co se kolem nich děje a co se na ně chystá. Mnozí již nemají peníze a mají kolem sebe své děti. Humanitární organizace jim sice přivezou jablka a housky se salámem,ale oni nechtějí porušit své přesvědčení.Mnozí salám prostě nemohou a to mnozí z vás nechápete. Na louce samozřejmě nejsou WC ani odpadkové koše. V autobuse nikdo nebude zastavovat jen kvůli nějakým tělesným potížím.
   A na závěr to někdo všechno nafotí ze všech stran,aby to vypadalo co nejšílenějí. Proberte se lidé. Můžete se dostat kdykoliv do podobné situace. Vůbec neuvažujete rozumně a s pochopením. A to se vám jistě uvnitř vaší duše vrátí.Člověk není v principu taková svině jak mnohdy vypadá. A ti lidé nejsou na výletě !!!

   Smazat
  2. Pane Bedrichu Dvoraku, video speciálně pro Vás:

   https://www.youtube.com/watch?v=dxfyjKqq-n8

   Nemohou housky se salámem, ani jablka, a vodu taky ne?
   Zahazování humanitární pomoci do kolejiště, to je taky ten způsob, kterým vytvářejí nepořádek. Ani v největší nouzi se takto slušný člověk nezachová. Je to pohrdání nejhrubšího zrna. To vy se proberte!

   Smazat
  3. Do pihele tmavýho, když mám hlad a Alláh mi po ďaurovi pošle housku se salámem, tak neremcám a sežeru housku se salámem. Když ne, tak holt budu o hladu, no.

   Smazat
  4. Bedřich Dvořák: 10:17: Pane Dvořáku, přestaňte zde prezentovat svoji naivitu a konejte. Ujměte se některých imigrantů a solidárně se rozdávejte, ale za svoje. Nevidím jediný důvod, proč doplácet na blbost jiných, takových jako vy. Blahoslavení chudí duchem, jak jste již napsal. Ani netušíte, jak je to vhodná sebekritika.

   Smazat
 12. To jsou ti, co podle naší hospodářské komory mohu až v počtu 5000 rychle zaplnit místa v průmyslu anebo co jim slovutná Univerzita Karlova umožní zdarma studium. Můžeme být ještě blbější?

  OdpovědětSmazat
 13. Tak jestli ta většina z nich vyznává muslimskou víru, tak jsem až teprve teď, z té obrazové dokumentace, pochopil, proč oni ani za nic nejí vepřové. Nejsou to kanibalové, to je dobrá zpráva. r.

  OdpovědětSmazat
 14. Pobíhá u nás stádo sviní.
  Kdyby jenom pobehovali ... oni nám VLÁDNOU !!!

  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětSmazat
 15. A co na to sluníčkáři pro které je ekologie a třídění odpadu,podle nich samých-smyslem života.

  OdpovědětSmazat
 16. Když Němcům nevyšlo přesídlení Slovanů na Sibiř kde by jsme v pracovních táborech pracovali pro říši,tak teď si chtějí navozit černochy o kterých si myslí že na ně budou makat až budou v důchodu.Je to fašismus č.II a nejen že to jako minule poserou sobě ale zase do toho navezou celou Evropu,a Francie, Británie a Itálie to orazítkují mnichovskou dohodou č.2

  OdpovědětSmazat
 17. Vašnosto, je mě ze všech těch multi-kulti obrázku na blití. Třikrát fuj, fuj, fuj!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Jako vzdy se hleda vinik jinde- tentokrate ne v USA ale v Nemecku.
  Zapomina se, ze Nemecko plati do pokladny EU 60% a vice nez
  Anglie a Francie dohromady. nehlede na vsechny platby OSN,a jinym organizacim. Nemecko neni svobodnym statem - jakmile by se trochu branilo, vytahnou na neho holokaust a platte a platte i ti, co se narodili 50 let po valce.
  Nemci nemohou se branit, kdyz v jejich zemi je jiz od valky americka armada s atomovymi bombami.A nemohou ani rici, ze
  to zniceni Blizkeho vychodu musi slouzit bezpecnosti Izraele a ze
  ta prazdna mista na Syrii budou vyuzita pro vystavbu Izraele.
  Evropa je odosuzena k zahube a tim zustane jediny protivnik Rusko, ale to po zniceni Evropy je na rade.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německo platí do pokladny EU 60% a více...ano, z daní Němci vlastněných firem v Česku a dalších zemí vých Evropy, jejichž zisk převádí do Německa a v nichž jejich východoevropští poddaní pracují za trojnásobně nižší plat než ti němečtí....a tak by se dalo pokračovat....

   Smazat
 19. Ja hned rikal ze poradat sjezd ctenaru Nove republiky je chyba.

  OdpovědětSmazat
 20. Madarsky premier Orban to rekl na plno - ti urprchlic to nejsou uprchlici
  z rozbitych mest, ale ti, kteri meli prachy a usadili se v Libanonu.
  Jelikoz ale Libanon je na mizine, tak je vystvali do Evropy a hlavne do bohateho Nemecka a Svedska.Odtud v ramci Evropy budou po zaregistrovani prechazet i k nam.
  Nevidil jsem na nich zadnou podvyzivu nebo spatne obleceni-
  Zniceni Nemecka a Nemcu je stale opakovana odveta za holokaust
  nestaci miliary co do Izraele poslali - musi se zlikvidovat jako
  jste nas a Zidy chteli likvidovat.Vse se necha zaplatit i ty bezebce, aby sli tam, kde jsou prachy - jim nejde o svobodu ale o prachy,
  jinak by zustali uz v Recku,Madarsku nebo Srbsku

  OdpovědětSmazat
 21. To je jasné,že i Izrael v tom hraje důležitou roli,zas tak nevěřím,na připosranost Německa,aby si nebyly vědomí toho co může nastat v Evropě.Jen ta ochota Merkaelové vůči utečencům,nasvědčuje víc o Německé vychytralosti.Je nutno za každou cenu,utečence nepřijímat a řešit to už v místech jejich srocování.
  Kdyby si někdo dal práci,ať to objasní,Korán je jen opsaný Talmud i Tóra.

  OdpovědětSmazat
 22. S pověstnou německou pořádkumilovností bude konec. Z obrázků si může vzít mustr pro budoucí kulturní obohacení celá EU. r.

  OdpovědětSmazat
 23. Vám poděkování a lásku vám a kdybycom se víckrát neviděli, bylo to překrásné a bylo toho dost.

  OdpovědětSmazat
 24. Bude se snad ještě někdo divit Maďarsku, že od příštího týdne uzavře hranice a jejich překročení bude zhodnoceno jako trestný čin se sazbou až 3 roky, pro převaděče až 20 let (jak nám prozradila ČT v projevu představitele Maďarska), když imigranti po sobě zanechávají takové "dárečky"? Co na to ti milovníci multikulti? Vezmou si je na byt a naučí je pořádku? Nebo tu špínu po sobě zanechávají jen proto, že pohostinstvím Maďarů pohrdají a jinde v Evropě budou čistotnější? Nechtějí je ani v jejich kulturním prostředí, v Saudské Arábii, která je odmítá přijímat, ale investuje do stavby 200 mešit v Evropě: http://aeronet.cz/news/tomu-neuverite-saudska-arabie-nabidla-nemecku-pomoc-s-vystavbou-200-mesit-aby-se-uprchlici-meli-kde-modlit-100-tisic-klimatizovanych-stanu-maji-sejkove-pro-poutniky-do-mekky-ne-ale-pro-uprchliky/
  Budeme se chodit modlit do mešit v Evropě za čistší prostředí, protože to bude jediné čisté místo? Špinavou mešitu jsem ještě neviděl. r.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co nabízí Saudi??? Šukáče pro nezletilý holky!!! Mešity ať si staví ve svých buzerantských prdelích. Ať si je vezmou do těch svých a ušetří za stavby!

   Smazat
 25. a nech sa páči, vziať si ich do bytu..

  OdpovědětSmazat
 26. Proč těm imigrantům nedají praci, aby to uklidili a pokud se mu nechce, tak nedostane jídlo. Vždyť je to tak jednoduché.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jídlo a oblečení, jim po trase rozdávají Amerikou placené GMO. Ty mají za úkol zajistit hladký tok migrantů.
   Všechny vedlejší náklady, nesou v rámci EU-solidarity, "hostitelské" státy:-) P.K.

   Smazat
 27. Blicí listy: http://www.blisty.cz/art/78908.html
  Budeme je muset přijímat. Nebo nám "zkroutí ruce?" r.

  OdpovědětSmazat
 28. Oh dear. Lots of people who have not used to waste management and who don't know or care how to do it.. well they leave a mess. At least this will bring labor for the people. You know, it is said that the immigrants will employ themselves in cleaning business. This might be a perpetuum mobile.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty blbče tady jsi v česku tak se nauč česky hodně čechů nesnáší usáky jako světovou škodnou !!!!!!!!!!

   Smazat
 29. Vlastenka


  To nejsou lidi, to je dobytek!
  A tohle si sem budeme tahat, když máme podobnou verbež v Chánově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není dobytek, to jsou muslimové. Ti , co zmiňujete v Chánově
   dosud nepřijali islám. Teprve pak mohou zažádat o převedení přetransportovaného kostela Nanebevzetí panny Marie na mešitu. Je to pěkné místo, s vodní plochou, labutěmi a blízko je hromadná doprava (nádraží, tramvaj). Václav Cílek uvažoval o této situaci před půl rokem:
   www.youtube.com/watch?v=h2Yexf1awtk

   Smazat
  2. pane Šmídle, když se někdo chová, jako dobytek, tak si ten název zaslouží. O příslušnosti k víře Vlastenka nepsala.

   Smazat

  3. Máte pravdu, že běženci, vystavení rychlé zkáze svého živobytí ve vlasti, se budou chovat chaoticky bez ohledu na víru (pokud je jejich chování vskutku nouzové).Doposud je ale ve Francii a Německu (např.) víra spojuje a oni směřují k vytvoření ghetta.Na Václava Cílka upozorňuji proto, že možnou migraci ,jako důsledek nedostatku zdrojů potravy (nakonec vyvoláno vnějším zásahem ),
   stejně jako směr migrace (nehlídaná místa Schengenu) popsal dávno před událostí.   Smazat
 30. Taky jim zatleskáme, že.

  OdpovědětSmazat
 31. - Zdravím : "Tak nám vítejte tady u nás v Evropě, a nechť je VAŠE kultura, vzorem pro tu naší": k těmto stopám oné kultury opravdu není co dodat : osobně bych dotyčné (psal jsem jiný slovní výraz, ale byl jsem okamžitě bloknut) přiměl k odstranění oněch jejich "stop": ale nezoufejme, vždyť přícházejí další a další ... //PS. zajímavý článek a video najdete na AE News - Aeronet.cz, "Řecko zadrželo loď s humanitární pomocí pro uprchlíky v Evropě, uvnitř bylo 5000 brokovnic a půl milionu amerických nábojů" //. - případné - veselé Vánoce a Nový rok, vám přejí vaší noví spoluobčané ...

  OdpovědětSmazat
 32. - Zdravím : "Tak nám vítejte tady u nás v Evropě, a nechť je VAŠE kultura, vzorem pro tu naší": k těmto stopám oné kultury opravdu není co dodat : osobně bych dotyčné (psal jsem jiný slovní výraz, ale byl jsem okamžitě bloknut) přiměl k odstranění oněch jejich "stop": ale nezoufejme, vždyť přícházejí další a další ... //PS. zajímavý článek a video najdete na AE News - Aeronet.cz, "Řecko zadrželo loď s humanitární pomocí pro uprchlíky v Evropě, uvnitř bylo 5000 brokovnic a půl milionu amerických nábojů" //. - případné - veselé Vánoce a Nový rok, vám přejí vaší noví spoluobčané ...

  OdpovědětSmazat
 33. Kdo někdy navštívil nějaký arabský stát a neseděl jen v hotelu nebo se neválel na pláži ale vystrčil nos i mimo turistickou zónu, ten ví, že takhle to tam vypadá úplně běžně :/

  OdpovědětSmazat
 34. Mě ty obrázky nepřekvapují. Přesně tak jsem si tu multikulti představovala. Evropa má co chtěla. A bude hůř.

  OdpovědětSmazat
 35. To je jejich kultura . V Praze mužou tito pokakánkové poskákat naše vítajíci promuslimské demonstrantky . Nejlépe ve stanu pražslého majdanu .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.