Reklama

středa 9. září 2015

Nové břímě na ramenou Německa


Natalia Meděn
9.9. 2015   Zvědavec
Na základě průzkumů veřejného mínění je příliv přistěhovalců a uprchlíků nejžhavějším tématem zaměstnávajícím lidi, které zastiňuje ostatní záležitosti, dokonce i krizi v eurozóně.Podle odhadů německého politika Sigmara Gabriela utratí letos Německo tři miliardy euro na uprchlíky a přistěhovalce. Některé odhady uvádí, že by to mohlo být mnohem více. Ale jak ukázaly události v Heidenau, znepokojení zapříčiňuje něco jiného. Německá kultura a způsob života by mohly být postupně příchody přistěhovalců zničeny. Kdo a proč potřebuje islamizaci Německa? Neexistuje způsob, jakým by se německá společnost mohla této otázce vyhnout. 
Podle německého ministra vnitra Thomase de Maiziere očekává Německo příjem 800,000 žádostí o azyl, jen v tomto roce. „Postaráme se o to,“ řekl svým obvyklým vojenským způsobem (působil jako ministr obrany, jeho otec byl jedním ze zakladatelů Bundeswehru). Nikdy to nerozvedl. Podle de Maiziere bylo nespravedlivé, že Německo muselo přijmout 40% všech uprchlíků, kteří letos dorazili do Evropy, tedy téměř čtyřnásobek toho, kolik jich přibylo do země za celý loňský rok.

Ale politici odkazující se na evropské tradice humanistického smýšlení říkají, že 800,000 žadatelů o azyl představuje méně než 1% populace Německa. Zdá se, že zapomínají, že to již není o křesťanském soucitu. Člověka napadá, že článek s onou specifickou zmínkou o křesťanském odkazu představujícím základy moderní Evropy byl vzat přímo z Lisabonské smlouvy.

Německá média okamžitě rozjela propagandistickou kampaň, vyzývající k přátelskému přístupu k migrantům. Média nabízí historky o dobrých samaritánech pomáhajícím uprchlíkům. Jedna herečka podávala jídlo, herec dával peníze na vybudování útočiště pro azylanty, jeden člověk nabízel Wi-Fi a dobrovolník pracoval v přijímacím středisku uprchlíků… Internetový přístup k materiálům věnovaným problémům s uprchlíky je zablokován. To je tou nejpřekvapivější věcí. Tyto články jsou drženy mimo veřejnou rozpravu. Na rozdíl od ostatních případů nemají Němci příležitost se k této věci svobodně a volně vyjadřovat. Z jakéhosi důvodu není politika a činy vlády předmětem diskuse. Osobní názor na problém migrantů by neměl být sdílen s nikým. Útok přistěhovalců na policisty v Suhlu se do pozornosti nedostal. Soudobá pravidla politické korektnosti existenci tohoto příběhu zakázala a nesmí na to být v médiích poukazováno.

Líčí se sentimentální historky o německé laskavosti a pohostinnosti ve vztahu k přistěhovalcům, popisující události, které se dějí ve „správném“ světě. V paralelním světě (reálném, „nekorektním“) jsou věci jinak, lidé organizující protesty proti přistěhovalectví jsou obviňováni z rozvratných akcí. 23. srpna se do zpráv dostaly protesty zorganizované v Heidenau v Dolním Sasku ve východní části Německa. V tomto případě bylo protestujícím rychle dáno na srozuměnou, že porušili zákon a pořádek – věci v Německu tolik respektované. Oficiálně byly události popsány jako akce organizovaná pravicovými radikály pomocí sociálních sítí. Zde je závěr: vláda by měla vyčlenit více prostředků na šmírování internetu a sledování aktivit Němců. Reakce německých politiků je překvapivě jednohlasná: to, co se stalo v Heidenau, je nepřijatelné; protestní akce byly nezodpovědné, nevhodné, ostudné a odporné, atd.

Ministr vnitra a ministryně spravedlnosti přišli s těmi nejpozoruhodnějšími výroky. Řekli, že policie tvrdě zakročí proti odpadlíkům nechtějícím lidi přicházející z jiných zemí. Pak byla posílena přítomnost policie kolem ubytoven přistěhovalců a postaveny kolem nich bezpečnostní zátarasy. Policie žádala kolemjdoucí, aby se prokázali. Německá ministryně obrany Ursula von der Leyen prohlásila, že armáda se problémů souvisejících s ubytováváním uchazečů o azyl aktivně zúčastní. Armáda ve spěchu zřídila tábory pro uprchlíky. Domorodí Němci to oceňují: aspoň dočasně se budou moct vyhnout nechtěným sousedům. Čímž si armáda posiluje svůj vliv na vnitřní situaci v zemi. Činí tak bez pozornosti veřejnosti. Téměř všude mají z tohoto faktu radost. Ministryně Ursula von der Leyen se stává populárnější. Potřebuje to. Stále silněji kolují zvěsti, že bude patřit ke kandidátům na místo kancléře.

Jako obvykle opozice obviňuje vládu. Nutno poznamenat, že její výtky nejsou oprávněné. Podle de Maiziere země před uprchlíky dveře nezavře. Podle vice-kancléře Sigmara Gabriela dokázala vláda vydolovat další miliardu euro na podporu uchazečů o azyl. Primárním cílem je pomoct uprchlíkům během studené německé zimy.

Zelení jsou evidentně se zdráhavostí této vlády pokračovat v přijímání milionu uprchlíků ročně nespokojeni. Chtějí liberalizovat pravidla pro udělování politického azylu a přijmout zákon o přistěhovalectví, který v Německu stále neexistuje. Zde je třeba zmínit něco důležitého. Ve většině případů je předpokládáno, že uprchlíci přichází do Německa na dlouhou dobu, či nastálo, řečeno přesněji. Takže to není jen o finanční podpoře, ale i o naučení se jazyku. Nějaký architekt zafinancoval knihovnu pro nově příchozí, někdo začal vyučovat němčinu, někteří lidé zvou uprchlíky do svých domů na šálek kávy. Martin Patzelt, poslanec za CDU, uvítal dva žadatele o azyl ve svém domě. Jeho žena jim dává lekce němčiny. Vše vypadá výstředně. Podvědomě jsou někteří lidé přesvědčeni, že jedinou věcí, o které azylanti sní, je pracovat a vydělávat si na chleba.

Podle Volkera Bouffiera, prezidenta německého státu Hesensko, by učitel v Albánii potřeboval dva až tři roky k tomu, aby si vydělal stejně, jako za tři až pět měsíců v Německu. Není tak naivní, aby zapomínal na životní náklady. Němečtí podnikatelé evidentně vidí vyhlídky na zisky, jak do země přichází levná pracovní síla. Šéf chemičky EVONIK věří, že těm, kterým nebyl udělen politický azyl, by měla být nabídnuta pracovní místa v Německu. Troufám si tvrdit, že Ursula von der Leyen by proti naplnění volných míst v armádě odvážnými chlápky, kteří již svoji udatnost dokázali útokem na hranicích Makedonie nebo na eurotunel La Manche, nic nenamítala.

Bez ohledu na to, co říkají politici, počet lidí naštvaných kvůli rostoucímu přílivu uprchlíků roste. Asi před měsícem bylo oznámeno, že podpora myšlence snížení počtu uchazečů o azyl od počátku roku vzrostla o 23%. Němečtí experti, kteří se pokusili tento fenomén vysvětlit, nejsou zcela otevření a poctiví. Například Jürgen Falter, německý politolog, připouští, že nespokojenci nejsou pravicovými radikály, ale řádnými občany, kterým se nelíbí fakt, že mnoho migrantů vstupujících do země nemusí mít ve skutečnosti na statut žadatele o politický azyl právo.

Věřím, že to není věcí skutečně znepokojující Němce. Není to o zatížení rozpočtu, nebo, jinými slovy, o navýšení břemena na ramenou daňových poplatníků. Podle odhadů německého politika Sigmara Gabriela utratí letos Německo tři miliardy euro na uprchlíky a přistěhovalce. Některé odhady uvádí, že by to mohlo být mnohem více. Ale jak ukázaly události v Heidenau, znepokojení zapříčiňuje něco jiného. Německá kultura a způsob života by mohly být postupně příchody přistěhovalců zničeny. Kdo a proč potřebuje islamizaci Německa? Neexistuje způsob, jakým by se německá společnost mohla této otázce vyhnout.

8 komentářů :

 1. Německá partaj CDU-CSU, ale i levicová SPD, jsou prolezlé imbecilními, nebezpečnými psychopaty, fanatiky a přívrženci tvrdého multikulturalismu a neskutečnými pomatenci, zamýšlející sociální genderické mísení ras v Evropě, s cílem vytvořit tzv."nového evropana", který bude poddajný, méně inteligentní a tedy velmi dobře ovladatený elitou. Merkelová, Schauble,Steinmeier, i bývalý evangelický kazatel Gauck, (co se stal nedopatřením prezidentem), se chovají jak smyslu zbavení.Situace se po 80-ti letech v Německu opět radikálně extrémizuje, což nepovede rozhodně k ničemu dobrému. Od r.1933, kdy se k moci dostala NSDAP, tak byly tendence vytvořit nového árijského Němce, a všechny ostatní rasy odsunout za Ural, aby nepřekážely Árijcům v "jejich evropském prostoru".To byl extrém č.1. Nyní, co v Německu trůní pomatená Merkelová a její CDU-CSU, velmi silně podporováni neogoebbelsovskou mainstreamovanou propagandou, je opět tendence vytváření Nového evroarabského člověka, který zapomene na tradice, hodnoty i lásku ke svým národním kořenům, ke své vlasti, která bude uměle rozbita touto debilní politikou o mísení ras. Extrém č. 2. Prostě, tito političtí idioti a ignoranti nechtějí slyšet, že muslim nikdy neuzná a netoleruje žádné jiné náboženství, ani jiné vyznání, než to své muslimské, neuzná nic jiného než klanění se k Alláhu a Mohamedovi, a čtení jediné knihy knih - koránu. Všechny ostatní knihy i víry jsou kacířské, a musí být provždy zničeny!!! Středověk myšlení a uvažování těchto muslimů je nepřehlédnutelný, a přesto se Merkelová, Steinmeier, Hollande, Fabius, Juncker, Tusk a další podplacení pohlaváři EU chovají tak, že je nic jiného, než naplnění jejich zvrhlého cíle nezajímá. Už vůbec ne to, že hrozí reálná hrozba zániku klasické evropské kultury, civilizace, křesťanství, i bílé evropské rasy. Prostě likvidace všeho, co po staletí utvářelo domov a identitu stovkám miliónů obyvatel Starého kontinentu. Je třeba rozhodně zastavit ty šílence včas, i za cenu jejich násilného odstranění od jejich zneužívané politické moci !!!! Zůstává pro mě velkou záhadou, jak si Němci v posledních volbách mohli nechat znovu naimplementovat takovou veš do čela své země, jako je právě pomatená Merkelová - ta Merkelová, jež chce být synonymem likvidace nejen Německa, ale celé Evropy, aby splnila zadání svých NWO páníčků v pozadí ?! Pak ty následky budou ovšem fatální !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:33 - Pokusím se to dopovědět.Struna praskne,kyvadlo prudce doprava, nezvladatelně k hnědým.Co za to mohou odletí do svých destinací za moře,chudí židé a imigranti budou oběti velkého hollocaustu.Svět bude v šoku ale očištěný připravený k NWO.Buď zametem s nimi nebo oni s námi.

   Smazat
  2. Německá Makrela očividně trpí nemocí šílených krav, ale spíše je vydírána a uplacena páníčky ze zámoří. Pokud se nepodaří zastavit tyto politické šílence a vlastizrádce a dojde k islamizaci Evropy, nepochybuji, že se zde vytvoření "nového poslušného otroka" hnědé pleti a nízkého IQ podaří. Ze zemí Evropy začnou odcházet původní obyvatelé, především intelektuálové, vědci a lékaři, zbohatlíci a věřím tomu, že mnoho Němců i se svým kapitálem odejde i do Ruska, kde už jich mnoho podniká, žije a jsou tam spokojeni. Nemluvím o nadnárodních firmách, které potřebují laciné a nenáročné otroky do montoven, ale o malých a středně velkých rodinných firmách. Tito lidé budou odcházet do zemí s lepší ekonomickou perspektivou, které dokáží zajistit svým obyvatelům bezpečí pro jejich práci a život. Z původních obyvatel zůstanou pouze ti, kteří nebudou mít peníze na to, aby začali někde jinde nebo odvahu a lidé jednodušší, kteří si třeba ani neumí představit život v jiné zemi. I to, že muslimští imigranti nevytvoří žádnou levnou pracovní sílu v Německu, musí němečtí politici dobře vědět. Muslimské ženy nepracují, většina nemá žádné vzdělání a pokud se provdají, zůstávají doma a rodí děti. Jak by také mohly pracovat při porodnosti 8,1 dítěte na ženu? Takže budou sedět doma, pobírat sociální příspěvky a rodit děti. A muži? Věří tady někdo, že je vůbec možné srovnávat německou pracovitost a disciplinovanost (mentalitu) s tou muslimskou? Pokud už, pak bych se snažila pracovní síly v Německu spíše nahrazovat Asiaty. Kolik z těch mladých muslimských mužů, kteří se chovají jako sběř, což nám média záměrně neukazují, chce skutečně pracovat? Tady jde opravdu o likvidaci německého národa a pokud bych měla projevit soucit, cítím ho spíše s nimi.

   Smazat
  3. Ráno jsem viděl na čt24 záběry z německého nádraží a zřejmě jim nedošlo co vysílají: jedna žena klasická sluníčkářka s cedulí na krku vítejte,hubu od ucha k uchu, buďto retardovaná nebo zhulená.Svalnatí muži(né černoši) vylézající z vlaku jí pohledem probodávali,jeden si všimnul kamery a udělal na ní véčko.Jen jeden.Dále nad schody z nástupiště do podchodu vyseli dvě prostěradla kda bylo barevně pastelkami vyveden nápis vítej v angličtině.Takto nechtěně ty hovádka z čt24 ukázali jak Německo vítá ..........

   Smazat
 2. Souhlas pane Povolný, situace se velmi vyostřuje, a političtí elitáři Německa začínají mít pocit, že si mohou dovolit vše. Až ta struna praskne, opravdu bude na scéně nový Hitler, nový,radikální führer, který nebude o nic méně nebezpečný pro Evropu, než jsou její současní političtí nýmandi, a než byl jeho předchůdce v období 1933 -1945. Aby opakování historie bylo úplné, Frantíci se před Němci vždycky poserou strachy, a spolu s Brity zase někoho obětují do chřtánu někomu mocnějšímu, tak jako nás v Mnichově 1938. Prý naši přátelé a spojenci??? K smíchu, jsou to představitelé států se zakořeněným kolonialistickým myšlením, které se prolíná i v dalších jejich generacích, a země jako Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, nebo SR a ČR, byly pro ně vždy jen opovrhující slovanská lůza, které se štítí.Pěkné a falešné to kamarády máme v té podělané EU. A to jsem se ještě ani nezmínil o Ukrajině, kde si svůj neokoloniální imperialismus zkouší nanečisto od loňska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda, všichni lidé z bývalé východní Evropy bychom si měli uvědomit, že jsme pro západ stále jen ta slovanská a další lůza z východu, jak nás pěkně nazývají, hamižná, netolerantní, lenivá, xenofobní lůza se stále nataženou rukou. Nastal čas začít být hrdí na to, že jsme z východu a dokázat jim, že se o sebe dokážeme postarat i bez nich a to dokážeme.

   Smazat
 3. Za sebe rovnou říkám, že raději uvidím v českých ulicích pochodovat české nácky než islámské fanatiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, ti si aspoň nespletou srdečné mávání s nactiutrhačným gestem bezvěrce.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.