Reklama

pátek 11. září 2015

P.C.Roberts: 11. září po 14 letech

11. 9. 2015     zdroj
Miliony uprchlíků jako důsledek washingtonských válek zaplavují dnes Evropu. čtrnáctileté masakrování muslimů a ničení jejích zemí jsou válečnými zločiny, jejichž katalyzátorem se stala washingtonská vládní konspirační teorie o 11. září 2001. Sbor nazvaný Komise 11. září neprovedl žádné šetření předmětného případu – nebylo povoleno jej šetřit. 

Komise sice zasedla, ale jen proto, aby vyslechla vládní verzi příběhu a zapsala jej. Poté předseda komise prohlásil, že tato komise „byla ustavena, aby k žádnému výsledku nedospěla“.

Oficiální vládní verze 11. září vypadá takto: Inspirováni a vedeni vousáčem z jisté jeskyně v Afghánistánu se 19 těžce popíjejících a z přemíry požitého kokainu říhajících muslimů ještě před tím, než se setkají s Alláhem, oddává břišnímu tanci. S použitím pouhých nožů přemohou palubní personál, pasažéry i piloty čtyř letadel, a následně pak dokáží dát nejsofističtějšímu systému letecké obrany na světě mat. A nehendikepování tím, že příručku Jak pilotovat tryskové osobní letadlo zapomněli v autě na letišti, překonají všechna bezpečnostní opatření a po dvou jejích zásazích do dvou věží se TŘI věže stulí k zemi.

Zákony fyziky jdou k čertu a svět v nepopsatelném děsu pozoruje, jak asymetrická poškození a roztroušeně vzniklé požáry způsobují, že betonem a ocelí vyztužené budovy se téměř jedním rázem a navíc i volným pádem řítí k zemi – což byl úkaz zpozorovaný poprvé v historii.

Bez ohledu na svou ďábelskou úskočnost a skvělé naplánování akce však atentátníci udělají jednu botu – poskytnou úřadům informaci o své identitě. A to tak, že si před akcí nechají zhotovit plamenům a explozím odolávající cestovní pasy, které bez úhony přečkají destrukci betonu i roztavení ocele, a budou po akci nalezeny. A to na samém vrcholku hory sutin, jež po zničených budovách zůstaly.

Pozn. překladatele. A například v ČT tomu všihni věří.

Vybral a přeložil Lubomír Man

144 komentářů :

 1. Vysetrovani bylo davno ukonceno a vysledky publikovany. Slabomyslnym konspiranim teoriim dnes muze verit jen uplny pitomec.
  Ale vy si musite na pamatku 3000 obeti plivnout i v den vyroci tragedie, zejo slizka komunisticka lejna ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cha cha a ty skutecne veris na 3 veze dvema ranami? A sveho otce komouse odpros za to lejno.

   Smazat
  2. V SSA 86 % občanů nevěří oficiální báchorce, že pár drbanů z afgánské jeskyně přelstilo všemocné SSA, jejich výzvědné služby a bezpečnostní kontroly jako policejním státě i řadu dalších opatření a 2 letadly sundalo v New Yorku 3 budovy. Zřejmě jsou všichni "slabomyslní" a ty jsi zřejmě genius.
   Vysledky vyšetřování sice byly publikovány, ale pravda nikoli !!!!
   Důkazů a argumentů, že letadla ani následný celkem nevelký požár nebyly schopny způsobit zřícení budov jsou tisíce stran.
   Jeden dosti podstatný argument :
   Z 200 tis. tun hmotnosti "dvojčat" odvezly pouhých cca 60 nákladních automobilů trosek a zbytek železa a betonu se asi odpařil. Letecký petrolej, kterého je v letadle snad pár tisíc litrů, není při hoření schopen roztavit železo a beton už vůbec ne. Znalci statiky a řízených demolic v SSA i v jiných zemích vylučují takový nesmysl, ale přesto existuje dost naivních idiotů, kteří věří tločincům z SSA a jejich propagandě. Pravda se však na světlo dostane - a bude to mnohem dříve, než si mnozí myslí !

   Smazat
  3. lietadla po starte mali v nadrziach viac ako 100 tisic litrov paliva. Velmi vela. Zlyhali hlinikove priecne vystuze. Pre pripad poziaru boli sice nastriekane pur-penou ale ta uz mala svoj vek a ak sa hlinik roztopil. Tym padom uz vonkajsie stlpy nic nedrzalo pohromade, odtlacilo ich smerom von a tisice ton nad nimi urobilo svoje. Stiahni si program Blender a mozes simulovat.Takze to tvoje par tisic litrov ci nevelky poziar su nezmyslom. Mozes vymyslat ze lietadla naviedlo CIA, ale fyzikalne pad tych budov je presne zmapovany.

   Smazat
  4. Jen dve otazky mistre ; prvni proc spadla budova wtc7 a druha pro spadly veze az do zakladu a ne jen nad mistem poskozeni a proc se pred dopadem na zem promenily v prach?

   Smazat
  5. Vodolejka
   Konspirativni teorie je ta historka o Usamovi a jeho ucednicich a jak to vsechno řídí ukryt v jeskyních divokého Afghánistánu a sem tam se hodí do musulmanského gala a dá interview v telce, uplny Holĺywood. Tzv konspiracni teorie múže tvořit i strana opacná. Holt, co nepapouškuje "mejnstrím", považuje málo myslíci nebo už mírné propláchnutý mozek za konspiraci. Myslete, lidi, a čtéte bděte!

   Smazat
  6. Vodolejka
   Konspirativni teorie je ta historka o Usamovi a jeho ucednicich a jak to vsechno řídí ukryt v jeskyních divokého Afghánistánu a sem tam se hodí do musulmanského gala a dá interview v telce, uplny Holĺywood. Tzv konspiracni teorie múže tvořit i strana opacná. Holt, co nepapouškuje "mejnstrím", považuje málo myslíci nebo už mírné propláchnutý mozek za konspiraci. Myslete, lidi, a čtéte bděte!

   Smazat
  7. Napriklad ze za pad wtc7 muze pozar v kancelari.

   Smazat
  8. pro Jozef Gatial: Jestli věříš tomu, že nosné konstrukce se dělají z hliníku, Pak určitě věříš i tomu, že se pořádá mistrovství světa v jízdě na vařených nudlích! Potom máš velkou šanci uspět. Gratuluji - mistře světa.

   Smazat
  9. Pre Gatiala: dve litadlá = 200 000 litrov paliva, budovy WTC = 200 000 ton ocele, čiže. 1 liter na 1 tonu ocele. Zázrak. Doporučujem ísť sa pozrieť k vysokej peci na tavenie ocele. Je to veľmi zložitý prístroj, ktorý bez kyslíku hnaného do vnútra pece nie je schopný dosiahnúť teplotu potrebnú na tavenie ocele. Bod tavenia ocele je cca 1 539 stupňov Celsia. Graf mi vtĺkali do hlavy ešte na strednej škole. Alebo iný príklad. Kováč a jeho pec. Je jednoduchá, ale na dosiahnutie teploty potrebnej na kujnosť ocele potrebuje hádaj čo? Zasa kyslík. Preto je u kováčskej pece kompresor na vzduch alebo mechy. Na škole som si mechov užil až až.
   Ten hliník je nóvum. Si asi lepšie informovaný ako staviteľ WTC, pretože ten v rozhovore popisuje stavbu ako oceľový skelet, ktorý má odolať v tej dobe, keď sa WTC stavalo nárazu dopravného lietadla. Voľajako si pozabudol na to množstvo betónu použitého na stavbu. Ako hľadám, tak hľadám, ale bod tavenia betónu neviem nájsť. Zato viem, čo dokáže betón rozbiť na prach. Explózia.
   Vytiahni si ruku zo šerbla a začni logicky a kriticky myslieť a nevypisuj kraviny.

   Smazat
  10. Pro P. Orsag: Doporučuji zhlédnout přednášku o studii pádu budov WTC 11. září 2001 doc. Ing. Ivana Němce, Csc a potom teprve kecat.
   Ocel navíc netaje ani se nevypařuje při 950 stupníc, což je teplota hoření kerosinu. Navíc ten podle videa vyhořel za 0,5 minuty, poton už se jenom kouřilo a tudíš teplota nedosahovala ani 600 stupňů. To vám potvrdí i dobrovolný vesnický hasič.
   Takže pokud na místě obchodního centra neplatí vyjímka ze zákonů dynamiky, budovy nemohly spadnout celé a pád by se zastavil cca v 1/3 výšky. Jako inženýr o materiálech něco málo vím. Martim.

   Smazat
  11. Takže profesor Bažant je blb?

   http://heiwaco.tripod.com/blgb.pdf

   Smazat
  12. Anonymni 10:45
   Čítali ste poriadne čo som napísal a na koho som reagoval? Tak si to prečítajte ešte raz.

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  15. TY KURVO>>!!!!!

   Smazat
  16. To patri tomu prvnimu prispevku - z 21.49!!!!

   Smazat
 2. Letadla jsou v oblibě. Vyšetřování připomíná také vyšetřování letu MH17, dosud nezveřejněno. Čeká nás opět pohádka z tisíce a jedné noci? Vrahům nevěřit-nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MH17 je prvni moderni vysetrovani bez nepohodlnych svedku a nepohodlnych casti ktere vysetrovatele nechali na miste. Takze to vysetruji hlsvne politicky - nakonec vinik byl znam Obamovi kdyz jeste pasazeri byli ve vzduchu.

   Smazat
  2. První zdaleka ne, však vyšetřování havárie letu Pan Am 103 nad Lockerbie bylo také naprosto zfalšované. A Kaddáfího za to řádně vybombardovali. Ale koho to dnes zajímá.

   http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/188484-dukazy-ktere-vedly-k-odsouzeni-atentatnika-z-lockerbie-jsou-pochybne.html

   http://zpravy.idnes.cz/libye-za-atentat-v-lockerbie-nemuze-tvrdi-zbrojari-f8f-/zahranicni.aspx?c=A070827_205000_zahranicni_dp

   Smazat
 3. Trotl 21:49 už se zase opakuje. Text si zkopíroval ze svého výpotku z článku "Lež jako dvě věže? "

  OdpovědětSmazat
 4. No alespoň nějaké to stanovisko k nalezenému nanotermitu kdyby oficiální činitelé dotlačili. Ale možná usoudili, že amerického Ramba nemusí takové detaily zajímat. Hlavně, když zodpovědně rozfláká, na co mu ukážou. A o ty chudáky, kterým Johny Rambo pomohl k bídě a na ulici, se postarají země EU. Ti neštastníci, kterým Johny pomohl do hrobu, si přijdou stěžovat jen velice těžko, takže opět žádný problém. A ještě za to nafasujeme Nobelovu cenu Míru.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Zadny "nanotermit" nalezen nebyl a NORAD byl v te dobe dobe temer nefunkcni. Byl nastaven na hrozbu ze SSSR ktery v te dobe uz neexistoval. Se startem stihacich letadel proti unesenemu letadlu nikdo nepocital.
  Atd. atd...... vy komousi jste z tech konspiracnich teorii uz uplne zblbli.
  Pak se nedivte ze vami lide pohrdaji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo nehleda nenajde.

   Smazat
  2. Dám ti malou nápovědu, hlupče s vymytým mozkem (pokud jsi placený troll, tak se za ten výraz omlouvám). Zkus si zadat na Google.com (víš co to je, že?) "nano thermite found in the dust". Pak si přečti alespoň jeden odkaz z těch mnoha, pak se posaď a zkus se zamyslet, tedy jestli máš čím, zdali to stojí za to tady neustále šaškovat a být všem inteligentním lidem k smíchu.

   Smazat
  3. Pro vaši informaci, ta práce o nanotermitu je od roku 2009 veřejně dostupná jako vědecká publikace, byl vytvořen hodinový dokumentární film a mnoho videí, něco málo prošlo i mainstreamem. Pochopitelně, že se oficiální místa rozhodla to ignorovat - mělo by takové právní a politické následky, že si je ani neumíme představit.

   Hypothesis, Dr. Steven Jones - film o nálezu nanotermitu ve WTC
   https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

   9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out | české titulky
   https://www.youtube.com/watch?v=bGJbiyqx_T8

   Mark Basile: Dust Analysis Raises Questions - 9/11
   https://www.youtube.com/watch?v=h1VmaCl4HwU

   Smazat
  4. Se startem proti unesenému letadlu nikdo nepočítal? Chlape, vždyť to je primární úkol v době míru u každého stíhacího letectva ve všech zemích! Ach ty má prostoto....

   Smazat
  5. Abel: "... co lze říci o zprávě, v níž NIST uvádí, že to nevypadá na důkazy o přítomnosti výbušnin?" Neuman [mluvčí NIST uvedený na seznamu autorů zprávy o WTC]: "Jistě, vždyť žádné známky něčeho takového neexistovaly." Abel: "Ale jak můžete vědět, že žádné známky neexistovaly, když jste po nich předtím nepátrali?" Neuman: "Pátráte-li po něčem, co neexistuje, plýtváte časem ... a penězi daňových poplatníků."

   Smazat
 7. Čest památce lidem , kteří zahynuli rukama vlastních vládnoucích vrahů ve Washingtonu DC a CIA..
  Slované mají ten dar, že vždy prohlédnou nekalé úmysly a špinavé hry !

  OdpovědětSmazat
 8. http://www.nist.gov/public_affairs/factsheet/wtc_qa_082108.cfm

  http://www.nist.gov/el/disasterstudies/wtc/faqs_wtctowers.cfm

  Na těchto odkazech najdou místní konspirační pošuci odpovědi na všechny, již tisíckrát odborně zodpovězené dotazy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dva odkazy nic nespraví. Diskutující mají načteno mnohem víc a pohádkám z tisíce a jedné noci už nevěří minimálně od té doby, co se lži stupňují, frekvence je každodenní a situace ve světě se každým dnem také zhoršuje. "Oficiální" verze jsou dávno zprofanované. Lidi zajímají už jen fakta.

   Smazat
  2. Diskutující mají načteno leda prd a jen opakují stále dokola jejich přitroublé otázky jak kafemlejnci.
   V odkazech jsou odborně zodpovězené odpovědi na vše podstatné.

   Smazat
  3. 23:47-Jestli jste četl jen ty dva články, na které odkazujete, tak máte fakt načteno prd jenom vy. Lidi opravdu nezajímají dennodenní lži. Proto čtou asi víc, než vy. Snažíte se zbytečně.

   Smazat
  4. 0:00

   Vaříte z vody. Nejste schopen polemizovat ani s jedním vysvětlujícím bodem tam, natož ho vyvrátit.
   A neschovávejte se zbaběle za "lidi"

   Smazat
  5. 23:33 a 0:00

   0:00

   Ahoj fašounku;)

   Dostáváš tady pěknou sodu;)

   Když máš ten NIST tak nastudovaný jakže to zdůvodnili výpovědi hrdinů policistů, hasičů a záchranářů o jezírcích roztavené oceli?

   Najdi mi tu část prosím Tě;)

   A taky tu jak tam vypovídal prezidentem oceněný údržbář, hrdina, zachránce asi 40 lidí, ten co odemkl nouzové východy a sám byl svědkem minimálně tří explozí v budově bez plynu a to i jěště před nárazem letadla do věže;)

   Tu mi tam taky najdi prosím Tě;)

   Vlastně počkééééééj nemusíš;)

   Ono tam nic z toho totiž NENÍ;)

   Ono se to totiž vůbec nestalo;)

   Oni si to všechno ti skuteční HRDINOVÉ kteří riskovali své životy VYMYSLELI;)
   a prot je vůbec nikdo, vůbec nikdy z NIST NEVYSLÝCHAL;)

   Očité svědky, profesionály zocelené desítkami kritických situací, nasrat na jejich svědectví, že;)

   Plus, nejsi schopen polemizovat ani vyvrátit jediný bod jejich zprávy: www.ae911truth.org/

   A to oni narozdíl od NIST s těmi hrdiny mluvili a hledali i stopy po výbušninách, na rozdíl od Tvého zdroje;)

   A neschovávej se ZBABĚLE za NIST, argumentuj sám za sebe nulo;)

   Jako svobodomyslný demokrat tuto sesion zakončím přáním ať si ten kdo chce znát pravdu prohlédne všechny dostupné dokumenty na internetu, SÁM se nad nimi zamyslí a sám se rozhodne co si myslí, že se ten den stalo;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  6. Kolko ludi malo byt v budove?A kolko ich tam v skutocnosti bolo?Matematika nepusti.Demolateri odviedly preciznu robotu.Skoro vsetci tomu uverily.

   Smazat
  7. Díky za odkazy na dobře známou zprávu NISTu, která papouškuje verzi neokonzervativní vlády Bushe & Cheneyho, ale to je bohužel to samé, jako šířit mezi spoluobčany infekční chorobu v naivním domění, že se jedná o lék.

   Smazat
  8. Já myslím, že není zapotřebí vůbec kolem toho polemizovat, stačí se podívat na video jak to padá,všechny demolice mají stejný průběh. No, a kdo je slepý, ten celý život špape v ho.....

   Smazat
  9. Sluníčkáři,

   tak ty jsi hledač pravdy a já ji mám za tebe hledat? Ty jsi hledač pravdy a nemáš ani tušení jaké jsou závěry vyšetřovací komise?
   Už jsem ti našel odpovědi o údajném termitu, teď ti najdu ještě odpověď o roztavené oceli a tím s hledáním pro tebe končím. Je to 2. odkaz odpověď 23.
   Jsi hledač pravdy? Tak si ty 2 odkazy konečně pořádně pročti. Jsou tam všechny odpovědi na tvoje přiblblé otázky a přestaň mi je furt dokola pokládat a vymýšlet další.

   Jo, dostávám tady sodu. Je to tady samej "republikán" :-D Nejlepší soda je ta, že žádná letadla vlastně do WTC nevrazila. Vy, republikáni, jste výborní baviči a proto sem taky tak rád chodím.

   Smazat
  10. Ve stavebnictví výškových budov z oceli a betonu platí následující vztahy: http://www.reformy.cz/zpravy/rozhovor-s-doc-ing-ivanem-nemcem-o-prvni-ceske-studii-padu-wtc-911/ více v přednášce https://www.youtube.com/watch?v=O-Jyd3-iCGk

   Smazat
  11. 9:27

   Tak to tady napiš SÁM za sebe jak to tedy bylo a prý podle NISTU proč;)

   Ať se pobaví i Ti kdo neumí anglicky, SRABE schovávájicí se za články NISTU, které neumíš ani přečíst;)

   Bavíš nás, bez Tebe truhlíčku by to nebylo ono;)

   Děkujeme;)

   Smazat
  12. Pokud jsou na tebe zprávy a závěry NISTU moc složité, tak ti to napíšu jak pro retarda:

   1) boeingy narazily do věží
   2) hoření oslabilo nosníky
   3) baráky to nevydržely a spadly

   Jestli mé vysvětlení pro retardy potřebuješ podrobněji rozvést, nastuduj závěry NISTu.
   Jestli jsou na tebe závěra NISTu moc složité, přejdi zpět na mé vysvětlení pro retardy.
   Jestli mé vysvětlení pro retardy potřebuješ podrobněji rozvést, nastuduj závěry NISTu.
   .
   .
   .
   .
   Jeď podle tohoto jednoduchého algoritmu stále dokola, retarde a už neotravuj slaboduchými otázkami.

   Smazat
  13. Přesněji -
   1) dva boeingy narazily do dvou věží
   2) hoření oslabilo nosníky tří domů
   3) tři baráky to nevydržely a spadly
   Hlasatelka hovořila o pádu třetího domu ještě v době před demolicí, kdy tento dům ještě nepoškozen stál.
   Vést diskuzi s trolly nemá žádný smysl. Budou mlít to svoje bez ohledu, jak prokazatelný nesmysl blábolí, aniž by se zastyděli jak velké pitomce tím ze sebe dělají. Přírodní zákony, zákony fyziky neuznávají a považují je za konspirační výmysly.Nemá smysl s těmito tvory o čemkoli diskutovat.

   Smazat
  14. 13:12

   :-D
   Tak kdo o tom tedy všechno věděl? Agenti navrtávající nosníky, agenti pilotující Boeingy, šéfové kteří neposlali lidi (židy) do práce, teď tedy i hlasatelé zpráv a jejich nadřízení, podplacení vyšetřovatelé, pojišťováci a jistě si vzpomeneme na mnohé další....
   Prostě celkem tisíce lidí kteří se nutně museli více či méně podílet na této hypersupermega konspiraci. A všichni mlčí jak hrob. Od každého z nich asi CIA drží jednoho příbuzného na Guantanámu jako pojistku :-D
   Hýkejte dál, malomocní oslíci. Podle vašich fyzikálních zákonů ty baráky asi měly spadnout nahoru, do vesmíru :-D

   Smazat
  15. Ty odkazy jsou opravdu vtipné. Píší o tom, že se budova WT 7 shroutila již při teplotě 600 stupňů Celsia. Mám v práci pec na teplotu 1250 st.Celsia. Nic se mi v ní nehroutí a dokonce ani železo se v ní netaví. Tak co dál?

   Smazat
  16. Nemám tam nic dokud si v tý tvý peci nestrháš vnitřní izolace a pak na pec neumístníš několik tisíc tun. Po experimentu se přihlas jak jsi dopad. Hodně štěstí :-D

   Smazat
 9. a kam se ztratila ta letadla? ani kousíček nezůstal ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem to psal jinde. Žádná letadla nikdy nebyla. Nebylo dokonce ani WTC, ani WC. Vše byla jen iluze Davida Copperfielda kterého si na tenhle špinavý podvod najal Ročíld.

   Smazat
  2. ani kousíček rotoru, turbínky ? Aspoň malinkatý.

   Smazat
  3. 23:49

   Typická zbabělá odpověď sraba;)

   Smazat
  4. 1:33

   A jakou bys asi tak chtěl odpověď, truhlíku?
   Kam se tedy ztratila podle tvé teorie nejkonspirativnější?

   Smazat
  5. 1:53

   1:33

   Tvoji odpověď truhlíčku, TVOJI;)

   Snad to někdy pochopíš, že jsi tady HLAVNĚ za sebe;)

   Popřípadě Ti může pomoci či Tě podpořit kdokoliv z Tvých slušně a korektně vyjadřujících se přátátel;)

   Sorry, vlastně NEMŮŽE;)

   Za prvé jsi tady SÁM;)

   Za druhé, nemáš žádné slušné přátele;)

   A z třetí- Ty nemáš ŽÁDNÉ PŘÁTELE;)

   Proto chodíš sem, aby si s Tebou alespoň, přes klávesnici někdo povídal;)

   Podle mé jediné KONSPIRAČNÍ teorie čili zároveň i té NEJKONSPIRATIVNĚJŠÍ se přesně podle podle závěrů SSA vládní komise a NIIST se několika tunová křídla i s několika tunovými motory po nárazu do Pentagonu složila podél letounu, společně s ním proletěla malinkou dírečkou a vyletěly ven dírečkou ve vnitřním plášti Pentagonu, ovšem jěště před tím se ty ocelovo titanové motory vypařily při teplotě hořícího benzínu, přestože měyi teplotu tavení okolo 3000 stupňů;)

   Tak tohle je spolehlivě moje nejoblíbenější konspirační teorie;)

   Nebo to někdo oficiálně v SSA vysvětluje jinak vláda, NIST?

   Prosím konkrétně popsat Vašimi slovy s konkrétním odkazem na odkazem

   Prosím o slušnou odpověď, minimáln na stejné úrovni jako byla ta moje;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  6. Co to zase hýkáš, oslíku? Já jsem tady JSEM JENOM za sebe. To ty se pořád schováváš za dav, za domělé republikány kterých je tu prej plno :-D. Ty jsi ten kdo zde pořád vyzývá "nezávislé" soudce, ty jsi ten která se tu stále neobratně dožaduje podpory a poklepání po ramenou.

   O čem se tedy vlastně bavíš? O WTC o kterém je článek a diskuse? Nebo o Pentagonu? Jsem z toho volaký zmatený. Nechceš do toho ještě přimýchat potopení nepotopitelného Titanicu nebo stavbu pyramid?
   Rozmysli se o čem se chceš vlastně bavit.

   Smazat
 10. některým prostějším jedincům stačí nenávist ke komunistům a hned je veseleji na světě. když se dostal hitler k moci taky se mu smáli že je to idiot se směšným knírkem a bylo vymalováno. jedenácté září byl jen další inside job, vystřízlivění přijde v nukleární zimě, ale to už bude pozdě. usa a jejich nwo vám ukáže takovou totalitu že by polpot zbledl závistí.

  OdpovědětSmazat
 11. Co říkáte na tu přednášku českého profesora, o tom, jak má padat výšková budova ? VUT Brno. FASTA.

  OdpovědětSmazat
 12. Ekonomika zase začíná kolabovat. Těžba ropy je totiž nastavena na extenzivní růst, kdežto spotřebitelé na ůspory. To je ta Energetická revoluce: http://www.bydleti.cz/zahrada/209-zemedelska-revoluce

  Nyní probíhají 3 revoluce. Zemědělská, potravinová a energetická.

  Prostě tu jsou.

  OdpovědětSmazat
 13. Ale ty pasy to byla opravdu nepovedená blamáž ZB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Studenti nedávají pozor v mechanice budov a pak snadno věří na pohádky.

   Smazat
 14. Nešlo by oficiální verzi uzákonit a každý, kdo bude tvrdit něco jiného, zavřít ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo vás za vaše blábolení nezavírá, truhlíci. Můžete si klidně mlít, že WTC zbourala růžová Godzila. Děláte hňupy akorát sami ze sebe.

   Smazat
  2. 0:01 :-) Vtipné, líbí.
   Ale pozor, troll se vzteká a srší sprostotou, tak bych to nepodceňoval.

   Smazat
  3. to 0:12
   Kolegové diskutující, řekl bych, že tol 0:12 a jemu podobní jsou staří komunisti či jejich pohrobci, ti také neochvějně věřili straně a vládě a nepřipouštěli diskuzi a jiné názory. Pozor proto na ně, jsou to komouši, kteří usilují o návrat totalitního Stalinského režimu. Oslovujte je soudruhu, svazáku, pionýre.

   Smazat
  4. 9:28- dobrý nápad s tím oslovováním oslů, oslíků, oslíčků.

   Smazat
 15. Plukovník Skácel pro PL: Dva baráky spadnou po nárazu letadel a třetí strachy? Takové blbosti. Pár šupáků nemohlo zbořit Dvojčata. Terorismus je mýtus  11. 9. 2015 8:31

  ROZHOVOR „Pár šupáků“ nemohlo zbořit Dvojčata. „Ti, kteří tohle vymysleli, jsou stále ještě dobře skrytí a smějí se do hrsti,“ myslí si plukovník Pavel Skácel, účastník misí v bývalé Jugoslávii a Kurdistánu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se také vyjádřil k Islámskému státu: „Kdyby byla ve světě vůle s touto skupinou dobře placených žoldáckých nácků řádně zacvičit, už by dávno všichni hryzali hlínu.“

  OdpovědětSmazat
 16. já vam to bando cypů řeknu natvrdo! svět se mění kolem vás a vašem osudu už bylo dávno rozhodnuto. myslíte si že se ti uprchlíci sami jen tak rozhodli že přijdou do evropy? že ceny ropy klesají jen tak, že všechny ty vraždy (charlie hebdo, vražda němcova, sestřelení malajského letadla, zmizení dalšího letadla, majdan a všechny ty války.....) dějí jenom tak náhodou? ne! budete kanonen futr. velký bratr rozestaví figurky a udeří. i za cenu své smrti. kreténi ve fedu tolik let dýchají prachy že jim přeskočilo. proč mele merklová očividné nesmysly a žene německo ke kolapsu? jen tak? ne bude válka a vy tomu nezabráníte ani eu. nemůžete se tomu vyhnout, protože kurvítko hraje vabank! ...p.s. pro příznivce protikomunistických bludů, komunisti nemají mozek na takovou hru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak toto je poslední stádium konspiračně-paranoidní posedlosti. Takto nakonec skončíte všichni :-D

   Smazat
  2. hovno konspirace. jediná otázka milé 0:31? kdy se od druhé světové války do evropy sunulo tolik arabů? nikdy. to není náhoda. bez občanské války a bez násilného odsunu je nevyženeš. brzy budeš jako čech mít na vybranou, buď přechod na islám, nebo se přidáš k novému hitlerovi (němci to dlouho nevydrží), nebo budeš účastníkem slušného ekonomického kolapsu evropy. nebo myslíš že to nějak přejde?

   Smazat
  3. máte recht. Měli bychom shánět Korán.

   Smazat
  4. 0:43

   No a co se vám a Arabech nelíbí? Nenávidí USA tak jako vy, nenávidí demokracii tak jako vy, nenávidí kapitalismus, nenávidí svobodu, milují diktátory. Máte toho společnýho víc než si myslíte. Tak co vám na nich vadí? Já si myslím, že byste se mohli dobře doplňovat.

   Smazat
  5. pro0:53 blbost! já jsem vlastenec. náš národ nepotřebuje usa ani rusko natož přistěhovalce. mimochodem mezi kapitalizmem a komunismem není žádný rozdíl. oba jsou to hypotetické systémy které nikdy nebyly implementovány. skutečný kapitalista by nikdy netiskl nekryté peníze jako fed. a eu je víc socialistická než kdy byla rvhp. :-)

   Smazat
  6. Emigrace do Ruska, to bude jediné řešení

   Smazat
  7. 6:33

   Proč by měli být pánové neustále obhajující individuální svobodu a demokracii označení v dnešní době, demokraticky uvažující člověkem za vlastizrádce?

   Děkuji slušnému oponentovi za slušnou a krektní odověď bez provokace a urážek, stejně jako byla položena slušná a korektní otázka;)

   Smazat
  8. Martin von Brünn
   No Evropské vedení určitě není socialistické, především nebrání občany před odíráním korporacemi, monopoly zákonem rozdělí na 2 díly se společným vedením (to se nazývá metodou soli v očích, aby nikdo neviděl ten faktický podvod), ustupuje od sociálního státu, dotacemi zvýhodňuje jedny země před jinými a místo pomoci půjčuje za úrok (úžer). To je neoliberalismus jak podle příručky.

   Vlastizrada je trestný čin podle § 309 trestního zákoníku, který spáchá ten „občan ČR, který ve spojení s cizí mocí (každý stát mimo Českou republiku) nebo s cizím činitelem (osoba, která sice není oprávněna jednat jménem cizího státu, ale má na politické dění v něm významný vliv) spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314)“.

   Individuální svobodou bez odpovědnosti a regulace vzniká v první fázi atomizovaná, rozhádaná a frustrovaná společnost, nachystaná na manipulaci a následné "svobodné zvolení" jednoho vůdce, diktátora.

   Smazat
  9. Proč sem na tento web podsouváte otázky typu: "Proč by měli být pánové neustále obhajující individuální svobodu a demokracii označení v dnešní době, demokraticky uvažující člověkem za vlastizrádce?" Takhle tady diskuse nikdy nestála. Že sem chodí choromyslní provokatéři a chtějí z nás dělat komunisty nebo dokonce nácky, na to jsme si zvykli. Že diskutujícím podsouvají věty, které nikdy nenapsali, na to jsme si už také zvykli. Jsou to prostě psychopati a jejich výblitky. Proč ale vy, 10.41 - člověk asi slušný a dobře formulující klesáte na úroveň Palmerů a trollů? Kdo tu kdy napsal, že obhájci individuální svobody a demokracie jsou tady vedeni jako vlastizrádci?

   Smazat
  10. Dvořáku,
   když nejste komunisti, mohl byste mi tedy vysvětlit ten zásadní rozdíl mezi vámi a komunisty?
   A ten který s láskou vzpomíná na "staré zlaté totalitní časy", kdy bylo dobře, všichni měli práci....(a takových je tu v diskusích 9 z 10) je komunista nebo není?

   Smazat
  11. k anonymu z 12. zari, 0.29...Konencne to nekdo napsal jak to je,sice velmi strucne,ale pravdive.......Akorat bych rekla,ze komunisti ne,ze by nemeli na tu hru mozek,ale NEMELI na to povahu,ci odvahu...( nikdy jsem v KSC nebyla..).Nezapomente,ze my, v Evrope ,jsme meli valky dve a vime,co to je,ti,co si tim prosli,uz NIKDY nic takoveho nechteli a nechteji...Ale jinak mate naprostou pravdu,co pisete..Rozumite moc dobre o co jde....Kez by nas bylo vic!!!!!!!!!!

   Smazat
 17. To nestihnou, proto tak kvaltují. Rus je v Sýrii, komédie Isil končí. Nevydrží víc, jak týden ruských útoků.
  Doposud USA všechny bomby házela do pustiny, Rusi je však rozsekají.
  Tím získají obrovské mezinárodní renomé a budou se jim dobře prodávat ůčinné ruské zbraně.
  USáci to nedomysleli. Přidává se i IRan. To je nové dělení světa.
  Sýrie znamená předěl.
  Naše Euroatlantická civilizace již příští rok nebude jednička. Škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, Rusové v Sýrii nemají velkou posádku. Hledají spojence a doufám, že na příštím sumitu s arabskými vůdci je najdou. Bude se konat 14.9. v Moskvě. Bez souhlasu a pomoci sousedů Sýrie bude ruská pomoc jen velmi omezená. Např. je potřeba uvolnit cestu pro průchod íránských vojáků do Sýrie. Mimochodem, Assadovi nechybí munice ani vojenská technika a zbraně, ale lidé. Mladí mužové ze Sýrie utekli a vydali se do Evropy, místo aby bojovali proti islámskému fašismu.

   Smazat
 18. Tento příspěvek jsem vylepil pod článek s Vlkovou argumentací, která shrnuje mainstreamová knspirační stanoviska:
  1) Vlk se nezaobírá přímo nesrovnalostmi, kterými je prošpikovaná vládní (mainstreamová) KONSPIRAČNÍ verze výkladu událostí 11.září. Ponechává zcela bez povšimnutí fakta jako jsou: proč selhaly (anebo "selhaly") zpravodajské služby po upozorněních leteckého instruktora a západních zpravodajských centrál, jakým způsobem se leteckým elévům vyzbrojeným nožíky povedlo vyřadit z provozu nakrátko zrovna v inkriminovanou dobu systém NORAD a protivzdušnou obranu Pentagonu, zvláštní úkaz kdy 3 manhattanské výškové budovy jsou na celém světě jediné s ocelovou konstrukcí, které spadly v důsledku roztavení konstrukce (příčemž žár z hořícího leteckého benzinu má nižší teplotu než je potřebná k roztavení oceli, jak je možné že v důsledku leteckého útoku spadly 2 budovy, které byly projektovány na srážku s tak velkým letadlem a třetí budova, která vůbec nebyla zasažena letadlem, jak to, že různě zasažené a poškozené budovy se zřítily do sebe volným pádem (bez vnitřního odporu) a to dokonce do svého půdorysu jako při řízené demolici, jak to že nejsou dostupné záběry kamerových systémů, kterými je prošpikováno okolí Pentagonu, kam se poděly takřka nezničitelné motory Boeingu...? Argumentaci k věci nahrazuje nepřímou argumentací pojišťovnou, motivem vlády, Snowdenem, tím že vládní konspirací by se muselo zaobírat hafo lidí a pravda by stejně vyplula na světlo a pod..
  2) pojišťovny - samozřejmě pro ně je prvořadé ziskové kritérium. Až na jednu maličkost. V tomto případě by šlo o spor s vládou vojensky nejsilnějšího státu světa, který by pojišťovna obvinila z účasti resp. spoluúčasti na pojistném podvodu. POjišťovna by proti sobě měla celou mašinerii (jurisdikci, zpravodajce, vládu, armádu státu) a největší firmy státu s globálními zájmy (jako jsou kupř. zbrojařské, ropné, bezpečnostní agentury...), které měly zájem na prosazování politické agendy, která vzešla z 11. září 2001. Jinou věcí jsou možné vazby představenstva pojišťovny na vládu a p. Silversteina, nahrážkové pojistky, které mohla pojišťovna obdržet nepřímo od státu resp. velkých nadnárodních korporací jako kompenzaci ztrát z pojistek mrakodrapů, možné motivace vyšetřovatelů pojišťovny (finanční resp. vydírací a zastrašovací - aktérům šlo skutečně o hodně a v takovém případě jak ukazují dějiny se takovíto s nikým rozhodně nemazlí) a pod..
  3) možný motiv vládní konspirace je nabíledni. Na stole ležel a prachem zapadal koncept PNAC - mezijiným podepsaný množstvím světových politiků athinktankistů (včetně známých východních "humanistů" zpoza železné opony) - projekt krajně militaristické politiky vyhroceného neoliberalismu (globálního liberalismu v podání špiček nadnárodního kapitálu). K tomu aby byl realizován potřebovali věrohodný důvod a permanentního nepřítele (kterého si sami pomáhali vytvořit), který by nahradil ztraceného sovětského nepřítele. Ideální by byl anonymní všudypřítomný nepřítel z klíčové ropné oblasti světa (Irák, Libye, Írán - kterou potřebovali transformovat na "svůj obraz" a ovládnout). Argumentace Vlka tím,jak tato politika dopadla je pokusem o přahání koně před vůz - oni dopředu nevěděli jak se jim zadaří a při technické převaze USA předpokládali, že půjde o jakousi obdobu Blitzkriegu úpři ovládnutí této klíčové geostrategické oblasti.
  4) kolik lidí se té vládní konspirace muselo účastnit je otázka (taky je otázkou kolik vládních konspirací v dějinách prošlo bez toho že by se provalily na veřejnost, případně kolik z nich se provalilo až s odstupem desítek let - utajovací pravidla a pod.., kdy již jaksi "odezněly". Taky jsou zde namístě otázky motivací a zastrašování bratří v triku, kteří se toho mohli zůčastnit. Samozřejmě"hlídací pes mainstreamové demokracie" jak vidno v tomto případě nikdy důsledně neaplikoval svou investigativní roli - opřenou o svědectví zúčastněných, prolamování vyšetřovacích tabu, poukazování na četné nesrovnalosti vládní verze... Proč asi?

  S pozdravem Béda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobry rozbor. Kdyz jsme u tech konspiraci, tak jednou z hypotetickych moznosti je to, ze na Vlka nekdo zatlacil, aby se trosku vykoupil ze sve cinnosti, ktera se jiste nahore nelibi. A proc zrovna na Vlka? Protoze duchodce z maleho mestyse(jak sam sebe nazyva) poziva velke duvery lidi a soucasne je pro ty co na nej tlaci mnohem snazsi cil nez treba pan David z NR s jeho zkusenosti z politiky a vazbami na ni.

   Smazat
  2. 8,14 sefer. Tak bych to neviděl. Vlk byl vždycky názorově rozpolcen. Na jednu stranu podporuje ČSSD a jejich politiku (ČSSD od samého začátku stála za privatizacemi a je úzce propojena s oligarchy, navíc od samého počátku podporuje politiku imperiálních válek Západu počínaje Srbskem, Irákem, nyní pučisticko-fašistický režim na Ukrajině) a na druhou stranu píše a zveřejňuje články o strašných důsledcích této zhoubné politiky. A Vlk dál podporuje ČSSD. Asi odtud to všechno pramení.

   Smazat
  3. Vlk chce být především milován, obdivován a ctěn. Že by působil na masu lidí, o tom si může jenom snít. To mohlo být v počátcích Aktuálně, ale teď už je plno dalších zajímavých webů, které jsou na stejné vlně a přitom tam nemusíte jejich majitelům podkuřovat. Kolikrát ani nevíte, kdo to vede, protože to dělají kvůli věci a ne kvůli sobě, ale tam jste pořád masírováni jeho touhou být blahořečený. Není to dospělé a je to trapné.

   Smazat
  4. Souhlas s 8:27 i 8:34. Ja si to nemyslim, ze psal na objednavku, ale tentokrat mi to hlava nebere, takto plytkou analyzu opomijejici vse podstatne. Mozna chce jen byt zajimavy. Souhlasim, ze ten ton, kterym promlouva a vse uvadi je infantilni a sebestredny. Ty jeho obraty, kterymi vse opisuje, jsou dost nestravitelne.

   Smazat
  5. Hezký rozbor, opět plný důkazů;)

   Nevidí kdo nechce, nenajde kdo nehledá;)

   Smazat
 19. Ještě drobnost. Důsledkem 11.září 2001 je politika, jejímž následkem je globálně zvýšené nebezpečí, spousta zhroucených států, globální šíření násilí, chaosu a nenávisti, omezování práv (Patriot Act,španělské zákony) a plíživý nástup fašismu (Ukrajina). Shrnuto a podtrženo: přichází NWO. Mnoho lidí bude nakonec nostalgicky vzpomínat na komunisty a jejich verzi demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:01

   Přál bych si, aby jste neměl pravdu:(

   Alespoň s posledníma dvěma větama.

   Smazat
  2. abyste, abyste, abyste, abyste, abyste....

   Už jsem tě na to upozorňoval, tahá to oči.
   Evidentně jsi nejen přirozeně bystrý, ale i tuze učenlivý :-D

   Smazat
 20. Mr. Roberts, jsi jediný Američan, který si uvědomuje, co Američané napáchali ve světě za zlo, ty miliony mrtvých, které mají na svědomí. Proč to těm ostatním Američanům nevadí? Protože jako národ jste degenerovaní, zkompenzovat zlo za vlastní prospěch, Vás jako humanista může člověk jen nenávidět. Že tady lezou Sobotka, Zaorálek a Stropnický Američanům někam? Za to je nám hanba. Nikdy nesplatíme svůj dluh vůči Srbům, kteří jako jedni z mála nás podporovali pro Němcům před 2. Světovou válkou a my jsme se k nim díky Haloidům takto zachovali. Co jste vy za lidi, (vám to samozřejmě nepatřím, Mr. Roberst): https://cs.wikipedia.org/wiki/Masakr_v_My_Lai Tak tato armáda se nám ted´ zde prohání po našich silních za úlisného předklonu Sobotky a Stopnického.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak pan Roberts není jediný, v USA existuje docela velké hnutí kolem republikána Rona Paula zaměřené proti intervencionistické politice. A ti naši "havloidi", které zmiňujete - no to jsou bez diskuze bohužel jen diletanti, kteří nevědí nic a vedou 25 let tento národ dost špatným směrem.

   Smazat
  2. Takových Američanů je více, kteří by chtěl vrátit USA Američanům. Bohužel je už asi pozdě, jedině, že by ta říše zla už konečně zkolabovala, ale to by se s ní svezl celý svět. Zlo je na postupu a dobro prohrává, to je fakt.

   Smazat
  3. V čem jsou Američané úspěšnější? Vysávají celý svět, za 2. světové války zbohatli Američané na prodeji zbraní pro proti hitlerovskou koalici, 50 let spláceli země jako SSSR, Čína atd., dluh za zbraně z války. Během války byla nezaměstnanost v USA 0, výroba zbraní zaměstnala všechny nezaměstnané. Za tyto prachy si Američaěné mohli dovolit potom po válce vykrmit Západní Německo jako vytrínu úspěšného Západu. Toto období naštěstí končí, parazytům odzvoněno.

   Smazat
  4. 9,32 USA, jejichž průmysl (předtím v hluboké krizi díky "černému pátku) jel díky válce v "zámoří" na 100% se staly světovým věřitelem č.1. Výsledkem bylo, že po válce převzaly koloniální říši konkurence, obsadily svými základnami hlavní konkurenci (vyjma SSSR) a staly se hlavním světovým věřitelem a dominantní velmocí. Zatímco konkurence měla díky válce roztřískanou ekonomickou infrastrukturu, USA prožívaly válečný boom a období poválečného boomu (rekonstrukce konkurentů...) Tak tady neblábol své pitomosti. USA byly velmocí, která na válce nejvíc získala za cenu nejmenších ztrát a nákladů. Teď se snaží o něco podobného - rozeštvat Evropu a její okolí, uvést je v chaos a poštvat navzájem proti sobě (v okolí Číny se snaží o něco podobného). A těžit z toho. Mimochodem současná krize světové ekonomiky vzešla opět z finančního systému USA (hypoteční krize, burzovní bubliny...)

   Smazat
  5. Jojo. Amíci jsou největší hajzlové, protože si neroztřískali zem jako pitomí Evropani a protože si nenechali nikdy vládnout komouše, nácky, diktátory. A taky protože blbým Evropanům výrazně pomohli a minimálně tím uspíšili konec války o několit let a ušetřili pár milionů mrtvých.
   Když jseš blbej a uděláš průser tak to nesváděj na jiné a už vůbec ne na ty co ti z něho pomůžou.

   Žádná "současná" krize ekonomiky neexistuje. Ta probíhala v letech 2008-9. Trochu jsi zaspal.
   No ono celá světová ekonomika je napojena na USA, všichni tam chtějí dodávat svoje výrobky. No a když se nedaří USA tak utřou i všichni exportéři. Pokud nechtějí aby se krize přenášely z USA k nim tak ať tam přestanou exportovat.

   Smazat
  6. 10,18 No, kdoví kdo byl hlavní finanční injekcí Hitlerova režimu při jeho vzestupu? Taky role západních "mírotvůrců" v Mnichově je velice zvláštní. (Asi jako role dnešních západních "mírotvůrců" v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii a na Ukrajině).

   Smazat
 21. Tak jsem tady zkompiloval příspěvky toho samého "diskutujícího". Je to pozpátku. Není to snad vynikající šašek? Jen mu proboha nenabíhejte tím, že na jeho vysokou inteligencí se vyznačující "úvahy" a "rozbory" budete reagovat!

  "Kdybys pracoval, mel by ses hitlerovska zrudo take dobre. Takhle ti zbyla jen nenavist k uspesnejsim Americanum."
  "Skoda ze vy naciste nemate pro sve konspiracni teorie ani jeen dukaz.
  Ze Bedo ?"
  "Uz tam tahni. A nezapomen na Dvoraka, Ivana a dalsi vlastizradce."
  "Tak toto je poslední stádium konspiračně-paranoidní posedlosti. Takto nakonec skončíte všichni :-D"
  "Vysetrovani bylo davno ukonceno a vysledky publikovany. Slabomyslnym konspiranim teoriim dnes muze verit jen uplny pitomec.
  Ale vy si musite na pamatku 3000 obeti plivnout i v den vyroci tragedie, zejo slizka komunisticka lejna ?"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevšímejte si ho, ono stačí, když se dostane do sloupečku odpovědí a je mimo hlavní proud. Když tu byl ten jeho klon, který řádil v noci, tak tu zasemenil debatu vždycky jako první a už to jelo. Takhle se tu vyskytuje jenom jako trus na cestě, který každý překročí a hlavně k němu nečichá.

   Smazat
  2. 8,36 I šašci jsou potřeba. Pepek Vyskoč a jeho stupidní blábolivé výkřiky jsou kořením diskuse, které potvrzuje, že obsah tne servilní řiťolezce válečníků do živého.

   Smazat
  3. Ze sociologického hlediska jsou to pozoruhodné příspěvky. Tento pán asi není jediným voličem naší pseudopravice typu TOP 09 / ODS a je dobré vědět, co se takovým lidem honí hlavou.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Pane anonymní, já nejsem republikán, ani člen žádné politické strany, nikdy jsem v žádné pol. straně nebyl.

   Čistě pro zajímavost - poslechněte si třeba někdy až budete mít 20 minut času, co říká Igor Chaun o 11. září a Americe ve svém novém včera zvřejněném dokumentu "Věda versus víra"...

   11. září 2001 - 14 let poté - dokument Igora Chauna
   https://www.youtube.com/watch?v=KWCBKdzh5ng

   Smazat
 22. Je velice povzbudivé, že v USA se díky odborníkům - dobrovolníkům a alternativním médiím čelícím masivní mainstreamové masáži daří stálke víc lidí přivádět ke kritickému posuzování událostí 11/9. Výsledkem je, že již 84% veřejnosti přestalo věřit vládní konspirační teorii a obnažený režim své kritiky začíná ostrakizovat.

  OdpovědětSmazat
 23. Jal má padat výšková budova : https://www.youtube.com/watch?v=O-Jyd3-iCGk

  Přednáška o studii pádu budov WTC 11. září 2001 doc. Ing. Ivan Němec Csc
  Dle 3 zákonů : rovnosti hybnosti, zachování hmoty a zachování energie.

  Víc nepotřebujete. Sledujte od 8 minuty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pan profesor dokázal vyřešit i pád WT 7. 3. budovy.

   Smazat
  2. Takže profesor Bažant je blb?

   http://heiwaco.tripod.com/blgb.pdf

   10:37
   Ne že by to bylo extra důležitý, ale Němec není profesor, nýbrž pouze docent.

   Smazat
 24. No asi bych, pro sebe uzavřel tuto debatu pozitivním konstatováním, že se jí zůčastnilo min. 90% logicky a kriticky uvažujících hledačů pravdy a možná dva i když si myslím, že pouze jeden člen společenstva hnědých SOUDRUHŮ, náš oblíbený anonymní konfrontační psychopat;)

  Myslím si, že tato debata přesně odráží názory objektivní části společnosti a je příjemné vědět, že tak jako v SSA tak i u nás jednoznačně klesá počet příznivců konspirační teorie Vlády SSA o útocích z 11.9. 2001 a roste počet příznivců vlastního, kritického myšlení, uznávajícího pltanost přírodních zákonů;)

  Děkuji Vám, přátelé;)

  Howgh;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Opet se, ty "republikáne", schováváš za 90% aby jsi svému blábolení dodal váhu a necítil se tak hloupě a slabě.
   O tom jak jsou tvé kydy odrazem názorů většinové společnosti jsme se přesvědčili před rokem a půl ve volbách a za 2 roky se přesvědčíme zas. To už ti paranoidní, pardon- konstituční republikáni určitě vyhrajou :-D

   Smazat
  2. 14:21

   S tímto autorem nelze, podle vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, vést jakoukoliv disputaci, pro jeho neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.

   Smazat
  3. 15:16


   S tímto autorem nelze, podle vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, vést jakoukoliv disputaci, pro jeho neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.

   Smazat
  4. Jediným hledačem pravdy schopným samostatného přemýšlení si zde ty, jurodivý Palmere.

   Smazat
  5. platí pro 15,16

   Smazat
  6. Sluníčkáři,
   prostě jsi mohl přestat komunikovat a hotovo. Ale ty jsi musel sesmolit "manifest" aby jsi opět zaexhiboval před kolegama "republikánama" tady :-D.

   Smazat
  7. 15:39

   Tento příspěvek neobsahuje žádnou relevantní informaci.

   Byl by autor tak laskav a nějakou připojil?

   Samozřejmě, že slušně, korektně, na úrovni 21. století;)

   Mírně drze děkuji, za všechny zde přítomné slušné, přiměřeně korektní a skutečnou pravdu, hledající spoludiskutující;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  8. :-D
   Je to informace o tobě. O tvým chrakteru a povahových rysech. Když už jsi takto veřejně sepsal ten veledůležitý "manifest" tak se ho zkus aspoň minutu držet :-D

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  10. 15:59

   Tento příspěvek neobsahuje žádnou relevantní informaci.

   Byl by autor tak laskav a nějakou připojil?

   Samozřejmě, že slušně, korektně, na úrovni 21. století;)

   Mírně drze děkuji, za všechny zde přítomné slušné, přiměřeně korektní a skutečnou pravdu, hledající spoludiskutující;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  11. Áááá, pošukovi se přepálil kontakt a konečně se zacyklil :-D To je dobře.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  13. 16:17

   Výše uvedený příspěvek anonymního konfrontačního psychopata, opět, jako vždy nedosahuje vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, umožňující vést jakoukoliv disputaci a to pro jeho, jako obvykle neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.

   Smazat
 25. Řešení problému uprchlíků, které navrhuje Evropská komise, se zabývá pouze následky neřešených příčin vzniku a nárůstu množství uprchlíků. Válka se celosvětově považuje za normální způsob řešení mezinárodních problémů. Rozvoj zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení problému uprchlíků.
  Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takovéto organizace popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětSmazat
 26. https://www.youtube.com/watch?v=lRjMo84_p5E o 11/9 se ve videu mluví od cca 28 minuty

  OdpovědětSmazat
 27. pardon - od 18 minuty 28 minutového videa

  OdpovědětSmazat
 28. USAci shodili jeřáb v Mekkce!!! Prej vítr a bouře, hahaha. Otázka je co tím USAci sledují. Podle mě Arabové jednají s Ruskem a Čínou o vstupu do BRICS, o vzdání se dolaru a o přechodu na platby se zlatem krytým Dvouhlavým orlem. USAci jim poslali výhružku.
  Tak jako Číně ve které nechali USAci před nedávnem v přístavu ThienTin odpálit malou jadernou pumu.
  Jsou to psychopatické zrůdy a nezastaví se před ničí.
  Váš konspirační idiot :-D

  OdpovědětSmazat
 29. 19,28 Začínáš být sebekritický, Palmere. A to je dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:28
   Jo jo, sebekritika pramenící z nervového zhroucení, kvůli nedostatku instrukcí, jak od vlastí DUTINY lebeční, tak od přímých nadřízených, jak pracovat v komunikačním vakuu, kam ho můžeme nyní, kdokoliv z nás, pozitivistů kdykoliv, poslat;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
  2. Kdybych nedal na konec pro jistotu vše vysvětlující větičku tak bys to, ty blbe, sežral i s navijákem a ještě by jsi se sám na sebe rozčiloval jakto, že jsi tohle evidentní spiknutí neprokoukl sám :-D

   Smazat
  3. 20:46

   Výše uvedený příspěvek anonymního konfrontačního psychopata, opět, jako vždy nedosahuje vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, umožňující vést jakoukoliv disputaci a to pro jeho, jako obvykle neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.

   Smazat
  4. 20:46

   Výše uvedený příspěvek anonymního konfrontačního psychopata, opět, jako vždy nedosahuje vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, umožňující vést jakoukoliv disputaci a to pro jeho, jako obvykle neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.

   Smazat
  5. Od teď budeš zasírat všechny diskuse stále dokola tím tvým "manifestem"? Tak to z tebe soudruh cenzor bude mít vážně radost :-D Konečně jsi došel na to jak tyto skvélé stránky plné hlubokých pravd definitivně rozložit. Začínám mít podezření že tě sem nasadila CIA :-D

   Smazat
  6. 22:54
   Výše uvedený příspěvek anonymního konfrontačního psychopata, opět, jako vždy nedosahuje vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, umožňující vést jakoukoliv disputaci a to pro jeho, jako obvykle neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.

   Smazat
  7. :-D Jen do toho :-D

   Smazat
  8. Myslím, že s takovou tady na těch stránkách dostaneš brzo banána, debile :-D

   Smazat
  9. 22:54

   Fandím Ti slunce, fašounek je z Tebe úplně v hajzlu :D
   Dej mu bídu, raději orojedu oár Tvých nanifestů ve kterých se úolně ztratí komentáře toho palmerovic blba, než na ty jeho kydy pořád tady narážet:D

   A cenzor? Ten pochopí:D

   Víš co, jdu do toho s Tebou;)

   Napíšu si taky manifest asi kratší a budu ho používat stejně důsledně jako Ty:D

   Fašistickým psychopatům,SOUDRUHŮM PALMERŮM na NR informační smrt:D

   Smazat
  10. Sluníčkáři, máš dalšího fašounka. Pardon, fanouška. Jseš jeho vzor. To je ale štěstí. Určitě je to také republikán jako ty :-D A píše po tvém vzoru také svůj manifest.
   V jednotě je síla. Proletáři všech zemí světa, spojte se :-D

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  12. 23:02

   Výše uvedený příspěvek anonymního konfrontačního psychopata, opět, jako vždy nedosahuje vysokých standartů slunce a pravdy hledajícího Milovníka, umožňující vést jakoukoliv disputaci a to pro jeho, jako obvykle neslušnost, nekorektnost a prostou lidskou odpudivost;)

   A proto jej slunce a pravdy Milovník, kromě tohoto manifestu IGNOROVAT;)

   Slunce v duši všem probuzeným, poctivým, slušným a přiměřeně korektním, pravdy objevitelům.   Tento příspěvek neobsahuje žádnou relevantní informaci.

   Byl by autor tak laskav a nějakou připojil?

   Samozřejmě, že slušně, korektně, na úrovni 21. století;)

   Mírně drze děkuji, za všechny zde přítomné slušné, přiměřeně korektní a skutečnou pravdu, hledající spoludiskutující;)

   Slunce v duši;)

   Smazat
 30. Nejhorsi na tom vsem je,ze ZADNE letadlo nikde nenarazilo,ZADNE letadlo nebylo pouzito.....Ani v jednom pripade tech 4 mist..............
  To koukate,ze??? Pekna - perfektni iluze..............Je toho hodne - tech dukazu,ale to by tu clovek musel sedet 10 hod...Ti,co pisi o taveni ocele a betonu a pak volnem padu MOC dobre vedi o cem mluvi...Ani je nejsem moc vzdelana,ale umim si informace najit,staci jen chtit a cist...Vse je to VIC,nez smutne.........Ale nejsmutnejsi je,ze se s tim jeste NIC neudelalo,jeste se nepodarilo otevrit vsem lidem oci...Je to dost tezke presvedcit ovce myslet,mam s tim zkusenosti....Skoda....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.nwoo.org/2015/09/13/11-zari-novy-pearl-harbor-3-cast/

   Smazat
  2. Chaun je totální mimoň
   Na konspirační teorii se vydělávaly těžký prachy tak prvních 5 let poté a ještě jen v USA.
   Na Chauna zbyl už jem mastnej papír od tlačenky hozenej pod stůl.
   S pozdravem TD

   Smazat
 31. Mnoho lidí si myslí, že budovy "fyzikálne nemohly padat, jak padaly" já ale zkušenosti z fyziky a mechaniky mám slušné a ríkám, že TAK spadnout mohly. Témer za všemi námitkami jsou naopak nedostatečné fyzikální a materiálové zkušnosti diskutujících. Každý chce najednou uchopit fyziku na základe svých zkušeností, které jsou obvykle na hodnocení celého procesu nepostačující. Namátkove - tekutý byl akorát roztavený hliník coby skvelý prenašeč tepla, budova padala svisle, palačinkove, rychle, protože z hlediska fyziky tak mela. Letadlo prorazilo nosníky, paliva bylo dost na oslabení nosníku, pri 800C má ocel 10% pevnosti. Žádný termit nebyl objevený nevyhorelý, vedecká studie o nem není korektní. Rízená demolice pouze wtc7, dvojičky se zhroutily podle videa od místa nárazu, je nemyslitelné, aby nekdo demolici narídil z této pozice. atd. Nanejvýš Boeingy mohly být rízené jako drony.

  doc.Nemec nasimuloval pád opravdu špatne, rázové vlny nasimuloval jako viskozitu, co je pro seriozního inženýra neprípustné...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.