Reklama

středa 9. září 2015

Kamberský se jako expert na prezidenta kvalifikoval výrokem o Miloši Zemanovi: "Prase, prase, prase"

Ivan David
9. 9. 2015
Domníval jsem se, že Česká televize už nemá kam klesnout, ale dnešní večerní pořad na ČT 24 mě přesvědčil, že dno je mnohem hlouběji. V pořadu o prezidentu Zemanovi bez prezidenta Zemana sebral redaktor Železný s dalšími spolupracovníky řadu médii fabrikovaných afér. Pro Českou televizi je například "Pussy Riot" "umělecká skupina" a jako odborník byl přizván redaktor Lidových novin Kamberský, který se jako expert na prezidenta Zemana kvalifikoval hodnocením prezidenta: Prase, prase, prase" zde.
Co je pro ČT umění: "umělecká skupina" Pussy Riot


12 komentářů :

 1. Je to ten samý Kamberský vysoce uvědomělý redaktor z Rudého Práva? Málo kdo dokáže vtěsnat mraky trapných zákeřností a podlostí do malého odstavce. Je to sám se sebou, potažmo se životem nespokojený nýmand a to se promítá do jeho žalostných výlevů.

  OdpovědětSmazat
 2. Co vlastně čekáte naivové od zákeřných, křiváckých, krutých, prolhaných, drzých, zbabělých, zlodějských a duchovně zasmrádlých ž i d ů ...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubožák z 21:49 přešel na novou taktiku, doufá, že nás bude možno umlčet proto, že tolerujeme primitivní antisemitské anonymy.

   Smazat
  2. Trolle,takže už ne komunistů?Co tě tak rozčílilo,pravda?21:49jsi ubožák.A na každou s...i se vaří voda,to si uvědom.Možná máš v hlavě vymyto a nemůžeš za to .Zodpovědni jsou vaši našeptávači

   Smazat
 3. A dostávají za to aspoň nějaké premie,
  za výkon, za angažovanost atd.?

  OdpovědětSmazat
 4. Naše společnost je hluboko na blátivém dně.Tak dlouho jsem střídala denní tisk,až jsem asi před dvěma měsíci rezignovala.Proč? Hnůj,hnůj,lež,lež,oslavování pohrobků Havla,urážení slušných politiků,propaganda.Tak takovou špínu v novinách a to ještě s gramatickými chybami a hulváckým vyjadřováním,

  jsem za minulého režimu nezažla! A co hulváti z časopisu Týden vyprodukovali na titulní straně,dokáže vymyslet jen dement s IQ tykve.Každý živý tvor ho má vyšší,než oni.Pana prezidenta nemusí mí každý rád,ale slušný,normální člověk je povinnen respektovat rozhodnutí většiny.Že se to nelíbí Havloidům,pravdoláskařům protektorovi Schapirovi a kdo mně překvapil,panu Železnému /dnešní pořad Zeman na pranýři byl pro něj ponižující a propadák/je jejich problém.Ale chovají se jako pomatenci z banánové republiky!Všichni štváči by se měli zamyslet,není všem dnům konec a lidé tentokrát neodpusti.

  OdpovědětSmazat
 5. Je už načase pořádně provětrat ten zabordelený Agliášův chlév a všechny tí zaprodance, kolaboranti, havloidi, sluničkári poslat na věčné časy do psí perdele!!! Dost bylo mainstreamu a různých mediálních debilních masáží!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Ještě když jsem věřil zprávám na český televizi tak když tam byl Železný tak jsem se nedíval,to je takovej slizoun a křivák i přes tu obrazovku.Akorát mě udivuje že jako žid(neni myšleno zle ani rasisticky)podporuje kyjevský fašismus a islámské přistěhovalce.Copak neví že fašismus a islám ho chtěj vyhladit.To samé homosexuál Moravec který podporuje to samé a přitom oni chtějí vyhladit i tuto menšinu.Copak si myslí mládenci že jako známým tvářím se jim to vyhne? Ať se kouknou na protektorát,daleko větší hvězdy brali němci přímo z natáčení nebo vysílání rozhlasu a rovnou do koncentračních táborů.Já to nechápu proč si řežou pod sebou větev.

  OdpovědětSmazat
 7. Mladej Železný to má pomatený,jeho otec se narodil na Samaře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, už jeho táta byl "Kam vítr tam plášť".

   Smazat
 8. Já to beru tak, že všeho do času. Jde do tuhého, něco brzy bouchne (ostatně v Číně toho bouchá nějak podezřele hodně a často - už 4 krát, tady v Čechách taky), no a pak ta frustrace vypukne. Jen by měl zajímalo, kam budou všichni ti "Češi" z ČT utíkat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že přijde co nevidět nový rok 68 i s bratrskou internacionální pomocí, tentokrát ze západu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.