Reklama

.

.

neděle 6. září 2015

Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie : "Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli vyzváni, aby opustili Austrálii.


 Celý svět potřebuje takového vůdce!
Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa z toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou.
Od teroristického útoku na Bali jsme u *většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!
Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití. Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. **Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“

14 komentářů :

 1. Zlatá slova, konečně se našel někdo, našel tu odvahu a snaží se uchránit majoritní společnost od diktatury menšin. Je škoda, že není tady v Evropě.

  OdpovědětVymazat
 2. ...Až snad na výrok...neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno...Pokud vím a je zdokumentováno, Australský stát založili trestanci - neníliž pravda?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a okradli a téměř vybili místní původní obyvatele....oni jsou tam taky jen na návštěvě a proto by se tak měli chovat a anglosasky arogantně nepoučovat....

   Vymazat
  2. Oni ti původní obyvatelé patřili někdy do 80. let 20.století pod australské Ministerstvo flóry a fauny.Ale možná tam za pár let budeme patřit zrovna my...

   Vymazat
  3. A trestanci nebyli křesťané? Kvůli tomu, že v Anglii ukradl chleba, tak byl co - sunnit? Než začneš psát, tak se trošku zamysli.
   Pepan

   Vymazat
 3. hrabě Kocharowski6. září 2015 19:10

  To je tak samozřejmé, že mě udivuje, kam až jsme klesli. Zdůvodňovat někomu, že se má chovat slušně, jako člověk, který přijel žít do jiné země.
  A ne jak dobytek a howado, které si retardovaně představuje, že se všichni po.erou, když někam přijede. Takoví zaslouží třikrát denně přes tu drzou a sprostou tlamu a kopanec na rozloučenou, pseudohumanismus nepseudohumanismus.

  OdpovědětVymazat
 4. Chlap ktory ma gule ako sa hovory.Aj rozm.Na rozdiel od Merkelovej.Pri predstave ze skoro rano namiesto kohuta ma bude v obci budit chlap z minaretu???Jednoducho to nedopustim.

  OdpovědětVymazat
 5. Německu, Švédsku lze jen gratulovat.Dávají imigrantům takové dávky, že převyšují průměrný plat občana ČR.To je zcela absurdní.Rešení bruselského molochu je dodržet kvóty a nařízení vyplácení stejných dávek pro Kalašnikovce jako jsou v Německu či Švédsku.Čeští politikové poslechnou na slovo a mela je zaručena.Tím se stane ČR pro imigranty velmi atraktivní.Pracující jako podřadný nepracujícímu imigrantovi.Poměr:Jedna ku jedné.Angela se snaží totálně zničit Německo, posléze s Hollandem Francii a potažmo celou slavnou EU.V USA z toho musí mít pořádnou legraci, co se děje v Evropě a samozřejmě se nepřímo na uprchlické krizi i podílejí.Do roka a do dne se ještě schválí TTIP a USA celá EU spadne do chřtánu.To se budou za břicho popadat smíchem i bezdomovci na Wall Street a jinde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymu ze 6. září v 21:01
   Kde jste sebral ten nesmysl s dávkami? Dostávají 135 € na měsíc. To je podle vás víc než průměrný plat? Nenechte se oblbnout různými islámofóby, kteří si za chvíli vymyslí, že imigranti zabíjejí a nechávají vykrvácet pany! Jako u Hilsnera!

   Vymazat
  2. panu islamofilovi Leo K7. září 2015 8:42
   Jste-li lépe informován, občany by bezpochyby zajímalo, zda příjem 135 € na měsíc je vše, za co imigranti žijí.
   Tedy, zda mají, jako u nás, nárok také na další příspěvky v nouzi, jako např. na bydlení, atd., viz. http://www.mpsv.cz/cs/11852 , a zda je to jediná pomoc, která je jim poskytována.
   Také byste mohl uvést procento mladých, zdravých jinochů z celkového počtu "Syrských" imigrantů, oproti "Syrským" ženám a dětem. Tito mladí "hrdinové" místo, aby bojovali za svou vlast, utíkají před válkou do Evropy a nechtějí zůstávat v první bezpečné zemi, ale pouze v té, kde budou dávky nejštědřejší.
   Také byste mohl uvést, pokud to víte, proč imigranti neputují do zemí s jim blízkou kulturou, ale mezi křesťany a bezvěrce.

   Vymazat
 6. Mladí Syřani, kteří utíkají před válkou jsou lidé s vadným charakterem. Kdyby tak utíkali Britové či Sověti za 2WW, tak by byl Hitler rozlezlý po celém světě!!! To, že překračují ilegálně hranice naznačuje, jak se hodlají v Evropě chovat. Když jim zákon bude vyhovovat, tak ho budou vyžadovat od všech. Když jim vyhovovat nebude, tak ho budou porušovat a ještě u toho budou drzí.

  OdpovědětVymazat
 7. Poznámka k "Anonymní 7.9, 12:56:
  "Kdyby tak utíkali Britové či Sověti.."
  Podle mých neúplných informací utíkali Britové celkem úspěšně, zradili a opustili přitom hodně národů, kterým předtím slíbili ochranu a nebýt Američanů na západní frontě by byl dosud klid... nesrovnávat prosím se Sověty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, velmi se omlouvám ya nepřesnost. Britové fakt utíkali: např. Mnichov 1938, Dukerque 1940, puč v Jugoslávii 1940, atd.atd. Máte pravdu.

   Vymazat