Reklama

středa 9. září 2015

Projev Víta Skalského na Táboře lidu Plzeň


Vít Skalský
9.9.   Czechfreepress
Mnozí z vás pamatují období normalizace v sedmdesátých a osmdesátých letech. Ti mladší o této době alespoň slyšeli v okruhu svých blízkých. Toto období bylo měkkou totalitou. V této době byl nedemokratický diktát vůči naší společnosti na mnohem nižší úrovni. Za socialismu nebyly pošlapávány naše hodnoty a práva tak, jak je tomu pod správou EU.


Principem totality je celkové řízení osudu národů i jednotlivců, bez ohledu na jejich skutečný zájem. EU se schovává za demokratický nátěr, ve své podstatě se však jedná o instituci tvrdě totalitní. Evropská Unie se schovává za název 'Evropská', přitom je extrémně protievropská. Důvodů pro toto tvrzení je celá řada, nebudu je rozvádět. Nám na tomto shromáždění jde především o řízenou imigraci do Evropy, která je plně v režii EU.
Podmínky pro imigraci trvají již mnoho let. V tomto smyslu jde o přelidněnou hladovějící Afriku a o válečné konflikty v islámských zemích, které probíhají pod taktovkou americko-sionistické mašinérie. Do minulého roku imigrace z těchto oblastí byla plíživá, pomalejší a neorganizovaná. V letošním roce došlo k prudké změně.

EU se nám snaží vsugerovat, že nová imigrační vlna je spontánní, že jde o jakýsi osud, kterému se musíme podrobit. EU se nám snaží vnutit, že jde o uprchlíky před válečným běsněním, že jde o
ženy, děti a staré lidi. Skutečnost je však taková, že páteří imigrace jsou černí bojovníci ze
Střední Afriky a džihádisté z arabských zemí. Pár jedinců, kteří skutečně válečné uprchlíky představují, jsou pak chazarskými médii ukazováni jako typičtí představitelé této vlny. Jiné, většinou amatérské záběry nám však ukazují něco jiného. Vidíme mladé, dobře živené, agresivní černochy a Araby.

Evropskou unií řízená imigrace zjevně nemá charitativní povahu. Jedná se o útok na Evropské národy, jde o útok na naši tradiční Evropskou kulturu. Motivy na pozadí jsou čitelné. Rozmělněné Evropské národy lze lépe ovládat, případná politická neposlušnost Evropanů bude vyloučená. Evropané budou mít
svých starostí dost při astronomickém nárůstu kriminality a při možných pouličních střetech.
Imigrace do Evropy nemá charitativní povahu, není spontánní, a je evropskou veřejností odmítaná.
Přesto organizace imigrace běží jak na drátku. Instituce Evropské unie nejsou jistě v této záležitosti posledním činitelem, instituce EU jen slouží nadnárodní oligarchii. Přesto, právě Evropské unie je možné se zbavit.
Naše požadavky jsou jednoznačné!
. Požadujeme okamžité vystoupení z EU!
. Musíme hned uzavřít hranice naší země!
. Všichni imigranti musí z naší země odejít!
Tyto požadavky jsou demokratické, dnes podporované většinovým veřejným míněním. Bohužel, jedinou možností jak je prosadit, je masivní, všelidový odpor. Protestní pochody, různé demonstrace, blokády proevropských institucí jsou zatím mírnější formou odporu, která musí varovat zločinné politiky. Slušní
občané musí dále izolovat kriminální lobby, která u nás imigraci podporuje.
Toto vše musíme udělat sami. Dnešní setkání není v žádném případě poslední. Odpor proti imigraci a Evropské unii se začal rozlévat do všech našich měst a nesmí zastavit - musí trvat až do vítězného konce! Znovu zdůrazňuji, toto setkání není v žádném případě poslední, odpor musí trvat! Právě Tábory lidu, tak jak je organizuje Národní demokracie spolu s dalšími politickými institucemi jsou ideální příležitostí pro vyjádření vzdoru. Zatím jen v této mírné podobě.

Autor: Vít Skalský, předseda MO ND Plzeň

9 komentářů :

 1. Plný souhlas !!!

  OdpovědětSmazat
 2. To není svatá prostota, to je koncentrovaná blbost. Představte si, že by se to naplnilo a my vystoupili z EU - ani nevím jestli to jde. Jak by se zachovaly firmy, ktréré tu jsou právě z toho důvodu, že jsme EU. To jsou nejen ty německé, francouzské, italské, ale např. i čínské, indické, kanadské, které v našem území vidí geografickou výhodu. Uzavřeli bychom hranice - no tak to jsme nemuseli rušit totalitu.
  Všichni imigranti ven...to jsou z největší části ukrajinci, kteří tady dělají za 50 Kč/h - a hned by všechno zdražilo.
  Ten člověk - Vít Skalský - škoda cokoliv říkat. Snad Wericha, že nejhorší je srážka s blbcem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Leo K- nevím jsou-li profesoři imunní k viru "svaté prostoty"ale některé Vaše věty to vylučují.1.) Již jen pochybnost zda mohu či ne vystoupit z EU aniž by se mne někdo ptal na souhlas se vstupem je Totalita.2.) Nečlenství v EU ruší naši geografickou výhodu?!? 3.) Ukrajinci již dávno nedělají za 50-i tak jsou okrádáni, jako neukrajinci.Jen s Werichem máte pravdu.

   Smazat
  2. Vystoupení z EU neznamená opuštění bezcelní evropské zóny, ani to neznamená opuštění schengenského prostoru. Lidé si to často pletou. Přečtěte si něco od Macha - jak vystoupit z EU. Je to prosté a zbavíme se diktátu idiotů a lidských zrůd.

   Smazat
 3. Brzy zjistíme, že imigranti jsou s poznáváním reality daleko před námi. Že již dávno pochopili, že pouhé demonstrace a protesty sebevětšího počtu lidí, bez násilí a obětí na životech nikam a k ničemu nevedou. V našem případě nepovedou ani s těmi obětmi, pokus tyto oběti nebudou přímo a výhradně z řad těch, co nás systematicky vedou do záhuby. V tomto punktu je nezbytné od imigrantů teroristů volících cíle nahodile, se výrazně odlišit

  OdpovědětSmazat
 4. Plně souhlasím s Vítem Skalským. Ale mám i vzkaz pro poněkud poblblého Leo K. z 12:43 : Koncentrovaná blbost je přesně to, co jsi napsal. Samozřejmě, že i po vystoupení z toho spolku politických, mocenských kašparů a likvidátorů zemí, zvaného Evropské unie, by byla možnost, aby svébytná Česká republika měla rozvinuté obchodní vztahy ze zahraničními zeměmi a jejich firmami. Stejně, jak tomu bylo i v minulosti do r. 2004. EU není žádný životaschopný prvek, je to uměle vytvořená, rozbujelá byrokratická instituce - pochybný kolos na hliněných nohách, která sleduje svůj cíl - rozvrátit po staletí utvářené národní povědomí, kulturu, tradice, hodnoty a identitu svých členů a obyvatel členských zemí, utvořit genderického neo araboevropana, který bude poslušně poslouchat svou mocenskou politickou elitu. Před tím však, každý původní obyvatel Evropy, každý obyčejný člověk, se bude muset v potu tváře celý den lopotit, aby uživil a ochránil sebe a svou rodinu od terorizujících zběsilých hord, které nemají absolutně s tímto světadílem, kulturou, filozofií, náboženstvím, tradicemi vůbec nic společného. EU způsobila a podporuje masívní invazi cizího prvku - islámu a jeho náboženskou nesnášenlivost, EU si tady vzala trojského koně, žádá svou likvidaci, EU je tedy odsouzena ke svému zániku. Je třeba si toto uvědomit, a vystoupit z tohoto pochybného uskupení, dokud je ještě čas. EU není žádná mantra, ale spolek naprostých diletantů a idiotů. Nechtěl jsem tam patřit nikdy, a v r. 2004 jsem hlasoval jasné NE o vstupu ČR do EU, ale to jsem si absolutně tehdy nedokázal představit, že reálná skutečnost, zvaná EU, bude po letech ještě mnohem více dramaticky děsivější, než jsem o tomto spolku měl tehdy představy. Jde o to, kdo bude mít odvahu jako první, udělat ten nutný krok a vystoupit, pak se už ten pochybný kolos na hliněných nohách sesype sám, pod dusící se tíhou úplatné megabyrokracie. Už aby to bylo !!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Jestliže vystoupíme a necháme výši platů budem atraktivní pro všechny a bylo by to jako s Čínou,na které nenechají nit suchou a stavějí tam továrnu denně.A nepřijeli by na přehlídku.

  OdpovědětSmazat
 6. Ve jménu pohodlného života jsme se vzdali Boha a bojíme se o majetek.Muslimové jsou pevní ve víře,když padnou v boji jdou na lepší,když přežijou můžou získa náš majetek.Oběti z řad jejich dětí a žen je nezajímají-oni nás porazí a vyhladí.

  OdpovědětSmazat
 7. Tady v diskusi je dost reprezentativní ukázka úrovně myšlení lidí v Česku. Asi jsme opravdoví exoti a pravděpodobně si přidáme další pitomosti k naší národní charakteristice.Samozřejmě je nesmysl jakákoliv isolovanost na Evropě. Imigranty středních let tu potřebujeme jako sůl. Je větší pravděpodobnost,že se zde určité množství usadí natrvalo,stejně jako se usadili Vietnamci. Samozřejmě se tu usadí i určité množství lidí ze západní Ukrajiny. Oblast východní Ukrajiny je umělý stav,který se zcela logicky připojí hospodářsky i demograficky k Rusku,stejně jako Krym. Zde bude nutné velké úsilí mnoha dlaších států, aby se situace hospodářsky narovnala na srovnatelnou úroveň s Evropou. Pan Vít Skalský je jeden z mnoha,kteří si na dnešní situaci chtějí vybudovat svoji politikou kariéru. Věřím, že se mu to nepodaří. Lidé v Česku se již bojí mnohem více než za reálného socialismu o práci,majetek i život a rodinu. A to se musí změnit a změní se to. Nějaké rasistické výkřiky tomu nezabrání !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.