Reklama

středa 30. září 2015

Rezoluce iniciativ a hnutí za vystoupení z NATO


Organizace spojených národů, Rada bezpečnosti Organizace spojených národů, Orgnizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě přijímají bezpočet rezolucí, které nejsou vzápětí respektovány, jsou porušovány, zejména představiteli Evropy, Evropské unie a Ameriky a to i prostřednictvím NATO. Severoatlantická aliance není žádný obranný pakt. Napadení Jugoslávie, Iráku, Libye a další desítky vojenských operací provedených touto aliancí nelze označit za obranné.
Výsledkem činnosti Severoatlantické aliance jsou miliony mrtvých a destabilizace stávajících struktur.

Politickým představitelům Evropských států takový výsledek asi příliš nevadí, myslí si, že za to nejsou postižitelní. To je omyl, jsou postižitelní. Občané mají v rukou mírový prostředek, o kterém se stejně jako o míru raději nemluví.

Jsou to volby.

Politiky, kteří nejsou schopni hájit zájmy občanů, pro jejichž život je mír zájmem prioritním, nebudeme volit, ať jsou z jakýchkoliv polititckých stran. Europoslanci, poslanci a senátoři, ani vláda nedostali od občanů mandát nechat zabíjet jiné, nedostali mandát ovládat voliče a očekávat od nich, že jejich chybná, v řadě případů zločinná rozhodnutí budou tolerována.

Nebudou

a jménem Iniciativy Ne základnám, Nezávislých medií, Stranou demokratického socialismu, Spojenectví práce a solidarity, Evropanů proti válce, Českého mírového hnutí přijímáme tuto rezoluci adresovanou europoslancům, poslancům, senátorů a vládě :
 • doplnit do Ústavy ČR článek na ochranu míru
 • vyloučit existenci cizí vojenské základny na území České republiky a pobyt ozbrojených sil cizího státu na našem území
 • Severoatlantická aliance je přežitkem, v plném rozsahu se zpronevěřila smyslu její existence a zákonodárce a vládu žádáme o ukončení účasti České republiky v tomto paktu
 • s okamžitou platností zastavit účast Armády České republiky v útočných akcích pod velením NATO
 • nepovolovat průjezdy a přelety ozbrojených sil cizích států přes území České republiky, transporty vojenského materiálu, určeného k vedení útočných válek
 • zahájit rozhovory o vzniku nové bezpečnostní architektury v Evropě se všemi státy Evropy

2 komentáře :

 1. A 4:58 Neuškodilo by Vám poslechnout si opakovaně projev prezidenta Putina na summitu OSN. Učte se umění naslouchat. Snad potom pochopíte jeho poselství všem národům, jeho výzvu spojit síly, nikoli rozdělovat a povyšovat se. Jsem pro vystoupení z každé zločinecké organizace, která ohrožuje mír nejen v Evropě. L.

  OdpovědětSmazat
 2. Ty ubohý amerikanisto co onanuješ před US vlajkou a chčiješ si do trenclí z US Strikerů a Abramsů nebo F22 a F35. Už Ti někdo řekl, že jsou to stárnoucí sračky za které tvoji milovaní ušáci vyházeli majlant, prodlužili se, zruinovali a teď kňučí jako podsvinčata, protože na nové a kvalitnější nemají a mít nebudou? Za pár let ten šrot budou moci naházet do moře, jak je jejich zvykem a pak už budou jen k smíchu. Dokud ušáci dělali pořádná auta, soutěžili s Rusákama v kosmu a vyvíjeli úžasné technologie byli in, teď už je nikdo nepotřebuje. Umí hovno, do vesmíru si musí satelity i kosmonauty nechat vozit od Rusáků, 70% výrobků dovážejí a nebýt hadrů z Číny chodí nahatí. Jejich automobilky neumí ani udělat nízkoobsahový vysokootáčkový motor a malá úsporná auta si musí dovážet z celého světa. Kolik tady v Evropě vidíš amerických výrobků, které by neuměl dnes udělat kde kdo? Mládež ještě uchcává z předražených a reklamou propagovaných jablek, ale stejné už umí Samsung a Číňani, kteří jim je stejně vyrábějí. Tak si blbečku dej na hlavu studený hadr a jdi brečet na US ambasádu šapitovi odkud jseš asi placenej nebo na tebe něco hodně ošklivého mají a musíš proto poslouchat a plodit sračky.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.