Reklama

úterý 8. září 2015

Rozpor mezi lidmi a politickými elitami ohrožuje demokracii

vlajka maďarsko8.9.2015  Vaše věc
Maďarský premiér Viktor Orbán na poradě velvyslanců své země podle agentury MTI uvedl, že v devadesáti procentech evropských zemí existuje rozpor mezi postojem lidí a postojem politických elit. V Maďarsku jsme uspořádali celonárodní konzultaci a dosáhli vzájemné porozumění mezi vládou a občany, řekl.
Podle Orbána rozpor mezi občany a elitami způsobuje demokracii problémy a demokratický systém s ním nemůže dlouhodoběji žít. Právě s ohledem na konzultaci problému migrační krize a jejího dopadu na Maďarsko, setrvává Orbánova vláda na svém stanovisku. Když před velvyslanci konkrétně hovořil o migrační vlně, prohlásil předseda vlády, že migranti neutíkají kvůli bezpečnosti, v bezpečí jsou již v Turecku, Řecku, Makedonii, Srbsku, Maďarsku, Rakousku. „Vyhlídli si německý způsob života,“ prohlásil Viktor Orbán.

14 komentářů :

 1. Volají Alláhu Akbar. Je to invaze, říká maďarský biskup,

  http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/volaji-allahu-akbar-je-to-invaze-rika-madarsky-biskup_354962.html

  OdpovědětSmazat
 2. Tuto invazi již nelze zastavit.Miliony jsou na hranicích.Bude mela, permanentní chaos a USA si již konečně i v Evropě zaválčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není třeba, aby Američané v Evropě válčili. Imigranti vytvoří zátěž a nepokoje- stačí si představit, jak příští jaro nastoupí invaze nejméně pěti milionů z Arabie a Afriky. Evropský konkurent bude likvidován a ve všech státech se chopí vlády poslušní manásci.

   Smazat
  2. Příští rok se bude jednat o více než milion imigrantů a kalašnikovců.Povinné kvóty odhaduji na příští rok pro ČR cca 30.000-35 000 potřebných, kterým dá Juncker na cestu 6000Eur.Inšalláh.

   Smazat
 3. No Merkelová,tys tomu dala korunu.Z bohatého německa uděláš za pár let zruinovaný stát stejně nebezpečný jako v roce 1935 - 39.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, podoba čistě náhodná z 30.let.Vypadá to na pořádnou euromelu.Jinak Mutti Andělce gratuluji k ochránkyni všech imigrantů na světě.Němci, budete první na řadě, připravte se.Ekonomicky půjdete dolů jako po skluzavce.Korány povinně do škol, Juncker nechá postavit za Eurodolary další stovky mešit s pořádnými minarety.

   Smazat
 4. Opět je to Německo, které vyvolalo v pořadí 3. sv. válku! Tí Němci v čele s Merkelovou jsou opravdu nepoučitelní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to melete ? Německo bylo naprosto zdrženlivé právě v době, kdy je USA nutily EU do svých "demokratizačních" útoků na Araby v severní Africe nebo na Blízkém východě. Nic jste nepochopil, toto je právě zamýšlený útok Ameriky na bohateho konkureta, který jediný může ještě prodloužit agónii dolaru. A protože klíčovými zeměmi EU je Francie, ale hlavně Německo, nasměrovala Amerika (jejich slavné a přebohaté neziskovky) imigranty právě na tyto dvě země, když likvidace EU přes Řecko jim jaksi nevyšla. Patříte k lidem, kteří zaměňují příčinu a následek. Jediné co nevím, jestli jste tak hloupý, nebo jste za to placen.

   Smazat
  2. Co Vy to melete?! Německo v čele s Merkelovou z vlastní vůle nabídlo svůj štědrý sociální systém tzv. běžencům. Tím vyvolalo chaos, ještě větší imigraci a vrazilo klín mezi země EU. To vše vede k 3. svět. válce! Nic jste nepochopil. Jediné co nevím, jestli jste tak hloupý, nebo jste za to placen.
   plukovník v. v.

   Smazat
  3. Brusel chce sladit imigrační politiku a štědrý sociální systém Německa a implantovat do celé 28.Üřady budou muset i v ČR vyplácet samopalníkům vysoké částky dle nařízení a vzoru Německa.Chaos a nespokojenost pracujících, mající platy 4x menší než Němci, to nemůže dobře dopadnout.Jinak EU funguje bezvadně, je potřeba víc schizofrenních politiků, zejména německých.

   Smazat
 5. Orbán ještě říkal, že v Bruselu hovořil se všemi vrcholnými reprezentanty zemí EU a že při těchto individuálních rozhovorech zjistil, že nemají vůbec žádný svůj názor, jak tuto situaci řešit. Asi bych dodal, že jsou to loutky (vyjma Orbána), které zřejmě čekají na befel z Bílého domu a ten stále nepřichází. Z USA je slyšet pouze tichounké pochechtávání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA mají z evropské migrace pořádnou bžundu, vše sledují a organizují za oponou poslušným eurošaškům scénář rozkolu a chaosu.Poté přijde TTIP, ta zkolí i silné Německo zcela do zádele.USA se na pár let zahojí na hloupé Evropě, TTIP je pořádně vymazlená kulišárna.Merkelová ji plnně podporuje.Co podporuje Merkelová a Holland, to musí ostatní poslechnout a přijmout.

   Smazat
 6. EU je neskutečná banda proamerických kolaborantů, diletantských idiotů, včetně Tuska, Junckera, Merkelové, Steinmeiera, Hollanda i Fabiuse a dalších magorů, kteří vedou starou dobrou Evropu k jejímu konci a záhubě. Kdy se konečně probudí půl miliardy lidí a smete tuto děsivou bandu idiotů na smetiště dějin, kam jedině patří ?!?! Jde o budoucnost a další život všech Evropanů !!!

  OdpovědětSmazat
 7. Dnešní migrační vlnu vytvářela Amerika (bohužel za spoluúčasti evropských loutek) již několik let (Irák, Afghanistán, Sýrie, Lybie). Všiměte si ale českých presstitutů, kteří ze všech národností, kteří jsou dnes v pohybu, pořád vypichují jenom Syřany, přitom se jim k mikrofonům derou zpravidla Afghánci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.