Reklama

pondělí 28. září 2015

Ruská delegace opustila sál VS OSN během projevu Porošenka

28. 9. 2015   zdroj
Ruská delegace opustila sál Valného shromáždění OSN během projevu prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka na summitu o globální programu v oblasti rozvoje. Agentuře TASS to sdělil vysoce postavený ruský diplomat. "Opustili jsme sál v znak protestu proti otevřeně politizovanému a agresivnímu projevu, který vůbec neodpovídal ohlášenému tématu sumitu", řekl zdroj.


Agentura TASS zjistila, že v sále zůstal jeden ruský diplomat.

V odpovědi na otázku o tom, proč tento diplomat přece jenom zůstal na místě delegace, zdroj zdůraznil, že "ruská strana má ve zvyku poslouchat své oponenty a nenechávat jejich vystoupení zcela bez pozornosti."

Prezident Ukrajiny se ocitl na konci "fronty" řečníků

Zpočátku měl Porošenko vystoupit na summitu jako čtrnáctý, ale vystoupil 26., těsně před ministrem zahraničí RF Sergejem Lavrovem.

Podle pravidel OSN, pokud řečník z různých důvodů nemůže vystoupit v přiděleném čase, je automaticky přesunut na konec "fronty".

Ukrajinský prezident hovořil ve skupině hlav států a předsedů vlád. V důsledku toho se podle protokolu ocitl na konci skupiny a těsně před "ministerskou" částí, kterou zahajoval Lavrov.

"Nevíme přesně, zda se Porošenko náhodně nebo úmyslně přemístil ve své skupině vystupujících," řekl k tomu zástupce sekretariátu OSN agentuře TASS. Vyjádřil názor, že ukrajinská delegace to udělala úmyslně.

Jak se agentura TASS dověděla, ministrovi zahraničí RF bylo navrženo, aby vystoupil později, ale Lavrov to odmítl, protože nechtěl narušit svůj další pracovní program.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
OSN, 28. září. TASS.

57 komentářů :

 1. Putin se chudák klepe strachy.Nikdy by si netroufl vstoupit do konfliktu,který by hrozil debaklem ruské armády.Asad to má spočítané. :-) http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/381820-rusko-se-operaci-na-uzemi-syrie-prozatim-nezucastni-uvedl-putin.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Porošenko je predevsim nikdo....
   nestastna figurka, mluvici hlava, herec...mluvci tech nejvetsich podvodniku, zlodeju, svetovych kriminalniku, psychopatu, mafianu a masovych vrahu..


   totez plati pro ostatni..Obama je nikdo..Merkelka je nikdo...atd..

   a takovy Sobotka, to je jeste mene nez nikdo....

   Smazat
  2. pro 15:58 Asi jsi s ním mluvil, tak nám pověz ještě něco, aby jsme byli moudřejší. Ten tvůj odkaz jsme již četli.

   Smazat
  3. No nejdřív se klepali Američani, když Rusové aktivně vstupovali do syrského konfliktu. Teď, když do toho nechtějí jít naplno, taky špatně, ukázka slabosti. Je třeba si ujasnit pojmy s průjmy. Doufám, že Porošenko neukazoval v OSN pasy zadržených vojáků pravidelné ruské armády na Ukrajině...

   Smazat
  4. Nechápeš nic. Rusová tam mají větší zájmy než jen útočit na sunitský ISIL, který koalice pod jejich vedením (a zatím bez jejich přímého zapojení) porazí tak jako tak ... a velmi brzy.

   A jim bude nabídnuta role mírotvůrce ... což přivítají i sunité, kteří nepodporují ISIL.

   Smazat
  5. Ukrajinští vrahové,americké politické loutky z dosazené fašistické kyjevské junty, jako je m.j. Porošenko, Jacehňup,Turčynov, Tjahnybok, Jaroš, Kolomojskij, Ljaško, Saakašvili atd.. budou brzy potrestáni za své zločinné skutky,vraždy,kolaboraci s válečnickými USA. Jejich plány směřují ne k pozvednutí Ukrajiny, ale pouze k jejich vlastnímu osobnímu mocenskému prospěchu, a k uzurpování co největšího podílu na moci, bezohledně, na úkor strádajících lidí Ukrajiny.Jsou naprosto bezohlední,neštítí se vést občanské války, vraždit, zabíjet, likvidovat své nepohodlné i domnělé oponenty. Rozsévají kolem sebe jen strach a nenávist.Ukrajina 2014-2015 = Německo 1933-1944.Tvrdý nacionalistický fašismus, který rozvrátí poměry vnitřní (státu),a má snahu rozvrátit i poměry vnější (mezinárodní), s cílem vyvolání většího válečného konfliktu. To je zadání jejich loutkovodičů, ale i ochota této kyjevské junty plnit poslušně tyto plány.Prostě je to jejich posedlost mocí, o kterou nechtějí přijít, chtějí za všech okolností pouze škodit, bez ohledu na následky.Prostě, Porošenko je nejhorší zmetek a lidská zrůda, kterou na Ukrajině měli v posledních 50 letech na nejvyšším politickém postu.

   Smazat
  6. Bože, co je to za mimoně 15:58? Jsi mimo nebo na práškách debile? Vyjadřuj se pouze k tématu článku, pokud nemáš nic, tak se neztrapňuj. Jestli je ti cizí slovo taktika nebo snad víš více informací než Rusáci v Sýrii? Mohl bys nás s tím seznámit, už jen tvůj odkaz na propagandu novinek, to nám stačí a málem jsem si poprskal od smíchu klávesnici. Neztrapňuj se Plavče, děláš ze sebe ještě většího debila než jsi. K článku: to vypasené prase Poroch už neví, jak tu krachující Ukradinu dát do popředí zájmu, prý má nejlepší Evropsou armádu, to už se nedá komentovat, tomu se dá jen smát.

   Smazat
  7. Anonym 15:58
   První věta = absolutní mozková dutina, neboli vylízanec. Odkaz na Novinky = vylízanec na druhou. Nediskutovat, ignorovat.

   Smazat
  8. 15:58 Promluvil US vlezořiť a byl záhy podrbán za ouškem od velkého otce.

   Smazat
  9. Jsimimo mísu!

   Smazat
  10. Ty jsi debil. Ale jinak to ani být nemůže. Pokud je někdo produktem ožralého bolševického papaláše a laciné štětky, tak od něj nějaká moudra čekat nemůžeme, že?

   Smazat
  11. kolik jste měk dnes káviček kavárenskej flákači ?

   Smazat
 2. Porošenko je neštěstí pro ukrajinské občany, to jeho lhaní a přetvářky, neschopnost vést celý národ k lepšímu. Vypadá to na záměr, vždyť jeho projevy nejsou v rodné řeči, někomu leze do p..... Alka

  OdpovědětSmazat
 3. Kavárna z vaclaváku 3 opět zautočila...pánek má z tebe určitě radost...

  OdpovědětSmazat
 4. Odpovědi
  1. A ty jsi retardovaný imbecil s vnímáním reality na úrovni prvoka.

   Smazat
 5. Teda ten Poroš je ale frajer, všichni to budou probírat, že vystoupil poslední před Lavrovem, ale pochybuju, že bude někdo rozebírat, co řekl. Co řekl Lavrov, to se jistě dozvíme.

  OdpovědětSmazat
 6. A kdy vystoupí Putin? Včera říkali, že dnes ráno, ale nic se nepsalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo milej zlatej, nejdřív kecal Obama, dokonce to překládali nCT24, samý kecy jako vždy. Čekala jsem na Putina, nakonec jsem to musela přepnout na CNN. Tak mi to nasralo, že jsem volala do televize, z jakýho důvodu tam není přímý přenos Putina z OSN. Byla jsem absolutně na mrtvici, když mi řekl, že to odvysílají ale asi až po nějaký úpravě a ne vcelku. Tak fackuju ČT! Jsou to šmejdi

   Smazat
  2. Šmejdi je slabé slovo, ale mají vzor v Bogušovi

   Smazat
  3. Obama řekl, že USA nebude podporovat IS, přesnější by bylo, že USA UŽ nebude podporovat IS...

   Smazat
  4. obama mluvil o konkrétních stavech-krym,libye,syrie.

   Smazat
  5. Bože, bože - co to je 'konkrétní stav'? To je ten černý otec z Bílého domu tak blbý? Nebo je tu za pitomce anonym 19:25?

   Smazat
  6. 19:25 Mluvil a lhal a lhal a lhal jako sedmilhář!!!!!

   Smazat
  7. Vy šmejdi z ČT, běžte s tím vaším sestřihaným a upraveným projevem Putina do prd..e. Vy jste tak ubozí a poslušní k USA, že je mi z toho na blití. Propadněte se do pekel!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. Unknown28. září 2015 19:25

   No jistě. Ví přesně, kde to všude rozesral.

   Smazat
 7. Tak na Sputniku píší, že to bude v 17,30!

  OdpovědětSmazat
 8. Právě přistál na letišti v new yorku ..Mezitím kecá muslim obama a nikdo mu v sále netleská....

  OdpovědětSmazat
 9. Podle chůze a hlavy je to dvojník ...rusové se poučili z bývalého venezuelského presidenta chavese ...teď bubákovi zapleskali....

  OdpovědětSmazat
 10. Putin bude je žvejkat a skutek utek.Je to přizdisr...

  OdpovědětSmazat
 11. pravil pindos 16:49
  a superpindos se právě v na val.shr. OSN označil za nejsilnější mocnost na světě )))

  OdpovědětSmazat
 12. V jemeně koalice arabských států zabila pomoci letadel min.. 50lidí účastnících se svatby...a nikde v českém mainstremu o tom nic...

  OdpovědětSmazat
 13. cca 17:30 bude mluvit Putin:
  http://cz.sputniknews.com/svet/20150928/1244447.html

  bubu řekl: Vše, co je správné pro USA, je správné i pro všechny ostatní demokratické země.
  Tak už víme, že se musíme podřídit.

  OdpovědětSmazat
 14. Senátor Mcain kritizoval bubamu,že se setká s Putinem...kdyby to tenkrát věděli vietnamci co to bude za pindosa tak by ho určitě nevytahovali z vody ....

  OdpovědětSmazat
 15. Mysím, že se ruská delegace o moc připravila, když si nechala ujít komické vystoupení kašpárka Porošenka. Naštěstí ho Obama zastoupil.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 16. Prasenko je smrad a vrah !!! a fuj tajbl hajzl!
  !!!!!!nezapomínat co bylo !!!!!!(a v podstatě ještě je a tím také ten dnešní hnus začal!)
  jituš

  OdpovědětSmazat
 17. Tak bombama šel live na čt 24 a putin ne...asi,aby mohli upravovat jeho projev...hovoří právě o středním východě....vývoz demokratických revolucí....k čemu to vede...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co čekat od pindosáckých presstitutů.
   Jenže věřím, že sputnik ten projev poskytne přeložený v el. podobě.

   Smazat
 18. To čt je fakt úplně ubohý...ta jednostrannost té "objektivní televize" se odhalila v plné nahotě! Ještě, že je již nepodporuji :-) (juknul jsem na čt 24 na netu).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na sestříhaný projev se čt24 vyseru.

   Smazat
  2. ČT jsou jenom ubozí proameričtí trotlící, co čekají až je páníček z USA podrbe pod krkem a hodí nějakou tu granulku. Je to ubohost která tu snad ještě nebyla. Styďte se, chátro z ČT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 19. Už skončil, během projevu mu nikdo netleskal, všichni byli zařezaní co říká....potlesk až po skončení projevu...

  OdpovědětSmazat
 20. Byl to silný projev, velmi rozdílný od prasidentazeměgoule. Žádné vyvyšování se. Kritika rozvrácení sev.Afriky a blíz.východu, nabídka spolupráce,...,pěkně jim to nandal.

  OdpovědětSmazat
 21. Tak a sputnik nedostupný.....

  OdpovědětSmazat
 22. Z projevu Putina se mi líbilo, v souvislosti se situaci na středním východě, když položil otázku: "Uvědomujete si alespoń nyní, co jste tam provedli?"

  OdpovědětSmazat
 23. Vypadá to, že jen server navydržel nápor lidí, kteří chtějí slyšet pravdu, možná mu taky někdo "pomohl", někdo, kdo se pravdy bojí.

  OdpovědětSmazat
 24. Dovolím si, vložit sem odkaz na srdcervoucí klip, který byl vytvořen u příležitosti Porošenkových narozenin a jako takový mu odeslán
  https://www.youtube.com/watch?v=8veOzd39VWI

  OdpovědětSmazat
 25. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/opileho-porosenka-pry-museli-vynest-z-letu-kyjev-moskva/

  OdpovědětSmazat
 26. Kdo by toho prolhaného fašouna poslouchal? Snad jenom Obama a jeho knechti ve zbrani.

  OdpovědětSmazat
 27. Ruskym fasistum nejde pod nos pravda ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava - pindosáckým

   Smazat
  2. Inteligentnější komentář od potrata bolševického papaláše a laciné štětky čekat nelze, že, debílku?

   Smazat
 28. ta židovská vláda na Ukrajině se úplně pomátla na rozumu. ještě že od těch hlupáků máme nárazníkové pásmo, a že ta jejich hloupost než dorazí po větru tak vyšumí.

  OdpovědětSmazat
 29. Video: Ukrajinská delegace byla vyvedena ze sálu OSN

  http://aeronet.cz/news/video-ukrajinska-delegace-byla-vyvedena-ze-salu-osn/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.