Reklama

neděle 27. září 2015

Rusko i USA si přejí pracovat společně, prohlásil ministr MZV RF Sergej Lavrov...

Lavrov po setkání s Kerrym: přání pracovat společně existuje

27. 9. 2015   Sputník
„Přání pracovat společně existuje i po linii diplomatických, i po linii vojenských úřadů. Myslím, že čím více a pravidelněji se budou tyto otázky projednávat na profesionální úrovni, tím jednodušší bude řešení i nejsložitějšího problému, který stojí před námi všemi", řekl ruský ministr, jehož komentář vysílal v přímém přenosu televizní kanál Rossija 24.
Lavrov také vyjádřil naději, že prezidenti Ruska a USA Vladimír Putin a Barack Obama během setkání v pondělí v New Yorku si mohou promluvit otevřeně a najít cestu rozvoje vpřed.

„Velkou naději i my, i John Kerry, spojujeme se zítřejším setkáním prezidentů. Doufám, že si budeme moci promluvit otevřeně a najít cestu rozvoje vpřed", řekl.

7 komentářů :

 1. vyslovené stanovisko velmoci mířící správným směrem!

  OdpovědětSmazat
 2. Putin postupně vyhrává na plné čáře!!! Je to skutečný státník a ne jenom politik.

  OdpovědětSmazat
 3. To jsou jen takový ty diplomatický zdvořilostní kecy o kterej se ví,že to nikdo ani ten,co to vyslovuje,nemyslí vážně...

  OdpovědětSmazat
 4. Když člověk nebude alespoň věřit, tak to můžeme zabalit. Jinak ale s vámi docela souhlasím. věřím, že Rusko má obrovskou snahu o mír, země, která si zkusila tolik jako oni, ani jinak uvažovt nemůže. Navíc (a to si nemyslím, že jsou Rusové ve všem svatí, ani náhodou) mají Rusové v sobě něco, co nemají Anglosasové - jsou otevřenější a přímější. Proto jim věřím mnohem víc než Americe, která má skutečně spoustu lidí zaměstnaných strategií, jak Rusko, či jiné země, které se jim nelíbí, zničit. Tak abych se vrátila k začátku. Ano, věřím, že Rusko postupuje přímo a opravdu se bude snažit o domluvu, ale to Američani nedopustí. Neodpustila Rusku, že už jednou zachránila Sýrii před válkou a teď nedopustí, aby v Sýrii zvítězila skutečně zvolená vláda. Vždyť ti vycvičení Amerikou bojovníci přeběhli k IS - že by opravdu náhodou, nebo to byl od Ameriky tak, jak pro IS doplnit zbraně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně že jo. Stejně jako USA vyzbrojila Taliban, tak vyzbrojuje vrahy islámského státu. Dal by si někdo tu práci a udělal analýzu jakým zbraněmi bojují ? Pak by bylo jasné i těm největším blbcům, kdo chce chaos a rozvrat na středním východě. A potažmo tím i v celém světě.

   Smazat
  2. 12:00 Kdyby si USA prožila na svém vlastním území to, co si prožila SSSR a potažmo Rusko, tak už USA dávno neexistuje!

   Smazat
 5. Reálná skutečnost je zřejmá : USA podporují chaos a války na Blízkém a Středním východě.Je všeobecně známý fakt, že IS vyzbrojily právě USA, aby měly své užitečné idioty, své pěšáky v bojích se zeměmi, které se USA snaží od r.2001 postupně likvidovat a uvádět do zmaru a trosek.Politika USSA je stále stejná-rozvrátit legální vlády,vytvořit proamerické lokaje v tzv."opozici", ty pak použít proti místnímu obyvatelstvu v bojích za prosazení vlastních,amerických zájmů a následně vysávat tamnější zdroje a nerostné suroviny.Navrch pak ještě drze a pokrytecky budou USA kvičet, že to dělají za prosazení a nastolení jejich "demokracie a svobody",přičemž právě tyto v ovládaných zemích,USA postupně samy likvidují. Jediné a nanejvýš obezřetné pravidlo zní : NIKDY NEVĚŘ ŽÁDNÉMU AMERIČANOVI !! Vrcholem drzosti americké rozvratné zahraniční politiky je i současný uměle vyvolaný, organizovaný a cíleně řízený migrační exodus do Evropy, aby tento kontinent došel postupně také k cílenému rozpadu, zmaru a vyvolaným nepokojům, když se bude bránit postupné islamizaci a ničení národnostních tradic, kořenů a státních útvarů, které doposud fungovaly po dlouhou dobu.(dokonce ještě v dobách, kdy nějaké USA ani neexistovaly a po prériích Sev.Ameriky se proháněly stáda bizonů a v poklidu tam žily indiánské kmeny, než je dobrodruzi a přivandrovalci postupně začali bezohledně likvidovat). Zbraně se pak pro militantní islamistické radikály budou do Evropy pašovat opět a zas jedině z USA. Je tato země opravdu přítel a spojenec Evropy???Odpověď je více, než jasná. NENÍ. Je to imperiální dobyvatel, který svého vazalského evropského spojence hodí kdykoliv přes palubu do rozbouřeného moře naprosto šíleného a pomateného,uměle vyvolaného multikulturalismu, rádobypseudohumanismu a superkorektivismu. Ale ty konce v Evropě budou opravdu děsivé...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.