Reklama

středa 16. září 2015

Silná slova a brutální návrhy z Bratislavy. Robert Fico se s tím ne... nepáral

16. 9. 2015  ParlamentníListy

Slovenský premiér Robert Fico si tvrdě stojí za svým – kvóty bude odmítat i nadále. Jak uvedl na tiskové konferenci, vyhrožování o snižování peněz z eurofondů je jen strašení, které na slovenskou vládu nepůsobí. Pokud by nás měli trestat za vlastní názor, bude to konec EU, tvrdí Fico.

Slovensko kvóty nechce, a to za jakoukoliv cenu, i kdyby zůstalo jedinou zemí s tímto názorem. Fico včera poděkoval ministru vnitra Robertu Kaliňákovi, který nepodpořil povinné kvóty. Označil je za největší hloupost, jaká tu kdy byla. „V zásadních otázkách zahraniční politiky má vláda trvale konzistentní a předvídatelné stanovisko,“ řekl Fico.


Je smutné, že není vůle ke svolání summitu

Povinné kvóty jsou podle něj jen nálepkou, kterou si vymyslely státy EU, aby vyřešily krizi, která je největší od konce druhé světové války. „Považujeme je za iracionální, nesprávné a nic neřešící,“ prohlásil Fico.

Podle něj by se v této věci měl svolat summit předsedů vlád. Považuje za smutné, že v případě řeckých bank se svolal summit okamžitě, ale při této krizi k tomu není vůle.


Se summitem se otálí, protože by odhalil chyby členských států

Zároveň kritizoval, že některé kroky se měly uskutečnit dříve – například ochrana hranic nebo zřizování míst, kde se budou migranti soustřeďovat.

Se summitem podle Fica ale EU otálí, protože by se odhalily chyby členských států a odhalily některé skutečnosti. Některé země podle slovenského premiéra nesou odpovědnost za situaci v postižených zemích Blízkého východu, navíc pomáhaly při bombardování Libye. „Nejhorším řešením pro EU bude, když se neodhodlají svolat summit, protože se bojí, že by některé země byly proti,“ dodal.

Pokud by summit nakonec proběhl, Fico potvrdil, že na něj pojede s jasným mandátem. A to navzdory výhrůžkám německých představitelů. Narážel tak na vyjádření německého ministra vnitra Thomase De Maiziéreho, který řekl, že utečence odmítají především ty země, do kterých jde nejvíc peněz z eurofondů. Zároveň De Maiziére dodal, že Jean-Claude Juncker navrhl, aby tyto země dostaly méně peněz z eurofondů. Fico se pozastavil nad tím, že v EU se ještě nestalo, aby byl někdo trestán za vlastní názor. 

Pokud se budou trestat země za jejich názor, je to konec EU
"Jestli si někdo myslí, že takovéto bububu na nás zapůsobí, tak je na velkém omylu,“ řekl Fico. Dodal, že evropské strukturální fondy nemají s migrací nic společného. Jde o systém vyvažování regionálních rozdílů. V EU neexistuje legislativa, podle které by se něco takového mohlo stát.

„Pokud někdo bude trestat země za jejich názor, tak je to konec EU,“ varoval Fico. Jak slovenský premiér tvrdí už delší dobu, migranti v jeho zemi zůstávat nechtějí. Směřují do Německa a do států, které kritizoval za jejich vyjádření o otevřených náručích a o vítání imigrantů. Právě tyto státy vylepšují byznys převaděčů a zesilují migraci. Zároveň dodal, že i pro Slovensko mohou utečenci představovat problém. „Jednou tu budeme mít tisíce muslimů, kteří budou působit v armádě, kteří budou mít vlastní církev,“ domnívá se Fico. Varoval také před Islámským státem. „Víme o tom, že mezi utečenci provádějí představitelé Islámského státu nábor. Víme o tom, že IS organizuje převaděčství,“ řekl slovenský premiér.
 


Při ochraně hranic je Slovensko důsledné

Poznamenal, že co se týče hranic, bude Slovensko velmi důsledné. „Každý jednotlivý migrant, který překročí hranice, bude zadržen,“ prohlásil.

Ficovy názory podpořil i slovenský ministr vnitra Kaliňák, podle kterého provádí Slovensko opatření již několik měsíců. Těmito opatřeními se podařilo snížit tlak, že migranti budou přecházet přes slovenské území. „Slovensko si svou zelenou hranici na jihu s Maďarskem začíná velmi intenzivně chránit,“ řekl Kaliňák.

Na slovenských hranicích by se měly zvyšovat počty policistů, aby se nestalo to, čeho jsme nedávno byli svědky v Budapešti nebo ve Vídni. „Představte si, že se vám pět tisíc migrantů ubytuje na Hvězdoslavově náměstí,“ řekl.


Když bude Německo chtít přijmout další uprchlíky, jsou SR a ČR připravené vytvořit bezpečný koridor pro jejich přesun

Další slovenský server HNonline.sk uvedl, že podle Fica je Slovensko spolu s Českem připravené vytvořit pro migranty bezpečný koridor, kterým by se mohli dostat do Německa. Podle Fica jsou obě země koridor připravené vytvořit, pokud Německo bude chtít další uprchlíky přijmout. Slovenský ministr vnitra Robert Kaliňák k tomu dodal, že cílem tohoto opatření by bylo zajistit bezpečnost obyvatel. „Pokud si je nějaká země pozve, jsme jednoduše připraveni vytvořit takový koridor, aby to neohrozilo bezpečnost Slovenska a mohli se přímo touto linkou dostat tam, kam byli pozvaní,“ vysvětlil Kaliňák.

Fico upozornil, že i když je Slovensko tranzitní zemí, není vystavené takovým migračním tlakům jako Maďarsko. „Je to i díky operacím, o kterých není často veřejnost informovaná. Ale především důsledně dodržujeme pravidla,“ zdůraznil.

Fico také tvrdí, že 90 % imigrantů má ekonomickou motivaci. „Nejsou to standardní utečenci, lidé, kteří se skrývají před válkou nebo kteří utíkají před hladem nebo jinými katastrofami,“ tvrdí slovenský premiér s tím, že tyto informace má od tajných služeb.

Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér SR Robert Fico

50 komentářů :

 1. Bravo pane Premiére:)

  Proč my máme za premiéra prodejnou DĚVKU??? a ještě k tomu škaredou:(

  Poctivě, mí mílí, voliči ČSSD, pokud jste jen trošičku proti tomu co se u nás dnes děje a chcete být levicoví, volte, příště, prosím Vás raději Komunisty, bude to jistě levicovější a poctivější.

  ČSSD je zřejmě, stejně jako ODS, TROP 09, KDU-ČSL, Zelení, bohužel asi opravdu strana bezcharakterních psyhopatoidních kariéristů.

  STOP mafiím, kokotoidům, nevolme žádnou prokazatelně ZRÁDCOVSKOU , nebo ZLODĚJSKOU STRANU!!!

  Kohokoliv jen ne ČSSD, ODS, TROP 09, KDU- ČSL, ZELENÍ, proboha to jsou přece nejprofláknutější mrdky u nás!!!

  Kohokoliv jiného KSČM, DSSS. Okamura, SPO, Svobodn, Piráti, kdokolíííííív jiný, nemůže NIKDY napáchat tolik zla jako tyto u moci zaseklé struktury a to ze tří důvodů,
  za prvé to NEUMÍ, neměli kdy a jak trénovat ani ojeby anijejich krytí, nemají své kluky a holky u policie na státním zastupitelství, nemají koupené nebo vydírané soudce,

  za druhé křiví policajti, prokurátoři a soudci, chránící dnešní MAFII jim to nedovolí a za každou chybičku je okamžitě ztrestají,

  a HLAVNĚ všechno jsou to POPULISTI a já v současné době, MILUJI POPULISTY :) a proč??????????

  Protože , POPULISTÉ, jsou největší DEMOKRATÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :)

  Vždy jdou s tím co národ, volič, občan, CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Chci vládu populistů, která zařídí VŠEOBECNÉ REFERENDUM, platné při stejné účasti voličů jako u EUROVOLEB :) nejdeš volit, tak DRŽ HUBU!!!!!!!!!!!!!!

  Chci vládu POPULISTŮ, kteří nepřijmou žádného nelegálního ekonomického imigranta a zakáží Islám v ČR, tak jak si to přeje absolutní většina národa, voličů, občanů :)

  Chci vládu populistů, kteří budou POSLOUCHAT co řekneme MY JIM!!! a NE VLÁDU MRDEK, která NÁM, jejich ŠÉFŮM, bude nutit, svá stupidní, zkorumpovaná řešení, která tady, do prdele, prakticky NIKDO NECHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jako vždy, Váš ledově klidný, Slunce a Pravdy Milovník, Vám přeje, krásný večer:)

  Slunce v duši :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč máme za premiéra prodejnou děvku?? Protože když jsme měli za premiéra Paroubka, který se taky nebál říct pravdu na plnou hubu a dokázal si sjednat respekt, tak byl neustále vláčen našimi "objektivními" a "nezávislými" médii sloužící pravici, které na něj pořádaly neustávající mediální štvanici. No a prostí lidé těm lžím a mediální manipulaci uvěřili a tak ČSSD neuspěla ve volbách tak, aby byla schopna sestavit vládu.

   Smazat
  2. To nevím, nějak se moc nepamatuju, že by Paroubka vláčela media nějakými vymyšlenými kauzami. Podle mě se ukázalo, že Paroubek to prostě podcenil.

   Smazat
  3. Chlapče A 23:52 máš u mě jedničku s hvězdičkou. Jedině KSČM a kdo volí někoho jiného, ať si prosím nestěžuje. Protože za blbost se platí. Vždycky a tvrdě.

   Smazat
  4. Máte pravdu. Paroubek to prostě neustál. Kdyby byl tak mále odolný proti štvanicím medií Zeman, byl by z Hradu pryč už dávno. Paroubek to prostě vzdal. Jinak to byl fakt nejlepší socdem předseda vlády. A lepšího nevidím. Odvážnějšího a zásadovějšího možná (Foldyna?), ale i intelektem a ek.znalostmi Parouba - ne.

   Smazat
  5. Ale jdi, komunisti tu už u vesla byli a nic dobrýho nám to nepřineslo.

   Smazat
  6. O co je lepší tento demokratický systém?Bohužel jenom o ty banány

   Smazat
  7. Jestli vidíš změnu jen v těch banánech, pak máš něco s očima

   Smazat
 2. Tady jsou ti mírumilovní migranti - obohacení Evropy: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/380818-migranti-na-srbsko-madarske-hranici-prohodili-barierou-dve-deti-a-zapalili-pneumatiky.html

  Policisté proti migrantům nasadili slzný plyn a vodní dělo. Zranění utrpělo 300 lidí, včetně 30 dětí..."Doposud bylo zraněno 20 policistů a sanitky odvezly do nemocnice dvě děti, které utrpěly zranění poté, co je (uprchlíci) přehodili přes bezpečnostní plot," uvedl bezpečnostní poradce maďarského premiéra György Bakondi. "Plot určitě obnovíme a posílíme a bezpečnost Maďarska budeme chránit všemi legálními prostředky," prohlásil také.

  Bakondi zdůraznil, že maďarská policie zabezpečí hranice státu i Evropské unie. „Agresivní a útočící lidi přes hranice nepustíme,“ zdůraznil. Podle svědků agentury Reuters k přechodu zamířila i ozbrojená vojenská vozidla Humvee a zastavila se několik stovek metrů od hranice.

  Maďarsko oznámilo, že přechod bude na třicet dní uzavřen, uvedla Česká televize.

  Agrese se stupňovala
  Nepokoje začaly odpoledne, kdy se několika migrantům podařilo poškodit zátaras na hraničním přechodu Horgoš-Röszke, informovala maďarská televize M1. Asi dvousetčlenná skupina mladých mužů pak zaútočila na policisty kameny a lahvemi..." Ještě v EU nejsou a již dělají "Majdany". Odebrat DNA a dát na listinu nežádoucích osob v EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo a máme to tady, už teče krev a budou mrtví, to je jen otázka času:(

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Ukázali, co jsou zač. Žádní uprchlíci před válkou, ale agresivní dobyvatelé. Co by se asi stalo, kdyby se ti chudáčci utečenci před válkou takhle dobývali do USA?
   Všem zastáncům těchto dobyvatelů by se mělo stát, aby se takhle násilím dobývali do jejich domů a dožadovali se ekonomického zajištění z jejich zdrojů.
   Tohle je začátek konce Evropy a jejích hodnot.

   Smazat
 3. Tuším, že pan Fico bude obviněn z braní úplatků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak, myslím si, že sa na Slovensku zorganizuje demokratický Majdan, farbu nepoznám, oranžový už bol. Zmýlia sa organizátori, naozaj má Fico silnú podporu obyvateľstva

   Smazat
 4. Pán Fico má silný mandát od svojho národa, včítane opozície.. Tí dementi v EÚ - idioti už zabudli, že majú plniť vôľu voličov a nie amerických fašistov. Pán Fico je bojovník zastupuje aj mňa. Koho však zastupuje dement Junkers, ktorý stále niekoho oblizuje a obchytkáva?(Odporné fuj) Alebo fašisti Tusk a Schulz? Vedenie európskej únie je po celej svojej línií nekompetentné, nenažrané, spojené aj s čertom len aby si udržali svoje skvelé platy.Celé je to už zlé a treba to rozbiť a poskladať nanovo podľa vôle voličov jednotlivých štátov. A do čela nového spojenectva zvoliť práve takých bojovníkov ako je pán Fico.Hlavne bez američanov a bez NATO odkiaľ sa šíri fašizmus.

  OdpovědětSmazat
 5. Fico, Sobotka a Orbán - neuznat dluhy vytvořené agenty lichvářů co tvrdili, že zdroje jsou, zrušit sankce proti Rusku a přidá se celá Evropa,

  OdpovědětSmazat
 6. stejně se schyluje ke konfrontaci. německo se pod přílivem uprchlíků bude snažit do toho zatáhnout i V4 a když se nedáme počlou na nás armádu. tím začne ww3.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci se položí sami, protože miliony imigrantů chtějí do Evropy, potažmo do Německa.Na hranicích a v utečenckých táborech jich čeká sedm milionů, 90% do Němec, frau Merkel Gutten schlafen.

   Smazat
 7. At´ přijdou,Germáni zasrání, nakopeme jim od řiti. Sobotka nakonec řekne kvóty ne, já ty utečence vezmu dobrovolně. Sobotka je přece Chazar a ti to vždy s Arabama mysleli dobře, například v Palestině, má zkrátka dobré srdce. Když NATO bombardovalo Libyi, tak to přece bylo pro dobro jejich obyvatel, v zájmu tzv. de ..a lidská kráva, fuj, já už ty slova ani nemohu vyslovit.

  OdpovědětSmazat
 8. Díky premiére Fico ! Takto se chová opravdový chlap ve vrcholné funkci .Není k tomu co dodávat . Jenom snad si položit otázku co teď udělá bezpáteřní ozubená čelist ve funkci premiéra ČR . Není těžké to uhádnout . Pro to aby ho v Bruselu pohladili po plešaté hlavičce udělá cokoliv .

  OdpovědětSmazat
 9. Včera jsem shlédl na slovenské TA3, k tomuto tématu tlachal náš prašivý havloid Pehe. To bylo k blití, tento šmejd je úplně mimo realitu. Dokonce když ho ten slovenský reportér směroval k tomu kdo bojuje proti Assadovi, tak tento hňup řekl že je to "spontálně vytvořená opozice" a ne IS. On je přesvědčen, že do Evropy neproudí žádní členové IS, to je prý jen ruská propaganda. Co k tomu dodat, že je to PUSSY jako kráva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky koukám na TA3 a když jsem slyšel,že tam má mluvit ten šmejd hned jsem to vypnul,abych si nerozmlátil televizi,nebo,abych se z něho nepoblil.

   Smazat
 10. Já teda Sobotku rád nemám, ale co to tak sleduju, tak zatím tvrdí "kvótám ne". A jestli je Sobotka Chazar nebo co, to je mi úplně fuk.
  Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:03

   Kvótám ne ( aby jej ovce nesežraly)
   dobrovolně bojovníky ISIS, ANO, to už ovce nechopochopí, bo tam není slovo kvóty;)

   Smazat
  2. 9:03

   A teďka budeme brát a u nás (asi ve vězení držet???) tisíce, desetitisíce, ststisíce???, ekonomických přistěhovalců, protože to schválil parlament EU?

   A Sobotka řekne, že toto musíme respektovat?

   To ja tady budeme fakt držet za mřížemi?

   Jak už tady jednou budou, Němci ani nikdo jiný si je od nás už nevezme, raději zavřou hranice, vsaďte se:(

   Jsem fskt zvědav jak se k tomu postaví Maďaři, Poláci a Slováci.

   U nás je mi to jasné:(

   Smazat
 11. Kdyby jsme měli volit mezi národní a společenskou sebevraždou a vystoupením z EU myslím ,že by jsme měli zvolit to druhé.Vystoupit z EU i za cenu nižší životní úrovně aspon by jsme si zachovaly životy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si vůbec nemyslím, že by vystoupení z EU pro nás cokoliv řešilo. Kromě toho, že vystoupit z EU není tak snadné jako vystoupit z tramvaje.
   Petr

   Smazat
  2. EU se stejně sesype sama, jako domeček z karet. Hranice se drátují, neposlušným státům je vyhrožováno omezením dotací, příkazy a zákazy se množí, TTIP je na obzoru. Jsme jen vazaly.
   A ještě se, jako členská země NATO podílíme na násilném zavádění "demokracie" do cizích států.
   89. byla velká chyba.

   Smazat
  3. 89. byla chyba? Raděj bys tu žil s Husákem na Hradě, se Štrougalem ve Strakovce a za drátama? Ani nechci domýšlet, jak bychom dnes tady vypadali s tímhle režimem.
   Dej pokoj, stačilo...
   p

   Smazat
  4. Ono stačí žít v jedný republici s expertama jako je Chujmer a jemu podobný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  5. Netuším, kdo je Chujmer ani jemu podobní
   p

   Smazat
  6. Návod jak vystoupit z EU a co potom a že se nic moc nestane, spíš k dobrému - to píše Mach ve své knize. Možno ještě sehnat.

   Smazat
 12. Já si myslím, že situace v ČR není o Sobotkovi, ale postoji národa. Slováci dávají zřetelně najevo, co se jim nelíbí.
  Podle Pjakina je Zeman spojkou mezi západem a Ruskem. Čí spojkou?
  Dále je Praha údajně světovým centrem Židů, je to dobře, nebo špatně a co to pro nás znamená.
  Je náhoda, že cvičení NATO se odehrává právě v Maďarsku(nebo už skončilo)?
  Já už tomu vůbec nerozumím. Tohle nepřechodíme jako rýmu.

  http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-7-8-2015/

  OdpovědětSmazat
 13. Dopadne to špatně. V úterý nás konference ministrů vnitra přehlasuje a Zaorálek již ohlásil, že se podrobíme. To bude mechanismus pro další a další kvóty, neboť zatím se mluví o rozdělení 160 tisíc lidí, ale v Evropě jich bude do konce roku nejméně milion, takže se bude do kvót rozdělovat ještě 840 tisíc.Příští rok to bude pokračovat, pro ČR to budou tedy desetitisíce. Pro budoucnost EU to bude fatální, Češi si uvědomí, že to bude zase "o nás bez nás" a že velké evropské státy, zejména Německo, může těm malým přikázat a vnutit cokoliv.Němečtí politici, zejména ministr vnitra a rakouský kancléř a jeho ministryně vnitra a jejich média nechávají zase propuknout tradičnímu despektu vůči "Východoevropanům" a svoje selhání se solidárním fanatismem a jeho následky budou pro svoje publikum přenášet na nás.Kdybychom se chtěli vzepřít, jak ohlašuje statečný Fico, budeme prohlášeni za psance Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych to tak divoce neviděl. Nic fatálního nás nečeká. I kdybychom tu nechali pár tisíc Syřanů, tak oni se stejně postupně přesunou do Německa. Jedna věc je, co říká německý ministr vnitra a druhá je to, kam chtěj ti chudáci. Já bych z toho nedělal tragedii.
   Ročně sem přicházelo takových imigrantů a nic se nedělo. To chce klid.

   Smazat
  2. Vidím to také černě. Vždycky sem přicházeli imigranti, ale teď je to organizované tsunami. Na maď. hranicích ukázali, co jsou zač. Kam chtějí ti "chudáci" nikoho nezajímá, když nám násilně chtějí přidělit kvóty. A za nimi přijdou jejich příbuzní. Od začátku roku se počty plánovaných utečenců, které máme přijmout neustále zvyšují. A to je teprve začátek.

   Smazat
 14. Zrušit EU a říci všem Sobotkům, Kalouskům, Merkel a Junkersům a Holándům táhněte nebo poletíte z oken. Totéž Ušákům s jejich smlouvičkama a výletama po Evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ví se kam ty usácký kurvy táhli s tím šrotem ? prý na cvičení do maďar to by mě opravdu zajímalo co to je za fintu

   Smazat
 15. Konec EU se blíží, tohle je jenom začátek.Teď se ukázalo, jak je Brusel schopný všeho a neschopný ničeho, řešit zásadní věci, ochránit vnější hranice.EU je o vazalství k velkým státům, o vyhrožování těm malým, nařizování pod pohrůžkou "násilí", je to tady, co se říkalo před referendem o vstupu do EU.Žádná rajská zahrada jeden za všechny, všichni za jednoho, ale kde nechal tesař díru, kdo uteče, vyhraje.Myslím, že EU nepřežije.Frau Merkel udělala svojí pozvánkou všem 21 milionům Syřanů takovou reklamu, že exodus bude pokračovat a kvóty rapidně navyšovat.Do roka nám Juncker určí přijmout 50 000 kalašnikovců.Zbývá jen zformování buněk IS a zahájení koordinovaných akcí na likvidaci nevěřícího obyvatelstva.Čím více migrantů, tím víc konfliktů na politické úrovni a úrovni společenské!!!To nás ještě do cca roka a půl čeká americká TTIP, která nastolí nadvládu korporací a EU se začne likvidovat a vykrádat ekonomicky, pro TTIP též frau Merkelová agituje.Co chce Merkel, to bude.Jak dlouho bude V4 odolávat?USA a Brusel zkrotí vzpupné východní země k poslušnosti.Mají účinné metody za které by se ani představitel Třetí říše, nemusel stydět.

  OdpovědětSmazat
 16. ve lžitvčt24 nechali promluvit naše europoslance, jak hlasovali o kvo-kvo-kvótách. Jan Keller s kvótami nesouhlasil, a také říkal, že kvóty nejsou konečné, že by se v budoucnu mohly upravovat podle potřeb. Řekl, že jim bylo sděleno: "můžete s námi polemizovat, ale musíte s námi souhlasit" - tedy diktát!
  Kam jsme to jen vlezli.

  OdpovědětSmazat
 17. Česko je vazalskou kolonií třetího řádu, protože musí poslouchat Německo, Brusel a Washington. To takové Německo má jednodušší postavení, protože je vazalem prvního řádu a stačí, aby poslouchalo příkazy pouze z Washingtonu.

  OdpovědětSmazat
 18. Já mám takový pocit, že Slunce a pravdy milovník je nejen vůl, ale i omezenec, protože neuznává jinou pravdu, než tu svojí. Jinak milovník slunce může bejt třebás i eskymák a užije si ho i celé tři měsíce v jednom kuse, protože nezapadá stejně jako názor tohoto blba.

  OdpovědětSmazat
 19. pozor prý vytvoříme koridor ale proč zvětšovat potenciální armádu německa která k nám v budoucnu vtrhne hned nčkolika koridory a potom jsem zvědav co udělá naše banánová armáda za tenhle stav jsou zodpovědní politici korumpovaní bezceným dolarem který zkurvení usáci tisknou ve velkém a rozhazují po světě !!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Som rád že Fico, Kaliňák a spol si držia zdravý rozum a môj osobný názor je že je to invázia a nie utečenci, za chvíľu nás budú chcieť riadiť a podrezávať!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. Ahoj novinkáří - kdo zde není přeběhlík z novinek - přihlašte se. Jste poznat mezi všemi ostatními diskutujícími.Diskutující novinek jsou zvláštní sorta lidí. Na ně nikdo nemá.Milovník slunce mezi to patří taky, ale na novinkách brebtá pod jiným jménem.

  OdpovědětSmazat
 22. Premiér celkom ujde,ale za prezidenta máme Piču!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho jste si zvolili, toho tam máte

   Smazat
  2. 20:59

   No a my to máme přesně naopak:(

   A ano, koho jsme si zvolili toho máme!!!

   A proto, pamatujme si ne slova, ale činy!!!

   Hlas pro ČSSD, ANO, KDU-ČSL, TROP 09, ZELENÉ a zřejmě i dnes vychcaně mlčící ODS, je hlas PRO ISLAMIZACI Evropy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Za mně osobně, KDOKOLIV, opakuji, KDOKOLIV JINÝ!!!!!

   Ani KSČM ani DSSS, nikdy nemůžou napáchat více škody a to je tady spousta jiných stran.

   Nebuďme ovce, 90% voličů tady žádné uprchlíky ani Islám NECHCE, jak je potom možné, že ještě pořád by tyto strany skončily nejen v parlamentu, ale přímo ve vládě?

   Ani minimální mzda ani navýšení důchodů ani zablokování registračních pokladen, ani paušály pro živnostníky ani limit 150 na dálnicích, nic z toho není tak DŮLEŽITÉ, jako se nyní ubránit této INVAZI!!!!!!

   Zapomeňme na blbosti, PROSÍM nevolme ZRÁDCE.

   jako demokratovi by mi po dalších volbách nezůstala jiná možnost než tyto volby respektovat, vynadat všem voličům, výše jmenovaných MAFIÁNSKÝCH stran do blbů, ale zřejmě bych ztratil poslední iluze o síle našeho národa a během maximálně jedné generace sledovat i ztrátu tohoto národa.

   Proč když něco masově NECHCEME, neustále podporujeme strany, které nám to co NECHCEME, nakonec, proti naší vůli ZAŘÍDÍ???

   Jsme opravdu tak hloupí?

   Smazat
 23. Prečítal so diskuziu a som presvedčený, že cieľ je už takmer splnený. Absolútny rozvrat v morálke a chaos v myslení. Európa je už takmer tam, kde ju "ktosi" chcel dostať - trvalo mu to približne len rok. Koniec konkurencii, koniec kultúrneho centra, zotrvanie hegemona u koryta. Ak nám Rus cez Sýriu nepomôže, tak pá pá Európa.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.