Reklama

středa 30. září 2015

Soros navrhuje řešení imigrační krize: Kvóty, Evropská migrační agentura, bezpečné kanály a integrace milionu azylantů každý rok30.9.2015  Wertyz Report

Gangsterský magnát George Soros napsal pro Project Syndicate svůj pětibodový plán pro řešení imigrační krize. Podle něj musí Evropská unie přijmout zodpovědnost za nedostatečnou azylovou politiku, která vyústila v politickou krizi. Migrační vlna se dle jeho názoru dala předpovídat. Dále také kritizuje maďarského premiéra Viktora Orbána, který chce „zničit Evropskou unii.“

Prvním Sorosovým bodem jsou kvóty pro přerozdělení uprchlíků. Evropská unie musí dle jeho názoru každý rok přijmout jeden milion žadatelů o azyl. A z toho důvodu se uprchlíci musí dělit mezi sebou. Na každého žadatele by EU měla první dva roky poskytnout 15 tisíc eur na pokrytí zdravotní péče a vzdělávání. Tyto peníze může EU získat vydáním dlouhodobých dluhopisů, k tomu by také měla pomoct nedotčená věřitelská kapacita EU.

Soros dále tvrdí, že EU musí vést globální snahy pro poskytnutí adekvátního financování pro Libanon, Jordánsko a Turecko na podporu čtyř milionů uprchlíků a měla by pomoct vytvořit zvláštní ekonomické zóny s preferovaným obchodním statutem v regionu, aby přilákala investice a vytvořila pracovní místa pro místní obyvatele a uprchlíky. Soros v této souvislosti zmiňuje Maroko a Tunisko. K tomu EU potřebuje 8 - 10 milionů eur ročně.

Třetím bodem je další integrace. Evropa musí začít budovat jednotnou Azylovou a migrační agenturu a eventuálně i Evropské pohraniční stráže.

Jako čtvrtý bod Soros navrhuje vytvoření bezpečných kanálů pro žadatele pro azyl, které je mají dostat z Řecka a Itálie do vytoužených zemí. Bezpečné kanály se pak musí rozšířit do regionu pro snížení počtu migrantů, kteří přeplouvají Středozemní moře.

Magnát dále navrhuje absorbovat a integrovat více než milion žadatelů o azyl každý rok, EU dle jeho názoru potřebuje mobilizovat soukromý sektor - nevládní organizace, církevní skupiny a podniky. Soukromý sektor má sloužit jako sponzor.

Na konci svého článku Soros tvrdí, že Sýre se nikdy neměla stát krizí. Krize byla předvídatelná a zvladatelná mezinárodní komunitou. Maďarský prezident Viktor Orbán dle jeho názoru svým návrhem na řešení krize ohrožuje Evropskou unii zničením. 


Zdroj: Project Syndicate

20 komentářů :

 1. Ze pry "vydat dluhopisy"... ktere nejspis bude kupovat on a nase deti a jejich deti budou platit uroky.... jestli ovsem jeste nejake deti budou. To je ale grazl na pohledani ten Soros!

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Dámy a pánové,

  držte si klobouky a ti co tancují se šapirovci si vezměte náhradní bombarďáky .....

  Rusko přikázalo ÚSÁKŮM okamžitě opustit vzdušný prostor Sýrie .....

  ÚSÁCI nelegálně vstupují do vzdušného prostoru Sýrie pod záminkou boje s ISIS (kterou sami vedou a podporují) zatím co bombardují lelgitimní syrskou armádu v boji proti ISIS ....

  KOLOTOČ SE ROZTÁČÍ - šapirovci se z toho poserou - nechoďte do blízkosti pražské kavárny - lidské výkaly od šapirovců páchnou na míle....

  OdpovědětSmazat
 4. To už nejde nazvat drzostí, je to arogantní výsměch evropské slabosti a tuposti. Tento Sörös už svou touhu rozvrátit EU nedokáže utajit. S našimi životy i naší budoucností hraje podlou a sviňskou hru.
  A maďarský Orbán? Ten přece Evropě neškodí, Orbán Evropu chrání. Je jen škoda, že sedí "jen" v Budapešti. Měl by totiž zaujímat tu Junckersovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíc toho zločince se.e, že Orbán prohlásil(řekli v radiu ZET), že když EU chce kvóty, tak žese mají kvóty rozložit na všechny země světa, zejména však na ty, které se zasloužily o rozvrácení zemí, odkud utečenci proudí.

   Smazat
 5. Už podle fotky je to zrůdná kreatura.

  OdpovědětSmazat
 6. Obřezanec z druhé úrovně globálních elit by měl být zlikvidován !

  OdpovědětSmazat
 7. Stačí jen prohlásit, tak to chci, a tak to bude, Evropa bude první kontinent, kde bude zavedený NWO:Co ještě musí Evropa podstoupit, těmto US kreaturám?

  OdpovědětSmazat
 8. Nevím, v čem Orbán tu prokletou EU, která musí do pár měsíců či let, skončit, ohrožuje?Evropu nyní hodlají oslabit, zničit a rozložit 2% majitelé světové ekonomiky a USA, oba "sektory" již na tom spolehlivě pracují a jednotliví evropští politikové, napomáhají.

  OdpovědětSmazat
 9. Nejlepší na tom všem je, že prohlásil, že EU MUSÍ přijmout 1 mil. ročně, jak Sorosi musí????? Ještě bude diktovat kolik peněz dá na uprchlíka a hlavně, jak si je EU opatří - vydáváním duhopisů. My na vesnici nemáme ani kanály na vodu z nebe, natož splaškovou, nemáme vodovod, díky komunistům máme alespoň elektriku, ale pan Soros bude diktovat, jak se máme starat o cizí občany. Strašné je, že jsme se v roce 1989 radovali z pádu železné opony a dneska bych si nafackovala, když vidím v jakých s odpuštěním morálních s.ačkách se pohybujeme. je vidět, jak snadno lze naletět a ještě si to odzvonit. Pak vystoupí se svými rozumy takový Soros, který své prachy cpe do neziskovek, aby rozvracely stát svými červenými kartami a vyvěšováním trenýrek. A podotýkám - nikdy jsem nebyla u komunistů, ani moji rodiče, takže bych si vyprosila nenálepkovat "páni z kavárny".

  OdpovědětSmazat
 10. Jaroslav Vinduška,Senica
  Protinávrh:
  1/EU musí prijať iba skutočných utečencov pred vojnou s právom azylovej ochrany.
  2/Príjem azylantov nesmie zvýšiť úverové zaťaženie prijímajúcich krajín ani obmedziť rozvojové programy EU.Azylanti sa musia uživiť sami v zamestnáni, alebo verejnoprospešnými prácami.
  3/EU musí podporiť utečenecké tábory, ale najmä zlikvidovať teroristické zoskupenia a spolufinancovať obnovu a rozvoj postihnutých krajín, najmä Iraku,Sýrie,Afganistanu,Lýbie.
  4/EU musí obnoviť suverenitu šeng.priestoru, nepripustiť nezlegalizovaný vstup cez jeho hranice.Prijatých evidovať na hranici EU, odobrať im odtlačky,vzorku DNA a fotografiu. Tu zabazpečiť právo výberu cieľovej krajiny.Pri porušení zákonov vykonať deportáciu.
  5/Vyhľadávať a trestať organizátorov migracie a pašerákov migrantov.Médiá musia podporovať zákonnosť a ostražitosť.
  Soros ohrozuje existenciu EU ako únie suverénych štátov a národov!

  OdpovědětSmazat
 11. Odporný, nenasytný, bezcharakterní, zrádný, bez kouska svědomí a morálky, likvidující vše, (co je fungující a lidsky normální), drzý, satanský zlotřilec, jeden z největších škůdců současného světa, to je G. Soros !!! Tato zrůda v lidské podobě patří na smetiště dějin !!!! Vyhlašme fatwu na jeho hlavu. Čím dříve, tím lépe !!! Špatné je, že tento židovsko-maďarský emigrant a miliardářský zlotřilec má bohužel 5 faganů. Takže onen sorosácký genetický odpad jeho rodu, bude dále škodit této planetě...... to není dobré. Má sice 85 let, ale ještě se v r.2013 znova oženil. Chce škodit Zemi a světu ještě dlouho.Kdo jej zastaví??

  OdpovědětSmazat
 12. Europu ohrozuju nasi politici v Bruseli,a kazdy kto podporuje tuto invaziu.Podla nemeckych uradov, 20 percent su muzi.To znamena,tento rok pride do europy okolo 800 tisic chlapov.Mladych,ktori potrebuju zeny.Je mi ozaj luto tych,ktori utekaju aj s rodinou pred vojnou.Ale vprvom rade myslim na bezpecnost nasich zien,dcer.Ak chceme hovorit o moralnej povinnosti,prijimat uprchlikov.tak najprv hovorme o moralke tych muzov,ktori nechali svoje babky, matky,sestry trpiet,a nebojuju za svoju domovinu.Preto hovorim.kde su europski vojaci,uz davno mali ochranovat europske vonkajsie hranice,a chranit nase rodiny.kulturu.bespecnost.Strasne, 800tisic chlapov a politici chcu len rozdelovat.M

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ospravedlnujem sa.20 percent su podla uradov,zeny a deti.80 percent su chlapi.

   Smazat
 13. doktor Doporučuji si vyhledat nadace v ČR,které Soros platí.Budete zírat.Putin má pravdu,když požaduje po nadacích a podobném hmyzu původ financování.....

  OdpovědětSmazat
 14. nechci unitární Evropu, nechci, aby nám vládli gangsteři typu Soros, kteří mají nulovou zodpovědnost, ale přitom si dovolí radit postupy výhodné hlavně pro něho a jemu podobné. Pojďme pryč, vykašleme se na zločince v NATO, kteří kašlou na mezinárodní právo. Rusko nás ochrání zdarma a spolehlivě. Jen mám obavu, že už jsme až po krk v evropské zadluženecké pasti, ze které se nelze vyvléci a navíc nás šikovně ovládají různí političtí prozápadní zaprodanci.

  OdpovědětSmazat
 15. CHCÍPNI SOROSI ty obřezaná kreatůro...

  OdpovědětSmazat
 16. Slovani--spojte se MUSIME ZASE SE BRANIT INVAZE
  ONI NAS SKUTECNE ZNICIT
  i K.MARX rek "Slavs are ethnic trash" a to je quote z projevu.
  ZATO NAS MAJI

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.