Reklama

úterý 8. září 2015

Spojené státy chtěly po Řecku uzavřít vzdušný prostor pro Rusko do Sýrie. Řecko je poslalo ke všem čertům

řecká-vlajka

- sla -
8. 9. 2015 Vlastenecké noviny

ATHÉNY | Řecko odmítlo diktát Spojených států a nevyslyšelo požadavek velvyslanectví Spojených států (SS) k uzavření vzdušného leteckého prostoru pro ruská letadla s humanitární pomocí do Sýrie. V neděli o tom informovala agentura RIA Novosti s odvoláním na diplomatický zdroj.

„V sobotu se obrátilo velvyslanectví SS na úřadující vládu Řecka s požadavkem k zákazu přeletů ruských letadel vzdušným prostorem Řecka. Řecká vláda to odmítla, aby nedošlo ke zhoršení vztahů s Ruskem,“ komentoval postoj řecké vlády a americký požadavek uvedený zdroj.Podle jeho slov požádalo Rusko řeckou vládu o povolení na letů nad Řeckem, aby mohli ve dnech 1. – 24. září dopravovat humanitární pomoc do Sýrie a toto povolení jí bylo poskytnuto.

43 komentářů :

 1. Aj aj aj, už tu máme trolíka asi nemůže spinkat a tak si procvičuje nadávky. Abych pravdu řekl nevím kudy chtějí létat Rusové, taky je to jejich věc, divím se že jim do pitomců nenadávají Řekové asi vědí proč. Stejně nakonec vyjde najevo kdo je pitomec a to korunovaný. A vo tom to je...spi sladce trolíku.

  OdpovědětSmazat
 2. Hlavně se s tou trollí špínou proboha nebavte, když už tu ty jeho infantilní hlody trpíte ... V pondělí na řeckém ministerstvu zahraničních věcí potvrdili, že USA zaslaly žádost s prosbou uzavřít vzdušný prostor Řecka pro ruská letadla s humanitární pomocí pro Sýrii.


  USA požádaly Atény o uzavření nebe pro letadla s ruskou pomocí pro Sýrii
  První místopředseda zahraničního výboru Rady federace Vladimir Džabarov 7. září prohlásil, že Rusko může najít nové trasy pro lety do Sýrie za účelem poskytování humanitární pomoci, jestliže Řecko uzavře svůj vzdušný prostor pro ruská letadla.

  Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150908/1088800.html#ixzz3lCKi4MT


  Moskva žádá vysvětlení od Sofie ohledně odmítnutí poskytnout vzdušný koridor pro dodávku ruské humanitární pomoci do Sýrie a čeká na reakci Athén, na které se tento týden obrátil se stejným cílem Washington.

  Bulharsko zakázalo přelet ruských letadel s humanitární pomocí pro Sýrii
  „Jestli vznikly u někoho nějaké pochybnosti, v tomto případě u našich řeckých a bulharských partnerů, tak samozřejmě musí vysvětlit, v čem je problém", prohlásil zvláštní zástupce prezidenta Ruska pro Blízký Východ a země Afriky, zástupce hlavy MZV RF Michail Bogdanov, v interview Interfaxu.
  „Jestli se jedná pouze o to, že oni přijímají různé omezující nebo zakazující opatření na prosbu Američanů, tak vzniká otázka ohledně jejich suverenního práva přijímat rozhodnutí, týkající se překročení jejich vzdušného prostoru letadly jiných států, konkrétně Ruska, při tom chápání, že my vysvětlujeme, kam, s jakým cílem a nákladem letí naše letadla", dodal náměstek ministra zahraničních věcí RF.  Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150908/1094057.html#ixzz3lCKu7VU5

  OdpovědětSmazat
 3. Bulharsko je už vazal USA stejně jako my, zakázalo přelet ruských letadel, zastavilo výstavbu ropovodu přes své území, kdy mohlo za tranzit získat 750 mil euro ročně. Řekové potřebují peníze, tak proč by to zakazovali. Mě by jen zajímalo, kolik náš stát dostává za přelet letadel NATO přes naše území, ročně se jedná přes 12 tisíc přeletů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, souhlas.

   Když už ani Bulharští zloději nechtějí rozkrádat takový balík (a, že by se těch éček v Bulharské vládě dokázalo ztratit;) )

   A to nemluvím o přímých úplatcích, protože i v tomto se Rusové od nás, na západě, stihli lecčemus přiučit;)

   Akorát měli méně výkonnou rozvědku ve špiclováni " spojenců" a proto nemají čím své protějšky vydírat;)

   Fandím Rusku, ale iluze si nedělám;)

   Doufám, že se poučí a brzo zjistí ke které domině chodí Sobotka :):):):)

   Já nevím obhajování teorie o chemtrails je téměř sebevraždou;), protože , přestože jí máme přímo před očima, tedy pokud máme odvahu a důvod držet hlavu vzhůru;), tak je tak extrémně děsivá, že jen odvážný člověk s velmi otevřenou myslí o ní zapřemýšlí;)

   nicméně 12 000 přeletů letadel NATO za rok?

   Hmmm, to by zodpovědělo nejednu otázku.

   Máte tento údaj, prosím Vás ozdrojovaný;)

   Děkuji;)

   Smazat
 4. Ať si lítají kudy chtějí, ale nepodporují ty dva kapitalistické státy(Rusko a USA) ty kteří společně bojují proti stejnému nepříteli jmenovaných, tedy IS? USA tvrdí, že bojuje proti IS. Ten bojuje proti syrskému státu. Rusko syrský stát podporuje. Tady z nás někdo dělá blbce. Zde by snad Rusko a Amerika měli spolupracovat...No ono tady jde především
  o kšefty(i se zbraněma) oběma až na prvním místě. Mimochodem Rusko již 25 let není komunistický ani socialistický stát.
  Ani nikdy nebyl tak socialistický jako je nyní EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zmatenost vaší duše se projevuje ve vaší terminologii a přeneseno i v názorech. Je rozdíl mezi agresorem (JésEj) a napadeným, kterému Rusko pomáhá. Je rozdíl mezi fašismem EU, která na rozdíl od socialismu aktivně fandí náckům (Ukrajina, Chorvatsko, Lotyšsko) a islamistickým fašistům (ISIS) a např. tržním socialismem Číny nebo Vietnamu.

   Smazat
  2. Pane Dvořák, tak nějak si myslím, že jsme na tom oba stejně...

   Smazat
  3. Dvořáku, vy jste opravdu úplně vymaštěný. V Číně je tržní socialismus? V Číně je kapitalismus 19. století pod vedením Komunistické strany. O socialistických vymoženostech a výdobytcích zcela běžných v Evropě si může nechat Číňan jen zdát.
   Mám to chápat tak, že Čína je vzorem Nové republiky? Čína je to co byste chtěli zavést tady?

   Smazat
  4. 9:48. naopak vážený, to vy jste jednoduchý, jelikož posuzujete celý svět dle svého pravítka ale kupříkladu v Číně používají úplně jiné. To je přesně ta nejhorší chyba Západu a vy jste evidentně už jejich plod, od malička směrovaný pouze k jednomu závěru na danou situací ale těch závěrů i řešení je bohužel více. Pane Dvořák, být vámi, mažu tuto IP, jelikož maří duch diskuze. Co také diskutovat s lidmi, kteří zastávají jen jednu mantru a nic jiného neexistuje. Díky podobným chodícím egům se zkoumání historie lidstva zastavilo na tvrzení podobných bláznů. To, že je plno důkazů, že jejich teorie jsou chybné, je už nezajímá, jelikož diplomy jsou už doma a nic nesmí zpochybnit jejich získání. Takže tu máme nálezy mumifikovaných těl starých desetitisíce let, které vyvrací Darwinovu teorii ale díky takovým lidem nevíme do dnešních dnů skutečnou pravdu, jelikož přes Darwina nejede jak se říká vlak.

   Smazat
  5. 10:02

   Vy jste ten který nemá co říct a jen hromadíte písmenka. My tady jsme Evropani mluvíme tady vlastním jazykem a máme svá měřítka a definice pojmů. Víme přesně co znamená slovo "socialismus", jeho význam. Jaké mají měřítka Číňani je jejich věc. Ale podle našich, evropských měřítek, v Číně "socialismus" neviděli ani z letadla.

   Smazat
  6. Ano - víme, co znamená socialismus.
   1) Neexistenci bezdomovců.
   2) Pracovní povinnost a neexistenci nezaměstnaných.
   3) Neexistenci bulváru hrubě porušujícího soukromí.
   4)Trestání zločinů a zločinců.
   5) Zákaz lichvy a hazardu.

   Smazat
  7. 11:36

   To jste splácal páté pře deváté, co vás zrovna napadlo :-D
   Ale ani podle vašecho seznamu není Čína socialistická ani ve snu. Začněme bodem č. 1
   http://www.dailymail.co.uk/news/peoplesdaily/article-3086424/Chinese-city-inundated-beggars-homeless-gather-annual-conference-beg-busk-feast-together.html

   Smazat
  8. Tak já nevím, řekne mi někdo v jakém ssstému vlastně žijeme my?

   No já asi v Kapitalismu, no , ale dostáváme státno dotace;)

   Moje téměř- tchýně vyplací každý měsíc 60 000,- několika romským rodinám;) KOMUNISMUS?

   Sama, ale měla nemocenskou 8000,- ( Čínský kapitalismus)

   Kupuji elektriku od podnikatelů se sluneční energií (kapitalisti?) a dotuji je zvýšenou cenou (blbec;) )

   Rusko je jediné zcela jasné demokratická země s autoritativní politicky-centrálně řízený kapitalismus se státní kontrolou chování oligarchů.

   Čína je téměř totéž, pouze je tam schizmus, oficiálně tam vládne strana která se jmenuje KOMUNISTICKÁ, ale snad všichni víme, že komunismus přímo zakazuje kapitalistické podnikání, vlastnictví lidské práce;)

   Tak co s tím;)

   Podle mne už tam pomaličku chystají nenápadný, salámovou metodou prováděný, přechod k jinému názvu;)

   No a pak na tom budou téměř stejně jako v Rusku;)

   Každopádně to jsou země které by se měli svým vztahem k vlastnictví výrobních prostředků a možnosti najímat si (vlastnit) pracovní sílu, sympatické každému korporátnímu náckovi;).

   Proč mu tedy sympatické nejsou?

   Protože to je zamrzlý korporátní nácek, který zaspal posledních 20let;)

   Proš zde většina lidí fandí Rusku a kupodivu i Číně?

   Já si myslím opakuji já si jen MYSLÍM, že to je proto, protože jsme velmi zklamaní skutečnou podstatou západu a tím, jak nám je pořád tak strašně lháno a je s námi tak nelidsky manipulováno, že hledáme alternativu dostatečně silnou na to aby přinesla změnu plus je nám na blití z toho, že my, západ, nejsme jen stejně VŠEHOSCHOPNÍ jako kterýkoliv sadistický diktátor v historii, ale jěště VŠEHOSCHOPNĚJŠÍ a vadí nám to, protože jsme toho součástí a součástí tohoto systému likvidujícíhi vše dobré v člověku (kromě chuti vlastnit a ovládat) být nechceme, chceme aby ten systém byl jiný, lepší, jsme skuteční humanističtí idealisté;)

   A samozřejmě proto, protože nám Rusko svou otevřenou informační politikou posledních let dokazuje svou pozici oběti NAŠÍ agresivity.

   Proto, protože náš hlas má v naší zemi čím dál tím menší cenu.

   Proto, protože když národ řekne, že něco chce, nebo nechce, utrcejí se stovky miliónů za PŘESVĚDČOVACÍ KAMPAŇ, místo toho aby se vůle lidu prostě DEMOKRATICKY respektovala.

   Tak v jakém systému, že to vlastně žijeme?

   Nepřipadá Vám to, že pouze náš KORPORÁTNÍ NÁCEK, je tady opravdu doma;(

   Přes to vše, mějme hezký den, přáteleé;)

   Uděláme vše co půjde a zbytek necháme osudu, bytí, bohu, přírodě, náhodě;)

   Smazat
  9. Pro 9.48: V Rusku zavedl Lenin v době nedostatku NEP. Nastudujte si něco o tom a pak o Číně a socialismu někoho poučujte. Svět je složitější, než vaše chápání (zatím?) připouští a velká zjednodušování se činí jen pro jenoduší lidé. A nezapomeňte, že jste tady v diskusi jen na návštěvě, tak se snažte chovat slušně.

   Smazat
 5. Řecko si udrželo hlavu vzhůru, a to i vzdor své finanční závislosti na institucích ovládaných USA a jejich vazaly. Na stejnou žádost USA pak Bulharsko průlet ruských letadel s humanitírní pomocí přes své území odmítlo ...
  Jak jen nazvat tu slepě poslušnou oddanost bulharské vládní administrativy ke svému US páníčkovi, a nebýt přitom vulgární?
  "Bože, jak hluboko jsem klesla! .."???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řekové zrazují idei Severo Atlantické Aliance a tim že pouštejí Putler Rusi cez své území které patří Europske Uniji dopouštejí se vlastizrady za co bi mneli bít sankcionovány za napomáhani k válce a ohrožení ze strany Putlerovho Ruska,Falmer.

   Smazat
  2. Chujmere,zalez zpátky na nočník ty knížecí vypatlanej bezmozku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. Hujere!, a co to vlastně jsou ty "idei Severo Atlantické Aliance"?
   Protože z toho, co ta aliance předvedla jen v poslední dekádě, by se dalo usuzovat, že to jsou tyto "hodnoty":
   (a) zločinné agrese vedené proti zásadám mezinárodního práva, a tedy státní terorismus,
   (b) kořistnictví, které z původních domovů vyhání miliony lidí napadených a rozvrácených zemí či regionů,
   (c) povyšování svých (úzce skupinových, nikoliv národních!) zájmů nad zájmy světového společenství,
   (d) uplatňování silových a válečných metod konfliktů před politickými atd. atd. ...
   Škoda slov. Vanitas vanitatum ...

   Smazat
  4. vám nedošlo, že Hujer je vtip? Nebo provokace. Podívejte se těch hrubek. Tam není jedno slovo správně a nikdo normální si nick Hujer nedá
   J.

   Smazat
  5. Hujer, metelesku blesku :-)

   Smazat
 6. V zimě budou asi další uprchlíci...z Bulharska až jim Vladimír uzavře přes okrajinu plynovod,,,,,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko by mělo zavřít plynovod celé Evropě - pak by lid šel do ulic a pověsil by všechny nacisty-sio a jesuitcké chátry ... jedinní rešení

   Smazat
 7. Řekové by mneli jako člen NATO poslouchat velení USA a nepouštet Putler Rusi do spřáteleného Sýrskeho islámskeho kalifátu,Falmer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se psát česky ty knížecí pablbe!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 8. Tak to je síla - rusové jdou po Jacenyukovi, ukrajinskím PM... pokud je to fundamentované - což pravděpodobné když s tím ruský tisk oficiálně vystoupil - pak to je bomba -

  Saakashvili a Jac-krysa jsou as vrazi a západ s nimi spolupracuje jako s důstojnými osobnostmi ...

  http://tass.ru/en/russia/819734

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takový západ byl, je a bude. Po maškarádě je suis Charli a po trapném aranžmá s tiátrem, kolem tříletého chlapečka, po sebezáhubných aktivitách kolem sankcí, v souvislosti s podporou ukrajinského fašismu,následovaných sebezáhubnými aktivitami kolem přijímání masy imigrantů, včetně profi-teroristů, lze od západu očekávat cokoli, co povede k likvidaci naší nebohé civilizace.

   Smazat
 9. Mně stačí jen jena otázka abych věděl co si o tom mám myslet.

  Proč nesmí Rusko létat na ŽÁDOST-POKYN-DIKTÁT (každý si může dosadit libovolně ) SSA přes Řecko a Bulharsko s humanitární, ale klidně i VOJENSKOU pomocí Sýrii v boji proti ISIS?

  A je mi hned jasné kdo bojuje s ISIS a kdo tyto ZRŮDY chrání.

  Otázka proč si Bulhaři nechali nasrat na hlavu s plynovodem je asi zbytečná, ne;)

  Prostě ti udělal nějaký PUTINŮV AGENT;), že to nedává SMYSL a není to LOGICKÉ;)

  To je přecéééééé jednooooooooooo, ovcím vysvětlíte i to ,že na Majdan organizoval Strelkov na přímý Puinův rozkaz a tak proč by si Rusko nemohlo samo prostřelit i druhou nohu, vždyť jsou to přece navyzpytatelní blázni, kteří pouze 50 let zásobují spolehlivě půlku Evropy ropu a plynem;)

  Mému milovanému korporátnímu fašounkovi;)

  Odpovíte mi už někdy konečně na některou mou jednoduchou otázku, nebo budete pořád, Vy ZBABĚLÝ SRABE, jen BLÁBOLAKH;)

  Jak jsem psal za jednu na kterou odpovíte Vy na jednu odpovím já, tak pojďte na to, Vy můj milovaný psychopatečku;)

  Krásný den přátelé;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Evidentně máte nervíky, že jsem vám vaše bláboly rozsekal na padrť. Na většinu otázek jsem vám odpověděl, tak nelžete vy milovníku (vaší) "pravdy". Co se bude dít s dolarem až Čína..., proč je dollar nejstabilnější měna světa... atd atd

   Jen pro vaše info, ta bojivnice za Kurdistán si vojenskou spolupráci s USA v boji proti IS v rozhovorech na návštěvě ČR pochvalovala. Ale ta o tom na rozdíl od vás nic neví :-D
   Takže jste opět, jako ostatně vždy, zcela mimo. Jako s ohromně rostoucím exportem USA do Ruska, jako s tím, že se Čína a Rusko mohutně zbavují dolaru.... tragéde.

   Smazat
  2. Máte odpověď i pod oním článkem, tak příjemnou zábavu. Tedy aspoň já jsem se bavil když jsem vás tam snadno opět rozsekal na padrť :-D

   Smazat
  3. 13:04 S tím slaboduchým :-D (dementním drnem) je zbytečné diskutovat. Je to práce se štítící všeználek, parazit, ve kterém utkvělá, představa vědomí o vlastní výjimečnosti, srdnatě zápolí s přehlušováním komplexů méněcennosti pramenících z jeho podvědomí, které jej brzdí realitou o jeho nedostatečné malosti. Nikdy nic nedokázal a nedokáže, jsa v reálném životě ukotvený v beznadějném slabším průměru.

   Smazat
  4. 13:04

   Podle svých NERVÍKŮ soudíte moje ;)

   Samozřejmě, že nedopověděl, milý SRABÍKU.

   Všechny nezávislé soudce zvu k přečtení naší diskuze pod článkem:

   "Putinův radikální krok směřuje k ohrožení dolaru"

   Stačí spočítat mé otázky a Vaše BLÁBOLAKH odpovědi;)

   Bojovnice z Kurdistánu si někde POCHVALOVALA spolupráci s SSA

   www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/379668-je-to-nabozenska-valka-evropa-zrudy-z-is-podcenuje-varuje-v-praze-velitelka-kurdske-zenske-milice.html

   Nic takového tam nečtu;)

   Naopak, čtu tam SLUŠNOU, DIPLOMATICKOU, kritiku stupidní imigrační politiky EU;(

   A její volání po začlenění Ruska do bojů proti ISIS;)

   Máte-li jiné zdroje, někde kde se tato žena rozplívá nad pomocí SSA sem s nimy;)

   No zbavují, tragéde, je tady jěště někdo kdo to neví:):):):)

   Nevím která to Vy ZBABĚLÝ ANONYME JE;)

   Dejte si alepoň nick truhlíčku zbabělý ať Vím s kterým joudou si mám psát;)

   Pá srabíku, mějte se sluníčkově;)

   Smazat
  5. 13:55

   Ano ano;)

   Však já si tady nepíšu s NÍM;)

   Já se tady VYMEZUJI proti lidskému odpadu jeho typu;)

   Neaegumentuji PROTI němu, ale PRO NÁS, kteří tyto diskuze čteme;)

   Pro mne je to taková krásná příležitost k nabídce,prodeji a rozvíjení vlastních úvah k podněcování NAŠÍ DISKUZE a k tomuto všemu mi tento, proto mnou milovaný ZBABĚLÝ FAŠOUNEK, dodává nekonečně množství munice;)

   Člověk pozná myšlení ovce a může si procvičovat argumentaci zakončenou zaháněním korporátních fašounků tam kam patří, do kouta;)

   Hezký den;)

   Smazat
  6. 14:08 Ten ubožáček :-D , je ale hloupější, než se zdá na první pohled.

   Smazat
  7. 14:08- nevím, jak to děláte milovníku ale ON má na Vás vypracovanou citovou závislost.Žádá jen Vás-viz 9:26, žárlím.

   Smazat
  8. "Všechny nezávislé soudce zvu k přečtení naší diskuze"

   Haha :-D To je jako vyzvat "nezávislé" hooligans ve sparťanském kotli k "nezávislému" hodnocení utkání Sparta-Ostrava.
   No aspoň vím, že potřebujete podporu obecenstva, polaskat a pochválit, exhibujete před svými fanoušky typu Povolného kteří jsou ještě hloupější než vy.

   Tady máte část rozhovoru s Nasrin:
   "Není žádným tajemstvím, že spolupracujeme s koalicí (mezinárodní koalice pod vedení USA provádí na pozice islamistů nálety, pozn. red). Jsme vděční, že nám pomáhají alespoň s leteckými útoky. Snažíme se jim zajistit koordináty, ale oni sami vědí, že to nestačí, protože bez pozemních sil IS nelze porazit. Není to regulérní armáda, oni jsou všude. Jsou mezi vesničany, mezi obyvateli menších měst. Nelze je rozeznat z letadla, pouze když jsou někde soustředění."
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/islamiste-cvici-legionare-pro-boj-v-evrope-rekla-kurdska-velitelka-1do-/zahranicni.aspx?c=A150908_181632_zahranicni_fer

   No budeme to všichni vědět až začne dollar rachle padat. Ale on nepad, je to k vzteku :-D

   Nedělejte, že nevíte která to je. Usnadním vám to:
   http://www.novarepublika.cz/2015/09/putinuv-radikalni-krok-smeruje-k.html#comment-form

   Smazat
  9. 14:44

   Tak si se mnou mejlujte když Vás názory ostatních čtenářů nezajímají;)

   Asi proto tady pořád smrdíte;)

   To má být, že si to POCHVALOVALA??????

   Mně soukromě to příjde jako velice diplomaticky řečeno, že to je ÚPLNĚ K HOVNU;)

   A vůbec srabíku už odpovíš na otázky a vyvěsíš vlajku?

   Máte na hajzlíku fotky z Abu Ghraib a Guantanáma ať se Vám kvalitně pracuje v oblíbeném prostředí;)

   Smazat
 10. Ne nadarmo bylo Bulharsko členem hitlerovské koalice za 2. sv. války. Původ se holt nezapře, tady to docela sedí. Jenom nechápu, proč se říká"makat jako Bulhar", tady mně to neštimuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vzniklo za dob 1. republiky, kdy pozvaní Bulhaři zvelebovali zahrady u sídel horních deseti tisíc.

   Smazat
 11. Po jednom roce tzv. amerického bombardování IS (už se trefili asi do tří set žoldáků, desetitisíce naštěstí přežily) mají najednou USA velké obavy o osud IS. Je to totiž jejich vlastní "potomek" (na plnou hubu to už přiznal Donald Trump i Dick Cheyney) a zánik IS by mohl přerušit tak utěšeně rostoucí imigrační vlnu čerstvé krve do EU. Proto se i maličké a vylidňující se Bulharsko muselo zasadit o přežití IS a nepřežití obyčejných Syřanů. K nim přece imigranti nesměřují, ale na každého jednou dojde.

  OdpovědětSmazat
 12. Řekové to putinovi povolili .....a kavárna začne kvičet....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. po bulharském zákazu už není řecký vzdušný prostor potřeba, ruská letadla oblétávají Turecko (hlavní zásobovač a ochránce IS) přes Irán a Irák

   Smazat
 13. včera čeští pesstituti s vellkou radostí ohlašovali, že Islámský stát obsadil poslední syrské (rozuměj Asadovo) ropné pole

  OdpovědětSmazat
 14. Letectvo USA nesmí bombardovat ISIL ve dne a v noci bombarduje naslepo bůh ví co ... www.foxnews.com/politics/2015/05/28/us-military-pilots-complain-hands-tied-in-frustrating-fight-against-isis/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.