Reklama

úterý 29. září 2015

Starší, ale stále platné - překlad letáku PEGIDY v Drážďanech


- Pegida -
29. 9. 2015


Nová republika přináší překlad letáku německého občanského hnutí Pegida, které je korporátními médii ve spolkové republice i u nás dehonestováno, nálepkováno a jsou mu podsouvány fašistické tendence. Prosíme laskavého čtenáře, aby si na hnutí Pegida a jeho cíle udělal názor sám: 

Milí spoluobčané,
mnozí z nás v naší zemi trpí nespravedlností. Snad někteří z nás dokonce cítí, že celý systém je asi před společným zlomem. Jak to mohlo dojít tak daleko a co s tím můžeme dělat?

USA proměňovala od Bushe juniora téměř každý rok jednu zemi v trosky: Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie schytaly to nejhorší. Kromě toho Mezinárodní měnový fond a Světová banka bránily skutečnému rozvoji v zemích třetího světa systematicky po celá desetiletí.

Jedná se o hlavní důvody pro příchod uprchlíků z Afriky a Blízkého východu: lidé musí utéci, protože jejich domov byl zničen nebo beznadějně zadlužen !

Ale to není celá pravda.

Co se stalo, nepochází jen od americké vlády, ale od finanční elity v Londýně a na Wall Street,. Tyto kruhy nedovolí národům suverénně jednat. Přesně o to ale nyní jde u zemí BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika).

Finanční elita chce toto spojenectví dostat za každou cenu na kolena. Dokonce jde i o smlouvu s ďáblem. To se vztahuje k machinacím Saúdské Arábie, která podporuje islámský fundamentalismus (wahhábismus) jako státní náboženství a tuto ideologii z velké části v zahraničí financuje a rozšiřuje.

To je tajemství původu islámského státu (IS) - bez dárců ze Saúdské Arábie a Kataru by tito barbarští vojáci nebyli schopni působit.

Tato "osa zla" – Washington – Londýn – Rijád - je jádrem celého problému.

Takže jsme to neudělali kvůli pomýleným politikům pro azyl, uprchlíkům nebo jen islamizaci samu o sobě, ale z důvodu zničení suverenity všech zemí (včetně Německa) prostřednictvím globálního finančního impéria.

Nejpřesvědčivějším důkazem síly této skupiny byla finanční krize v roce 2008, kdy západní vlády podporovaly kriminální machinace největších bank mnohamiliardovými dolarovými výpomocemi, namísto dvoustupňového bankovního systému, a tím ochrany obyvatel. Přes proud peněz se úvěry bank do reálné ekonomiky zhroutily a střední třída v posledních letech kolabuje.

To musí ihned skončit!

Německo musí s šílenou transatlantickou politikou konfrontace proti Rusku skončit a namísto toho přijmout nabídku čínského prezidenta Xi - začít společně se zeměmi BRICS s programem globálního rozvoje.

Země BRICS si proto nyní vytvořily alternativy k západním finančním institucím - své vlastní rozvojové banky, které poskytují úvěry i chudším zemím pro rozvoj infrastruktury všech druhů.

O tom není slyšet ze západních médií téměř nic!

Např. Čína je dnes světovým lídrem v budování vysokorychlostní železnice. Právě staví novou vysokorychlostní železniční trať mezi Ankarou a Istanbulem, a kromě toho se rozhodla postavit vysokorychlostní železnici z Bělehradu do Budapešti.

Kromě toho Čína pracuje na rozšíření Suezského průplavu v Egyptě a nově staví obdobu Panamského průplavu v Nikaragui. Pouze poslední dva příklady zahrnují práci pro 100.000 lidí! Z toho by se EU mohla hodně poučit.

Nová hlava státu Indie, Narendra Modi, právě oznámil vytváření 1 milionu pracovních míst měsíčně v dalších 10 letech a za stejnou dobu postavení 100 nových měst.

Mír prostřednictvím rozvoje – to je nový svět, který musíme budovat společně!

Přidejte se k odvrácení Německa a Západu od válečného kurzu!


Prosazujeme:

1/ zavedení dvoustupňového bankovního systému (Glass-Steagall), vyhnání úpadce - anglo-americké finanční oligarchie;

2/ okamžité zastavení sankcí a provokací vůči Rusku za účelem udržení míru v Evropě;

3/ společný a široký rozvojový program s BRICS zeměmi (Brazílie, Rusko, Čína, Indie a Jižní Afrika), aby lidé všech národů a civilizací měli budoucnost.
Snímek z jedné ze zimních demonstrací Pegidy


Vydáno: von der Bürgerrechtsbewegung Solidarität, Landesverband Sachsen, Leipziger Str. 224, 01139 Dresden, Eigendruck im Selbstverlag www.BueSo.de,BüSo Sachsen: 0351-4278140 - Drážďany 5.1.2015

Pro České národní listy přeložil Ing. Pavel Rejf, CSc (redakční úpravy Nová republika - vd)

4 komentáře :

 1. Je potvrzeno že USA-CIA via NGO sponoruje imigranty, považujte to jako za oficiální realitu. Tisíce ISIS USA cvičených bojovníků vstupuje do Evropy a budou aktivovány držet EU pod kontrolou CIA - v případě že některé země by chtěli demokracii a nezávislost tak tito teroristé - uprchlíci budou aktivovaní - uvidíme v Evropě ATENTÁTY asi tak jako výbuchy ve vojenských skladech, v chemičkách atd .... po celé Evropě ....

  V případě Skandinávie - která bude navíc použita k severní cestě džihadistů proti Rusku ......

  ?????
  VW aféra s disel motory je jen součást finanční války a vyhrožování z USA ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak . S uprchlíky přichází do Evropy chaos a nepokoje .
   USA to všechno řídí a podporují . Evropští politici jim v tom idiotsky sekundují a zrazují své národy .Toto nemůže dobře skončit . Vědma Vanga měla pravdu v tom , že Evropa bude zničena a to už brzy . Podle ní v roce 2016 . Všechny její předpovědi se doposud vyplnily na 80 % !!!

   Smazat
 2. http://www.express.co.uk/news/world/608224/christian-martyrs-George-Weidenfeld-Patrick-Sookhdeo-Syria-Barnabus-Fund-relocate-charity

  I když nejste sběhlí v angličtině - obrázek je výmluvný ....

  Tyto individuality s IQ 75 vstupují do Evropy a jsou oranizovaní CIA ..... REALITA

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.