Reklama

úterý 29. září 2015

Stížnost na generálního ředitele Petra Dvořáka pro akceptování cenzury ve zpravodajství ČT


Eva Novotná
 29.9. 2015   Ne základnám
Dne 28.9. 2015 ve 19:00 hodin byly zpravodajstvím ČT 24 odvysílány informace o proběhlých protestech, demonstracích v Praze, kdy byla zveřejněna v krátkém šotu demonstrace, kterou svolala Strana svobodných občanů proti kvótám, v dalším šotu demonstrace, kterou svolala Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomiho Okamury k vyslovení nedůvěry vládě.Protest svolaný několika iniciativami na Václavském náměstí k vystoupení České republiky z NATO zpravodajství ČT24 ve stejném hlavním nejsledovanějším čase, tj. 19:00 hodin neodvysílala.

Přítomnost zpravodajského štábu ČT na demonstraci k vystoupení České republiky z NATO dokládá pořízená fotografie.
Vložený obrázek 1
Ze strany zpravodajství ČT byla v odvysílaném zpravodajství ČT24 dne 28.9.2015 v 19:00 hodin cenzurována zpráva o protestu požadujícím vystoupení ČR z NATO.
V Ústavě ČR, Listině základních práv a svobod ve znění čl. 17 odst.3 je ustanoveno, cenzura je nepřípustná. Zprvodajství ČT svým jednáním napadlo Ústavu ČR. Kromě toho se jedná o zjevnou názorovou diskriminaci nemálé části občanů, paradoxně koncesionářů ČT. Je povinen občan ČR platit si svojí diskriminaci?

Do kdy bude platit, že demokracie začíná tam, kde končí signál ČT?

Žádáme Radu České televize o přijetí rozhodných kroků k ukončení cenzury ve zpravodajství ČT. Jako nevyvratitelný důkaz o provedené cenzuře ve zpravodajství ČT24 ve vysílacím čase 19:00 hodin dokládáme internetovým článekm ČTK, Novinky aktualizovaný 28.9.2015 v 16:02 hodin, který níže přikládáme.

Iniciativa Ne základnám dlouhodobě sleduje zpravodajství ČT, analyzuje její činnost a je schopna doložit proamerickou orientaci zpravodajství ČT, nezdrojování poskytovaných zpráv, ( jména editorů, pisatelů tzv. zpravodajských informací ).
Kdo analyzuje, kontroluje a zodpovídá za činnost nejen zpravodajství ČT, když se již běžně o kanálu ČT2 hovoří jako o Hitlerkanálu?

23 komentářů :

 1. Proč dnes ČT neuvedla přenos prezidenta Zemana ze summitu OSN ? My máme prezidenta Obamu ???

  TV kterou si v demokratickém státě platí občané nemají ani nárok na sledování Putina s překladem ?

  KUR-A, KDE TO UŽ ŽIJEME, V PROTEKTORÁTU SS ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 16:00
   Jestli to nebude tím, že Zeman ještě nemluvil, zatímco Obama už ano, co myslíš?

   Smazat
 2. Včera šlo před českou televizí pár lidí mužem si za to sami,jsme banda uplakaných kreténů kteří nedokáží vyjít do ulic když jde o všechno.

  OdpovědětSmazat
 3. Prislo vam 50 lidi, komunisti. Jestli priste nebudou klobasky, pivo a koralka zdarma, neprijde vubec nikdo.
  To je ten vas Putler tak chudej ze ani pohosteni komunistickym a nacistickym stareckum zaplatit nemuze ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co tu blábolíš. Kde bylo 50 lidí? U vás v řeznictví nebo kde? A kdo je u tebe, debile, komunista? Proč si debo pleteš Putina s komunisty? Bože, co jsi za ztracence, bez mozku, bez vychování, bez informací... Bože, do koho's to duši ráčil vložit?

   Smazat
 4. CT nema soudruzko Novotna za povinnost prenaset kazde setkani hrstky nacistickych, nebo komunistickych dementu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT má od svých páníčků povinnost denně otravovat lidi politickou mrtvolou Kalouskem, má povinnost ukazovat 5 hlupců, jak demonstrují za svobodný Tibet a další její povinností je mluvit o zločinech americké administrativy a NATO jako o chybách.

   Smazat
  2. Eva Novotná z Ne základnám není žádná soudružka. Občanské iniciativy jsou nestranické struktury, vole!

   Smazat
  3. Ale my si ji platíme trotle 16:55, já třeba nechci vidět soudruha Plavce, proč ho tam stále cpou, kdo je zvědav jeho dementního názoru?

   Smazat
 5. Zajímalo by mě, kdo ty komentáře maže, asi před 2 hodinami jich tam bylo šest a byly úplně jiné a teď taky, pan Dvořák má asi dlouhé ruce, debil jeden!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aj môj odstránili, odstránia ho ak zasiahneme do živého

   Smazat
 6. Asi ten, kdo je tam dává. Pan Dvořák není debil, ale největší kretén v České republice, kdy ho už vyhoděj, za to co nám ČT nalhává a dezinformuje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je ,že si platíme lidi,které tam ani nechceme a není možné je nějak poslat k šípku....ztěžovala jsem si na neprofesionální jednání moderátorky Tvarůžkové-jednak vůči p.Okamurovi,který si dovolil kritizovat její milé nepřizpůsobivé a nebo rozhovor s hejtmanem Haškem,kdy mu stále skákala nezpůsobně do řeči a chtěla z toho udělat monolog o chudinkách migrantech...a nic se neděje,může někdo poradit jak zatočit s proradnou ČT?

   Smazat
 7. Hodně přes 95% populace sleduje DENNĚ vysílání české televize.

  Odstřihnout se od tohoto zdroje řízené státní propagandy je ale nad jejich síly, tak jenom nadávají.

  V TELEVIZI ŘÍKALI....to je něco jako fakt, jako pravda, která se tlumočí dále v každodenních rozhovorech...atd.

  NIC vám, milánkové nebrání, abyste tento zdroj brainwashingu odřízli a televizi jednoduše odhlásili.
  Čas od času vám přijde z Kavčích hor dotaz s žádostí o vyplnění čestného prohlášení, ale to se zvládá....

  A lézt vám do bytů se ještě nikdo neodvážil.

  OdpovědětSmazat
 8. Mně zase stačilo, jak drzá novinářka dotírala na Mináře, který šel na nějaké soudní stání. Nic jí neřekl, tak se pomstila, že jeho mlčení dala do televize. Takhle se uplatňuje novinářská moc v praxi. Je to obyčejná kunda a ČT je ještě větší díra o kousek výš.

  OdpovědětSmazat
 9. Jsem zvědav,kdy ten starej mazavka smaže příspěvek Ruda 18.27 - kundy a díry by zrovna v diskuzích být nemusely.Jestli novinářka oslovila hradního kancléře, dělala jen svoji práci. Minář je nafučený individuum - zrovna ten je drzej až to sere. Prověrku nedostal, dělal s tím drahoty, dělá si tady co chce, zákony na něj neplatí, úřad kancléře má asi propachtovanej do smrti.Když k otázce svých milionů dokázal odpovědět, že každej holt nemůže makat v Kolbence, řekl bych tomu drzému všivákovi, že jeho minulost je hodně usmolená, blbej je jako pučtoch, - takové individuum by na práci do Kolbenky nevzali, tam berou jen pořádný, slušný a pracovitý lidi. Línej chlívák jako je on, s podivnou minulostí, může akorát tak dělat kancléře prezidentské kanceláři. Protože v české zemi jsou chlíváci, kriminálníci a různé živly na nejvyšších pozicích státu. Jak to dokázali a jak je to vůbec možné? No -to je otázka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novinář má dělat svojí práci, tedy informovat. Ona novinářka nedělala svoji práci, jen se pomstila Minářovi, že ji ignoroval.
   Někteří lidé jsou hnusní i když nemluví sprostě. Někteří ukazují čistší trenky, než mají, že ....

   Smazat
  2. Kolbenka už není. Zničila ji Klausova privatizace a Havlova politika. Paní Kolbenová - dědička, žije v Mnichově a je z toho smutná. Inu, my Češi si necháme zničit všechno.

   Smazat
  3. Ano,jak mi byl někdy president sympatický tak tím,že si ho na Hradu drží mě dožral(asi nejen mě)A určitě už věděl,co je v tom dopisu-taky nijak nespěchal ho otevřít(každý den k dobru,že)

   Smazat
 10. Vladimir Putin, projev v OSN 28.09.2015, český dabing:
  https://www.youtube.com/watch?v=lhOKj0Xwn3g

  OdpovědětSmazat
 11. Je zvláštní, jak se média div nepřetrhnou o tom, že Minář nemá jakousi pojebanou bezpečnostní prověrku. A nikde ani náznak o čem vlastně konkrétně ta vymyšleni-na vůbec je. Hlavně, že o tom můžou kolem dokola žvanit a žvanit. S Babišem už přestali ale tuhle záminku (zní to honosně a důležitě, tu nenechají ladem.

  OdpovědětSmazat
 12. No kdyby nás měli v TV informovat o všem, co pořádaly všechny občanské iniciativy během víkendu, tak to nevím nevím. U nás byl o víkendu turnaj v malým fotbálku a taky o tom ČT neinformovala.

  OdpovědětSmazat
 13. Tedy máte raději komentáře než informace. V tom případě ovšem je třeba uvést i jména komentátorů. Pokud tak nečiníte, spíše máte raději pořádnou šou. Prosím vás, co tu pohledáváte. Proč nesedíte v cirkuse?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.