Reklama

středa 9. září 2015

Tábor lidu Plzeň: Protestní výzva Československých vojáků v záloze proti válce

9.9.2015  Českoslovenští vojáci v záloze proti válce

My, českoslovenští vojáci v záloze a především občané České republiky, důrazně vyzýváme Vás, poslance a senátory Parlamentu ČR, abyste zabránili přijetí novely branného zákona v navrženém znění. Novelizace předpisu č. 585/2004 Sb., zákona o branné povinnosti a jejím zajišťování (branný zákon), v navržené podobě by ohrozila nejen vojáky v aktivní záloze, vojáky v povinné záloze dle stávajícího znění, ale i životy všech občanů naší země.
Kromě v médiích diskutovaného skandálního tématu odvodů žen pod rouškou genderové rovnosti se v novele počítá i s přijímáním zahraničních posil do Armády ČR! Tímto aktem by bylo zajištěno vtažení naší armády a země do případného krvelačného konfliktu, dokonce i bez účasti českých vojáků, kteří by odmítli bojovat za cizí, často neokoloniální, korporátní a jiné pochybné zájmy.

Ostře se ohrazujeme od záměru nasazovat naše životy za cizí zájmy mimo území našeho státu pod falešnou vlajkou zajišťování spojeneckých závazků! Takové Vaše případné rozhodnutí, k němuž Vám žádný volič nedal mandát, bychom museli důvodně považovat za vlastizradu!

Jsme vojáci vycvičení pro obranu a ochranu naší země a občanů České republiky. Nevyjadřujeme touto protestní výzvou svůj strach či obavy o své životy, jelikož ctíme naši přísahu vlasti a věrnost lidu. Ukazuje se však, že politika Evropské unie a NATO směřuje k destabilizaci a porušení příměří v Evropě. V rozporu s vlastními deklaracemi nevede svoji politiku jako obrannou, ale naopak útočnou.

Zároveň Vás žádáme, abyste okamžitě přehodnotili imigrační politiku státu pod tlakem EU a zaúkolovali vládu a odpovědné orgány k důslednému dodržování norem ve smyslu dosavadní právní úpravy, a to bez jakýchkoliv výjimek. Svými potenciálními důsledky zjevně poškozuje naše národní zájmy a rozbíjí naše národní tradice, společenské hodnoty a odkaz našich předků.

Současná krize s imigranty, zejména z Afriky a Blízkého východu, bude do budoucna vyžadovat obrovské úsilí na udržení klidného stavu. Pokud bude počet migrantů nízký, tak předejdeme neřešitelnosti možných budoucích problémů a konfliktů, které se díky neslučitelnosti zcela odlišných kultur a ideových náboženských rozporů jeví jako časovaná bomba.

Nemáme nic proti náboženským svobodám, ale pod praporem islámu jsou různými fanatiky a extrémisty páchána ta největší zvěrstva po celém světě. Nepodléháme ani současné hysterické islamofobii. Uvědomujeme si, že jde pouze o jeden z nástrojů, jak nás vtáhnout do bratrovražedných konfliktů a válek. Avšak mnohá ustanovení islámské šaríi, potlačující základní lidská práva a svobody v našem demokratickém pojímání, jsou v přímém protipólu s antickým a křesťanským odkazem naší západní civilizace.

Radikální skupiny islamistů z tzv. Islámského státu, podporované dle posledních mediálních zpráv v pozadí přímo Pentagonem, a také korporátní a občanské války a operace „false flag“, vyvolané „Západem“ v čele s USA, stojí za aktuální uprchlickou krizí. Nikdo není nyní schopen odlišit běžence, kteří do Evropy přicházejí v míru, z humanitárních nebo ekonomicky zištných důvodů, za účelem politického azylu, od těch, kteří jsou do Evropy infiltrováni jako vycvičení vojáci s předem zadanými úkoly. Díky neschopnosti zvládnout identifikaci uprchlíků a nenastavením řádné imigrační politiky lze předpokládat, že stejná krize, která dnes zmítá Afrikou a Blízkým východem, se brzy přenese i do Evropy a kam potom budeme utíkat my (a Vy), páni poslanci?

Jako občané a voliči apelujeme na Vás, neboť zásadně nesouhlasíme, aby se Česká republika stala další takzvanou multikulturní zemí, a to jen díky diktátu Evropské unie a USA. Kroky bruselských předáků EU jasně vedou k destabilizaci i v zemích bývalého východního bloku, ve kterých dosud není zaveden multikulturní život v míře, jakou prožívají státy západní a severní Evropy.

Prozatím nemáme stejné problémy, jako je znají ve Francii, Anglii, Švédsku, Dánsku, Německu, Belgii či Nizozemsku. V těchto zemích se jasně ukazuje, že experiment s přistěhovalectvím a nenastavení řádné imigrační politiky vůbec nefunguje! Proto žádáme, aby naše země zavedla ihned adekvátní mimořádné opatření spojené s ostrahou státní hranice v souladu s právem EU, neboť to vyžaduje zachování vnitrostátní bezpečnosti. Na zabezpečení tohoto úkolu jsme my, vojáci v záloze, ochotni se v součinnosti s ozbrojenými složkami i aktivně podílet.

Jestliže však nebude neprodleně(!) zajištěna ochrana Schengenského prostoru, požadujeme, aby Česká republika vystoupila nejen ze Schengenu, ale dokonce i z Evropské unie.

Pokud není ve Vašich silách postavit se za nejširší vrstvy společnosti, odmítáte hájit občany, kteří platí Vaši existenci a nečinnost ze svých daní, nerespektujete vůli lidu, jediného suveréna státní moci, na kterém – v souladu s Ústavou – stojí a zároveň padá i Vaše politická moc, žádáme Vás, abyste okamžitě přijali zákon o všeobecném referendu. Nebudete pak muset mít obavy ze stranické šikany a nadnárodních lobby, jelikož veškerá odpovědnost padne na hlas lidu.

Pokud nepodniknete nic a nadále budete odstraňovat demokratický řád, počítejte s tím, že ponesete plnou vinu za následky, které budou Vašimi rozhodnutími nebo naopak nečinností způsobeny. A důrazně Vás upozorňujeme, že by bylo za takových okolností zcela nezbytné brát Vás k plné odpovědnosti.
Za 1. Československý prapor vojáků v záloze

Pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel, velitel praporu

tato výzva byla přečtena na táboru lidu v Plzni dne 5. 9. 2015

18 komentářů :

 1. Výtečně pan podplukovníku! Máte moji podporu. Pavel S.

  OdpovědětSmazat
 2. VOJÁCI V ZÁLOZE A OBČANÉ VOLIČI BUDOU PROTESTOVAT

  ale naprosto nic to nepomůže,POKUD VŠICHNI NEBUDEME PROSAZOVAT ZRUŠENÍ toho fašizujícího spolku NATO,který má být prodlouženou rukou boháčů z NWO .Ti chamtivě sahají přes naše mrtvoly k válce a začinají dělat seznamy těch,kteři půjdou pod vedením idiotických knížat Poserplínů a dalšich křiváckých politiků, do útoku prý za svobodu, atom pumami proti našemu prý caru PUTINOVI ,ABY NARAZILI NA PANCEŘOVÉ PĚSTI JEHO NÁMOŘNÍ PĚCHOTY A POHNOJILI SVÝMI MRTVOLAMI UKRAJINU.


  NAMÍSTO SPOLKU NATO ŽÁDEJME EVROPSKOU ARMÁDU.Varšavský pakt byl zrušen tak proti komu je to NATO nyní začiná být jasné.USA si mohou vzít své VYBOMBARDOVANCE a dát je do koncentračních táborů,které už vybudovali pod krycím názvem FEMA..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Československý prapor vojáků v záloze plně souhlasím s vaší výzvou, podporují jí a připájím se k ní. Jsem na vás hrdí! Dnešní doba vyžaduje velké činy a projevy vzdoru vůči nepřátelským provokacím a aktům. Teď je to například Dunajská jízda přes Česko placených žoldnéřů USA Army!

   Smazat
  2. OSV DEKUJE ZA ODPOVED A ZARAZUJE POZADAVEK ZRUSENI NATO A INICIALIZACI VZNIKU EU ARMADY

   jako jeden z bodu DESATERA VOLICE:Nenechme si krast nasi MOC moc volicu, prolhanymi politiky a zadejme po nich zarazeni DESATERA VOLICE do jejich Programu jinak je volit nemusime.

   INICIATIVA VZV tedy Volici Za Volice SE PTA.Kvuli cemu platime tu polit tridu mizeru?JE TO PROTO;ABY Z NAS HESLEM ANO BUCE LIP UDELALI PLUKY ANDELU V NEBI CI CO?

   Smazat
  3. ŽÁDEJME JAKO VOLIČI,ABY SI POLIT.TŘIDA DALA DO PROGRAMŮ MÍSTO LŽI DESATERO VOLIČE

   jinak je volit nemusíme,když se odmítnou k němu modlit.

   Jeden z bodů navrhuje KEI-klub elitních intelektuálů takto.

   VZHLEDEM K TOMU,ŽE BYL ZRUŠEN VARŠAVSKÝ PAKT JE PAKT NATO NEPOTŘEBNÝ A BUDE NUTNO HO ZRUŠIT A NAHRADIT EVROPSKOU ARMÁDOU.

   Jinak bude zneuživán k agresívní politice VEDOUCÍ DO VÁLKY za zájmy oligarchů z NWO,kteři si vzali do vleku ubohého presidenta OBAMU a naše PRÝ zastupitele.

   Pokud polit.třida,která nám voličům krade hlasy při volbách falešnými sliby,bude dál vyrábět vadné zákony a ani shora vypsaný návrh nepřijme vynutme si to stejné jako má ŠVÝCARSKO a chtějme do každé domácnosti SVOJE ÚTOČNÉ PUŠKY A PANCEŘOVÉ PĚSTI.

   Teprve pak se staneme ve střední EVROPĚ tím Švýcarskem A NE HADREM,KTERÝ OBLBUJE ČT A OKRÁDÁ ČNB GUVERNER.

   MALÝ SLOVNÍČEK VOLIČŮ

   KEI-nově vytvářený klub elitních intelektuálů
   VZV-iniciativa voliči za voliče,která jednoho dne nemusí potřebovat netáhla z polit.třidy
   FOV-fond ohrožovaných voličů ohlupovaných NEOLIBERALISTY PPK-to vymysleli aktivisté z HOSPODY NA OBCI-tedy komunální úrovni a znamená pivni polit.klub,který může být všude a navázat na dobré tradice HAŠKA přičemž bude jisté,že pokračování SE MŮŽE PRIMA VYVINOUT a pak teprve bude klid..

   Smazat
 3. V Rusku pustili do obehu špeciálnu mincu – žetón „Prednáška z mierumilovnosti“ venovanú istej historickej udalosti. Vo všeobecnosti je to obvyklá situácia: vo viacerých štátoch razia jubilejné mince. V tomto prípade dôvod bol až priveľmi netradičný: minca venovaná nedávnej epizóde, keď ruská stíhačka Su-24 vystrašila v Čiernom mori americký torpédoborec Donald

  Ruská stíhačka úplne zosmiešnila najmodernejšiu americkú vojenskú loď: 12 /!!!/ krát preletela nad Donaldom Cookom a imitovala útok – akoby ukazovala, že už 12 razy mohla zlikvidovať americké plavidlo. Na rozlúčku ironicky zamávala krídlami a odletela. Až vtedy ožili obrazovky na americkom torpédoborci a začali fungovať aj iné prístroje.

  Ukázalo sa, že ruská stíhačka dokázala „vypnúť“ celú protivzdušnú obranu torpédoborca. Mnohí naši čitatelia si pamätajú, že po tejto epizóde, keď americkí námorníci zistili, že Rusi majú oveľa účinnejší systém rádioelektronického boja, mnohí z nich vyhľadali pomoc psychiatra a 27 členov posádky Donalda Cookapožiadalo o uvoľnenie zo služby…
  Netradičnú mincu – žetón zdobí symbolický nápis: „Hrozivý, ale odzbrojený. Neozbrojený, ale hrozivý“. Je tam zmienka o aktéroch tejto epizódy – Su-24 a Donald Cook /Námorníctvo USA/. Je odvolanie aj na dôvod vydania mince a na dátum historickej udalosti: „Lekce z mierumilovnosti. Čierne more. 12. apríla 2014.“

  SANKCE:
  V Omsku byla zahájena výroba toaletního papíru, na kterém je natištěn text dokumentu o omezujících opatřeních zavedených vůči Rusku, která EU schválila 12. září roku 2014.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 20 40:
   Palmere,proboha ty jsi fakt tak debilní, že přes mnohá má upozornění jsi se stále ještě nenaučil jinou urážku, než " komunistický idiote " ? Proboha, řekni v Bohnicích, ať ti alespoň trošku sníží dávky patáků, protože opravdu, ale opravdu už nejsi ani k smíchu, ale spíš k pláči.
   A pro pana 20 45: - proboha pane, proč ztrácíte čas reakcemi na Palmera, vždyť je to retardovaný chudáček, kterému MUDr. Cimický bohužel umožňuje přístup na internet v domnění, že se mu snad zlepší jeho duševní choroba. Sám uvidíte jeho reakci na tento můj příspěvek. Vsadím se, že zase budu jen " komunistický idiot".

   Pepan

   Smazat
  2. Tahle doba, její média s jejich papoušky dělají komunistické idioty z kde koho, mne nevyjímaje. Přestává mi to vadit a začínám být komančům vděčen za prožití spokojeného života bez existenčních i jiných problémů. Naše děti na tom budou hůř.

   Smazat
  3. Myslim ze jsi komunista uz od mladi. Ale do severni Koreje se ti stat ve fronte na zradlo nechce ze ?

   Smazat
  4. Někdo je komunista od mládí....a někdo DEBIL OD KNÍŽECÍHO PŘIROZENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 4. hrabě Kocharowski9. září 2015 23:50

  Výzvu bývalých čsl. vojáků jako bývalý čsl. voják bez výhrad podepisuji. Každý skutečný vlastenec by tak měl bez váhání učinit.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Mach děláte ze sebe vola za peníze nebo za to nemůžete?Jestli jste postižený tak se vám za toho vola omlouvám a důrazně vás varuji: berte ty léky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když chybí argumenty, tak jsou to komunisti. idioti apod.To je pak divná svoboda a demokracie.

   Smazat
 6. Pane Mach zapoměl jste napsat že za vše může Putler.A pozdravujte na USA ambasádě až se tam budete stavovat cestou z vnitra.

  OdpovědětSmazat
 7. 1 československý prapor vojáků v záloze je něco jako Svaz Československo sovětského přátelství v České republice.Podle rukávové náßivky k článků bych tipoval,že ,,Tábor" se zřejmě konal nedaleko Města Plzně a to v Dobřanské léčebně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude to tvoje tipování více než podle té nášivky, ovlivněno neúspěšnou léčbou v té dobřanské léčebně, že jsi tak dobře obeznámen?

   Smazat
  2. Copa copa i vy jste v DSSS,která byla pořadatelem ,nebo jen chudák z ND?Nejste vy ten,co tak zuřivě tleska po ,projevu" pána Skalského co tam tvrdil,že normalizace proti dnešní dobé byla skoro rájem na zemi?

   Smazat
 8. Dobře a jasné napsáno, nelze než souhlasit, ale jestli Sýrie požádala Rusko o rozšíření vojenské pomoci, tak se tam v bojích přitvrdí a dnešní války neberou ohledy na civilisty, proto by jsme měli rodinám s dětmi poskytnout dočasné ubytování do vyřešení konfliktu a prokazatelného odhalení, kdo IS navzdory světového společenství podporuje.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.