Reklama

pondělí 7. září 2015

To vy chcete zničit Evropu! Americký velvyslanec rozzuřil kandidátku na primátorku

6. 9. 2015          ParlamentníListy
Nela Lisková, která v komunálních volbách kandidovala za stranu NS-LEV 21 na primátorku Ostravy, se zostra pustila do velvyslance USA v Česku Andrewa Schapira. Ten v rozhovoru pro server Týden.cz vyjádřil názor, že nenávist vůči islámu je snad v Česku jen ojedinělá. Tím Liskovou bezmála rozzuřil.
Velvyslanec Schapiro, jehož maminka prchala z Československa před Adolfem Hitlerem, v rozhovoru doufal, že nenávist vůči islámu je v Česku jen ojedinělým jevem. Sám vnímá českou společnost jako přátelskou a jako Američan navíc ví, že přistěhovalci mohou svou novou domovinu pozvednout. Ve Spojených státech ostatně přistěhovalci dominují už staletí a svou „novou vlast“ dokázali pozvednout do role velmoci.

Lisková mu ovšem vmetla do tváře, že si Spojené státy neumějí poradit s vlastními migranty, o čemž svědčí fakt, že stavějí zdi na hranici s Mexikem. A aby toho nebylo málo, ještě má prý tu drzost jako velvyslanec poučovat svrchovaný český národ.

Celý text najdete zde

„Vy a vaše vláda, která nás do problému s imigranty uvrhla, protože to přesně zapadá do vašich plánů na zničení Evropy, vy, kteří napadáte suverénní a fungující státy a rozpoutáváte konflikty po celém světě, protože toto je váš velmi výnosný byznys, nám nemáte právo cokoli radit a kritizovat! Takže vážený, většina našeho národa vámi pohrdá na nejvyšší možnou míru a už jen například vaše podpora a účast na Prague Pride byla jasným signálem, jaké hodnoty uznáváte. Nemám osobně nic proti 4% menšině, ale zásadně jsem proti těmto okázalým a nechutným akcím,“ udeřila autorka.

Slované si jsou prý na rozdíl od Američanů dobře vědomi toho, jaké riziko islám představuje, neboť ctí tradiční rodinu, nikoli zvrácené hodnoty. Své velmi ostré prohlášení pak neúspěšná kandidátka na primátorku uzavřela vtipem. Poznamenala, že Spojené státy jsou jedinou zemí, v níž nemůže dojít ke státnímu převratu, protože tam nenajdeme žádnou ambasádu USA.


Foto: Vít Hassan
Popisek: Setkání s velvyslancem USA Andrew H. Schapirem na Právnické fakultě UK v Praze

53 komentářů :

 1. tak,bratia cesi,mate novu kandidatku na prezidenta,ak sa este v mieri dozijeme volieb

  OdpovědětSmazat
 2. Klobúk dolu za pravdu a odvahu, veľvyslanec USA sa určite nepoteší. Je to správna žena so správnym myslením

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik má tento odvážný projev slov? Není jich náhodou 2 0 0 0 ???

   Smazat
  2. Já se divím, že pana velvyslance ještě za jeho nadřazené chování ještě z ČR nevyhodili, aspoň tomu arogantnímu panákovi se někdo odvážil postavit, jinak arogantní chování USA je vidět a jejich "husarských jízdách" , toto si netroufli udělat ani Rusové, kteří tu byli od roku 1968.Připomíná mě to chování Němců za 2 světové války.

   Smazat
 3. I výše zmiňovaný pán se bohužel zasloužil o to, že termín Američan se zde stává téměř sprostým slovem. Ale normální lidé jsou přitom na tom v USA stejně (blbě), jako v Česku, ne-li hůře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam jsou médii zblblí a vylízaní dospělí stejně jako naši pražští gymnazisté a 'vědci'.

   Smazat
  2. 8:02 považuju se za normálního člověka a nemám se blbě. A nevím teda kolik znáte normálních Američanů a jak moc blbě se mají. Já Váš názor nesdílím.

   Smazat
  3. asi myslel třeba někoho normálního jako Dahlgren, kterého už krmí ve vazbě stejně jako ostatní

   Smazat
  4. Je fakt, že v Americe dostává třeba nejchudších 50 miliónů obyvatel potravinové lístky a doktoři tam pro ně občas uspořávávají v rámci charitativní akce bezplatné ošetření. Kam se Česko na USA hrabe, tady jsou bezdomovci spíše upalováni!

   Smazat
  5. 8:54 - Ano, po emericku směřujeme také k potravinovým lístkům. Neměli jsme bezdomovce a nikoho nikdo neupaloval ještě před čtvrtstoletím. Dnes charitativně, i z daní poplatníků, kteří nic nezavinili, pomáháme imigrantům z rozvrácených zemí těmi, kteří si myslí, že "zkroutí ruce každému", kdo nebude dělat to, co tento rozvracecí agresor chce.

   Smazat
  6. 8:51 - Dahlgren je vrah a psychopat. Tady byla řeč o normálních lidech.

   Smazat
  7. přesně tak, většinová společnost dneška je psychopatická, zvláště ta její část, která si nechává vymývat mozky masmédii

   Smazat
  8. Největší díl psychopatů je mezi politiky! Prokázáno!

   Smazat
  9. 8:13: Je dobře, že si myslíte, jak se máte dobře, ale novinkou pro vás bude, že si ti "ubozí" imigranti tzv. pouze ze Sýrie o vás myslí, že patříte k evropské chudině a to i ve srovnání s nimi.:-) Jen nevím, jak dlouho vám dovolí obdivovat USA, až tady ti černí chlapci budou velet, ale děkovné dopisy za pomoc se zvládnutím stárnutím populace jejím nahrazením Afričany, vám snad do Bílého domu dovolí zaslat, obzvláště když dopis zakončíte vaším nové oblíbeným výkřikem Allah Akhbar!

   Smazat
 4. 100% - Díky paní Nelo ...... Sobotka by měl dostat povýšení a jít na vyšší post, a to by bylo na kolenou vám čistit boty den co den, nejsem si ale jist zda je toho hoden....

  OdpovědětSmazat
 5. Ta paní Lisková má ale plnou pravdu!
  Ty uprchlíky, které nám dnes předhazují, abychom je milovali, a nejen ty ze Sýrie(!), přece vytvořily barbarské agrese vojsk USA (Schapirovy to domoviny pozvednuté nade vše a nade všechny = über alles) a - bohužel - i jejich mnoha ochotných poskoků z NATO. Agrese vedené v rozporu s mezinárodním právem, protože jejich pravým smyslem bylo mocenské ovládnutí zájmových zemí a regionů (vč. rozvalu jejich ekonomik a zničení existující státní správy - jinak politických převratů). A nikoliv nutná obrana. A nadto, cestou agresí nechutně lživě označovaných jako šíření (export) jakýchsi domnělých euro-atlantských civilizačních hodnot. Ti, kteří ty vojenské agrese naplánovali, zahájili a uskutečnili, jsou pravými viníky tohoto marasmu.
  A měli by se zodpovídat ze zločinů proti mezinárodnímu právu!
  A státy, které se o tuto krizi zasloužily, by měly postiženým regionům poskytnout účinnou pomoc. Ne však formou půjček, ale válečných reparací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před sametovou revolucí by byla reakce pana Opluštila správná, nyní jsme se k agresorům přidali, tak, holt, musíme zpívat trochu jinak. Ale původní článek nemá chybu.

   Smazat
 6. doktor Žid podporuje islám a homosexuály.Čeho se ještě dožiju?

  OdpovědětSmazat
 7. Je pravdou, že dříve se říkalo: ,,Jseš blbej jako tágo".
  Nevím co to mělo znamenat ale již několikrát jsem na různých místech slyšel: ,, Jseš blbej jako Američan" a tomu už rozumím...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle rádoby vtip o tobě dost vypovídá ... :-)

   Smazat
  2. No inteligencí opravdu neoplývám ale v Americe jsem byl a trochu vím, o čem píšu.
   Oni ti obyčejní jsou zatím oproti nám v mnohém, zejména v myšlení a vědomostech opravdu, ale opravdu hodně pozadu. Velice ovladatený národ, který sežere vše co ji propaganda naservíruje.
   No to tágo jsem mohl opravdu vynechat.

   Smazat
  3. Mám za to,že běžní Američané jsou v podstatě poněkud zdegenerovní chudáci k politování,kteří neví kudy kam,ale jako etalon blbosti bych spíš navrhoval tuctového ukrajinského nácka,mluvícího rusky.Ten rozhodně předčí svého zámořského mentora a to ve všech směrech.... jedno mají společné:o všem za ně rozhodují jewreji.....

   Smazat
  4. Děda mně před revolucí často říkal "neraď, nebyls v Rusku" (upřesnění pro konzumenty masmédií - byla to dědova ironická hláška). Kdyby byl dnes ještě naživu, tak by to zcela jistě přeparafrázoval třeba na: "neraď, nebyls v Americe, nejsi Američan".

   Smazat
  5. Doplním vašeho dědu. Říkalo se: ,,Neraď nebylo ti šedesát a v Rusku jsi nebyl!"

   Smazat
  6. Tágo je klacek a Schapiro taky...

   Smazat
  7. Já s tím hodnocením inteligence průměrných Američanů, po svých zkušenostech s nimi, jen musím souhlasit. Vůči nim se rozhodně nemáme za co stydět a už vůbec ne za úroveň vzdělání, které nám poskytly vzdělávací instituce "totalitní" ČSSR.

   Smazat
 8. paní Lisková klobouk dolu! Buďte silná, mnoha lidem mluvíte z duše! I my obyčejní lidé, my mnohokrát řečené ovečky si uvědomujeme o co tady jde! Zastavíme to vůbec ještě? Uvědomte si, že těch 800 000 uprchlíků v německu ...co tam budou proboha dělat? Kdo jim bude dávat jídlo, vodu, vzdělání, ..o práci nemluvím, protože o tu oni nestojí! Budou zklamaní a flustrovaní a z té nespokojenosti vzniknou nepokoje, kriminalita se mnohonásobně zvýší. A za deset let si budou diktovat, budou vytvářet gengy, spolky, budou kandidovat a zaplaví a zničí nás všechny, ..tohle je cílem nwo,.zničit silnou evropu, aby byla snáze ovladatelná. Fuj je to hnus velebnosti, co se to děje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merkelová skáče podle nařízení USA a islamizuje Německo.Právo Šaríja má tak velkou šanci na prosazení.My, Slované, se nenecháme žádným tupým protektorem ani hlupáky z USA islamizovat.V jaké pozici je potom NATO-obranná organizace nebo teroristická?

   Smazat
  2. 8.53-Protektor Šapirou má zřejmě jasný úkol provést lobotomii a vymytí mozků českému lidu, abychomk tyto Kalašnikovce přijímali za své bratry a sestry, živili je a milovali.Tak to hochu Šapirou nikdy, tady jsi narazil.My nejsme germáni ani anglosasové.

   Smazat
  3. Děje se to, co bylo tvůrci NWO už dávno a podrobně naplánováno - přepadení a zničení Evropy. Její vůdci jsou podivně slepí, hluší a němí...Neřádi chtějí nastolit nový světový Neřád, to se děje !!! A co my na to...???

   Smazat
  4. Co my? Do ulic a odstranit vůdce, kteří jsou vydíraní, uplacení nebo obojí od USA a pracují proti zájmům Evropanů. To je jediná možnost.

   Smazat
  5. Utečenci na Západ a my bychom měli prchat z EU a raději se přiklonit zas tam, kde jsme byli dříve. Bylo nám zle?

   Smazat
 9. Z článku: "Ve Spojených státech ostatně přistěhovalci dominují už staletí a svou „novou vlast“ dokázali pozvednout do role velmoci." - Ano,likvidací původního obyvatelstva(indiáni). A jak se chovají k importovaným černým, původně otrokům, vidíme často i v našich lžimédiích.
  Takže ty dominující přistěhovalci, jsou Schapiro a ostatní potomci kolonizátorů :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proto se tak brání příchodu Mexičanů z jihu (1.200 mil dlouhá stěna a ještě je domobrana v Texasu střílí jako králíky)

   Smazat
 10. Dobře mu to vmetla do ksichtu...zasraný američan nás tady bude poučovat.

  OdpovědětSmazat
 11. V příštím roce se vlna tsunami ještě zvýší, odhaduji, že počty nepůjdou do statisíc, ale milionů.Takhle to USA plnně vyhovuje, oslabit svého konkurenta(nikoliv partnera) a ještě vnutit ekonomickou sebevraždu v podobě TTIP.Myslím, že masívní migrace a TTIP oslabí EU tak, že i Německo klekne na kolena.Merkelová pro to, aby německý národ ekonomicky spadl ze svého trůnu na dlažbu, dělá úplně všechno!!!Němci, připravte se na výrazně nižší životní úroveň.Tak to světový Satan a četník chce a tak to tak bude!!!Sláva USA a obranné NATO!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,když se sionistům v USA nepodařilo přes Ukrajinský konflikt zneužít a vrhnout EU v čele s Německem proti Rusku,musí ji jakožto eventuálního ruského spojence a svého ekonom.konkurenta zničit a to zevnitř pomocí vyvoání sociálního a nábožensko-kulturního konfliktu a ti kreténští,zkorumpovaní eu-nevolení šéfové tomu vší silou napomáhají....doprdele s nimi i celou EU!!!

   Smazat
 12. Jo co se týká němců - asi to již dlouho nebude trvat kdy němci žačnou provolávat - Mohamed ist mein Fuhrer -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pak bude dobré období poslat do Mnichovského azylu - paržskou kavárnu ať si to tam užijí .....

   Faktem je jedno - USA padnout - je to matematická jistota - pokud DERIVATY puknou pak půjde i Deutche Bank s Deutche Bank půjde celé Německo ...

   ..... a pak si češi budou kupovat porsche za babku ....

   Smazat
  2. P.S.: celé dnešní Německo je většinou vlastněné americkými bankami (a platí to třeba i Detsche Bank nebo Allianz apod.)

   Smazat
 13. Podle aktuální informace našich zaprodaných médií obdrží Česko 3.000 imigrantů. Rozumí se, že to je část z těch oficiálních počtů. Ty neoficiální počty se nesdělují ani těm zaprodancům, protože se jedná o pár miliónů (4 jsou na startu v Libanonu a Turecku, 1 milión v Lybii), mohli by se leknout, ztratit řeč a už by byli před mikrofony zcela nepoužitelní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to ještě netušíte, že Německo si přebere to kvalitní ( doktoři, vzdělanci a řemeslníci) a pak nám sem pošlou sociály, protože vědí, že se o jim podobné již dokážeme postarat - sice proti tomu reptáme, ale více jako Češi nedokážeme.Nemají to nakonec dobře promyšlené, nebo si to horší neuvědomují?

   Smazat
  2. P.S.: proto si také Makrela dopředu zarezervovala Syřany, protože jsou asi nejvzdělanějšími Araby ze všech arabských států, ne náhodou Bašár Asad v Sýrii vybudoval sekulární stát s vysokou úrovní vzdělanosti, který jim ostatní Arabové záviděli, a proto ho s takovou vehemencí pomáhají ničit (jako třeba Saudská Arábie)

   Smazat
  3. Nedělejte si iluze, že se Němci zachrání výběrem těch s vyšším vzděláním. Nebo vám unikla informace, že ti vzdělaní patří k největším fanatikům? A jak budou zjišťovat, kdo je skutečně Syřan, když většina z nich nemá doklady? A ti, co nám sem pošlou, budou tady chtít zůstat, když nás považují za socky? Pokud se Němci nezbaví Makrely, bude to znamenat konec Germánů. Je mi jich líto, ale budeme mít co dělat, abychom zachránili sami sebe.

   Smazat
 14. No tak to smekám.

  OdpovědětSmazat
 15. Šokující fakta o USA, které vás zaručeně překvapí.

  http://www.hlavnespravy.sk/sokujuce-fakty-o-usa-ktore-vas-zarucene-prekvapia/674134

  OdpovědětSmazat
 16. Nejhoší na tom je, že proti USA nezvedne v ČT nikdo ani hlas. No a o takové události se prostě mlčí. (veřejnoprávní média = zaprodaná media).

  OdpovědětSmazat
 17. Tedy, p. Lisková, nedávno jsem zde napsala pár negativních vět vůči Vaší osobě za kritiku p. Okamury, ale tímto svým, na dnešní dobu u politika velmi odvážným vystoupením, jste v mých očích velmi vyrostla. Vaše jméno si rozhodně zapamatuji a budu na Vás myslet při každých volbách, ve kterých se rozhodnete kandidovat. Smekám před Vámi. A děkuji za odvahu jít proti proudu.

  OdpovědětSmazat
 18. A Shapira se ptám, proč tedy USA, jako "dobrý spojenec" EU, nepomůže Evropě a nepřevezme od nás alespoň několik desítek tisíc imigrantů z Afriky, když mají tak dobré zkušenosti s integrací přistěhovalců?

  OdpovědětSmazat
 19. Od USA ještě příjdou nějaké lživé a neuvěřitelné provokace, které budou více destabilizovat Evropu ekonomicky, národnostně, občansky, vojensky i nábožensky.(islám do Evropy zásadně nepatří, nemá tady co dělat!!) USA si ale umínily, že budou konat destruktivní pollitiku nejen v Eurounii, ale také na Ukrajině, i když tam jejich dosazené nacistické a fašistické loutky z Kyjeva jsou jim stále poslušné. Schapiro je sionistický neokonský americký šílenec, tvůrce a zastánce barevných revolucí, které znamenají destabilizaci a rozvrat zemí, všude tam, kde byly takové revoluce zahájeny. Tedy vysoce nebezpečný člověk s delegovanou mocí. Není tady v ČR náhodou, je tady, aby destabilizoval, provokoval, uplácel pátou kolonu vlastizrádců a připravoval na instalaci k moci všechny poslušné české, kolaborující proamerické vlezdoprdelníky, ochotné kdykoliv zradit vlastní zemi a národ na příkaz Velkého zničujícího prorektora.To, že tento Schapiro pochází z USA, tedy ze země, kde vládne siokorporátní fašismus, který zde propaguje, snažící se o ovládnutí celého světa, je špatné. Tato arogantní a nenasytná země si pak určuje, kdo, kde a co ve světě smí dělat, ovšem výhradně v zájmu Washingtonu, a pokud ne, tak tomu budou USA vojensky kroutit ruce, když nebude dost poslušný...Zásadním cílem USA je provést destabilizaci Evropy. Aby se zbavily své konkurence. Přes podplacené politiky a hlupáky z Bruselu, Německa, Francie a VB, se jim daří vést tyto politické nýmandy proti jejich vlastním zemím a proti všem lidem Evropy. I ta migrační vlna je jimi podporována a má za cíl islamizovat Evropu a vyvolat regionální války. Blbci v Bruselu by měli vzít na vědomí, že USA nejsou spojencem Evropy, ale jejím popravčím, katem a nepřítelem. Ovšem to nikdy ta zkorumpovaná bruselská chamrať neudělá, jim to vyhovuje osobně a po nich, ať klidně příjde i potopa. Říše imperiálního zla, vedená korporátními sionistickými absolutisticko-mocichtivými pomatenci a neokonzervativními, nacionalistickými válečnými magory, však nemůže nikdy dobře skončit. Je to jen otázkou času, kdy se USA zhroutí. Ale každá potrefená kobyla v předsmrtné křeči kolem sebe kope, bude to i v tomto případě. Můžeme mít oprávněné obavy, že pak sebou vezmou minimálně i tu vazalskou a hloupou Evropu, která neustále leze zkázonosným USA do análního otvoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím v plném znění s Vámi.Mám ušetřen čas toto podobné psát ,o čemž jsem přesvědčena z celé své duše, že to tak sionistickochazarská mafie z Washingtonu DC plánuje a uskutečňuje.
   Naprotitomu vznikla skupina:
   MEZINARODNI SKUPINA NA ZATYKANI SIO-NACISTU A JEJICH SPOLUPRACOVNIKU PO CELEM SVETE.

   http://roundopalpha.wordpress.com/about-round-op-alpha/

   Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

   Smazat
 20. Říká se : Jaký pán ,takový krám.Vždyť generačně v USA žijí potomci agresivních kolonizátorů, kteří se neštítili vraždit původní obyvatelstvo jen pro své sobecké a nenasytné zájmy a moc. A moc je nemoc, horší než droga.Geny se neztrácí : Jablko nepadá daleko od stromu.Nebo : vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá ( i křivý křivého .........)

  OdpovědětSmazat
 21. Tito jsou celosvětově zodpovědní za rabování veřejného majetku; utlačování populací; napadání práv na dobré zdraví, vzdělání, osobní / národní suverenity a skutečné bezpečnosti; že vraždění ve jménu podnikových zisků; democide; psychologické války; (eko) proti terorismu - který záměrně ohrožuje veškeré pokusy o světový mír a způsobuje regionální, kulturní napětí, ozbrojené konflikty, nucenou chudobu a úpadek zdraví veřejnosti, veřejný pořádek a společnosti jako celku.
  List R-oA2014
  741 individuals
  https://roundopalpha.wordpress.com/list-r-oa2014/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.